Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...

Ići dole 
+8
Cone BvB
Becej City
Strahinja
BVB fan LU
MilanBvB09
bloodyczech
ДанилоБВБ
smopiBVB
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8337
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 EmptyUto 28 Okt 2014 - 12:10

Rojsara analizira situaciju tako što traži 12 mil. eura platu? Pa jebem i tebi mamu više. Protiv Hannovera osim Romana, glavni krivac je Rojs. Promašio je nemoguće, kao da je već dao potpis negdje pa ovdje igra preko kurca. Da golčinu u LP, i onda se bruka ovamo ko amater. A u pravu je smopi ljudi, kako je Marco došao ništa nismo osvojili, osim njegove publike zbog frizure i manekenstva po terenu u pojedinim tekmama. Još je počeo da daje zahtjeve kao da je CR, jebo te hošaf!!

Momak jedina analiza je tvoja, da kidaš kao u finišu prošle godine, da se maniš potpisa u druge klubove, Dortmund te zadužio toliko da igraš fudbal a ne da se jebeš sa medijima!!
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10853
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 EmptyUto 28 Okt 2014 - 19:42

E jeste promasio nemoguce , majku mu pa aj da je neki amater pa da mu se desi al ovako ...
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14163
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 EmptyUto 28 Okt 2014 - 23:50

smopiBVB ::
A tebi kao tesko,nasekiro se??Jebem i tebi nanu nanulicu!Ne znas ni koliko para imas,a ti bi kao trofeje,mater ti jebem otkad si doso nismo ni blizu nicega,ajd i to,neg se uzdigo koda si Messi kenjam ti se posred tih lapina pickastih!
Rado bi ti u jajern samo je pitanje hos imati muda ko tvoj zagondzija zalizani...

Picka vam materina,i tebi i ostalima,pocnite igrati jebem vam pleme firaunsko,inace vas sve treba na goli otok poslati bandere da zaljevate ili u pekaru za 400 da radite nabijem vas na kurac nezahvalne!Ne kaljajte ovaj klub picka vam materina bezosjecajna!!!


A bas sam se zapitao gde je nestao onaj stari Smopi  Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10853
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 EmptyČet 30 Okt 2014 - 22:31

Odanost nema cenu: Gospođa izjavila ljubav Klopu, on joj sjajno odgovorio!

Gospodin Jirgen obradovao navijačicu

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 14145867553509

To se zove ljubav! Navijačica Borusije iz Dortmunda javno podržala ekipu i Jirgena Klopa na konferenciji za medije koja je održana posle pobede Milionera na Sankt Paulijem u Kupu Nemačke- 3:0 i istakla da ih oni kojima je Borusija u srcu neće napustiti uprkos slabim rezultatima, a harizmatični Klop je na sebi svojstven način odgovorio.

Stadioni u Nemačkoj su uvek puni, tamošnji navijači treba da služe kao primer ostalima, a fanovi Dortmunda spadaju u sam krem nemačkog fudbala kada je reč o odanosti klubu. Žuto-crni ove sezone ne igraju dobro, nalaze se blizu zone ispadanja u Bundesligi, ali im navijači ne okreću leđa.

Pred početak konferencije za medije nakon meča u kojem je Dortmund slavio u kupu protiv Sankt Paulija, jedna gospođa koja izgleda mnogo voli Klopa i Borusiju izašla je pred trenera tog kluba u kecelji sa grbom Milionera i poručila mu:
’’Vi ste nas doveli do velikih uspeha i uz vas smo i sada kada prolazimo kroz krizu!’’

Nemački stručnjak joj je u svom stilu, da bi je kasnije zagrlio i potpisao autograme na nekolicini njegovih fotografija za uspomenu vernoj navijačici.
’’Čim su takve izjave ljubavi potrebne, onda vas je ovo sr...e stvarno mnogo pogodilo’’, uzvratio je Klop.

Trener Dortmunda je gospođi, ako ništa, ulepšao dan.
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14163
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 EmptyČet 30 Okt 2014 - 23:43

Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8337
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 EmptyPet 31 Okt 2014 - 1:11

Gledao sam ovo, nema ba niko što naš klub ima. Navijače, ovakvog gospodina na kormilu, sad pojedine igrače neću komentarisati. Radije ću spomenuti legende kao Dede, Kehl, Roman. Ali navijače i trenera koji su toliko privrženi klubu, NEMA NIKO DANAS. U ovom modernom fudbalu, u fudbalu punog govana i novca, mi smo izuzetak..
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14163
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 EmptyNed 2 Nov 2014 - 21:08

Dakle od ovog kola alarm je na velika zvona!

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 1502479_10152813585104717_7559677272605318612_n

Sledece kolo za sada nepobedivi Gladbach koji rusi sve rekorde,17 utakmica bez poraza u svim takmicenjima dakle jos jedan moguci samar i betoniranje na samo dno tabele kao najgori tim u BL pa sad se moze reci i da polako ulazimo u istoriju u negativnom kontekstu.

Sta ocekivati dalje?Kakva su vasa predvidjanja za preostalih 7 kola?
Ko bi nas mogao izvuci i ko bi mogao povesti ekipu u pozitivan skor?

Rotacija?Dokle?Sta vise ocekivati od te prokletinje?Dokle vise rotirati odbranu i napadace?Zar je vredno ispadanje u drugu ligu zbog ispunjavanja zelje igracima da imaju minutazu?

Ne znam ljudi,ali realno kad sagledamo sve prosle sezone jedino su nas mucile povrede ali i kao takvi smo izlazili kao pobednici no sada imamo 90% kadra i samo rotacije a evo gde se nalazimo na sramnom 17 mestu i postali smo sprdnja za sve ekipe.

Toliko pitanja a malo odgovora a svaki mec samo cujem"poradicemo na rupama"i"od sledece utakmice moramo bolje"kao i "sami smo krivi sto smo izgubili",ovo zadnje se najvise slazem jer 90% ovih kikseva je iz sopstvenih AMATERSKIH gresaka dakle kao da su tek izasli u profesionalni fudbal.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10853
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 EmptyNed 2 Nov 2014 - 21:10

Ja ocekujem da protiv Gladbaha uzmemo sve bodove . MORAJU da pobede !!
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14163
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 EmptyNed 2 Nov 2014 - 21:31

Iskreno ne znam dal mogu.

Gladbach zaista igra fudbal i ovako ako nastave itekako mogu da ugroze bauern cak zajedno sa Wolfsburgom koji je isto poceo itekako da rastura kako u Bindesu tako i u Evropi.

No da se vratim na Gladbach jer su nam oni sledeci trn u dupetu.Dvojac Hahn i Hermann su veceras razbili Hoffeheim koji inace do danas isto nije imao ni jedan poraz.Dakle vrlo ozbiljan su protivnik a nas kad pogledam tu ne vidim nikakvo poverenje medj igracima,sve mi nekako izgleda tipa"ma samo da zavrsi tekma".Par pojedinaca se trudi ali vecina bome nisu ni senka od proslogodisnjih igraca.

Naravno napad nam trpi najvise zbog proklete rotacije jer nikako da se ustolici taj trojac-cetverac u napadu pa da se uigraju i to nas itekako jebe.Zaista Kloppo ako nastavi isti sistem imamo veliku sansu da budemo nadomak najgorem timu Bundeslige u istoriji a to je Tasmania Berlin.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9681
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 EmptyNed 2 Nov 2014 - 22:15

gladbah jeste jak ali igrom kao protiv Bajerna mozemo da se vadimo, ali oni moraju sada ya svaku utakmicu da budu motivisani kao protiv bajerna inace ode sve po kurcu
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8337
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 EmptyNed 2 Nov 2014 - 23:06

Ma sinoć smo nesrećno izgubili. Oni jesu bili bolji, to stoji, ali ništa specijalno, držali su loptu, kružili, Roman nas vadio, samo se nadam da neće pasti u glavama jer ne bi trebali realno. Mogu biti ponosni, jedva su ih dobili na kraju, odlično je Klopp zamislio sve, ali eto dvije greške Subote, no ne zamjerim, glavu gore idemo u nove tekme i aBd da prekinemo ovaj crni niz.
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6776
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 EmptyPon 3 Nov 2014 - 21:38

Našao sam neke stihove, odlično se uklapaju u našu priču:

"Ljudi cesto grese oko toga sta je podrska,misleci da je to aplauz kad se slavi pobeda. Stace mi bodrenja kada vec steknem ordenja?! Cemu rame zaplakanje onda kad je vreme osmeha?! Sve mozes sam tad al? kad sam sam kad krene lose, kad je mrak,dna,i jak ja sam izmedju mene i volje. Onda i samo onda vredi iskren stisak ruke i topla rec i samo tad si blizak druze."

Marko Šalić Marchelo, pesma Ponos.

Odlično se uklapa u našu priču... zato, idemo da sameljemo tu Galatu i Gladbah!
Nazad na vrh Ići dole
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5856
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 EmptyPon 3 Nov 2014 - 22:10

Odlican odabir LU,cim sam procitao prve 3 riijeci znao sam koja je numera i ko je u pitanju!Jbg,znam mu svaki tekst od rijeci do rijeci,prepametan i izuzetno nacitan lik,nema dalje...Vrh
Inace kad smo vec kod Marcela,upoznao sam ga i pili smo kafu u SA,samo mogu reci da je kralj,izuzetno ga postujem i kao lika i kao umjetnika!

Jos jednom,bravo za izbor teksta!!!
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9681
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 EmptyUto 4 Nov 2014 - 14:17

BVB fan LU ::
Našao sam neke stihove, odlično se uklapaju u našu priču:

"Ljudi cesto grese oko toga sta je podrska,misleci da je to aplauz kad se slavi pobeda. Stace mi bodrenja kada vec steknem ordenja?! Cemu rame zaplakanje onda kad je vreme osmeha?! Sve mozes sam tad al? kad sam sam kad krene lose, kad je mrak,dna,i jak ja sam izmedju mene i volje. Onda i samo onda vredi iskren stisak ruke i topla rec i samo tad si blizak druze."

Marko Šalić Marchelo, pesma Ponos.

Odlično se uklapa u našu priču... zato, idemo da sameljemo tu Galatu i Gladbah!

bvb banner 1 bvb banner 1 bvb banner 1 Bravo , bravo tekst ko saliven sa situacijom bvb banner 1 bvb banner 1 bvb banner 1
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6776
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 EmptyUto 4 Nov 2014 - 15:28

I ja mnogo poštujem Marchela. On je jedna od retkih svetlih tačaka u našoj umetnosti. Neko ko se nije prodao u grand i narodnjake kao mnogi drugi. Mogao je i on dns da peva sa Karleušom i sličnima... ali to je već druga priča. Al da, ima super pesme a super i piše moram da kažem, čitao sam jednu njegovu knjigu. Pravi umetnik Wink
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14163
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 EmptyUto 4 Nov 2014 - 16:02

da kao npr ovaj...

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 TWdYRGJDTXUwV1Ux_o_juice---pobednik-2-feat-93-fu-kru-voke-gi
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8337
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 EmptyUto 4 Nov 2014 - 23:10

Čovjek nije htio da uprlja ime svoje kao Juice i slični njemu. Ali ne mogu se oni realno ni porediti, Marcehlo je čovjek koji kaže u 2 linije kao neki u 222. Juice repa o kešu, kurvama to je za nabrijane klince..
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14163
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 EmptyUto 4 Nov 2014 - 23:14

Ma Juice se seljak,fura se ko reper a vamo sklapa sa turbo folkom....mislim  Shocked

Ja bi to rekao kao Mara i Derventske Lole u novom albumu sa Techno muzikom  affraid


Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14163
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 EmptyUto 4 Nov 2014 - 23:14

Ode topic u q.....  lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10853
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 EmptyUto 4 Nov 2014 - 23:43

Ode u 100 affraid
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9681
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 EmptySre 5 Nov 2014 - 0:41

vidim ja ovde krize nema B-)
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14163
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 EmptySre 5 Nov 2014 - 2:05

otupeli smo od kriziranja  Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8337
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 EmptySre 5 Nov 2014 - 16:32

Kakva kriza, pa drugi smo pobogu ljudi.... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6575
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 EmptySre 5 Nov 2014 - 17:29

Ahahahah Mara i Lole lol!

Eto malo razonode pred poraz u BL No
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14163
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 EmptySre 5 Nov 2014 - 17:37

Posle Gladbacha bice jos extra muzickih top ostvarenja,kad je kriza udri na krizu pesmom kakva god da je  Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Sponsored content





KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...
Nazad na vrh 
Strana 3 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Ballspielverein Borussia 09 e.V. Dortmund :: Sve Vezano za Borussia Dortmund-
Skoči na: