Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...

Ići dole 
+8
Cone BvB
Becej City
Strahinja
BVB fan LU
MilanBvB09
bloodyczech
ДанилоБВБ
smopiBVB
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14162
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 EmptyČet 5 Feb 2015 - 0:10

ja samo ne mogu da razumem zasto Klopp uslisava zelje igracima u ovakvom kriznom vremenu?!
Reus trazi da igra 10ku i dobije a svi znamo i videli smo da on na toj poziciji nije ni za goli kurac!
Reus na levo krilo i svi srecni.
zasto sada Kuba nema prostora kad je ionako sve sviranje kurcu.
Grosskreutz i Grosskreutz i Grosskreutz i Grosskreutz....nema sta jaci je i od Angele Merkel!

Klopp mora pod hitno da promeni ponasanje i da im bude tata ili rodjak ili brat ili sta vec i da im bude GENERAL!dakle red i disciplina,pa majku mu otkad je to da se primaju tolike plate a da niko ne odgovara za lose rezultate(a da nije balkan)??!
ovi dripci kostaju klub preko 50 mil.eura u platama a sta dobijamo zauzvrat?JEDNO VELIKO NISTA!

Klopp neka razmisli o svemu tome ili nek nastavi kao do sada i odvede nas lepo u cvajtu trece nema.
ako nastavi da im se guzi zajebace i njega i nas i grad i sve u kurac,posle nema novca nema sponzora i sve je sviranju kurcu poput Arminie,Duisburga,Bochuma i X klubova iz Westfalije.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8336
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 EmptyČet 5 Feb 2015 - 0:29

Treba pojedince malo išamarati, i da se vidi hoće li igrati za nas ili misliti o drugom klubu...
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6574
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 EmptyČet 5 Feb 2015 - 12:55

E sada se apsolutno slažem sa onima koji su rekli RASPRODAJA!

I ManU se raspadao,ali jbg tamo nema zajebancije,sada se bore za LŠ.
Tamo ne mogu da zajebavaju trenera i upravu kao ovi naši.
Nazad na vrh Ići dole
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6622
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 EmptyČet 5 Feb 2015 - 21:05

Kad najlepši fudbal na svetu zaboravi kako se daje gol

Čuveni Žuti zid Vestfalena više od četiri decenije nije gledao ovako lošu Borusiju. U čemu je problem?

Neki će reći da je "onih" godina Jirgen Klop uspeo da nekako prevari svoj tim i ubedi igrače da znaju više nego što objektivno znaju, te da im se ovim poslednjim rezultatima samo vraća sve ono što im je prethodno "palo s neba". Drugi će kriviti psihološki momenat i krizu samopouzdanja u svlačionici Vestfalena. Sveobuhvatan odgovor verovatno nećemo dobiti. Činjenica je samo jedna – Borusija skoro nije igrala ovako loše!

Čak ni kada joj je početkom 21. veka pretio bankrot držala je Borusija pristojno rastojanje od začelja Bundeslige. Ove sezone međutim nikako da promoli glavu iz peska. Prvi put od sezone 1971/1972 slavni klub iz Dortmunda vezao je više od nedelju dana na samom dnu nemačkog šampionata.

Sva narodna predanja o dobroj igri Borusije koju jednostavno "neće gol" pala su u vodu. Poraz od Augsburga pred čuvenim Žutim zidom Vestfalena dokaz je da je mašina Jirgena Klopa prevaziđena i da je zrela za staro gvožđe.

Ili ipak nije tako? Možda ona mantra o tome da Borusiju "neće gol" i ima nekog osnova u realnosti?
“Ovo nije normalno. Samo 18 golova u 19 kola”, u neverici vrti glavom kapiten Mats Humels.

I u pravu je. Prošle sezone je BvB u uvodnih 19 kola postigao 42 gola. Sezonu ranije 43. Kada je Mario Gece otišao u Bajern Henrih Mhitarjan je učinio da brige o mogućoj propasti tima zbog odlaska jednog igrača brzo nestanu. Zbogom Roberta Levadnovskog ispostavilo se kao mnogo veći problem.

Ćiro Imobile i Adrijan Ramos jednostavno nemaju takav razorni potencijal. Ove sezone njih dvojica zajedno postigla su pet prvenstvenih golova. Levandovski sam je postigao sedam za Bajern. A Klopov sistem ište golgetera bez milosti. Bez hladnokrvnog "ubice" jednostavno ne funkcioniše. I sam Klop je kriv, jer se nije osigurao rezervnom opcijom.

Tako je ove sezone Pjer-Emerik Obamejan sa pet golova najbolji strelac Borusije. Za tih pet golova morao je da šutne čak 53 puta. Sve skupa, Borusija uputi čak 17 udaraca ka protivničkom golu pre no što pronađe put do mreže. Šanse nisu problem. Realizacija jeste. I onda kada odbrane pod moranjem krene da pomogne ofanzivnijim kolegama kreće domino efekat. Jalovo napred, nesigurno pozadi.

Do pre dve sezone Borusija je igrala najlepši fudbal u Evropi. Baš zbog Klopovih direktnih napada svi su i počeli da Barseloninu tiki-taku nazivaju dosadnom. Divili smo se napadima u kojima bi Milioneri u tri koraka preleteli čitav teren. Divili smo se, jer su krunisani njegovim visočanstvom golom. A on kao da je digao ruke od svojih najvernijih sledbenika?

mozzartsport.com
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10852
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 EmptyČet 5 Feb 2015 - 21:13

jebote do koje nas tacke doveli ...
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6574
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 EmptyČet 5 Feb 2015 - 22:34

Ja se stvarno ne sećam poslednjeg gola koji smo dali,u zvaničnim tekmama...
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14162
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 EmptyPet 6 Feb 2015 - 0:58

Ubedljivo najgori napad u istoriji kluba!

Ili jos bolje receno najnesposobniji napad u istoriji Bundeslige,jer kad jedan klub ima veci prosek suteva ka golu protivnika nego jedna Barca i Real onda sta reci?!

NAJNESPOSOBNIJA EKIPA IKADA!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9680
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 EmptyPet 6 Feb 2015 - 2:41

tekst je kao bajka, a opet ne tako daleka proslost. place mi se...
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6574
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 EmptyPet 6 Feb 2015 - 16:47

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 10391046_350559121802157_4998032515068012251_n
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14162
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 EmptyPet 6 Feb 2015 - 18:48

Ja bi njih pozvao kod mene da igraju sa Slogom iz Doboja,taman sa terase VIP prodajna mesta Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6574
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 EmptyPet 6 Feb 2015 - 20:35

I uz put da im podeliš par dandara Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6622
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 EmptyPet 6 Feb 2015 - 22:29

Kakva smo sprdnja postali Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9680
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 EmptySub 7 Feb 2015 - 2:44

Dobro na nasim prostorima je barem Milion ljudi jedva cekalo da vidi BVB tu de jeste da bi drugi nabijali na nos EEEeeee sta sam ti reko eto ti tvoje Borusije znao sam da ce ispasti da ce biti zadnji da nemogu doveka i te nase fore.

Ljudi nekontaju da mi pravi navijaci nenavijamo za BVB zato sto je uzeo duplu krunu ili igrao LS finale, ne barem ja ne. Ja navijam za BVB jer zivim zivotni fazon BVBa jer za mene postoji samo jedan fudbalski klub pa makar taj klub igrao i petu ligu ja cu dalje da ih bodrim i da budem uz BVB!!!

Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6574
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 EmptySub 7 Feb 2015 - 2:55

Problem je u tome što mnogi fudbal prate površno,a dosta njih i ,,kladioničarski''.
Kada zarade na BVB-u,onda OOOO ŽUTA KLOPOVA MAŠINERIJA KOJA GAZI,a kada izgube koji dinar na BVB odma GOVNA ŽUTA itd.

Nema tu ljubavi,samo kapital.U svim sverama života je isto,jebem mu sve.
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6775
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 EmptySub 7 Feb 2015 - 12:23

Nzm dal ste primetili ali i vrednost na tmu nam je opala sa 344 na 317 miliona. I to nije ništa šta nas tek očekuje, nevolja ne ide sama.

Wajdenfeler, Subotić, Pišćek, Ginter, Šmelcer, Bender, Jojić, Groskrojc, Kagawa, Kuba, Šahin, Miki, drtina Ramos... ima ih još. Al realno svi su zasužili to!

Jedino je Reus ostao na 50 a da to nije zaslužio, ja bih mu prepolovio vrednost pička mu materina!
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6775
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 EmptySub 7 Feb 2015 - 12:24

Hahaha inače i novine su prenele ovaj poziv brđanca... katastrofa
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14162
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 EmptySub 7 Feb 2015 - 14:27

Strahinja ::
Dobro na nasim prostorima je barem Milion ljudi jedva cekalo da vidi BVB tu de jeste da bi drugi nabijali na nos EEEeeee sta sam ti reko eto ti tvoje Borusije znao sam da ce ispasti da ce biti zadnji da nemogu doveka i te nase fore.

Ljudi nekontaju da mi pravi navijaci nenavijamo za BVB zato sto je uzeo duplu krunu ili igrao LS finale, ne barem ja ne. Ja navijam za BVB jer zivim zivotni fazon BVBa jer za mene postoji samo jedan fudbalski klub pa makar taj klub igrao i petu ligu ja cu dalje da ih bodrim i da budem uz BVB!!!



Isto stojim iza ovih reci.

No nedajte se isprovocirati od strane idiota jer nisu vredni pomena.

Ko sto jednom rekosmo mozda ova kriza i nije losa da se malo resetuju neke stvari...
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14162
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 EmptySub 11 Apr 2015 - 23:27

Jos 6 kola do kraja BuLi-a.

Kriza opet potresa jer smo igrali protiv ekipa iz vrha i NORMALNO pogubili tako sto smo odigrali ko jebene picketine...uostalom kao i cele jebene sezone.

E sad nasa sreca je sto HSV i Stuttgart lose igraju pa eto ne preti nam cvajta ALI sledeci mec upravo protiv Paderborna bi moglo opet da otvori tu Pandorinu kutiju i opet nas uzdrma i baci unazad nekoliko mesta.Realno razlika od ispadanja je svega 6 bodova a isto tako i od LE.

No da sagledamo situaciju malo dal mi imamo sanse za LE?Realno ni 0%! Zasto?Pa jednostavno jer ne igramo fudbal vec sve suprotno od onoga sto se zove fudbal.

Da budem iskren ja gore utakmice nisam odgledao u zadnjih 20tak godina,i da zaista to mislim!

Kad se setim onih kriznih vremena kad nas je Udo Latek sa celavim majmunom cupao iz govana pa ljudi moji tada smo igrali makar na gol a ovo danas....ja nemam izreku kako bi to nazvao.

Lupanje lopti na pamet,napadanje u stilu rukometa al bez suta,sredina i napad ne postoje,neki igraci bukvalno igraju kao da su pod pretnjom pistoljem da se bave fudbalom,nikakva strast,ama bas nicega tu nema.

Sto je najgore u svom ovom sivilu utopio se i Reus i KLOPP!

Ne mogu da razumem,svaki put slusam Kloppa i uvek prica"Scheisse ovo,Scheisse ono..." e pa vala ljudino i ti si postao pravo Scheisse.Iz meca u mec gledamo jedno te isto,kako god da se negativno zavrsi on opet sve po starom i onda opet izgubimo pa opet i opet i opet....i evo nas na 13 poraza za sada.Prava pravcata sprdacina od tima drugo nema.

Pre svega zasto eksperimentise kad ZNA da od toga nema nista,zasto igraci moraju da igraju nove pozicije za koje nisu stvoreni a u rezervi ima igrace za pozicije koje mu fale.Zasto uvek jedna te ista slika i naravno redovno pusenje svima.

Taktika,uvek jedna te ista i uvek bezuspesna al idemo dalje opet sa istom...

Zaista covek se zapita jel ovde neko nas zajebava?Ima siguran posao u BVB-u pa mu se moze.
Jer hej njemu leze plata od 6 miliona bez obzira dal mi bili prvi 10 ili u cvajtu.Hmmmm...

Toliko toga ne stima a mi iz kola u kolo gledamo jedno te isto.

Sledeci mec protiv Paderborna dakle moze da resi ako nista drugo makar da se osiguramo za 1 BuLi iako realno nismo ni za 5 ligu bas kao HSV koji je u istim govnima ko i mi,nemaju napad i ne umeju da sutnu na gol.Gledam Auba znaci totales beskorisan,razlog iza sebe ima debile a i on sam nije klasican napadac i da budem iskren ako nam on bude sledece sezone prvi napadac jebali smo jeza i samo je pitanje dal cemo i mi doziveti polako sudbinu HSV-a i Stuttgarta.

Ono najgore od svega sto smo finansijski postali jak klub ali ocigledno da zbog lokalnih idiota u DO ne umeju da prepoznaju talente u svetu i da ih dovedu,onda neka se drze svojih igraca i kraj price.

Evo uveliko su poceli transfer dogovori u svetu fudbala a sta mi cujemo?Max jebeni Kruse?Neki napadac koji posti u cvajti?Defanzivac iz Freiburga?Ok onda je ocigledno da zelimo da budemo jedna sasvim prosecna ekipa bez ambicija da bude u top 10.....zalosno ljudi sto se nista ne menja vec decenijama i zbog toga bauern vlada.

Uglavnom sve je vec rekla kazala tokom ove sezone ali eto jos jednom potvrda da je sve definitivno u kurcu po klub!
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8336
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 EmptyNed 12 Apr 2015 - 3:44

Jebu ljudi i ne vade, a nema smisla više ni pisati promjene od kojih neće biti pet šest kako treba. Nadam se da će ući sa mozgom i mudima u iduću sezonu, inače kako smo krenuli, ne gine Cvajta..
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10852
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 EmptyNed 12 Apr 2015 - 11:59

Sto pre prodati sve za koje postoji interesovanje i gde se moze uzeti ozbiljan novac .

Auba jeste napredovao kod nas ali 40mil od Intera ako stvarno planiraju da ponude , treba prihvatiti .

Reusa ponuditi Realu , .... za 50ak mil , pa da puni para sledece sezone pravimo tim od lokalnih omladinaca kojima ce se davati ljudski ugovori, bez klauzula i preseravanja
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14162
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 EmptyNed 12 Apr 2015 - 19:27

Bome ljudi ne valja nista!

Danas citam u BVB-u je totalni kolaps!

Kehl ako sam dobro razumeo na neki nacin opleo po Kloppu zbog jakih kritika na igrace posle meca,ovo mozemo tumaciti da su u pravu i Kehl i Klopp ali svakako nije dobro da igraci javno "napadaju" trenera pogotovu igraci koji su za klub legende.

Izdvajam i jedan komentar jednog svabe navijaca BVB-a koji je apsolutno u pravu.
Kaze:"Kako neko ko je kapiten ekipe,znaci covek koji je nadlezan za moral i podrsku tima on se u stvari bavi sa medijima oko odlaska i napustanju tima?Kako neko ko je kapiten tima umesto da posle poraza stane pred svoje navijace on napusta teren odnosno bavi se potpisivanjem autograma i fotografisanjem?"-zaista kad bolje razmislimo Hummels je po tom pitanju zaista otiso u kurac!

Prvo kritikuje navijace zbog zvizdanja pa se bavi vise svojim odlaskom iz BVB-a a sad i ovo posle Gladbacha.Ocigledno da naseg kapitena vise zabole za BVB a to je bas onako kapitenski za ovaj tim koji i jeste u zivom kurcu.

Ko je gledao film Eddie http://www.imdb.com/title/tt0116168/?ref_=nm_flmg_act_103  e mi smo postali bas ta ekipa NY Knicksa na pocetku filma kad je W.Goldberg preuzela tim,znaci pun qurac naduvanih egoisticnih zvezda koji je svako za sebe.E to smo mi!

Cistka cele ekipe i ako treba neka sve prodaju!I Reusa,Hummelsa,Aubu,Kubu,Bendera ama sve igrace!Uzeti pare i poceti od nule,jer davati im ogromne plate a da igramo za opstanak nema nikakvog smisla nit razloga da se to radi uostalom po X puta svi dobro znamo gde to vodi(PU NE PONOVILO SE).
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9680
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 EmptyNed 12 Apr 2015 - 19:32

Nas to i ceka ljudi, mnogo "zvezda vec napusta nas" i srecan im put samo nek idu i da se sa mladim igracima napravi ekipa, moze se i bez cira, mikija, humelsa, kehla, gunde to su ljudi koji su zavrsili BVB pricu sigurno. A ostali ce se probuditi!!
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14162
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 EmptyPon 13 Apr 2015 - 0:24

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8336
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 EmptyPon 13 Apr 2015 - 1:37

Nije trebao ni Kehl javno kritikovati Kloppa, ali haj, možda ga i probudi i otvori mu oči malo!
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10852
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 EmptyPon 13 Apr 2015 - 11:04

AndreasCaxBVB ::
Bome ljudi ne valja nista!

Danas citam u BVB-u je totalni kolaps!

Kehl ako sam dobro razumeo na neki nacin opleo po Kloppu zbog jakih kritika na igrace posle meca,ovo mozemo tumaciti da su u pravu i Kehl i Klopp ali svakako nije dobro da igraci javno "napadaju" trenera pogotovu igraci koji su za klub legende.

Izdvajam i jedan komentar jednog svabe navijaca BVB-a koji je apsolutno u pravu.
Kaze:"Kako neko ko je kapiten ekipe,znaci covek koji je nadlezan za moral i podrsku tima on se u stvari bavi sa medijima oko odlaska i napustanju tima?Kako neko ko je kapiten tima umesto da posle poraza stane pred svoje navijace on napusta teren odnosno bavi se potpisivanjem autograma i fotografisanjem?"-zaista kad bolje razmislimo Hummels je po tom pitanju zaista otiso u kurac!

Prvo kritikuje navijace zbog zvizdanja pa se bavi vise svojim odlaskom iz BVB-a a sad i ovo posle Gladbacha.Ocigledno da naseg kapitena vise zabole za BVB a to je bas onako kapitenski za ovaj tim koji i jeste u zivom kurcu.

Ko je gledao film Eddie http://www.imdb.com/title/tt0116168/?ref_=nm_flmg_act_103  e mi smo postali bas ta ekipa NY Knicksa na pocetku filma kad je W.Goldberg preuzela tim,znaci pun qurac naduvanih egoisticnih zvezda koji je svako za sebe.E to smo mi!

Cistka cele ekipe i ako treba neka sve prodaju!I Reusa,Hummelsa,Aubu,Kubu,Bendera ama sve igrace!Uzeti pare i poceti od nule,jer davati im ogromne plate a da igramo za opstanak nema nikakvog smisla nit razloga da se to radi uostalom po X puta svi dobro znamo gde to vodi(PU NE PONOVILO SE).


Ja odavno pricam da sam bio sokiran kad je Humelsu data kapitenska traka, bas upravo iz razloga gore navedenih. A jos jedan razlog bih dodao mnogo je TUNJAV za kapitena . Posle Kehla logican izbor trebao je da bude Nuri Sahin .

Jedini razlog zbog cega Humels nosi traku je da ne napusti klub. Opet idiotska greska uprave jer sad upravo imamo kapitena koji se bavi svojim odlaskom i kritikom navijaca umesto vodjenjem tima .

Kehl je po meni u pravu , treba Klopa podsetiti da ovo nije Majnc pa da se setamo od 1-18 mesta, ili u Cvajtu .

Nekad je Sahinu lupio samar iz boga pitaj kog razloga , pa gde ti je sada taj autoritet da ga primenis ponovo ?!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 8 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...
Nazad na vrh 
Strana 8 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Ballspielverein Borussia 09 e.V. Dortmund :: Sve Vezano za Borussia Dortmund-
Skoči na: