Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...

Ići dole 
+8
Cone BvB
Becej City
Strahinja
BVB fan LU
MilanBvB09
bloodyczech
ДанилоБВБ
smopiBVB
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14163
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 EmptySre 3 Dec 2014 - 19:58

Ja sam rekao vec pre da prebaci Mikija na poziciju defanzivnog veznog sa mogucnosti da igra ofanzivnije sa te pozicije kao Gundo jer na ovoj AMC poziciji nije ni za kurac!

Covek nesto dribla,dribla a nista da uradi kako treba.Nemoguce da su svi supci pa ne mogu da iskoriste njegove pasove ili sta vec,kako moze kod Reusa a kod njega ne moze?Kagawa isto,on je jos i najgori u svemu tome,covek uradi 2-3 poteza na kojem bi mu pozavideli i najvece zvezde svetskog fudbala ali zato sve ostalo truba.Nit asistencija nit golova opet zar je moguce da su svi nesposobni da iskoriste neki njegov pas...??!

Dosta toga smrdi u ekipi koja ima "vazne"igrace i oslanjamo se na te"vazne"igrace a eto sve gori i gori.Prosle sezone smo imali toliko pehova sa povredama da su nam u jednom momentu amateri ulazili u igru a doveli smo i penzosa Friedricha pa tada nismo gubili svaku bozju tekmu vec smo osvajali bodove i izborili makar remi.Sada?Znaci ne da samo ne znamo da izvucemo bod nego ono najgore MI NE UMEMO POSTICI GOL!

Dal znate da je prosecno nasa ekipa primala 2-3 gola uz isto toliko sansi za protivnika?
Eto da imamo ofanzivu koja iskoristava makar 3 sanse od 30 suteva ubedljivo bi bili u vrhu i ganjali bauern.Znaci ofanzivni red nam je truba kakva ne postoji u BL.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14163
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 EmptySre 3 Dec 2014 - 20:17

Hitzfeld:"Verujem u Kloppa i da ce BVB na kraju ipak izboriti jedno mesto koje vodi u Internacionalno takmicenje".
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6776
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 EmptySre 3 Dec 2014 - 21:36

Ma Kloppo je ljudina i bolji čovek od tog Hitzfelda kako god okreneš... A i ja verujem da ćemo isplivati. Jbg, ako bi vezali 7 pobeda (što zvuči ne moguće ali nije...) ko zna...
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9681
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 EmptyČet 4 Dec 2014 - 9:38

I ja sam o tome razmisljao da bi MIKI bio super na poziciji Gunde, a kagawa na poziciji Mikija. Reus i Auba po stranama a Ciro u napadau i to forsirati do kraja polusezone naravno bez Reusa!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10853
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 EmptyČet 4 Dec 2014 - 12:16

Kad je tuga onda treba da se cuga: Igrači Borusije točili pivo navijačima

Poslednji na tabeli? Hik, ma nema veze.. Hik

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 14176315882282

Nismo sigurni, ali pretpostavljamo da je u jednom trenutku razgovor tekao ovako: "Ma Nevene… Hik… Zaboravi taj kiks protiv Ajntrahta… Hik… Ti si naš… Hik… Volim te brate".

Uprava Borusije iz Dortmunda je naime rešila da se koliko je to moguće opere pred navijačima za katastrofalne rezultate u novoj sezoni Bundeslige, pa je igračima, koji na terenu često ne znaju šta da rade, pronašla novi zadatak – da nezadovoljnim pristalicama giganta iz Dortmunda poprave raspoloženje točenjem piva na godišnjoj žurci za oko 1.000 zvanica.

Znajući koliko Nemci vole "ječmeni sok" ne sumnjamo da su se rezultatska posrtanja brzo zaboravila.
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10853
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 EmptyČet 4 Dec 2014 - 12:17

originalno nema sta Smile

ali crkavam od ove recenice :

Uprava Borusije iz Dortmunda je naime rešila da se koliko je to moguće opere pred navijačima za katastrofalne rezultate u novoj sezoni Bundeslige, pa je igračima, koji na terenu često ne znaju šta da rade, pronašla novi zadatak !!!!

lol! lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6575
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 EmptyČet 4 Dec 2014 - 16:54

Eto,našli su novi posao Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10853
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 EmptyČet 4 Dec 2014 - 17:04

Neki jesu , ostali ce verovatno da prodaju kokice i pljeskavice Smile
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14163
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 EmptyČet 4 Dec 2014 - 23:04

Da ciste WC na stadionu!

I kad odes da pisas ili seres vidis Grosskreutza i kazes mu"gdes brate daj jedan autogram a i sliku da napravimo a onda oribaj ovo sranje sto sam ostavio pored solje".
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10853
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 EmptyPet 5 Dec 2014 - 12:31

AndreasCaxBVB ::
Da ciste WC na stadionu!

I kad odes da pisas ili seres vidis Grosskreutza i kazes mu"gdes brate daj jedan autogram a i sliku da napravimo a onda oribaj ovo sranje sto sam ostavio pored solje".

Brate ne bi mogli da te spasimo ako se to stvarno desi Smile
Nazad na vrh Ići dole
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6623
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 EmptyUto 9 Dec 2014 - 14:20

Ljudi mnogo se pise o ovoj nasoj krizi i u domacoj stampi i mnogo se komentarise u vezi iste. I mnogo komentara u vezi toga. Jedan komentar mi je zapao za oko i glasi ovako:

"Najveci profit u istoriji kladionica im upravo donosi Dortmund, i taj profit je iz kola u kolo sve veci i veci i broji se milijardama !!! Od pocetka sezone svaki vikend su svi kladionicari mislili, e od ovog vikenda krece Dortmund sa pobedama, i tako vec 3 meseca... Dortmund je inace u velikim dugovima, a ovako donosi ogroman profit kladionicama... Sta ga kosta da zrtvuje jednu sezonu i vrati dug, umesto da mu Bajern otima igrace...Moje misljenje, mozda je tacno, mozda nije... Ali BVB u Ligi Sampiona i BVB u Bundesligi, ma ajte molim vas..."

na taj komentar nadovezuje se drugi lik:

"Vec je neko rekao da je ovo igra za kladionicu,a to je ovdje u njemackoj javna tajna...navijam za verder i idem 80% utakmica,svi pocev od mene i mojih drugara smo ubijedjeni da dortmund zrtvuje sezonu za saniranje duga prema bankama...pogledajte igrace ,tim dortmunda i reci te da bar ne zasluzuju 5-6 poziciju na tabeli :-)!?Ovo kolo igrajte na bvb ali sledece slobodno igrajte na protivnika ;-)"

E sad sa tim momkom sto je komentarisao ne bih se slozio u vezi onog dela kako BvB ima dosta dugova,jer su Watzke i Zorc skoro izjaili da se BvB resio svih dugova...

Sta vi mislite o ovoj teoriji? Da li smo zaista zrtvovali sezonu na ovakav nacin? DA li stvarno imamo neku vrstu dogovora sa Kladionicama?
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14163
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 EmptyUto 9 Dec 2014 - 19:00

Ljudi su kod nas pa da kazem jedni od najvecih teoreticara zavera na planeti(bez ljutnje Strax).

Dortmund kad se sve sagleda jeste sumnjiv onako za sve ALI ta glupost da rizikuje sezonu zarad kladionica je najveca glupost koja moze da se lansira.

Pa ne pricamo mi o nekoj Balkanskoj drzavi gde je sve moguce pa i namestiti citavo prvenstvo ili otici u svlacionicu i mlatarati oruzijem i zapretiti sudiji kako da sudi.Iako kako sudije sude covek bi rekao da neko placa da sudi PROTIV nas.Ali reci cu vam ovo sto se sada desava nije nista novo jer ovakvo sudjenje koje steti BVB-u je odvajkada poznato.Pratim preko dve decenije BVB i toga je uvek bilo i kad smo bili na vrhu sveta i kad smo bili u govnima.

Dakle ako mislite da BVB namesta rezultate manite se te teorije,BVB jednostavno trpi da kazem nesposobnost nase transfer politike i zato smo tu gde jesmo.Imamo mnogo laznih zvezda koje puno kostaju a u stvarnosti ih ne bi uzeli iole ni jedan ozbiljniji klub.I zato danas imamo tim od 350 miliona eura a u stvari mi nemamo jednog normalnog kvalitetnog napadaca i eto nam.

Jos jedna stvar koju bi dodao,skandali oko namestanja su bili u Nemackoj 3 ligi i ako se ne varam po koji mec u 2 ligi i to oko Kaiserslauterna(ako neko imaneki bolji info neka postuje).



Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8337
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 EmptyUto 9 Dec 2014 - 23:56

Cone pusti te budale, kao da taj što ide na Bremenove utakmice ima vremena da dođe i da se bakće komentarima na mozzartu.. ako živi u Njemačkoj, glupost..


to isto kao kad smo mi s Balkana imali "vođu" među BVB navijačima, priče za djecu
Nazad na vrh Ići dole
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8337
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 EmptyUto 9 Dec 2014 - 23:59

I ne može se reći da smo u LP razvalili, kad smo imali realno lahku grupu, sad ćemo vidjeti kad izvučemo nekog jačeg kako ćemo se provesti.. Raduje me što će do tad malo više vremena proć, pa valjda se vrati ekipa na staro.. da igraju a ne da fulaju 100 šansi!
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9681
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 EmptySre 10 Dec 2014 - 0:49

AndreasCaxBVB ::
Ljudi su kod nas pa da kazem jedni od najvecih teoreticara zavera na planeti(bez ljutnje Strax).

Dortmund kad se sve sagleda jeste sumnjiv onako za sve ALI ta glupost da rizikuje sezonu zarad kladionica je najveca glupost koja moze da se lansira.

Pa ne pricamo mi o nekoj Balkanskoj drzavi gde je sve moguce pa i namestiti citavo prvenstvo ili otici u svlacionicu i mlatarati oruzijem i zapretiti sudiji kako da sudi.Iako kako sudije sude covek bi rekao da neko placa da sudi PROTIV nas.Ali reci cu vam ovo sto se sada desava nije nista novo jer ovakvo sudjenje koje steti BVB-u je odvajkada poznato.Pratim preko dve decenije BVB i toga je uvek bilo i kad smo bili na vrhu sveta i kad smo bili u govnima.

Dakle ako mislite da BVB namesta rezultate manite se te teorije,BVB jednostavno trpi da kazem nesposobnost nase transfer politike i zato smo tu gde jesmo.Imamo mnogo laznih zvezda koje puno kostaju a u stvarnosti ih ne bi uzeli iole ni jedan ozbiljniji klub.I zato danas imamo tim od 350 miliona eura a u stvari mi nemamo jednog normalnog kvalitetnog napadaca i eto nam.

Jos jedna stvar koju bi dodao,skandali oko namestanja su bili u Nemackoj 3 ligi i ako se ne varam po koji mec u 2 ligi i to oko Kaiserslauterna(ako neko imaneki bolji info neka postuje).




sta bez ljutnje :-)

neverujem ni ja, setite se sezona 09/10 herta ispada iz lige a igra cetvrt finale uefa kupa. imaju nemci tih radova. Mi dugovanja nemamo tj ne tolika da smo u problemu i to je bzv komentar. Ali je misterija ova bundesliga, ako malo pogledate tabelu sve je moguce do kraja!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8337
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 EmptySre 10 Dec 2014 - 1:11

Bit ćemo u najmanju ruku 3!
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14163
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 EmptyPon 15 Dec 2014 - 14:29

Nazalost po svim parametrima koje je BVB pruzila u ovoj sezoni sve navodi na ispadanje iz lige cak i istrazivanje medju navijacima u Nemackoj pokazuje da vecina misli da BVB nece opstati u 1 BL.

Dakle ako sve ovo nije dovoljno da se motivisu i pokazu zube onda zaista ne znam sta vise im treba,da nastave da se blamiraju ili urade nesto pozitivno i produktivno.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9681
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 EmptyUto 16 Dec 2014 - 10:38

opsta glupost je pricati sada o ispadanju dortmunda koga euro mesto deli 9 ili 10 bodova znaci jos je svasta u igri nego mediji vole da karaju
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8337
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 EmptyUto 16 Dec 2014 - 16:11

Znam da smo trn u oku mnogim, i da bi mnogi voljeli da ispadnemo. Ali jok brate, ipak nismo mi jedan Padeborn pa da nemamo kvalitetu i širinu.
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14163
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 EmptyUto 16 Dec 2014 - 18:27

Jbga sva statistika govori o vrlo neugodnoj poziciji naseg kluba jer sve drugo bi bilo pa tako reci rekordno ako se iskolebamo iz ove situacije pa jos ako bi se desilo da se plasiramo makar u LE i to bi bilo rekordno,prvi deo sezone ispadanje a u drugom delu u Evropu.

No na stranu to sve,u nasem klubu je opasno lose stanje cak takvo da zaista mislim da ce medju igracima da se stvore "copori" a svi znamo kuda to vodi.To je vrlo opasno i uopste ne bi valjalo pogotovu u ovoj grcevitoj borbi za opstanak.Jos ako dodamo da je samo HSV neefikasniji od nas dolazimo do ozbiljnog problema.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9681
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 EmptySre 17 Dec 2014 - 0:59

blag I kulturan tekst gospodin andreasa :-)
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8337
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 EmptySre 17 Dec 2014 - 18:44

Najveća krivica stoji zapravo u Kloppu, koji je dosta rotirao defanzivnu liniju i ona druga stvar je što mu moraju igrati oni koji su mu dragi: Kevin, Kagawa, Roman.

Presjekao je to. Uredu. To je prvi korak, drago mi je da se dozvao malo profesije a ne srčanih odluka. Volim ga i poštujem do neba, ali za dobrobit kluba, nas navijača, svog posla i uspjeha neka ne gleda na to, na prošlost kojom ga je igrač zadužio. Neka igra onaj ko može dati 100% a da pritom igra u formi.
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14163
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 EmptySub 20 Dec 2014 - 18:34

Eto sta reci gotova polusezona mi predzadnji(do sutra) na tabeli.

10 poraza u 17 meceva to jos niko ne pamti.

Realno i igramo tako da ispadnemo iz lige jer sve drugo bi bilo ravno cudu.

Sad sledi zimska pauza,sta vi mislite dal ce se nesto promeniti?Novi igraci,ili pak otkazi?

Po nekim navodima iz zadnjih intervjua nase uprave i Kloppa klub ne planira nove transfere,ja mislim da ce nam to i biti presudno za borbu za opstanak.Ako ne dovedu nekog eksplozivnog igraca idemo mi u cvajtu i to sa zadnjeg mesta jer sve ovo sto smo gledali ove sezone je malo je reci blamaza.Ljudi nisu sposobni da igraju fudbal,ponasaju se gore od amatera.neke utakmice su bile izuzetak ali jbga nemamo mi od toga nista sve se jasno vidi na tabeli koliko smo jadni.Jadni u odbrani,jadni u napadu,jadni u kreaciji.... Jedina svetla tacka ove sezone su nasi navijaci koji su bodrili ove rupe od igraca celu polusezonu i davali podrsku uvek i pored stalnih poraza.Samo pitanje dokle?Dokle cemo davati podrsku neuspesima?Ako cemo davati podrsku porazima hajmo onda da se okupimo mi pa da igramo za klub za djaba,kad je vec svejedno dal cemo u 2 ligu.

Treba i o tome razmisliti,koja je poenta placati silne milione iz klupske kase za neuspehe?To vidimo iz lokalnih drzava kako funkcionise i koji su rezultati.Prema tome treba napraviti presek i dati do znanja igracima da ovako vise ne ide,ako im se ne svidja nek traze novi klub al makar neka igraju neki novi klinci pa da ispadnemo zasluzeno sa borbom a ne sa ovakvim manekenisanjem i nesposobnoscu i na kraju svi nam se smeju koji smo tim klovnova.

Jedno veliko UA za manekene!
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9681
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 EmptySub 20 Dec 2014 - 23:02

Prvo ja i dalje verujem u BVB i mislim da toliko strikno bacanje novih miliona ide u propast. Mislim da Klopp mora da smisli sada na ovim pripremama jednu formaciju koju ce da fura do kraja. Mislim da treba vise da koristi Jojica mesto Kevina. Gundo, Sahin i Kuba pa cak i Reus vratice se u top formi pa cak i Sokrat ssto dalje govori da nama netreba jos igraca koji ce da se gube na terenu nego uigrati i spojiti izgubljene momke i naterati ih i ankayovati da rade. Iskreno voleo bi da budu sada u jesenjem delu yadnji i da im klop svako jutro nabija na nos i pokayuje tabelo ovo ste vi ovo je vas ucinak kako bi im dao K znanju da je vreme budjenja odavno proslo. Misli NE siguran sam da BVB nece ispasti i da cemo na ovaj ili onaj nacin izboriti evropu e sada mozda nebude CL ali jbg sta je tu je.
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9681
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 EmptySub 20 Dec 2014 - 23:18

Ovaj video je za prave navijace, cisto da pokazemo kako je jedna losa BuLi sezona izasla na dobro sa 10 puta slabijom postavom finansiski rasurenom ekipom u ne tako dalekoj proslosti. u ovoj sezoni Mi smo zavrsili na 13 mestu a evropu izborili kroz DFB Pokal.


Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Sponsored content





KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...
Nazad na vrh 
Strana 6 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Ballspielverein Borussia 09 e.V. Dortmund :: Sve Vezano za Borussia Dortmund-
Skoči na: