Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 4 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 4 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...

Ići dole 
+8
Cone BvB
Becej City
Strahinja
BVB fan LU
MilanBvB09
bloodyczech
ДанилоБВБ
smopiBVB
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14163
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 EmptyPet 28 Nov 2014 - 19:51

Zapustili smo ovu temu iako je kriza uveliko usla u klub.

Sto je najgore kraj je novembra blizi se i kraj polusezone uskoro ce i pauza da pocne.

Trenutni status nam je ispadanje iz lige,prolaz u top 16 ekipa Evrope i 3.runda DFB kupa.

Pomalo cudno kad se sagleda ali budimo realni BL nam je sada itekako mnogo veca briga zbog buducnosti nego prolaz u LS i kupu.Po ovome sada nema nas u Evropi sledece godine a i LE je sve dalja jer nam polako svi beze.

Reus do nove godine van terena,Kuba i Ji bi trebali da se vrate na teren dal bi oni mogli nesto da ucine?Kagawa i Miki totales van forme,Immobile i Ramos uopste nemaju minutaze,Gundo se polako vraca al dal ce biti onaj stari ostaje da vidimo.Sahin bi uskoro trebao da se vrati kao i Hummels i Sokratis.Ukratko bicemo skoro skroz kompletni samo nam fali glavni igrac Reus,sta uciniti kako napraviti tim koji ce uneti koliko toliki moral da se pocnu uzimati bodovi.

Moje misljenje je da su Piszczek,Auba i Kehl bez premca ove sezone,nekako su mi u ocima najvise pokazali i igraju sa zeljom da nesto urade kao i Sokratis dok ovi ostali su manje vise nista posebno.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6623
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 EmptyPet 28 Nov 2014 - 23:08

I Sokratisa nemoj da zaboravis Very Happy

JA sam optimista da cemo se mi iscupati iz ove krize,e sad dal cemo se docepati Evrope sledece godine,to je bas bas pitanje
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9681
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 EmptyPet 28 Nov 2014 - 23:19

Necemo mi ispasti ali evropa visi o koncu sledece godine to je realnost, e sada pitanje koliko su stvaarno Kuba i Ji spremni da pomognu ekipi posle duze pauze. Iskreno se nadam da ce se brzo snaci i opet ne ironicno voleo bi da Ji bude nasa atomska bomba u napadu to bi bio sok za sve da pocne da reseta ko lud hehehe.
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10853
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 EmptyNed 30 Nov 2014 - 14:31

Kad malo bolje sagledam stvar ova kriza ce da potraje ukoliko se ne dese neke korenite promene u klubu . Ne pricam o igracima vec o rukovodstvu .

Mislim da je krajnje vreme da okrenu novi list , zauzmu neke druge stavove i malo vise prate sta bajern dovodi umesto sto se sekiraju koliko je lam povredjen.

Sto smo doveli 2 napadaca za 30 miliona kad samo sede na klupi ? Ne postavljam pitanje sto sede na klupi vec zasto su dosli . Jel smo odjednom toliko bogati i imamo taj luksuz da nam klupa bude skuplja od bajernove? A potencijal na terenu nikakav . Da malo rotiram izreku koliko para ... e nikakva muzika .

Eto sad ovaj mali Ji postade sprdacina a decko uopste nije igrao. Pojma nemam ni kako mu stoji dres Borusije a kamoli kako igra .

Ok,mali je dosao dzabe,mlad je,bla bla igra za drugi tim . Pa sto onda i ostali manekeni ne zaigraju malo za U23 cisto da vide dal im se to svidja . Ili im je drazi prvi tim pa zaigraju sa vise zelje .

Prisecam se Klopove izjave od pre par godina da Borusija ima taman toliko igraca koliko je potrebno . Konkurencija ne treba da postoji jer ce igraci tako lakse ostvariti svoj potencijal . E evo ti ga sad taj potencijal kad svako ladi jaja jer zna da sigurno igra sledecu utakmicu, prima platu,bonuse... a mi navijaci da cupamo kosu !!

Jel primetio neko da se Kevin,Miki,Sidji,Nuri,Humels,Ginda,...cak i Ginter sekiraju kad izgube? JOK jer znaju da im je svaki mec zagarantovan i naravno iluzija o Man Utd,Realu i ostalim bajernima.Sto bi se oni sekirali kad ce sutradan igrati za neke "velike" klubove pa ma koliko lose odigrali ovde. Cudna stvar koje verovatno ima samo u Dortmundu .

Razumem Rojsa . Nije zadovoljan transferima. Pa nismo ni mi . Od 4 igraca 3 sede na klupu a jedan igra za U23 . Koga su onda pojacali , jedino su ekonomi ojacali klupu jer je nosivost prosle sezone bila podesena za dva igraca Micha i Sibera , a sad ih eto ima vise pa nam to treba biti uteha .

Razumem Rojsa , i ja bih trazio ili da odem ili da dodju bolji igraci . Ali odkad se u fudbalu podrazumeva da pustis jezik, odbijas ugovor, boli te kurac kako ces da igras i imas zagarantovano mesto u sledecem klubu? Pa druze ni u Gladbah da se vratis pa sa ovosezonskim igrama neces u startnu postavu svaki mec . Razlog je prost, bez Rojsa Gladbah se bori za vrh , i tu bi od njega ocekivali ovoliko koliko i mi za ove skoro 3 godine.
A tek Real, Celsi ... Eto kako je prosao Surle koji je igrao u Leveru i to dobro , Kediri niko vise ni ugovor ne zeli da produzi...
A nasa zvezda tima misli da je predobar za nas !! PA na zadnjem smo mestu ,kud ces vise razloga i motivacija da odigras koju utakmicu dobro !!

Prvi strelac kalca , ma najbolji napadac koga Juve nije umeo da ceni ... greje nama klupu i to za 20 i kusur miliona , a mi zadnji na tabeli . Prva izjava po potpisivanju ugovora bila je zaboravite Lewu ja cu biti jos bolji . E kako mi se cini zaboravicemo mi tebe kako igras ali cemo pamtiti cifru koju si placen. Na 15 utamica 6 gola , znaci malo vise od 3 miliona po svakom golu . Zlatni golovi nema sta ... Dragi Ciro i Ramose mi zbog vas nismo zaboravili Lewu , cak ni Sibera niste bacili u senku!!

Ali dobro nije bitno sto ucinak i igra ne pokazuju nista opet ima smelosti da zapreti da ce promeniti klub ako ne bude starter a jedina konkurencija mu je Ramos .Sta da ocekujemo od njega da nema volje da se izbori za mesto u timu? Naravno da je laksa opcija promeniti sredinu nego proliti malo znoja i uzivati dok 80 000 ljudi klicu tvoje ime sa radoscu.

Auba ionako ne zna dal ce biti kad kad napadac,desno krilo a mozda i bek . Sto da ne kad moze Kevin nek probaju svi .

Mali smo mi klub da na svim pozicijama imamo po dva igraca ali ipak na 2 pozicije mozemo da ih imamo 6 !!

Nikom nije stalo da pomisli na navijace . Svi su tolike zvezde postali da im misljenje 80 000 ljudi nije vise bitno , bitniji su onih 40 000 engleza koji ce te porediti sa Titanicom... prvom prilikom cim nesto useru . Previse luksuza su im dali svi . Pa gde ima jos u svetu da te navijaci prozovu tek posle nekoliko ocajnih meseci !!!! Koliki je to kredit a opet niko nema zelju da ga vrati , da se oduzi tim ljudima ,nama .

Gde je Klope ona tvoja euforija? Ona glad za golovima, pobedama, prelepim pasovima? Bes za primljenim golom pa makar vodili i sa 10 - 1 ? Gde je bre nestao nas trener? Gde je onaj covek koji je napravio primer od Sarra da to ponovi sad kad je to vise nego potrebno ! Zar su zbog toga Bitenkur, Lajtner, Hofman i Duks napustili klub , da ove sonje nemaju konkurenciju ! Da svako moze da se sprda i klubom i navijacima i trenerom i klincima zeljnim da nesto promene a came u drugom timu !

Gde su samari kakve je Nuri dobio ili su ovo neke velike zvezde kojima ni ti ne mozes nista?

Ko je od ovih seronja veci od Klopa pa moze da ga boli dupe za njegove reci !!
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14163
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 EmptyNed 30 Nov 2014 - 20:05

Posle danasnjeg meca u Frankfurtu ocigledno je da smo zagrizli za cvajtu i nema nam spasa!

Klopp i dalje forsira istu gamad u startnoj 11 i nada se nekom uspehu a ustvari sve smo gori i gori.

Dovoljno je reci ljudi mi ne znamo gol postici!I djaba sad tu pricati nisu Miki,Kagawa,Auba,Ramos itd krivi kad su svi krivi da krivlji ne mogu biti.Kako svaka shusha do juce u 500 utakmica u karijeri ne postigne gol a protiv nas moze a kod nas svi neki picke materine rasni strelci a ne umeju ponavljam NE UMEJU da pogode mrezu??!!Realno da smo potrosili 10-20 miliona kao Augsburg ili Paderborn pa da kazem ali 100 miliona u dve godine a gledam najgori tim u istoriji BVB-a...tu nesto debelo ne stima.

Kriza je od ove nedelje uveliko zagrizla!

Zakucani smo na dnu a raspored do kraja nije ni malo lak.Sa ovakvom amaterskom odbranom i timom koji prima 70 miliona eura plate na godisnjom nivou ja se bojim da cemo sad poceti da primamo i petarde ali ono redovno.Toliko im je lose!
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10853
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 EmptyNed 30 Nov 2014 - 20:18

Na polusezonu 100 mil da nadju kako znaju i umeju jer bez pravog napadaca i poluspica odosmo u cvajtu .
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14163
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 EmptyNed 30 Nov 2014 - 20:27

Da budem iskren ja se bojim novih transfera.

Ko zna sta ce sada"ubosti",opet neke "vrhunske"fudbalere koji su se dokazali u nekim timovima svetske i ekonomske klase....

Ko ovaj Bozovic iz Dinama,jedno 15 miliona za igraca iz namestene lige pa 20 miliona za nekog klupasa iz Chelsea ili PSG-a...

A mozda ce Watzke reci:"I pored sve krize mi verujemo u sposobnost naseg tima i da cemo ipak 5 kola pre kraja BL izboriti plasman u baraz".
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10853
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 EmptyNed 30 Nov 2014 - 20:43

Pa mozda to bude Majer jer se pokazao veceras protiv nas , ili Fernando Tores koji opet ne ume da da gol , ... ima kolko oces tih koje treba izbegavati . Sad dal ce opet nekogo takvog ili mozda vrate M.Zidana iz penzije
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14163
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 EmptyNed 30 Nov 2014 - 21:34

Pa realno i vracanje Zidana bi bilo bolje od ovog dvojca sto se takmice ko ce biti gori u ofanzivi.

Mada iskreno ja vidim problem od golmana pa do napada tako da je tu vrlo ozbiljna dilema.

Samo ne mogu razumeti jednu stvar,Weidenfeller iz utakmice u utakmicu sem one protiv bauerna je malo je reci katastrofa a mnogo kvalitetniji golman sedi na klupi i gori od zelje da se dokaze.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10853
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 EmptyNed 30 Nov 2014 - 21:41

neznam zasto Mich nema bolju minutazu stvarno niti ko umesto Klopa odlucuje o sastavu tima za mec
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9681
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 EmptyPon 1 Dec 2014 - 23:42

ljudi cela ekipa igea lose ali najgori je papad jer nemamo napadaca. niko nije siguran i stabilan. Ciro bolje da ode na zimu tj da se vrati u italiju dok nesto vredi, ramos kao siber prosle godine i dovesti boljeg napadaca. i ja bi uzeo kajs i ispicko ih pojedinacno. vezao ciglu za muda i trcanje oko dortmunda da malo dobiju muda i da pocnu da karaju do kraja!
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10853
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 EmptyUto 2 Dec 2014 - 0:01

Ma treba nam ozbiljan napadac ovo je bre cista zajebancija. Na zimu bice super ako za obojicu uzmemo makar 10 miliona
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9681
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 EmptyUto 2 Dec 2014 - 14:33

Sto se tice Krize mali UpDate Wink Reusov Berater je izjavio da nema nikakve saradnje sa bajernom i ponistio izjave nekih medija da prelazi u Bauen.

Inace po raznim medijima je krenula mediska hajka na BVB a glavni krivci Immobile, Ramos i Ginter koji su jako puno placeni tacnije preplaceni a nista nisu pruzili u klubu i sdvoj kvalitet jos nisu pokazali, a tu su i neverovatno skupi transfer Mikija koji se spominje kao ni voda ni vino.

Ja bi jos u ovu listu dodao i Kagawu i Jojica, obojica su mi jako dragi ali i oni su nesto zatajili skroz...

Sve u svemu za krizu kriv je ceo tim i mnogi strucnjaci se slazu da generacije moraju da se menjaju i da je vreme da Lengerek posalje Romana na klupu.


Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14163
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 EmptyUto 2 Dec 2014 - 14:42

Ma BVB je glavni predmet u svim medijima a Klopp je od sinoc podgrejao atmosferu pogotovu izjavom za bauern.Sad im je to glavna tema a ne i sama kriza u klubu lol.

Al neka,malo da se i mediji zabavljaju sa necim.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9681
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 EmptyUto 2 Dec 2014 - 14:52

Klop je nasa jedina svetla tacka, njegov odlazak bi BVB sigurno vratio nekoliko koraka u nazad na zalost!!! Ali je on faca i neka je reko bauern nein danke
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10853
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 EmptyUto 2 Dec 2014 - 19:36

Strahinja ::
Sto se tice Krize mali UpDate Wink Reusov Berater je izjavio da nema nikakve saradnje sa bajernom i ponistio izjave nekih medija da prelazi u Bauen.

Inace po raznim medijima je krenula mediska hajka na BVB a glavni krivci Immobile, Ramos i Ginter koji su jako puno placeni tacnije preplaceni a nista nisu pruzili u klubu i sdvoj kvalitet jos nisu pokazali, a tu su i neverovatno skupi transfer Mikija koji se spominje kao ni voda ni vino.

Ja bi jos u ovu listu dodao i Kagawu i Jojica, obojica su mi jako dragi ali i oni su nesto zatajili skroz...

Sve u svemu za krizu kriv je ceo tim i mnogi strucnjaci se slazu da generacije moraju da se menjaju i da je vreme da Lengerek posalje Romana na klupu.



Ginter i Jojic nisu za kritiku . Jasno je da se Ginter nije najbolje snasao i kao ostalima treba mu vreme , on zasluzuje da ga ima .

Jojic proslu sezonu iznenadio sve a ovu igra na pogresnoj poziciji. Pa ne moze on onolicki da radi Kelov i Benderov posao, smesno .

Kagawa jbg odsedeo na klupu dve godine i kako stvari stoji trazi ce srecu ili u Japanu ili u MLS ligi jer tamo jos moze i da blista .

A gospoda iz napada sigurno nemaju nikakvo opravdanje . Ramos pogotovo . Posle toliko sezona u BL i onakve sezone u Herti vala razumljivo je ocekivati mnogo iako se znalo da kvalitet nije nikakav .

Ciro decko nosi teret najboljeg strelca Kalca, igraca Juventusa , a ne moze sa Ramosom da se takmici za mesto u timu . LOL

Miki stvarno, ovo je druga sezona gde nema opravdanja da je nov . Nije ovo Ukrajina pa ce on da daje 30 golova mesecno .
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14163
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 EmptyUto 2 Dec 2014 - 19:45

Pa jeste smesno,osudjivati igrace da su losi jer igraju pogresnu poziciju.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10853
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 EmptyUto 2 Dec 2014 - 19:49

Posto smo klub koji je slavu povratio uz pomoc mladih igraca verujem da mladima treba dati kredita . Pa nece Ginter i Jojic da nose tim pored zivog Humelsa,Rojsa,Ginde,Mikija,Kagawe,Ramosa ...
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6776
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 EmptyUto 2 Dec 2014 - 21:35

Gintera baš mnogo kritikuju svi a dečko je budućnost tima. Ima 6 godina manje od Subote, Humelsa i Sokrata i normalno je da nije na tom nivou. Njegovo vreme tek dolazi i verujem da će sledeća sezona biti njegova, nadajmo se ne u Cvajti...
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6776
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 EmptyUto 2 Dec 2014 - 21:35

A Jojić... nzm, dok su on, Kirh i Fridrih igrali mnogo smo bolji bile nego sa ovim zvezdama dns
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10853
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 EmptyUto 2 Dec 2014 - 21:56

Ma dok su Santana i Siber igrali mi smo bili HIT !! A tek Fulner i Hajnal ... !! Very Happy

Nazad na vrh Ići dole
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8337
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 EmptySre 3 Dec 2014 - 9:52

A šta je to Klopp rekao za Bajern, nisam u toku?


Ginter i Joja nisu za prodaju svakako, ni Miki, kojeg pleja sad naći za neki sitniš i uz to da prima platu shodno našim platama koje dijelimo???

Immobile i nije dobio prilike, pa se ne može baš toliko kritikovati. Ramos, Kagawa jedino bih taj dvojac prodao odmah na zimu!
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10853
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 EmptySre 3 Dec 2014 - 12:14

Osha treba biti realan vec jednom. Ako je neko igrao svaki minut skoro a nista nije pokazao to je Miki . Jebes vise precke,stative,driblinge ... nista nam to nije donelo osim fenjera .

Sve sto je uradio u Ukrajini to je tamo i ostalo, Borusija nikakvu korist od toga nema .
Nazad na vrh Ići dole
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8337
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 EmptySre 3 Dec 2014 - 14:06

Pa dobro, ali koga ćeš angažovati na toj poziciji da pristane na platu od 3 mil. a da pritom košta plafon 20 miliona?
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10853
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 EmptySre 3 Dec 2014 - 16:14

Niti ce nekog angazovati niti ovaj negde ide . Tesko da klub moze da priusti jos jednog poluspica . Igracki kadar imamo ,kakav je takav je i sa tim moramo da zivimo .

Ako neko bude napustao klub to je Rojs ,mozda Humels i ne verujem da vise iko ima sanse da promeni sredinu
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...   KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili... - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
KRIZA U BVB!!!Borba za opstanak ili...
Nazad na vrh 
Strana 5 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Ballspielverein Borussia 09 e.V. Dortmund :: Sve Vezano za Borussia Dortmund-
Skoči na: