Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija

Ići dole 
+7
smopiBVB
AleN28
BVB fan LU
Osha
AndreasCaxBVB
Becej City
Strahinja
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9675
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija   Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 EmptySre 15 Okt 2014 - 19:25

Milan BvB09 ::
Strasni u odnosu na ove bajern i salke su mi simpaticni Smile  

Ali ok nije ovo mesto za to , postoje razni drugi forumi namenjeni reprezentacijama pa nek se tamo iznose misljenja .

Prijatelju moj mozemo mi ovde da komentarisemo slobodno, ali kontasme nasta mislim No
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10847
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija   Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 EmptySre 15 Okt 2014 - 19:28

Nasi su vec predali zahtev da se belezi sluzbeni rezultat. Koriste nerede u Djenovi i kazne kakve su tada bile da se sad UEFA njima ponovo rukovodi .

Realno tako bi i bilo posteno .
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10847
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija   Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 EmptySre 15 Okt 2014 - 19:48

Strahinja ::
Milan BvB09 ::
Strasni u odnosu na ove bajern i salke su mi simpaticni Smile  

Ali ok nije ovo mesto za to , postoje razni drugi forumi namenjeni reprezentacijama pa nek se tamo iznose misljenja .

Prijatelju moj mozemo mi ovde da komentarisemo slobodno, ali kontasme nasta mislim No

Ma razumem te potpuno ,ovo nikako ne moze da ostane u domenu fudbala pa je i bolje da zavrsimo sa tim
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14157
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija   Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 EmptySre 15 Okt 2014 - 21:43

Ma nek se nose u pm!

Nikad nisu ni znali nista pametno da urade vec samo sranje po svetu.
Da im nije narko mafije i trgovine ljudima i organima ne bi imali ni za leba.Siptare NIKO ali NIKO ne voli i ne zeli za prvog komsiju raspitajte se malo po svetu i videcete sta imaju da kazu o njima a bome ni oni nikoga ne cene sem sebe.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10847
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija   Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 EmptySre 15 Okt 2014 - 22:20

Ma pusti to ,koliko god da se slazemo nije ovo mesto za takve diskusije
Nazad na vrh Ići dole
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8331
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija   Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 EmptyČet 16 Okt 2014 - 2:02

Najpravednije bi bilo da se odigra pred praznim tribinama meč. Igrao bi se fudbal i neka bolji profesionalci pobijede. A huligana ima braćo svugdje na Balkanu, ne samo u Srbiji nego i u Bosni i u Hrvatskoj. Djeca popiju pivo i misle da su Arnold Š. a uz to imaju narav ravnu golom kurcu. Takvi smo mi Balkanci, izuzetcima svaka čast. Hajmo dalje. A vama želim puno sreće ni mi u grupi ne stojimo nimalo dobro..
Nazad na vrh Ići dole
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5850
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija   Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 EmptyČet 16 Okt 2014 - 12:21

Moje misljenje povodom tekme...
Sve je bilo smisljeno,provokacija neupitna i izazvali su ono sta su htjeli!To ide u prilog Srbiji,sto se tice donosenja odluke od strane nadleznih!

S druge strane,nisu smjeli nasjesti ali ovako...Neki igraci koliko sam ja upratio(Kolarov,Djurcic i drugi) su se ponijeli kako bi malo ko!Jbg,nije ih ponijelo pa da se potuku,nego kao pravi sportisti smirivali situaciju,svaka cast...

Ono sto ne ide u prilog Srbiji,losa organizacija do bola,ponovo ulazak navijaca...Medju njima i onih od ranije poznatih.Npr Bogdanov koji je ako se sjecate iz cista mira u Italiji palio zastavu Albanije,to mu nje bila provokacija,a Albanaca na toj tekmi ni na vidiku...
Redari koji su tu da provode red oni tuku igrace...mislim...
To su stvari koje Srbiji ne idu u prilog tako da ce svasta biti za stolom...kaznjeni i jedni i drugi a kome ce rezultat u korist,to je vec pitanje...

p.s.I prije zastave,velikim dijelom tekme moglom se cuti "navijanje" tipa "ubij siptara".I to je provokacija!
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14157
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija   Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 EmptyČet 16 Okt 2014 - 19:31

Smopi budimo realni,Siptar u Srbiji nije dobro dosao i to je odvajkada i bice zauvek.Tu ne mozes ocekivati da navijaci Balkanske krvi sede i navijaju ko Englezi kao sto ne mozes ocekivati da u Sarajevu sede mirno i navijaju bez provokacija kada Srbija gostuje.A takodje i u Hrvatskoj kada Srbija gostuje mozes cuti ratne poklice.I ne samo tamo vec i u Grckoj odnosno Turskoj neces cuti "lepo i vaspitano"navijanje od strane njihovih navijaca.

Svuda u svetu nacije koje se mrze bice slicnih uzvikivanja i vredjanja i tu ne mozes nista.

Isto bi i ja skandirao na utakmici BVB-Bauern ovim klosarima "Juden Hurre" i slicno jer ih jebeno ne volim i naravno bio bi sankcionisan ako bi me uhvatili.No na stranu to,utakmica Srbija i Albanija cim je zreb odredio morala je biti stavljena pod utakmicu visokog rizika znaci sa sve vojnim specijalcima i snajperima na krovovima ili da se igra na neutralnom terenu odnosno bez publike.

No sto se tice pojavljivanja debila koji su poznati policiji zbog izgreda u Italiji i ostalim mecevima Srbije tu nemam reci,to je OGROMAN propust same drzave Srbije ALI HEJ to je Srbija.Kriminalci koji siluju i ubijaju maloletna lica pa posle 10 godina se nadju na slobodi....dovoljno govori o zakonima te zemlje.SRAMOTA!

No kako god ove utakmice na Balkanu su uvek utakmice visokog rizika i tu nema te sile NATO-a,EU.Amerike,Rusije,Nuklearne katastrofe,Ebole koja ce to izbrisati jednostavno je tako kako je zajebani smo i tu se sve zavrsava.

Zalosno zbog svega toga sto se desilo ali ako u ovom slucaju dodele 3 boda Albaniji Srbija treba da izadje iz svih takmicenja UEFA i FIFA jer ovo je bila cista POLITICKA provokacija a koliko znam FIFA i UEFA su rigorozni po tom pitanju....barem prema nekima.

Ponovljena utakmica na neutralnom terenu i bez navijaca po meni bi bila najbolja opcija za obe strane jer kao sto se svi slazemo propusta je bilo na obe strane prema tome.....
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5850
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija   Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 EmptyČet 16 Okt 2014 - 22:59

Slazem se u potpunosti sto si napisao,samo sam iznio realne cinjenice...
Jbg,uvijek ce biti debila(na Balkanu) koji ce doci s namjerom da izazovu belaj...ne da gledaju tekmu!

Sve u svemu,posljedice trebaju da snose obje reprezentacije,e sad ko sta,to ce odluciti...A ponovljena tekma bi i po meni bila najrealnija opcija...
Nazad na vrh Ići dole
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8331
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija   Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 EmptyPet 17 Okt 2014 - 2:17

Ponovljena tekma će i biti, tako pišu mediji. Skroz uredno po meni. Neka bolji pobijedi, bez publike (kad već ne mogu mirno gledati SPORT). Dalje, bijedno je miješati politiku sa jedinom svijetlom tačkom mnogim ljudima na balkanu i mnogim ljudima u siromašnim zemljama. Meni je sport sport, i to je samo nadmetanje, ali SPORTSKO, nikako ne smije biti političko. Ovaj puta ste u pitanju vi komšije, ali sutra neka igra Bosna-Hrvatska, Bosna-Srbija. Rat je iza ljudi, i sve to treba da bude prošlost a ne da na svakoj utakmici mora biti više policije nego publike. Smiješno kako su nam namjestili da se mrzimo, iako se jezikom sporazumijevamo svi isto.
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10847
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija   Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 EmptyPet 17 Okt 2014 - 14:59

Prosle godine je u Hrvatskoj gostovala Srbija pa je posle Hrvatska igrala u Srbiji , oba puta je bilo psovanja vredjanja ali sve je to danas normalno . To se u fudbalu nazalost tolerise .

Francuska himna je bila izvizdana u Srbiji pre nekoliko godina i to je za UEFU bio veci incident nego da se Srbi i Hrvati pokolju na stadionu.

Zaboravljate da napomenete poljske navijace koji su englezima uvek priredjivali i vise nego sto bi ceo balkan mogao . Nemacka i Holandija se vole mozda jos vise i od toga ali opet kazem Balkan je za UEFU obelezen kao najgori. A nije tako.

OVO NEMA VEZE SA POLITIKOM , namerno sam oznacio jer govorim iskljucivo o politici u fudbalu .

Izmedju Srbije,Bosne i Hrvatske ce jos dugo biti psovanja sa tribina ali sta sad, to se brzo posle utakmice zaboravi . To je nebitno jer kao sto se zna toga ima svud u svetu . I nismo mi najgori kako bi mnogi voleli da nas okarakterisu . Pa ti sto nama Balkanu kace etikete gadjaju tamnopute igrace bananama toliko cesto da su ovi poceli i da ih jedu !!!! Francuzi su zeleli samo belce u reprezentaciju pred SP 2010 .

Jel mozda bilo u Bosni da se svi prezivaju na IC ili da budu samo Bosnjaci ? NIJE !!

Boateng je napustio Italiju jer je bio "majmunisan" u prijateljskoj utakmici protiv 10 oligasa!!

Pre nekoliko dana je neki italijanski zvanicnik oznacio crnce i strance kao nepozeljne ili sta vec i to se vec zaboravilo a samo bi nama da pamte.

Hocu da kazem svima vama da mi sa prostora bivse SFRJ nismo najgori i muka mi je da nas sve etiketiraju . Jeste imamo propuste, odvratnu proslost , temperamentni smo , volimo fudbal da ponekad i reagujemo kao divljaci ali nista vise nego drugi u svetu .

Sto se tice ponavljanja utakmice nisam za to . Mi smo imali takav incident u Djenovi i zna se kako smo prosli . Sad hocu da pravda bude zadovoljena . Posto gospoda nisu zelela da nastave mec a hteli su prekid nek sad dobiju sta zasluzuju i nek se stavi tacka na to i svi krenemo dalje.






Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14157
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija   Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 EmptyČet 23 Okt 2014 - 23:42

UEFA prelomila - Novi meč, Srbija do kraja kvalifikacija bez publike!

Predstavnici Disciplinske komisije UEFA zasedali su u četvrtak povodom incidenata na utakmici Srbija - Albanija a "Politika" saznaje kakve kazne čekaju dva Saveza.



Disciplinska komisija UEFA u petak će saopštiti detalje odluke koju su njeni članovi večeras doneli u Nionu a povodom incidenata na utakmici Srbija - Albanija u okviru kvalifikacija za EURO 2016.

Ugledni srpski list "Politika" došao je večeras do informacija od dobro obaveštenih izvora da je UEFA spremila sledeći scenario.

Kako navodi pomenuti list, UEFA je odlučila da Srbija i Albanija odigraju novu utakmicu na neutralnom terenu i bez prisustva publike.

Pored toga, oba Saveza čekaju drastične novčane kazne ali će FSS trpeti veće sankcije.

Ako je verovati izvoru "Politike", Fudbalski savez Srbije zbog upada na teren biće kažnjen igranjem utakmica bez prisustva publike do kraja kvalifikacija za Evropsko prvenstvo u Francuskoj 2016!

Treba imati u vidu da su pomenute odluke nezvanične i da će Disciplinska komisija UEFA u petak dati konačnu reč povodom incidenata u Humskoj.

Podsećamo da je duel Srbije i Albanije prekinut u 42. minutu nakon što je dronom uneta zastava "velike Albanije" na stadion a prilikom pokušaja naših reprezentativaca da je uklone reagovali su Albanci a potom i publika.





sportske.net
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14157
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija   Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 EmptyČet 23 Okt 2014 - 23:46

Jos nije zvanicno ali ako je tako treba istupiti iz takmicenja i spreciti blamiranje.

Poserem se na fudbal bez publike,mogli su da kazu bez publike u ova dva meca sa Albanijom a ne do kraja kvalifikacija.

Dupli arsini tipicno od UEFA mafije....
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14157
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija   Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 EmptyPet 24 Okt 2014 - 16:11

UEFA: Srbiji pobeda bez bodova!

Disciplinska komisija UEFA registrovala je prekinuti meč Srbija – Albanija pobedom naše selekcije od 3:0, ali je i oduzela tri boda našoj reprezentaciji.



Određena je i kazna FSS, pa će naredna dva meča kod kuće naša reprezentacija igrati pred praznim tribinama.
FSS će morati da plati i 100.000 evra, baš kao i FS Albanije.
Pisano obrazloženje donesenih odluka Kontrolne i disciplinske komisije UEFA biće dostavljeno FSS u narednih peta dana, pa ćemo tek tada znati na osnovu kojih činjenica su pomenute kazne izrečene. 

Od dana prijema kompletno obrazloženih odluka, obe strane će imati rok od tri dana da najave žalbu Komisiji za žalbe UEFA. Posle podnošenja najave žalbe, obe strane će imati rok od pet dana da ih dostave nadležnom organu UEFA. 

FSS će u 13h imati sastanak kolegijuma nakon kojeg će najverovatnije izdati saopštenje, rekao je za B92 predsednik saveza Tomislav Karadžić. 

Utakmica između Srbije i Albanije prekinuta je 14. oktobra pred kraj prvog poluvremena, kada se iznad terena stadiona Partizana pojavila bespilotna letelica, dron, sa zastavom takozvane velike Albanije, nakon čega su usledili incidenti. 



b92
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14157
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija   Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 EmptyPet 24 Okt 2014 - 16:11

komedija!
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10847
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija   Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 EmptyPet 24 Okt 2014 - 17:16

Ovo moze samo da se kaze ovako : UEFA reci DA terorizmu !!

Posle ovakve odluke Srbija je luda ako se ne povuce iz kvalifikacija . Jebes takmicenje kad ovde fudbal ipak ima manji znacaj od podsticaja na terorizam .

Zahvaljujem se grckom fudbalskom klubu koji je jednog od napadaca i boraca za nikad postojecu zemlju otpustio iz kluba .
Svaka cast !!
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14157
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija   Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 EmptyPet 14 Nov 2014 - 23:18

Srbija-Danska 1:3 iako je tim Srbije poveo sa 1:0 u 4 minutu.No Lord Bentner sa 2 komada dokazao klasu a Eriksen nesudjeni igrac BVB-a(DAMN YOU...) odigrao odlicno i delio asistencije.

Grcka-Farska Ostrva 0:1   Sve mi se cini da su repke postale cista sprdnja.Ono igram jer eto moram...

Nemacka-Gibraltar 4:0  Svetski sampion...kako to smesno zvuci posle finala sa Argentinom.
Nemacka je posle tog finala sve samo ne svetski sampion ali doslovno!Koliko su jadni pa to nema nigde!Protiv Gibraltara kada se ocekivalo dvocifren broj golova stiglo se da su jedva im dali 3 komada stim da je 4 gol bio autogol.

Ono sto mi je tu najsmesnije jeste slicnost sa nasom igrom.Dakle Nemacka je imala 30 suteva manje vise a jedva postigla 3 gola bas isto kao BVB.Neefikasnost i jadnost u napadu! Kroos,Podolski,Muller,Goetze,Khedira kao Miki,Kagawa,Reus,Bender samo pucaju nebu pod oblake al od gola nista.

I sta to govori? Pa govori da ne ide bez klasicnog napadaca dame i gospodo!Low pokusava da igra sa Mullerom u spicu i vidi se koliko je uspesan,poraz protiv Poljske,jedva bod sa Ircima i jedva protiv regionalnog ligasa Gibraltara(dovoljno je reci da im jedan igrac igra u OSMOJ ligi Engleske) dali 3 gola(ponavljam 4 je poklon igraca Gibraltara).

Dakle Kloppo ne idi putem samounistenja kao Low vec vrati sistem koji smo imali ranijih godina inace ode sve u bozju mater sa ovom glupom taktikom.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10847
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija   Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 EmptySub 15 Nov 2014 - 0:09

A vec smo na pola puta do bozje matere . Jebes ti lazne devetke nek igra stvarna 11-ica
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14157
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija   Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 EmptySub 15 Nov 2014 - 0:21

To i ja kazem
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10847
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija   Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 EmptySub 15 Nov 2014 - 0:25

Ali jbg kad je Gvardiola pored kokaina izmislio i fudbal . Kako on igra tako moraju svi !!
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6569
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija   Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 EmptySub 15 Nov 2014 - 16:11

Ahahahaha Lord Bendtner nam dao 2 gola Very Happy
Pa ovi nisu normalni Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10847
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija   Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 EmptySub 15 Nov 2014 - 21:56

I ako je . Posle podrske terorizmu od strane Uefe ja i dalje mislim da je najpametnije istupiti iz svih preostalih utakmica . Ko im jebe mater
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14157
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija   Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 EmptySub 15 Nov 2014 - 22:59

Da,ionako se nece plasirati vec jos vise izblamirati lol.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8331
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija   Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 EmptyPon 17 Nov 2014 - 22:26

A što nas napuni Izrael. Sreća je ta da je otišao Safet napokon, počeo je izmišljati neke taktike što nas je koštalo kvalifikacija.
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10847
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija   Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 EmptyPon 17 Nov 2014 - 22:31

Jebiga sad . Kad se kvalifikovao na SP onda je bio junak a sad sreca sto je otisao .

Kod nas na balkanu igraci su problem. Sve repke igraju kao borusija ovu sezonu , niko ne zna ni zasto igra ni sta mu je u glavi
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija   Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija Kvalifikacija
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Uefa Euro 2016 France Generalna Diskusija i Vesti
» EURO 2016: 8-finale
» Hrvatska 1.HNL Generalna Diskusija i Vesti
» Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti
» Bundesliga 2 Generalna Diskusija Utakmica 2013/14

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Razne Sportske Vesti i Zastarele teme sa foruma :: Razne i zastarele teme :: Uefa Euro 2016 France-
Skoči na: