Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti

Ići dole 
+5
MilanBvB09
Becej City
BVB fan LU
AndreasCaxBVB
Strahinja
9 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9675
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti Empty
PočaljiNaslov: Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti   Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti EmptySre 7 Avg 2013 - 14:05

Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti Jsl-najava
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14157
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti   Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti EmptySre 7 Avg 2013 - 15:27

ziveo sam u Zrenjaninu 13 godina i naravno podrzavao sam lokalni FK Proleter,klub je bio standardan clan prve lige uz poneko ispadanje lol i znao je da iznenadi blizance iz BG ali nazalost zbog mafijaskih prljavih poslova klub je ugasen.klub sa Karadjordjevog parka koji je imao istoriju i u staroj Jugi i klub koji je dao dosta reprezentativaca i mladih talenata zauvek je ugasen 2006 godine,tacnije njegovo mesto je preuzeo Banatski Dvor. 
danas jedino sto se tice ove ljaksa lige podrzavam Vojvodinu iz Novog Sada,naravno dodacu i da mi je uvek drago kad cujem da je neko dobio Beogradjane jer njih ne mogu ni da smislim,toliko prljavstine i gofana na jednom mestu a nikog nije briga dok se drugi gase dovodi coveka do povracanja.
jedino sto eto podrzavam klubove u euro takmicenjima jer navijam da jednog dana se sudare BVB i jedna ekipa sa balkana pa mi to daje sansu da mogu otici na utakmicu da navijam za BVB.
nazalost BVB se nije naigrao sa klubovima sa ex Yu prostora,samo jedan susret su obelezili protiv Veleza iz Mostara kad su izgubili u Mostaru 1:2 i to je sve.mislim da je vreme da opet malo posete ovo podrucije pa da se svi sastanemo i gledamo tekmu naseg kluba.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6770
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti   Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti EmptySre 7 Avg 2013 - 19:04

Bundesligu pratim zato što volim da gledam zanimljiv i kvalitetan fudbal. Činjenica jeste da država gura bajern ali to ne ide u krajnosti koliko ide kod nas. Mislim da je našem forumu poslednja potrebna stvar tema o srpskom fudbalu ali kada je već tu da se i ja malo nadovežem.

Slično kao i Nishlija i ja gledam samo svoj klub, u ovom slučaju lučansku Mladost. Tim sa dugom tradicjom igranja u 2. ligi nekadašnje Jugoslavije ali i odličnim rezultatima u srpskoj ligi kasnije. Moram da kažem da srpski fudbal nikada nisam pratio, niti sam ikada mogao da se izjasnim za koga navijam - Zvezdu ili Partizan? Gade mi se obadva tima kao i fudbal na Balkanu uopšte. Tu nema fudbala i tu nema navijanja, na stadionima su maloletni delikventi kojima je sve u životu da duvaju vutru i provociraju pandure a iz ličnog iskustva znam da veliki deo "navijača" Zvezde danas ne zna da nabroji 5 fudbalera tog tima. Fudbalere ne znaju ali da idu na svako gostovanje i prave probleme znaju, to je najbitnije.

Vojvodina NIKADA neće biti šampion Srbije, Volvodina nikada neće biti vicešampion Srbije. Prva dva mesta na tabeli su zauzeta i uvek će biti, to što su Vojvodina i Jagodina daleko jači od "blizanaca" nema nikakve veze. Pa jbt Bari 91' hahaha nije to mala stvar. Kad čujem samo nekog deliju da se kurči sa tim čuvenim Barijem smuči mi se, pa oni ne mogu Mladost da pobede.

Prošle godine je Zvezda igrala protiv Mladosti u kupu u Lučanima. Bilo je 1:1 do 85' minuta a onda NEPOSTOJEĆI crveni karton za igrača Mladosti i 5 minuta produžetka iako nije bilo prekida. Zvezda je gol dala po isteku 95. minuta i tako je progurana dalje. Slučna je situacija bila i 2006. godine kada je Mladost igrala Superligu, to je ja msm bila poslednja sezona u kojoj je Zvezda osvojila titulu. Morali su da pobede Mladost ali nisu uspeli, bilo je 1:1. Sudija je produžio 4-5 minuta a kraj je svirao 9 minuta po isteku 90og - lično sam merio štopericom. No da se ne dotičem toliko Mladosti jer ni tu situacija nije bajna, pre 2 godine kada je njoj visio opstanak u 2. ligi na sred terena je predsednik dao predsedniku drugog tima kovertu. To je bila aktrakcija na terenu i tribinama, smejali su se svi igrači, sudije a i mi navijači ali ne, nisu to mogli da obave u kancelariji nego na sred terena.

Da zaključim, moj prijateljski savet svima - kada vidite neku utakmicu Superlige na tv-u prebacite kanal. Nećete pogrešiti. Nisu vredni vremene koje bi im posvetili da ih pogledate, nisu čan ni vredni ovog posta koji pišem ali ajde... U Srbiji ne treba da se igra fudbal, samo se sramotimo.

Toliko o srpskom fudbalu, vraćam se voljenoj mi Borusiji!
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14157
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti   Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti EmptySre 7 Avg 2013 - 20:30

Kao sto Nish kaze moze knjiga da se napise o Srpskom fudbalu i unistavanju doticnog na ocigled cele nacije.A dodacu i to da Beograd unistava sistemski ne samo fudbal vec celu Srbiju izjeda i unistava a nazalost niko ni da se pocese.


Inace bas juce je izasao jedan clanak u Guardianu o Srpskoj ligi.


 [b style="font-size: 14px; font-weight: bold; line-height: 22.390625px; background-color: rgb(255, 255, 255);"][b style="font-size: 14px; font-weight: bold; line-height: 22.390625px; background-color: rgb(255, 255, 255);"][b style="font-size: 14px; font-weight: bold; line-height: 22.390625px; background-color: rgb(255, 255, 255);"]Britanski "Gardijan" ocenio je srpsku ligu "besmislenom" navodeći da se svake sezone očekuju titula za Partizan i nastavak Zvezdinog "puta samouništenja".[/b][/b][/b]




Sukobi igrača, problemi oko viza i plata, kao i sumnjive sudijske odluke dominiraju istočnoevropskom scenom, navodi poznati komentator lista Džonatan Vilson i dodaje da dok se Zapad bavi transfer sagama Gereta Bejla, Vejna Runija, Luisa Suareza i Roberta Levandovskog, na Istoku postoje druge zanimljivosti.
Vilson je u kratkom osvrtu na dešavanja iz ovog dela Evrope pomenuo Rusiju, Kazahstan, Ukrajinu, Bugarsku i Srbiju: 

"Vuk Rašović ne gaji iluzije da će o njegovom radu suditi na osnovu rezultata u domaćem prvenstvu i zna da je važno samo ono što se dešava u Evropi. Zbog toga je 3. kolo kvalifikacija protiv Ludogoreca ključno za njega. Dok Crvena zvezda nastavlja svoj žalosni put samouništenja, srpska liga je postala skoro besmislena, nešto u čemu se prosto očekuje da Partizan trijumfuje. Rašović je došao u maju, a već je pokupio jednu titulu, šestu u nizu za svoj tim. 

On ima mladu ekipu, i uz četiri velika odlaska ovog leta, ekipu koja se našla u periodu tranzicije. On priznaje da i dalje čeka da se 'uklope sve kockice', ali i zna da bi eliminacija pre plej-ofa za Ligu šampiona bili neuspeh", navodi "Gardijan" i citira Rašovićevu optimističnu izjavu pred revanš sa Ludogorecom. 

Džonatan Vilson često piše za "Gardijan" komentare o istočnoevropskom fudbalu, fudbalskoj taktici, a autor je pet knjiga, među kojima je i čuvena "Inverting the Pyramid", delo o istoriji fudbalske taktike koja je 2009. pobrala brojne nagrade.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14157
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti   Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti EmptyPet 9 Avg 2013 - 0:28

Vojvodina izbacila Bursaspor sa pobedom u Turskoj od 3:0,prvi mec u Novom Sadu 2:2!
Prenosa nije bilo hvala bogu jer su BeGe ciganija preca od tamo nekog kluba koji rastura po Evropi u ime Srpske lige.
U svakom slucaju bilans Voshe u Ligi Evrope je 5 pobeda i 1 neresen sto ovi BeGe blizanci mogu samo da sanjaju a da ne pricam da pogode koji sut u okvir gola itd...

Bravo za Vojvodinu i da imaju srece u barazu pa da igraju sto duze u LE!
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9675
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti   Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti EmptyPet 9 Avg 2013 - 0:52

VOSA kida i igra neverovatno moderan fudbal na nasim prostorima, a danas je u njihovim redovima i iskusni Simon Vukcevic. Ove godine im se smesti titula sampiona ako politika opet ne umesa prste.
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14157
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti   Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti EmptyPet 9 Avg 2013 - 1:27

...a umesace zivi bili pa videli!beogradskoj bagri ne odgovara da imaju jaku konkurenciju jer kako ce onda da prodaju tatine sinove za koji milioncic...
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14157
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti   Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti EmptyPet 9 Avg 2013 - 1:45

jedino da se ponadamo da ovaj Vojvodjanski uspeh malo digne na noge i ostale ekipe u Srbiji i da pokusaju da se odupru od govana iz beograda sto bi bas trebali da urade i Nishlije i Kragujevcani jer evo Jagodina zahvaljujuci svojoj mafiozi(makar radi za svoj grad) polako se suprostavlja ovim pacenicima iz Bg-a.mada opet sumnjam da ce ista od toga biti,a RTS je izgleda zaboravio kako je lepo gorio 2000te jebem ih u usta govnjiva!pa nigde prenosa utakmice iz Burse a znao sam da ce biti dobra tekma za razliku od ovih dosada sto se prenose kad igraju i na Farskim ostrvima.a podsetio bi na jednu stavku naj veca naplata RTS arshina je u Vojvodini a ovi serviraju razmazene placipicke iz bg na TV.Mad
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6569
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti   Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti EmptyPet 9 Avg 2013 - 2:34

Bio bi nas fudbal dobar kad' ne bi bilo ovoliko korupcije i kad' bi se u svakoj utakmici ostavljalo srce na terenu...A ne da se znaju osvajaci trofeja za narednih ko zna koliko sezona.Znam kad' su ovi iz FK Beceja isli u Kulu da igraju sa Hajdukom(mladje generacije)rekli su da su zvali iz Partizana da se grebu za bodove Very Happy ZALOSNO Jbt vise se i ne stide da namestaju,kao sto je neko od vas ispricao kako predsednik kluba daje ovom drugom pare na sred terena Very Happy smesno i zalosno
Mada je lepo da se malo prica i o nasem fudbalu.
Vosi svaka cast!!!Partizan i Zvezda bolje da cute do sledecih kvalifikacija!!SLEPCI!!!
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6770
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti   Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti EmptyPet 9 Avg 2013 - 9:28

Voša je ubedljivo najjači srpski klub već zadnjih 2-3 godine ali to što igraju u mnogo "jakoj" ligi pa ne mogu da se dokopaju prva 2 mesta je žalosno. Sramota države će biti ako Vojvodina ne bude budući šampion.
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10847
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti   Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti EmptyPet 9 Avg 2013 - 10:50

Ako im dodje Vukcevic bice fenomenalni. VEc su iz Celzija doveli Delaca na pozajmicu,mali je odlican golman. Kaludjerovica isto,ma znaju ljudi sta im treba i kako se pravi dobar tim samo se plasim da ne useru kao prosle godine isto sa super pojacanjima a posle 3 meseca nisu imali plate da im daju pa su se razisli.

A sto se tice toga da Zvezda mora da osvoji,nema od toga nista. To sam vec cuo u toku prosle sezone da ce partizan da ih pusti ali prc. 

Politika ne mora da se mesa,Partizan i Zvezda su trenutno nikakvi i prava je prilika da im samar udare sve manje ali bolje organizovane ekipe tipa Vojvodina.

Iskreno ja bih u vrhu najvise voleo da vidim oba Radnicka jer sam protiv Beogradizacije u ligi. Jednostavno klubovi koji nemaju 4 tribine,ili imaju livade oko terena ne smeju da igraju veci rang od Zone.

Smeta mi sto eto godinama Radnicki iz Nisa ima pravi stadion sa reflektorima a uskraceni su igranja u najvisem rangu.Drzava bi trebala utvrditi standarde i da samo klubovi koji ih ispunjavaju dobiju licencu.
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6770
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti   Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti EmptyPet 9 Avg 2013 - 13:19

Voša izvukla Šerif. Idu laganu u LE
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14157
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti   Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti EmptyPet 9 Avg 2013 - 14:47

realno treba izbaciti citav FSS na vesanje i oteti im sve sto su nakrali,zatvoriti ove mafijaske menadjere sto diktiraju transfere i izbaciti stranacke pizdurine iz klubova kao i pohapsiti mafiju koja drzi kladionice i diktiraju ko sme a ko ne sme da pobedi pa tek onda da se Srbija nada nekom boljem sutra u fudbalu.

Vosha dobila Sherif nadam se da ce uspeti da ih izbaci i potvrdi igranje u grupnoj fazi.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10847
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti   Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti EmptyPet 9 Avg 2013 - 15:14

E ako i zasluzili ljudi da idu dalje !!
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14157
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti   Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti EmptyPet 9 Avg 2013 - 19:22

pa ne daju da se privatizuju klubovi iz vise razloga,glavni je ako se privatizuju onda citava mafijaska i djabalebaroska banda i stranacke pizde moraju da lete napolje iz kluba jer ni jedan vlasnik sigurno nece dozvoliti da mu tolika govnojedacka populacija virusa uzima novac iz djepa a klubu ne ostane nista.
to je glavni i osnovni problem svega, e zato ne daju privatizaciju,pa sta mislite gde ce silna stoka da onda drpishe milione i isisava toliki novac?a te stoke ima od Subotice pa do Preseva a i sire u ostalim ex Yu republikama.
druga stvar sta mislite kad bi dozvolili privatizaciju?automatski BeGe blizanci i ostala BeGe buranija dobiva jaku konkurenciju i prc sto bi osvajali titule svake godine.ovde me ne bi iznenadilo ako i dodje do privatizacije da ce to uciniti samo blizanci jer ce imati sve moguce i nemoguce popuste za razliku od ostalih.

secam se Proletera i njihove skole fudbala pa ljudi moji svake godine su lansirali talentovane momke koji su posle imali poprilicno zapazene karijere i u Evropskom fudbalu ali eto posto su ga ugasili vise nema ni toga.a koliko vidimo svi novi talenti su postali tolika retkost da i ako neko iskoci njegova cena je jedva koji milioncic,zalosno koliko je jadno!
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14157
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti   Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti EmptySub 10 Avg 2013 - 22:07

Opet puce bruka!Patlidjan dobio Novi Pazar sa 4:3 posle dobre pomoci sudije,elem nista novo.
Vojvodina ostala bez Oumarua covek otisao u Belgiju bez najave u klubu da je potpisao za Belgijski klub a cestitke za Radnicki iz Nish posto su dobili imenjaka iz Kragujevca sa 2:0.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9675
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti   Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti EmptyNed 11 Avg 2013 - 2:14

Abubakar napustio vojvodinu i presao u belgiju.. vojvodina ce kvalifikacije nastavita bez brzonogog kamerunca.
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14157
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti   Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti EmptyPet 16 Avg 2013 - 0:25

Himne timova Jelen Super lige

Javor Ivanjica
[You must be registered and logged in to see this link.]

Radnicki Nish
[You must be registered and logged in to see this link.]

Partizan
[You must be registered and logged in to see this link.]

Radnicki Kragujevac
[You must be registered and logged in to see this link.]

FK Napredak
[You must be registered and logged in to see this link.]

FK Vojvodina
[You must be registered and logged in to see this link.]

Spartak 
[You must be registered and logged in to see this link.]

OFK Beograd
[You must be registered and logged in to see this link.]

FK Rad
[You must be registered and logged in to see this link.]

FK Vozdovac
[You must be registered and logged in to see this link.]

FK Novi Pazar
[You must be registered and logged in to see this link.]

Crvena Zvezda
[You must be registered and logged in to see this link.]

FK Jagodina
[You must be registered and logged in to see this link.]

Cukaricki
[You must be registered and logged in to see this link.]

Sloboda Uzice
[You must be registered and logged in to see this link.]

FK Donji Srem
???
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14157
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti   Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti EmptyPet 16 Avg 2013 - 21:48

E kad smo vec kod Radnickog srecno protiv Patlidjana u subotu!A i Jagodini u BG protiv Crvenih!
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14157
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti   Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti EmptyČet 22 Avg 2013 - 22:46

Rezultati Srpskih ligasa u Euro takmicenjima

Partizan-Thun 1:0
Vojvodina-Sherif 1:1

Steta za Voshu, nisu iskoristili igraca vise citavo drugo poluvreme a i nekako ko da su igrali uplaseno,tek od nekog 60 minuta kao da su se probudili i krenuli zustrije ka golu Sherifa.Sve u svemu trebali su ovo da dobiju da im bude lakse u revansu.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6770
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti   Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti EmptyČet 22 Avg 2013 - 23:42

Jbg za Vojvodinu kad Šerif ne dobiše... bzv
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6569
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti   Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti EmptyPet 23 Avg 2013 - 1:03

Pa s' obzirom da su gubili na poluvremenu nije ni ovo lose,ali kod kuce bi trebala da se iskoristi prednost domaceg terena...
Dace Bog pa ce se kvalifikovati,Partizan takodje,pa da i mi imamo jednom 2 predstavnika u Evropi
Mada Partizan nece nista uraditi kao i uvek...zato se uzdam u Vosu,ocekujem da prodju Smile
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10847
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti   Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti EmptyPet 23 Avg 2013 - 1:08

Ma ja sad najvise navijam za Vosu, ljudi su zasluzili da igraju grupnu fazu
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14157
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti   Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti EmptyPet 23 Avg 2013 - 1:15

ne znam ljudi ali oni ko da su pogubljeni,tako deluju posle one epske pobede u Bursi.
dva remija u JSL protiv prosek timova a sad i ovako slaba tekma protiv sherifa bas bzvze,jeste otisao Oumaru al jbga zivot ide dalje sad treba pritisnuti i uraditi nesto sto nije uspelo nikom sem BeGe blizancima.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6569
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti   Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti EmptyPet 23 Avg 2013 - 1:19

Sad citam pre koji dan,a mozda i juce:
Abubakar se vratio u Vosu i pozdravio se sa igracima i pozeleo im srecu u kvalifikacijama
A navodno mu je tu ostao dzip Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti   Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti
Nazad na vrh 
Strana 1 od 8Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» Hrvatska 1.HNL Generalna Diskusija i Vesti
» Fracuska Ligue 1 generalna Diskusija i Vesti
» Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti
» Spanska Primera Liga Generalna Diskusija i Vesti
» Italijanska Calcio Liga Generalna Diskusija i Vesti

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Razne Sportske Vesti i Zastarele teme sa foruma :: Razne i zastarele teme :: Evropske, Svetske Lige i Transferi-
Skoči na: