Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?

Ići dole 
+8
smopiBVB
schwartz-gelb phantom
Cone BvB
Becej City
BVB fan LU
MilanBvB09
AndreasCaxBVB
Strahinja
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8320
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 EmptyNed 29 Dec 2013 - 0:53

Nisam vidio temu, evo da i ja nabacim koje slovo. Liga već može biti prošlost i ići će vjerovatno u Munchen, jebi ga. Kup ili Liga Prvaka tu vidim neke šanse. Čekamo svi januar, kako bismo vidjeli da li će ekipa biti stara kad se vrate svi igrači, ali s Robertom u špicu, gubim svaku nadu. -.-

Nadam se da će dovesti nekog napadača, pa neka je i prosječan, samo da nas ne koči ta naša devetka u nastavku sezone. Mogu Miki, Ilkay, Reus, Kuba, PEA da namjeste 1000 lopti, ako onaj hajvan neće da igra, džaba sve to.
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10836
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 EmptyNed 29 Dec 2013 - 0:58

Ma da, sto kazes liga je vec proslost, na zalost. sad se nadam da ce biti aktivni u ovom prelaznom roku pa i dovedu nekog kako treba.
Nazad na vrh Ići dole
aubame

aubame


Broj poruka : 1251
Points : 5075
Reputation : 5
Datum upisa : 16.11.2013
Lokacija : zlaTu

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 EmptyNed 29 Dec 2013 - 1:16

Mitrović ili Batshuayi prvi kojeg bi trebali dovesti !
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10836
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 EmptyNed 29 Dec 2013 - 1:26

al cini mi se da bi Mitrovic dosao tek na leto znaci ipak ce ono govno biti do zadnjeg meca u timu.

Umesto da kao Bilbao Ljorentea bacimo majmuna u B tim pa sad da juri formu kao pomenuti u juventusu. Tako bre to rade ozbiljni klubovi,neces ugovor molim lepo,propadaj sezonu pa zavredi posle nesto
Nazad na vrh Ići dole
aubame

aubame


Broj poruka : 1251
Points : 5075
Reputation : 5
Datum upisa : 16.11.2013
Lokacija : zlaTu

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 EmptyNed 29 Dec 2013 - 1:47

Da su naši Bogdom pametni kao ti iz Bilbaoa. Nek ga stave na klupu pa makar i Schieber igro, jebeš mu majku poljsku !
Nazad na vrh Ići dole
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8320
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 EmptyNed 29 Dec 2013 - 3:12

Svršim mu onoj trebi u usta.
Nazad na vrh Ići dole
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8320
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 EmptySre 1 Jan 2014 - 17:16

Bitno je izgurati ovu godinu. A naredne sklopiti neki tim koji će trajati duže vremena.
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14146
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 EmptySub 4 Jan 2014 - 16:37

Ja ne znam ljudi sta je ovo?! Sta se desava sa nasim klubom?
Kao da smo sa marsa pali,ovaj transfer sa djubretom je ocekivan vec citavu godinu i vise dana ali da pogadja pogadja.

Dal je nasa uprava ucenjena od strane bauerna pa radi ove nebulozne stvari?Prodaja jednog od naj vecih talenata koje je Nemacka iznjedrila za bagatelu za danasnji fudbalski pojam na trzistu a sad i odlazak jednog od naj vecih napadaca Evrope u rivalski klub i to za djaba!

Ja zaista ne znam dal su se ovakve stvari ikom desavale kao sto se desava nama.
Nekako mi je sve to toliko apsurdno i jadno da mi sve zvuci kao da neko dete od 5 godina vodi jedan vrlo ozbiljan posao a ne ljudi koji su nas iscupali iz gotovog bankrota!

Smrdi tu mnogo sto sta,a tek poslednji transferi koje smo debatovali x puta i slozili se da ovo nije taj BVB koji je imao neverovatnu politiku transfera i izgradnje igraca.A pogledajmo sada,neckamo se oko Eriksena,Gintera,Vollanda i jos koliko mladih i perspektivnih igraca za kojima Evropa ludi a dovodimo nebuloze od igraca.

Jel sledeci napadac Ramos? Sve se vise suska da je on sledeci napadac,ako tako bude samo mogu reci R.I.P. BVB i sretan nam povratak u doba kad smo bili na sredini.


Pocetkom ove sezone BVB je mogao da napravi ekipu koja ce makar ako ne da juri bauern da bude sigurna ekipa za drugo mesto i da jurisa ponovo na vrh Evrope no svedocili smo da smo rasprodali vise igraca nego sto smo doveli i pri tom ugrozili klupu vise nego prosle sezone sto donosi samo jedan zakljucak WTF?!?

Sledece sto ce me naj vise iritirati cak toliko da mi se vise ni ne gledaju utakmice BVB-a ove sezone sto ce nam u napadu biti kretencuga od napadaca!Imamo bauernovog idiota u spicu?! Jbte koji idiot od menagera moras biti pa ga jos stavljati u ekipu da igra protiv bauerna? Koliko zadnjih utakmica je igrao protiv bauerna i sta je uradio? I glupavom je jasna njegova igra protiv ovih kretena,zali boze sto Schieber nije igrao finale protiv bauerna!

Slepci ili saboteri u upravi neko to jeste!

Sada posle ovog cirkusa sa kretenom neka se pokazu i dokazu da nisu to sto mislim da jesu ili ce nastaviti rasipanje tima zbog njihove nesposobnosti! Reus,Gundo,Hummels,Auba,Piscek,Bender....svi ovi igraci imaju vec sada interesante!
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8320
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 EmptySub 4 Jan 2014 - 18:26

I ja se pitam, kuda ovo stvarno vodi? Toliko toga su napravili odličnog, da ove zadnje stvari rade kao amateri. Da li je to do samih igrača koji hoće više para, više keša ili? Nemam pojma. Volio bih odgovor na to pitanje. Da li su ovo neke mućke ili, pa onda izjave Watzkea.. Ne znam.. Je li tako mora biti, možda je došla naredba iz Saveza DFB?

Neshvatljivo je da se rade ovakve stvari kao što Andreas napisa talenat je otišao za siću a napadač za kojim je ludlio pola Evrope za džabe.. Mislim, koji kurac? Gundogan ne potpisuje, daj više para čovjeku ili koji je razlog toga? Ako ne potpiše ovo ljeto ode i on za džabe izgleda, to bi bio šlag na tortu.

A onako zdrava transfer politika, dobar skauting, sada se traže neki prosječni igrači koji ne bi imali mjesta u Kotbusu.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6558
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 EmptySub 4 Jan 2014 - 19:08

Куда иде БВБ ове сезоне? -Иде у пм...
Надам се да ће се овај општи став променити...
Nazad na vrh Ići dole
aubame

aubame


Broj poruka : 1251
Points : 5075
Reputation : 5
Datum upisa : 16.11.2013
Lokacija : zlaTu

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 EmptySub 4 Jan 2014 - 20:54

"Gundogan ne potpisuje, daj više para čovjeku ili koji je razlog toga? Ako ne potpiše ovo ljeto ode i on za džabe izgleda, to bi bio šlag na tortu."

Toga se ja i najviše bojim brate , da ode džabe i da nam to bude košto si reko "šlag na tortu"
Nazad na vrh Ići dole
aubame

aubame


Broj poruka : 1251
Points : 5075
Reputation : 5
Datum upisa : 16.11.2013
Lokacija : zlaTu

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 EmptySub 4 Jan 2014 - 20:57

E tačno to Bečej, idemo u pm pravo zasad !
Nazad na vrh Ići dole
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8320
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 EmptySub 4 Jan 2014 - 21:47

Jebem ja dvojcu iz Minhena ženu i matere!
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9664
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 EmptySub 4 Jan 2014 - 23:00

sada ocekuje odgovor uprave u pojacanjima, ako sada budu opet povuceni onda imam osecaj ko da imajundil sa bavarcima da I'm prave igrace I da I'm daju za dz. smesno
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8320
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 EmptySub 4 Jan 2014 - 23:37

I mene je to strah. Radije raspustiti upravu takvu i igrati časno 5 ligu, nego praviti govnarima zvijezde.
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9664
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 EmptySub 4 Jan 2014 - 23:42

ova nasa uprava je legendarna da se nelazemo uradilisu I povratili klub iz nemogucih uslova stavili na stabilne noge. e sada je pitanje sta je zeljanuprave napredak I dalje ili vegetacija u ligi medjunprva 4 mesta I lsnprolaz grupensvake godine . ili su I'm bitni trofeji. neverujem da rade to svesno ali od letos grese mnogo
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8320
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 EmptySub 4 Jan 2014 - 23:52

Naravno, skidam kapu za sve dosad urađeno, međutim ove kikseve što su uradili od ljeta su toliko niski da ni dijete neko ne bi to napravilo. Neka samo ostanu usredotočeni na svoj posao a ne da se obaziru na Bayern. Neka malo pročešljaju ugovore i to je to.
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10836
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 EmptyPon 6 Jan 2014 - 0:51

ni meni nisu jasni
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9664
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 EmptySub 25 Jan 2014 - 21:32

ovim tempom I igrom I slogom euro takmicenje je naucna fantastika, a naj vise se plasim Kupa, od lige sampinjona sam digo ruke tu nemamo mi ove sezone sta da trazimo, realno bez pojacanja nemozenpuno da se promeni.
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14146
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 EmptySub 25 Jan 2014 - 21:53

Realno sa ovakvom igrom gde su Reus i ovaj kreten u oblacima nema nista ni od kakvog takmicenja.
A pogotovu za ovu rupetinu Mikija koji je iz utakmice u utakmicu samo jos veci dokaz kako se moze potrositi silni milioni za nista.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9664
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 EmptySub 25 Jan 2014 - 23:30

Meni neide u glavu da miki vise nije proradio abua nije los, a miki je tuga bozija
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
SrkiBVB

SrkiBVB


Broj poruka : 471
Points : 4533
Reputation : 11
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 37
Lokacija : Sombor

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 EmptyNed 26 Jan 2014 - 0:20

Nešto tu nekom ne odgovara! Neke pozicije treba da se menjaju!
Ne znam zašto Klopp Mikija ne proba pored Sahina na Gundoganovu poziciju... jednako je okretan i kreativan kao i Ilkay, pa čak i snažniji... On bi se po meni tamo bolje snašao nego iza Lewandowskog... I to smatram problem kod Mikija, što ispred ima Lewya, sa kojim ne sarađuje najbolje... Garantovano bi Miki igrao bolje da ima bolje i razigranije saigrače...

Svi smo svesni da Mkhitarian nije loš igrač! Pokazao je to i pre nego što je došao u BVB! Ali razmislite malo zašto možda igra loše!

Svi kritikuju njegovu igru... a pogledajte oko njega! Ko kako igra?
Reus, kao zombi na terenu, a i kad malo mrdne, onda previše komplikuje i često je sebičan pa izgubi loptu... Lewandowski se jako često izvlači na krilo pa ne kombinuje sa Mkhitarianom kako treba u fazi napada... Kuba dok je igrao, često je igrao mnogo defanzivno i stalno je menjao strane, ali bez uspeha... Aubameyang samo trči, i trči i trči... to je cool, i brz je momak, ali BVB u posedu lopte ne može ići na kontre!!! A ako nije kontra, Auba se ne kuljučuje u igru... tj njega ne uključuju, a ni on se ne nudi. Sahin jako slabo organizuje napade... Prepušteno je odbrani da započinje napade! To može, ali ako je ekipa uigrana, ali ne može ako svaku utakmicu igraju druga dvojica nazad! Niko se ne vraća po loptu da započne nešto pametno! Bez razmišljanja se ispucava lopta gde se stigne! To ne valja...

Evo na primer danas šta mi nije bilo jasno... zašto Piszczek nije igrao?! Mogao je Klopp Kevina povući na jedno od krila kada se Kuba povredio, Piszczeka na beka gde i pripada, a Aubu ubaciti u drugom poluvremenu, kao svežeg igrača sa klupe! Umesto Kehla posle ubaciti Hofmanna, pa ako ništa ne bude, onda na kraju Schiebera kako je i ubacio, pa bi se već nešto rešilo!!! Malo rotacije na pozicijama ne škodi!!! Ponekad mi Klopp nije ni malo jasan... Ne odreaguje na vreme sa nekom dobrom idejom kako da promeni igru!

Nadam se da će sledeći meč da se trgnu, i da shvate da ne može ovako da se igra, kao danas!
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10836
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 EmptyNed 26 Jan 2014 - 1:17

Ja mislim da je Miki fantastican igrac, i mislim da bi mozda trebao igrati kao napadac jednu utakmicu da vidimo kako se snalazi.Ima snagu,brzinu,tehniku,sut... sto da ne ako vec na ovoj poziciji ne ide onako kako to treba za igru Borusije.

Rojs jeste ocajan ove sezone to je ocigledno svakom od nas. Mislim da je tu problem u odlasku Gecea. Bili su jebeno dobar tandem i ocigledno mu fali jedan takav igrac,tog tipa, i sada.
Smem da se usudim da kazem da bi bio bolji cak i ako bi eventualno Kagawa dosao u klub.

Tuzno je to sto posle toliko uspeha u predhodnim sezonama, nama najslabije igraju upravo dva najveca pojacanja. Dvojac koji treba da nosi ovu ekipu. Nije mi jasno kako niko to u klubu ne vidi.

Nema svrhe da se ljutimo na igrace, vidi se da krivica nije njihova- barem najveca.

U toku utakmice niko ko je na terenu ne moze da vidi koliko lose ustvari igra u tom momentu.



Nazad na vrh Ići dole
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8320
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 EmptyNed 26 Jan 2014 - 4:51

Prije svega, Miki kao što reče Andreas imao je problem pošto je u napadu imao bahatog kolegu. Miki mu je proturio dosta prilika za gol u prvom djelu sezone, pola, ma kurac pola, mrvica je iskorištena. Od 65 u svim takmičenjima, LEwa je iskoristio 16-17. Druga stvar, Milan, slažem se da probamo formaciju tipa sa lažnom devetkom kao MIki. Lik je snažan a sjetite se prodora njegovih, kontrola lopte, kretanje podsjeća me kao na Mesija (hrabar sam da to kažem) jer mi djeluje tako. Kad krene, naniže nekoliko igrača, proleti kroz odbranu baš u tom stilu.. Ali opet ne odlučujem ja, nažalost.
Nazad na vrh Ići dole
SrkiBVB

SrkiBVB


Broj poruka : 471
Points : 4533
Reputation : 11
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 37
Lokacija : Sombor

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 EmptyNed 26 Jan 2014 - 13:17

Ja mislim da je bolje kada on iz dubine krene u prodor... Kada je u špicu kao lažna devetka, neće imati mnogo mesta i mogućnosti za neke prodore, pogotovo ako ne dobije odgovarajuće lopte za to! A iz centrale, tj defanzivne sredine, pored Sahina, mogao bi napraviti iznenadne poteze sa prodorima ili nekim ubitačnim pasom... Na desetci se trenutno gubi, jer kao što sam rekao, nema odgovarajućeg saigrača i nije uspeo da se uigra da proradi!
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Sponsored content





Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Kratak osvrt na prvi deo sezone 2013/2014

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Ballspielverein Borussia 09 e.V. Dortmund :: Sve Vezano za Borussia Dortmund-
Skoči na: