Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?

Ići dole 
+8
smopiBVB
schwartz-gelb phantom
Cone BvB
Becej City
BVB fan LU
MilanBvB09
AndreasCaxBVB
Strahinja
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6598
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 EmptyNed 8 Dec 2013 - 17:52

Meni Reus izgleda ove sezone kao da ga je posle 10 godina ozbiljne i stabilne ljubavne veze,devojka sutnula,pa ne moze da se sabere...

Samo sto je ta devojka u ovom slucaju Gece...
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10828
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 EmptyNed 8 Dec 2013 - 18:43

Na zalost ali imam osecaj da ce ova tema biti najzastupljenija do kraja sezone na forumu. Eto posle dve savrsene godine gde smo ovde hvalili,radovali se pojacanjima, ... ide polusezona puna kidanja zivaca,nerviranja,pizdenja i ostalo.

Steta sto nas glas ovde sa ovog foruma ne moze da stigne do ociju kluba, a i zasto bi kad i onih 80 000 na stadionu niko nista ne pita.

Politika je jasna. Mi znamo koga volimo i ti ce u startnu postavu bez obzira na bilo sta biti do zadnjeg dana ugovora. A ko je u formi,kakvi su rezultati, stanje navijaca, to nikoga ne brine.

Kasa je znatno punija posle dve titule,finala lige sampiona,prodaje igraca pa nek tako i ostane. Zasto bi trosili kad mozemo da imamo.

Sto da se rizikuje ponovni kolaps kluba. Jednostavno izadjes pred novinare i kazes " Bayern je najveci klub na svetu. Niko im ne moze nista. Finansijski su cudo prirode. Pa ko moze njima da parira !! " Mi eto priznajemo da smo lokalni klub i zasto bi nekom parirali .

Koga boli dupe sto je po odluci fudbalskog saveza Nemacke u "Zlatnoj sali " Vestfalen hale u Dortmundu 28. jula 1962 godine, o osnivanju fudbalske savezne lige,se od sezone 1963-64 odrzava takmicenje za prvaka Nemacke u liga sistemu.

To je samo " Istorija " napisana unutar naseg stadiona .

Ali koga je za to briga,vazno je da drzavni projekat moze da radi sta hoce. Nije bitno sto nisu ucestvovali prvih nekoliko sezona, svi treba da im se divimo.

Pa nek ljudi dovedu na zimu i Mesija i Agera mi cemo na poklon da damo Gecea a posto nismo imali masnu da poklon uvijemo evo vam i Lewa. Bitno je da su Bavarci srecni .

Jer ko zaboga njih moze u necemu da zaustavi?!!!

Nek dovode igrace,neka postavljaju rekorde,neka im je trener 0 ,neka osvoje sve sto mogu.
Neka je i Leverkuzen drugi na tabeli, bitno je da smo u dupe nabili pare a sta ce biti sutra koga boli dupe.

Jer Borusiju vole svega 80 000 ludaka na stadionu, 5 miliona na fejsbuku i nekolicina na tamo nekom Balkan forumu,koji ce zivcano skrenuti u ime kluba.

Ali koga boli dupe za sve njih .bayern je na prvom mestu, mi na drugom a Borusija na zadnjem.

Eto kako razmislja nasa uprava !!!!






Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14138
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 EmptyNed 8 Dec 2013 - 20:10

to i jeste problem u Nemackom fudbalu!niko nece da se suprostavi bauernu jebem im sve!

niko nikad nije imao muda da im kaze NE!da zaustavi to proseravanje bavarskih govana i otimanje igraca .u Nemackoj pre svega kako sada stvari stoje treba uciti mlade fudbalere prvo da mrze bauern pa tek onda ostalo jer evo dokle je ovo sve doguralo.istrenirate talenat i na kraju zavrsi u bauernu a vi se jebite sa sredinom tabele.

ja sam i dalje ubedjen da je Goetze ostao kod nas ovi smradovi bi jeli govna na 2 mestu tabele ali eto moralo je da se desi sto se desilo.da je bar juda imao ugovor do kraja poput Lewandowskog bilo bi x puta bolje nego ovaj majmun iz Poljske.

smatram da je odlaskom Goetzea narusena atmosfera u klubu plus dodatno je i Lewandowski usrao svojim budalastinama a onda i nasa uprava koja je pocela da radi istu gresku poput Gerda Nibauma i Mejera.

no sta je tu je,ja vam kazem nemojte se nervirati djaba.ispred nas je veoma teska kriza,kriza na kakvu smo se odvikli i zato ce nam trebati celicni zivci.manite se alkoholisanja zbog BVB-a u negativnom smislu i udaranja nevine dece na ulici kad izgubimo sad samo mozemo da cekamo da se zavrsi ova kako izgleda naj gora sezona od kako je Kloppo preuzeo Dortmund i da vidimo dal ce ista nasa uprava nauciti iz ovog sranja u koji nas je uvela katastrofalnom transfer politikom.

licnog misljenja sam da bi mozda i mogli da izvucemo drugi deo sezone kupovinom Gintera i Scharra da popravimo odbranu sa dvojicom mladih odbrambenih igraca i jednim novim spicom ali s obzirom da je Klopp izjavio sta je izjavio dakle pomirio sam se cinjenicom da smo ispusili citavu sezonu zbog sopstvenih gluposti.

Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5831
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 EmptyNed 8 Dec 2013 - 20:11

100% tacno,slazem se!!!

Ipak kao i ti ljudi na stadionu i van njega koji vole ovaj klub,tako i mi ovdje,voljet cemo ga makar zadnji bili i nadati se da ce odgovorne osobe naci rjesenje i vratiti nase igre zbog kojih smo hodali sa osmjehom na licima a ne kao da me neko nabio na kurac-kako sad hodam sjeban do picke materine!!!
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10828
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 EmptyNed 8 Dec 2013 - 22:30

Ja verujem da je uprava problem. Mnogo su dozvolili pojedincima pa vode politiku umesto da rade za sta su placeni.

Ko jos daje igracu 100 puta vecu platu samo za zadnju sezonu ugovora iako se zna da covek jedva ceka da pobegne?!!! Covek igra nikad gore, verovatno je ovako i steko nadimak "drvo" u poljskoj .

Zasto Son nije dosao u Dortmund. Bar bi imali svestranog igraca za mnogo manje para i ostalo bi dovoljno za jos njih nekoliko. 60 miliona skoro je utroseno na pojacanja. Na 3 igraca. I sad je problem sto se neko povredio.

Pa povredjivali su se i pre to svako normalan zna. I sad glume iznenadjenje,kao da je to problem.

Da je Son dosao bar bi se osigurali od gubljenja bodova protiv Leverkuzena.

Da se osvrnem malo na igrace koji su napustili klub.

Moric Lajtner. Decko je ove sezone bio visak u Dortmundu ali nije visak u Stutgartu. Nije dosao da popuni klupu sa koje je i oteran. Do sad je za stutgart odigrao 10 utakmica,8 puta bio starter, 648 odigranih minuta ove sezone uz nekoliko asistencija i 9 kreiranih prilika za gol !! 78% tacnih pasova !!!
Eto,sad u Stutgartu radi ono sto nama upravo fali u timu pa bio to on ili neko drugi svejedno nam fali.

Leonardo Bitenkur,posle jedne badava sezone u Dortmundu igra u Hanoveru pa kakvi god da su.
Do sad odigrao 13 utakmica,imao 2 asistencije,31 kreiranu priliku i 75,4% tacnih pasova !!

Julijan KOh,decko jeste da jos nije zaigrao za Majnc ali je desni bek. Bek koji je bio u klubu i kad se Piscek povredio ali je neko odlucio da za povredjenog Pisceka ne treba zamena !!!!!!

Daniel Ginczek,tadje visak u Dortmundu. 12 utakmica,2gola,1 asistencija. Ali sta ce nama napadac iz omladinske skole,pozajmica?Ne dao bog. Prodat posto poto u nikakav Ninberg a mi se hvatamo za glavu jer nema ko da igra.

Eto da se osvrnem na ucinak kluba kad je u pitanju proterivanje mladih nada ovog kluba.

A svaki od njih je mogao ove sezone da sakupi dovoljnu minutazu i bude od koristi naredne sezone plus sto su to momci svesni za koji klub igraju i znaju da je njihovo mesto na klupi koja sad zvrji prazna. Mislim da je i Siberu bedak da sedi sam tamo al sta ce kad mora.











Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9656
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 EmptyNed 8 Dec 2013 - 22:57

Kada sam ovu temu otvorio znao sam da nas ovako nesto nazalost ocekuje, ali mislim da je krivac Klopp jer mislim da bi igrace morao vise da stegne za muda prvenstveno mislim mikiju reusu i lewi, sto se tice odbrane ko je mogo ocekivati da ce cela zadnja linija biti povredjena. Ja sam isto mislio da netreba u odbrani igraca posto ima mladih talenata iz b tima. ali nam je napadac trebo jos na leto. bice ovo jako zajeban period!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6598
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 EmptyPon 9 Dec 2013 - 12:19

Treba nama mlada sveza krv,sto kaze Nish.

Ili da se ovi ne odlucni u klubu,odluce...Jel hoce da igraju ili nece? Jel hoce da produze ugovore,ili hoce da propadaju u Realu,Manchesteru ili ostalim klubovima.

Ili velika rekonstrukcija tima,pa onda sve iz pocetka...

Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10828
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 EmptyPon 9 Dec 2013 - 12:31

I ne bi smo bili tu gde jesmo ...
Nazad na vrh Ići dole
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5831
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 EmptyPon 9 Dec 2013 - 12:34

Govoriti o velikoj rekonstrukciji tima vise je nego BESPOTREBNO po meni!
Jesmo u rezultatskoj krizi ali...da treba kupiti par igraca-TREBA,ali veliku rekonstrukciju raditi...u prevodu mjenjati(prodati i kupiti) pola tima-NE!
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14138
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 EmptyPon 9 Dec 2013 - 12:42

treba promeniti i taktiku ljudi,vidite da smo procitani i od strane manjih klubova.
jednostavno vise ni napad nam ne funkcionise kao sto je bilo pre.
Kloppo mora da se pocese po dupetu i malo razmisli o svemu ovome,cak i ovo trcanje vidite dokle nas je dovelo da su nam igraci vise po bolnicama nego na terenu.
a cemu?nema uspeha,nema rezultata nit nagovestava da ce biti ista bolje.

tu su potrebne temeljne promene,od taktike do kadra pa i same politike kluba prema protivnicima.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
aubame

aubame


Broj poruka : 1251
Points : 5067
Reputation : 5
Datum upisa : 16.11.2013
Lokacija : zlaTu

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 EmptyPon 9 Dec 2013 - 15:30

Vi ste sve napisali ja nemam šta dodat, jedino mogu reć da uprava previše sere, nek odvoje tih nekih 40 mil za par mladih perspektivnih igrača, duplo će im se vratit, al oni tog nisu svjesni očito. Ne mogu više da gledam ovih 11 non-stop, NEMA KONKURENCIJE U TIMU = NEMA ZALAGANJA PRVIH 11 ! Dovedite par igrača dobrih pa ćete vidit kako će se ovi naši usrat pa će opet počet davat sve od sebe , pa će se tako vratit onaj stari ,dobri Dortmund !
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10828
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 EmptyUto 10 Dec 2013 - 16:59

Pa ono uvek bolje kupovati iz lige . U startu znas sta dovodis, zna jezik, zna gde dolazi i kako se tu igra i imaju iskustva u Bundesligi sto je najvaznije.

Ima poprilican broj dobrih igraca u Bundesligi...

Nazad na vrh Ići dole
bloodyczech

bloodyczech


Broj poruka : 736
Points : 4739
Reputation : 5
Datum upisa : 14.05.2013
Godina : 41
Lokacija : Sarajevo

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 EmptyUto 10 Dec 2013 - 18:32

to definitivno,cak sam nekad davno u nekom postu to napisao da treba kupovati po bundesligi,ako nista tu bi nam samo Bayern trebao biti konkurencija.
Nazad na vrh Ići dole
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6598
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 EmptyUto 10 Dec 2013 - 18:48

Slazem se sa vama u potpunosti kad su u pitanju mladi igraci...

Sta nam je falilo da za one silne pare dovedemo Vernera,Vollanda,Rodea,Gintera i ostale mlade igrace...Zeljni su dokazivanja + Kloppo moze da ih sredi i da ih dodatno motivise i mogli smo bolje rezultate davati nego sa trenutnom ekipom ubedjen sam...
Nazad na vrh Ići dole
bloodyczech

bloodyczech


Broj poruka : 736
Points : 4739
Reputation : 5
Datum upisa : 14.05.2013
Godina : 41
Lokacija : Sarajevo

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 EmptyUto 10 Dec 2013 - 19:03

Ne znam za ostale al meni se vec 2-3 godine svidja kako igra Andreas Beck.
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10828
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 EmptySre 11 Dec 2013 - 0:27

Andreas Bek odavno nije los igrac !! Smile I meni se svidja kako igra
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14138
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 EmptySre 11 Dec 2013 - 0:43

On je zabelezio i par nastupa za repku jos pre par godina a onda je stagnirao no sada je opet izasao u vrh.Nije los ali posto smo dobili Durma koji je inace desni bek iako sada menja Schmelea na levoj strani mislim da nije bas neophodan,imamo mi mnogo vece probleme na drugim pozicijama.

Jednostavno sto se tice levih i desnih bekova tu su nam Schmele,Durm,Piscek i svepozicioni Grosskreutz.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10828
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 EmptySre 11 Dec 2013 - 0:46

Ma treba makar jos jedan . Pa bio to i Odonkor !! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5831
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 EmptySre 11 Dec 2013 - 0:51

Po meni je najbitnije dovesti stopera i spica!Evo npr.Sokratisa smo doveli za 10 milki najbolji je stoper lige trenutno(za mene)...Nesto tako dovesti i iskesirati 15-ak milki za spica...Mislim da bi to bilo najbitnije!Na bekovima se nekako pokrivamo,u ofanzivi(krila) smo popunjeni...Sredina malo skripi ali jbg,kad bi birao prije bi spica kupio nego nekog u sredinu!
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14138
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 EmptySre 11 Dec 2013 - 0:53

Odbrambenog,srednjeg veznog i spic!To je moje misljenje,mada bi vrlo rado menjao i golmana cak sta vise dao bi i 20 miliona za Ter Stegena ili Akinfeeva.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10828
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 EmptySre 11 Dec 2013 - 0:54

Ma jebes spica nek igra bre Siber ili Duks ili bilo ko to je najmanji problem. Bitne su odbrana i sredina ,to treba da bude dobro pokriveno
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10828
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 EmptySre 11 Dec 2013 - 0:56

Realno, treba golman i zamena za Kela jer ipak to su nam dva najmatorija igraca i zamena mora da se ima. Ter Stegen bi verovatno bio idealno resenje ukoliko ne planiraju Micela za prvog golmana
Nazad na vrh Ići dole
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5831
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 EmptySre 11 Dec 2013 - 1:02

Za Ter Stegena bi odma dao 20 milki i miran si 10 godina sto se golmana tice!
Mislis back-upa za Bendera jer je Bender savrsena zamjena za Kehla!
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14138
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 EmptySre 11 Dec 2013 - 1:19

Pa da u tome i jeste plus za dobrog golmana platiti i ne mislis.

A sto se tice Bendera ja ga ne bi menjao vec u startni tim ali zamena za Sahina itekako nam treba jer ovaj vise nije ni za goli racku.Ako se ne popravi ljudi najebali smo do kraja njegove karijere koju planira da odigra za BVB.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9656
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 EmptyPet 13 Dec 2013 - 12:53

Po meni jedan dobar odbrambeni, jedan kao kagawa da pravi mikiju i reusu konkurenciju i jedan napadac, ako oce da dovedu malo igraca a da imaju fukciju ovo je preko neophodno vec na zimu, s obzirom da subotic neigra celu sezonu
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Sponsored content





Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Kratak osvrt na prvi deo sezone 2013/2014

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Ballspielverein Borussia 09 e.V. Dortmund :: Sve Vezano za Borussia Dortmund-
Skoči na: