Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 3 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 3 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 4 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 4 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 3 EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 3 EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 3 EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 3 EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 3 EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 3 EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 3 EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 3 EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 3 EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 Okupljanje navijaca BVB sa Balkana

Ići dole 
+8
SrkiBVB
Becej City
MilanBvB09
ALDIN09
Strahinja
smopiBVB
BVB fan LU
AndreasCaxBVB
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
fearless91




Broj poruka : 5
Points : 3546
Reputation : 0
Datum upisa : 22.08.2014

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 3 EmptySub 23 Avg 2014 - 1:07

Pa mogla bi da se povede neka diskusija o tome. Preko WizzAir-a je povratna karta 60 evra, polazak subotom, povratak utorkom. Ili može i autom, jeste dug put, ali ipak je to BVB. Ja sam se nameračio da odem, pa makar išao sam, ali ipak je bolje ići u društvu, upoznati nove ljude...
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9669
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 3 EmptySub 23 Avg 2014 - 1:43

Dobro nam dosao, praticemo temu pa ako ne svi kolektivno mozda se neko nadje pa barem nekoliko da ode zajedno
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14151
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 3 EmptySub 23 Avg 2014 - 1:56

Wizz Air iz TZ ili BG svakako najpovoljnija opcija no ni odlazak autom nije losa opcija ako bi nas bilo 4 po jednom autu zbog podele troskova.

Ja sam isao autom i mogu reci bez 250 eura za put nema nista(tamo i povratak u Doboj).Jos treba imati na umu da Nemacka isto planira uvodjenje putarine od sledece godine pa ce biti i najverovatnije i vise no to je druga tema.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6764
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 3 EmptySub 23 Avg 2014 - 10:23

Prvo i od mene dobrodošlica novom članu Wink i piši nam što više

A i da se nadovežem na ovu temu... taj predlog zajedničkog puta u Dortmund postoji već dugo dugo ali teško je, kao što su i oni napisali iz više razloga. A najveći problem vrv jeste nedovoljan broj zainteresovanih jer cela priča uvek tu stane kod broja. Ja sam bio na tekmi u maju ove godine i od tada stalno pratim i cene smeštaja preko popularnog bookinga, i cene avionskih karata itd...

Baš sam burazerom gledam ovih dana da je smeštaj u DO ili Bohumu svejdeno pošto su baš blizu, sada 40% jeftiniji ako odmah rezervišeš za npr maj sledeće godine a uz to uvek imaš opciju da besplatno otkažeš sve do 7 dana pre puta. Nešto se dogovaramo da rezervišemo i to i avion pa ako tada opet uspemo da nabavimo karte onda idemo a ako ne, jbg otkazaćemo i ništa nas neće koštati. Uglavnom, ovim hoću da kažem da put u DO ne mora da bude skup i da pare ne moraju da budu problem jer bi nas dvojicu, u tom slučaju put sa 2 prenoćišta tamo, avio kartama i kartama za tekmu koštao do 300 eura a do maja ima još 9 meseci da se to lagano skupi, bez ikakvih problema što bi se reklo...

Ali eto, hajde da još jednom vidimo ima li zainteresovanih i da li je moguće da napravimo taj grupni put jer bi to već bilo nešto, pa da svi zajedno pokažemo švabama kako se BVB ovde voli!
Nazad na vrh Ići dole
fearless91




Broj poruka : 5
Points : 3546
Reputation : 0
Datum upisa : 22.08.2014

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 3 EmptySub 23 Avg 2014 - 16:28

Put autom je zamoran i kada se saberu troškovi za gorivo i podeli na 4,izađe slično kao avionska karta. Opet, put autom ima prednost što možeš da odeš i vratiš se kada hoćeš. Ja sam nešto gledao, 4. oktobra se igra na Vestfalenu sa HSV (čini mi se da je tako, ne mogu da proverim sad jer pišem sa telefona).

Da ne dužim dalje... Što se mene tiče, ako postoji volja za oktobar, ja sam za, a ako ne, onda kad se već dogovorimo. Ja planiram tada da idem, osim ako me ne bude mrzelo sam da idem. Žuti zid mora da se doživi.  Smile

A za vas koji ste bili, kako ste kupili kartu?
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6764
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 3 EmptySub 23 Avg 2014 - 18:18

Da ali i put autom ima dosta prednosti. Npr, ako ideš avionom tamo si spao na voz i javni prevoz (koji je u Nemačkoj dosta skup), onda imaš i mogućnost da više puta odeš do stadiona (npr dan pre ili posle utakmice da bi obišao stadion)... i tako, ali ajde, najlakše bi se svi dogovorili čime bi išli, problem je da se skupimo a tu msm da za oktobar nema nikakve šanse. 

Što se karata tiče, imaš tamo neki mail na sajtu za karte gde trebaš da se prijaviš ali karata je zaista malo jer se većina rasproda u sezonskim a i mnogo njih ode sponzorima itd... Ugl, ja sam poslao mail sa prijavom i onda su mi odgovorili sa nekim formularima za prijavu itd... sviranje klincu. Na kraju sam napisao lepo koliki put trebam da pređem zbog voljenog kluba itd i poslao im i dali mi karte. Msm, prodali po ceni od 30 eura i to za južnu tribinu al nažalost ne žuti zid nego nivo iznad

Eto, možda da pokušaš na isti način. Inače, postoje i sajtovi za preprodaju karata preko interneta ali ti to ne bih savetovao jer je preskupo.
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14151
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 3 EmptySub 23 Avg 2014 - 21:19

Ajde da vidimo koliko ima interesanata,pa mozda i moze nesto se iskombinuje.

Ne zaboravite 250e put autom podeliti na 4 dela(toliko nas moze stati,moze i 5 ali zbog komocije jer je put veliki bolje 4)to dodje do 63e.Uzmite u obzir da mozete vise i prtljage poneti ako idete autom.Dakle koska je bacena....
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10841
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 3 EmptyNed 16 Nov 2014 - 18:31

Nas forum postavlja novi rekord , ceo dan niko na forum nije usao !! Very Happy

de ste bre dosadno mi samom affraid affraid
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14151
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 3 EmptyNed 16 Nov 2014 - 21:02

Nedelja,svi uzeli slobodno  Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
ДанилоБВБ

ДанилоБВБ


Broj poruka : 651
Points : 4146
Reputation : 3
Datum upisa : 15.10.2014
Godina : 23
Lokacija : Inđija

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 3 EmptyPon 17 Nov 2014 - 11:19

Ја сам више за окупљање негде у Србији у неком кафићу, наравно да није исти осећај као на Вестфалену али је далеко јефтиније, није ми због пара него ме јебе што још нисам пунолетан и немам пасош... Crying or Very sad Ето нпр. да се скупимо у Сомбору као што је Страле рекао.
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6764
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 3 EmptyPon 17 Nov 2014 - 18:57

Eto, ja prihvatam sve kritike za neaktivnost. Al opet, voleo bi da se stvarno okupimo. Npr na proleće, šta mislite o tome? Nama veze, nek nas bude i 5-6. Biće odabrano društvo... Wink

Al da se skupimo kad bude neka tekma...
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10841
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 3 EmptyPon 17 Nov 2014 - 19:25

BVB fan LU ::
Eto, ja prihvatam sve kritike za neaktivnost. Al opet, voleo bi da se stvarno okupimo. Npr na proleće, šta mislite o tome? Nama veze, nek nas bude i 5-6. Biće odabrano društvo... Wink

Al da se skupimo kad bude neka tekma...

Tebi zena ne da na forum da dodjes a kamoli u kafanu !! Very Happy Very Happy

Pa bilo bi super da se nadjemo
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9669
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 3 EmptyPon 17 Nov 2014 - 20:28

bilo bi lepo da se organizujemo naravno :-)
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14151
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 3 EmptyPon 17 Nov 2014 - 20:37

Ja sam i dalje za varijantu "ruta Dortmund!"

Realno 2 auta podela troskova i odlazak je mnogo bolja varijanta od kafanske.

Jednostavno matematicki izracunajte pa cete videti.Ok je za navijace koji zive do 100Km daljine ali za ovako rastrkane po celoj ex Yugi to je ipak malo drugaciji novcanik.

Naravno odlazak i povratak bi bio organizovan na 2-3-4 dana zavisi od dogovora.Obilazak DO,pivo na Rote Erde,pa ko zna mozda i tekma(karte se mogu naci i preko neta).I naravno ko zeli da se omasti kod DO dama sto da ne Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Sponsored content





Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Okupljanje navijaca BVB sa Balkana
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Prvo Okupljanje Navijaca Sa Balkana (Pred Finale DFB Pokala)
» OKUPLJANJE NAVIJAČA BVB SARAJEVO 2013
» Pesme navijaca BVB-a
» Slike Navijaca Iz Borussia Dortmund Balkan Fan Cluba

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Razne Sportske Vesti i Zastarele teme sa foruma :: Razne i zastarele teme :: BVB Balkan Fan Club Info i Okupljanja :: Nasa Okupljanja-
Skoči na: