Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Okupljanje navijaca BVB sa Balkana Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Okupljanje navijaca BVB sa Balkana Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
Okupljanje navijaca BVB sa Balkana EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
Okupljanje navijaca BVB sa Balkana EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
Okupljanje navijaca BVB sa Balkana EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
Okupljanje navijaca BVB sa Balkana EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
Okupljanje navijaca BVB sa Balkana EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
Okupljanje navijaca BVB sa Balkana EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
Okupljanje navijaca BVB sa Balkana EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
Okupljanje navijaca BVB sa Balkana EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
Okupljanje navijaca BVB sa Balkana EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 Okupljanje navijaca BVB sa Balkana

Ići dole 
+8
SrkiBVB
Becej City
MilanBvB09
ALDIN09
Strahinja
smopiBVB
BVB fan LU
AndreasCaxBVB
12 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14151
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana EmptyUto 3 Sep 2013 - 22:11

San Marko lol,nisam znao da je jos u funkciji.

Nas jedini problem je sto nas je manje,makar ovako na zvanicnim sajtovima BVB-a,FB itd pa je tesko organizovati-povezati grupno okupljanje navijaca BVB-a iz svih republika.

Cenim da BVB ima vise navijaca u BiH nego u SRB i HRV a za ostale republike nisam nesto siguran,no dobro kako god bilo bilo bi fino da se nesto organizuje.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6764
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana EmptyUto 3 Sep 2013 - 22:26

Navijači Liverpula su posebna priča, msm da Liver na Balkanu ima najviše navijača od svih stranih klubova. Kada to kažem msm na prave navijače, a ne "vikendaše". I što mi je još fascinanto je to kako se ta ljubav prenosi sa kolena na koleno. Jedan moj drug je veliki navijač Liverpula, nešto kao ja BVB-a, a i ćale mu je veliki fan i on ga je učio od rođenja da voli Liver... A verujem da će jednog dana i moja deca voleti BVB i da ću bar deo ljubavi preneti na njih.

Što se okupljanja tiče, ja sam uvek za!
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14151
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana EmptyUto 3 Sep 2013 - 22:29

Ja imam cerkicu od 4 i po godine i vec peva Heja BVB a omiljena joj je"oh wie ist das schön".
Dace bog da drugo bude musko a tu zna se ucimo malo i ekstremnijem navijanju Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5844
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana EmptySre 4 Sep 2013 - 0:32

Tako treba Andrease!Wink 
Ja sam cuo da su navijaci Juventusa na Balkanu zestoki,sto se tice okupljanja,zajednickih odlazaka na tekme itd.Ako se ne varam u ZG je osnovan fanklub ali su se svi balkanci udruzili i pice redovno u Torino!Nafatali su i neku agenciju sto ih vozi,dal im naplacuju manje ili sta ja znam,uglavnom su pravo organizovani!Jbg,kad ih ima dovoljno...Nas ima ali nije nista strasno bar u SA,vecina je to Juve,Jajern,Liverpool,Real,Barca...Slabo ko za BvB!Jbg,sjecam se dok sam jos u skolu isao,u generaciji sam bio jedini,pa su me furali redovno,tad mi bili losi...Ali bar ko me god zna,bar iz vidjenja,ili zna ili je cuo da VOLIM BvB,i to mi je drago!Very Happy 
Sto se tice okupljanja,volio bih...Jeste da je tesko,vecina nas radi,i zivimo dosta daleko,ali nadam se da cemo nesto nekad organizovati!Wink 
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14151
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana EmptySre 4 Sep 2013 - 8:11

dok sam isao u skolu u ZR isti slucaj,jedini sam bio fan BVB-a i naravno bio sam istaknut jer sam imao shal iz cuvene 1997 i dres(jos stariji)pa sam mogao da se puvam pogotovu posle osvajanja LS Very Happy 
jbga to je bilo tada opet danas je ipak malo drugacije,ima vise fanova siguran sam u to al opet to nije to.no moze nas biti i grupa od 20-tak pa da budemo bucniji i lojalniji nego tih 150 liverpoolovih ili juventusovih ili bilo ko drugi Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9669
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana EmptySre 4 Sep 2013 - 11:37

ja sam grlat za 10 toricu srdjan moze da potvrdi tako da nas netreba puno da bi bili glasni :-D
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14151
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana EmptySre 4 Sep 2013 - 19:26

E danas sam isao po zenu na aerodrom u BeGe,i tamo vidim klinca u novom dresu BVB-a posle mi zena kaze da je bio u njihovom avionu dakle dosli su iz Svedske.Ajd to prometan aerodrom pa mora se i videti neko u dresu neg pri povratku u Bosnu neko mesto u pickimateriniboguizanogu neko selo izmedju Ugljevika i Tuzle(jbga ne vidjeh kako se zove)elem neki momci igraju basket u dvoristu skole a jedan ima opet pogadjate novi dres BVB-a!

Znaci popularnost se polako ali sigurno siri na mladja pokolenja,inace u zadnjih mesec dana sam video vise BVB rekvizita na nasim prostorima nego za citav zivot.

E sad Nish kaze FB lajkovi su njesra i tako to,istina i ja se slazem da od tih 3,5 miliona lajkova jebes mu mater ako je milion ISTINSKIH navijaca ali dobro nije ni to toliko bitno.Bitna stvar je da BVB prodire svoju popularnost i meni licno je zelja samo da se priblizimo bauernu i pokazemo svima da i neki drugi klub postoji u Nemackoj osim bauerna.

Sam bog zna koliko ima istinskih navijaca BVB-a a ostali mogu biti simpatizeri do sutra a onda da navijaju za neki drugi klub mene zabole racku.

Ono naj bitnije sad je da se mi lepo organizujemo i ja pozivam sve ostale sirom EX YU drzava ostavite se politike i nacionalizma jer to nas je razjebalo vise nego sto smo svesni a svi znamo ko je naj vise profitirao od tog palitickog smeca.

Mi smo navijaci naseg kluba,nacionalnost Crno-Zuta,stranka BVB i za sve ostalo nam se jebe!(pokusajte ovo da odrepujete Very Happy )
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6764
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana EmptySre 4 Sep 2013 - 21:12

I ja sve češće viđam ljude u BVBovim dresovima, a znam da su se u Guči odlično prodavali... Samo jbg dešava se da danas vidim u dresu Dortmunda i one što su mi se pre 6 godina smejali za koga navijam al kao što kažete - ko ih jebe!!!

Za okupljanje sam u svakom slučaju, samo recite gde i kad pa da i o nama pišu kao o Liverpulu. Možda to neko vidi i u Dortmundu ma biće super bre!
Nazad na vrh Ići dole
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5844
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana EmptySre 4 Sep 2013 - 23:24

Ma kakva politika,nabijem ja na racku sve politicare iz svake drzave,necemo je ni spominjati!Drugo je sto svi navijaju za svoju repku i voli je,a i to je sport a ne politika!Ovdje smo svi koji volimo BvB i to nam je svima zajednicko,a ljude djelim na dobre i lose,ne po nacionalnosti!Nego hebo sve to...
Kad cemo na tekmu?Laughing Cool 
Fakat zamislio sam vise puta scenu...DOLAZIMO NAS 10-AK PRED STADION S MAJICAMA BVB BALKAN FANKLUBA(pa i zastavu bi napravili:D ) I POCNEMO SE DERATI KAKO SAMO BALKANCI ZNAJU...vjerujte ljudi,ne da bi svakog zanimalo odakle smo nego...mislim da bi pored toga pobrali sve simpatije i da bi nas ljudi zagotivili samo tako!Kad bi culi da vamo negdje u pi... materinoj neko voli BvB...DRAMA
Ali prvo trebamo skontati neko okupljanje,naravno...nije nemoguce,sve je moguce samo polako...bice i to!

Echte Liebe BvB
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14151
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana EmptyČet 5 Sep 2013 - 15:32

naravno sa sve rekvizitima BVB  BFC da se indentifikujemo i predstavimo da nas ima i vani,ja licno ne zna ali nisam do sada primetio nista slicno da se pojavilo u DO.ali bi nas policija istresla iz gaca to je sigurno Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9669
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana EmptySre 11 Sep 2013 - 9:17

zasto da ne!!! mada bi ja voleo kad bi mogao da organizujem susret u mestu gde je fan club nasto 2006 :-)
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14151
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana EmptySre 11 Sep 2013 - 14:47

Jedino mogu reci videcemo koliko nas bude do maja meseca(ti to Nish pucas na finale LS u maju Very Happy ),trenutno ovako kakvo je brojcano stanje na sajtu to je premalo za organizovanje necega veceg.no dobro to je moje misljenje a nadam se da ce se broj povecati i jos jednom ne delite navijace na nacionalnost,veru,politiku!Svima ovde nam je samo jedan cilj a to je BVB!

Strahinja ako moze odgovor gde je nastao fan club?Nisam upoznat sa time a nazalost nisam ni znao da BVB fan club sajt postoji u to vreme.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6764
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana EmptySre 11 Sep 2013 - 23:05

A Srbi su poznati kao najbolji domaćini! Very Happy

Što se okupljanja tiče, i ja msm da je najbolje da to bude na mestu gde je fan club osnovan. I da to bude u maju kad budemo, daj Bože, dizali pehar BL (može i LŠ) pa da svi zajedno to proslavimo!

I naravno, usput, spalimo koju zastavu bauerna Very Happy Čisto da im pokažemo koliko se ovde ceni bavarski "gigant" Very Happy

Za ljude iz BiH i Hrvatske naravno poziv da nam se pridruže u što većem broju, ne volim - šta više iritira me kada neko Balkanski forum prepisuje Srbima a tamo odvaja fan club Bosna ili Crna Gora ili Hrvatska pa šta je to nego Balkan?! Jebo nacionalnost i politiku, bitno je kakvi smo ljudi i to da svi navijamo za BVB a ostalo ko šiša!
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9669
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana EmptyČet 12 Sep 2013 - 9:41

osnovan je u malom mestu kod Sombora, Vojvodina, Srbija. i stvarno se slazem kenja mi se od nacionalne i verske mrznje. na ovoj planeti postoje dve rase! ljudi i neljudi na to se delimo drugari moji. sto pre to svatimo bice nam mnogo bolje svima.
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14151
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana EmptyČet 12 Sep 2013 - 15:35

znaci na salasu u voshi Very Happy 
uh ak nema dobrih ribica za Nisha bice zajebano ak ima onda  
vec vidim evakuacije sveg zenskog sveta iz sela lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5844
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana EmptyPet 13 Sep 2013 - 1:24

Drugovi moji,sto se tice mene moze,naravno iskreno se nadam da ce mi vrijeme to dozvoliti(posao i sl.)
Sto se tice pitanja gdje cemo,apsolutno mi nije bitno!Wink 
Nazad na vrh Ići dole
ALDIN09

ALDIN09


Broj poruka : 382
Points : 4432
Reputation : 12
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 41
Lokacija : Jablanica

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana EmptyPon 30 Sep 2013 - 17:15

Moji dragi prijatelji naravno da sam za okupljanje ali u mom konkretnom slucaju mene ne koči ni politika na jebena nacionalnost niti ni to kako se ko zove vec me jebu finansije sto je slucaj kod vecine ljudi .
Znam kad smo se okupljali u Sarajevu na samom eventu se priijavilo vise od 50 ili 60 ljudi ali nas pojavilo negdje oko 20 razlog naravno jebena lova a da belaj ili problem bude jos veci taj dan gradski prevoz u Sarajevu nije radio , tako da nas je skoro bilo vise van Sarajeva nego iz njega.Kada vec govorimo gdje nas ima koliko ja znam da u mom mjestu Jablanici ima nas petorica vatrenih koji smo uvijek za okupljanje .Ja sam na fbooku napravio grupu [You must be registered and logged in to see this link.] iz jendog jedinnog razloga da se mozemo lakse dogovoriti oko okupljanja i slicnih stvari i koristim isto tu grupu da promovisem ovaj nas genijalni forum Smile
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10841
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana EmptyPon 30 Sep 2013 - 17:23

Ma sve nas jebu samo finansije...
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10841
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana EmptySre 2 Okt 2013 - 23:16

Do maja se mozda i organizujemo...
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6764
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana EmptyČet 3 Okt 2013 - 13:54

Ima vremena do maja još ali treba već planirati sve,, finansije su svima najveći problem al jbg biće nešto do maja. Ako ništa odigrajte nešto na kladionici za tu svrhu Very Happy

...samo nemojte naše prognoze iz teme kladionica da slušate jer smo očajni Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10841
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana EmptyČet 3 Okt 2013 - 16:00

Hvatajte dojave ljudi !! Very Happy 

Igrajte na madjare Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10841
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana EmptyČet 3 Okt 2013 - 17:40

Zato te nema danima?? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14151
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana EmptyČet 3 Okt 2013 - 18:41

BVB-NISH ::
Ако ћете да се кладите, само препишите оно што ја типујем на форуму и уплатите за 100 јевреја и гарант добијате паре!!!

Ја сам искусан кладионичар! Паре само капљу!  Rolling Eyes 
Nish nije samo napisao jednu stavku IGRAJTE SUPROTNO OD ONOGA STO ON TIPUJE i novac vam je zagarantovan! lol! lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6563
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana EmptyČet 3 Okt 2013 - 18:42

Ni ja bas ne mogu da se pohvalim da znam da ubadam rezultate... Wink 
Nazad na vrh Ići dole
SrkiBVB

SrkiBVB


Broj poruka : 471
Points : 4538
Reputation : 11
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 37
Lokacija : Sombor

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana EmptyČet 21 Nov 2013 - 15:03

Ajde bacite do derbija jedan tip, pa da vidimo ko će biti bliži Wink
Tip:?
Strelci:?
Koliko golova:?
I slično... šta god želite Wink

bvb shaal bvb shaal bvb shaal bvb shaal bvb shaal bvb shaal 
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Sponsored content





Okupljanje navijaca BVB sa Balkana Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Okupljanje navijaca BVB sa Balkana
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Prvo Okupljanje Navijaca Sa Balkana (Pred Finale DFB Pokala)
» OKUPLJANJE NAVIJAČA BVB SARAJEVO 2013
» Pesme navijaca BVB-a
» Slike Navijaca Iz Borussia Dortmund Balkan Fan Cluba

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Razne Sportske Vesti i Zastarele teme sa foruma :: Razne i zastarele teme :: BVB Balkan Fan Club Info i Okupljanja :: Nasa Okupljanja-
Skoči na: