Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 Okupljanje navijaca BVB sa Balkana

Ići dole 
+8
SrkiBVB
Becej City
MilanBvB09
ALDIN09
Strahinja
smopiBVB
BVB fan LU
AndreasCaxBVB
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
ALDIN09

ALDIN09


Broj poruka : 382
Points : 4432
Reputation : 12
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 41
Lokacija : Jablanica

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 EmptyČet 21 Nov 2013 - 17:35

2:1
Reus , Lewat a za čmarove Miler
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6764
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 EmptyČet 21 Nov 2013 - 20:14

Biću prezadovoljan nerešenim...s'obzirom na povrede, ali što kaže NISH i ja sam bio uveren da ćemo ih pokidati.

Jako loše je vest da njima igra podguzno govno Roben, već vidim bezbroj simulacija.
Nazad na vrh Ići dole
SrkiBVB

SrkiBVB


Broj poruka : 471
Points : 4538
Reputation : 11
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 37
Lokacija : Sombor

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 EmptyČet 21 Nov 2013 - 23:36

Ja ću da sačekam petak veče ili subotu prepodne, kada bude malo jasnije kakva će biti postava za meč, pa ću onda da bacim neki tip Wink Mada, mislim da ih možemo dobiti... jer će nas podceniti ovako ispovređivane
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5844
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 EmptyČet 21 Nov 2013 - 23:39

Hladno 3-0
Strijelci Miki-Reus-Miki
Jebace im Heno nanu nanulicu!!!
Nazad na vrh Ići dole
bloodyczech

bloodyczech


Broj poruka : 736
Points : 4752
Reputation : 5
Datum upisa : 14.05.2013
Godina : 41
Lokacija : Sarajevo

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 EmptySub 23 Nov 2013 - 22:09

Fanovi Liverpoola iz BiH, CG i Srbije u Zenici pratili okršaj svog tima protiv Evertona

Okršaj Evertona i Liverpoola danas je završen rezultatom 3:3, ali to nije pokvario druženje i atmosferu na 8. okupljanju članova Liverpool fan kluba Bosne i Hercegovine.

Oko 80 navijača Liverpoola iz Bosne i Hercegovine, Crne Gore i Srbije danas je u Hennessy pubu u Zenici pratilo utakmicu Evertona i Liverpoola koja je završena bez pobjednika.

Organizator današnjeg okupljanja u Zenici Aldin Vrškić istakao je kako je cilj prije svega druženje, ali i upoznavanje novih članova.

"Mi smo osnovani 2011. godine i danas smo organizovali naše osmo druženje. Liverpool fan klub Bosne i Hercegovine organizator je i prvog regionalnog okupljanja navijača, koje je održano u Sarajevu, a pored toga što se družimo i upoznajemo nove članove, iskoristimo priliku i da organizujemo humanitarnu akciju što je slučaj i danas", kazao je Vrškić.

Navijači Liverpoola posljednji put su se u Zenici okupili prošle godine kada je Liverpool osvojio trofej Carling kupa, a kako dodaje Vrškić, sličnih okupljanja će biti još mnogo.

"Svaki put pravimo okupljanje u drugom dijelu države, ali eto malo više smo bazirani na Sarajevo, Tuzlu, Mostar i Zenicu. Ljudi uglavnom dolaze iz svih gradova BiH i svi smo kao jedna velika porodica, jer smo postali veliki prijatelji nakon ovih okupljanja", zaključio je Vrškić.

Današnjem druženju u Zenici prisustvovao je i Crnogorac Branko Vukoslajević koji je organizacijom današnjeg događaja.

"Stari sam prijatelj ove dobre bosanske ekipe i predstavnik sam Crne Gore na ovakvim okupljanjima. Veliko mi je zadovoljstvo odazvati se ovakvim druženjima i putovati sa ljudima koje poznajem sa društvenih mreža. Glavni moj cilj je da upoznam ljude i da se družimo, a organizacija je svaki put bolja i bolja", izjavio je Vukoslajević.

Organizatori su najavili da će i narednih godina raditi na ostvarenju samo jednog cilja, a to je druženje, uz poruku "You'll never walk alone".


Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 131123057.12_xl
Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 131123057.9_xl
Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 131123057.6_xl
Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 131123057.2_xl

klix

heh svi su Gerrard Smile,ali pohvalno ljudi su se skupili osmi put.Mislim da bi se trebali na njih ugledati
Nazad na vrh Ići dole
bloodyczech

bloodyczech


Broj poruka : 736
Points : 4752
Reputation : 5
Datum upisa : 14.05.2013
Godina : 41
Lokacija : Sarajevo

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 EmptySub 23 Nov 2013 - 22:34

Mislim da nisu problem pare a ni nedostatak vremena nego je ljudima jednostavno mrsko.
Evo primjer u mojoj raji ja sam vazda bio pokretac i nikad mi nije bilo mrsko putovati i upoznavati nove ljude,nazalost nisam puno putovao po svijetu zbog viza i love al sam bivsu Jugu poprilicno prosao.

Da se vratim mojoj raji,uvjek sam organizovao nove godine,rafting,planine,more,utakmice,dernrke itd i uvjek sam kod ljudi nailazio na tu mrskocu.

Naravno kad je i meni dojadilo da ganjam ekipu i da ih vucem za rukav,sve se to poprilicno raspalo.
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9669
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 EmptyČet 28 Nov 2013 - 9:48

bloodyczech ::
Mislim da nisu problem pare a ni nedostatak vremena nego je ljudima jednostavno mrsko.
Evo primjer u mojoj raji ja sam vazda bio pokretac i nikad mi nije bilo mrsko putovati i upoznavati nove ljude,nazalost nisam puno putovao po svijetu zbog viza i love al sam bivsu Jugu poprilicno prosao.

Da se vratim mojoj raji,uvjek sam organizovao nove godine,rafting,planine,more,utakmice,dernrke itd i uvjek sam kod ljudi nailazio na tu mrskocu.

Naravno kad je i meni dojadilo da ganjam ekipu i da ih vucem za rukav,sve se to poprilicno raspalo.
Ima i toga ista prica za mene i moje drustvo!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14151
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 EmptyČet 28 Nov 2013 - 15:11

Ljudi,ajde ovako.

Moramo da postavimo osnovne uslove za mesto koje bi nam naj vise moglo odgovarati i tek onda da pocnemo da pricamo o eventualnom skupu.Dakle pristupacnost svima,cene smestaja,infrastruktura,vase misljenje o tom mestu i ostale sitnice koje su bitne pogotovu za clanove kojima valja putovati.

Ljudi ako nas bude i samo 10 i to je odlicno,ali do maja meseca vala mozemo skupiti lovu,pa nije ni jedna drzava ex yu preko sveta.I biciklom se moze organizovati dolazak Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
ALDIN09

ALDIN09


Broj poruka : 382
Points : 4432
Reputation : 12
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 41
Lokacija : Jablanica

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 EmptyČet 28 Nov 2013 - 17:00

Naravno da sam za okupljanje i mislim da se do maja moze nesto kvalitetno skontat mada ne bi bilo loše ukljuciit i ove sto su po fbook grupamapa i njih obavijestiti i dogovarati se.Nas destak se sifgurno ovde na forumu moze lako dogovoriti !!!!
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6764
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 EmptyČet 28 Nov 2013 - 20:17

Место је већ требало да буде договорено, али ајде. Ја сам увек за. Што се места тиче, предлажем Сомбор јер је фан клуб тамо и основан...
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6563
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 EmptyUto 10 Dec 2013 - 22:07

Па ово је прелепо!Свака им част.
Nazad na vrh Ići dole
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5844
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 EmptyUto 10 Dec 2013 - 23:22

Svaka cast navijacima Vucice!Bravo momci!
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14151
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 EmptySre 11 Dec 2013 - 0:33

Kapa dole sta drugo da se kaze.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6764
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 EmptySre 11 Dec 2013 - 13:56

Е благо њима... И свака им част! Шта рећи...
Nazad na vrh Ići dole
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8325
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 EmptyPon 21 Apr 2014 - 21:29

"ArMin Jajcanin
21 h · Sarajevo

Imam raja jednu ideju....jer ce nam jednostavno brzo doci 17. Maj....i veliko Finale protiv Bavaraca....znam da smo se bili dogovarali za dolazak vas koji ne zivite u Sarajevu....za utakmicu 1/8 Finala Lige Prvaka....ali to nam nije uspijelo....pa vas pozivam da svi vi koji mozete da budete u Sarajevu za vrijeme Finale....da dogovorimo sve detalje....imao sam u planu ici u Berlin na utakmicu ali ako se uspijemo ovo dogovoriti....bila bi mi velika cast gledati i navijati za nas klub sa svima vama koje sam upoznao preko fejsa....ako bi se sve ovo dogovarali ja bih se cuo sa Armin Fazlic (ako bude pristao) i mi bi sve sredili ovdje u Sarajevu....samo vas molim nesto mi je Chat pokvaren pa kada mi se neko javi FB mi blokira....pa za sada cemo se u "komentaru" dogovarati............
‪#‎EchteLiebe‬..........."



Ne znam ljudi, jeste li čitali ovo? Objavljeno je u grupi Borussia Balkan. Ali ovaj lik se predstavljao kao vođa navijača u Dortmundu. Dok ga Adis Bakalic nije raskrinkao. Jebo te, a ima još djece i dalje mu vjeruju na tu riječ, svašta. Kad ga je ADis razotkrio, pravdao se lafo da je napustio tu grupu navijača, hahah. Ja drame xD
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14151
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 EmptyPon 21 Apr 2014 - 22:01

cito sam za taj poziv o organizovanju BVB fanova u Sarajevu za finale kupa.

inace nisam to znao da je raskrinkan ali znam da se pozivao kao jedan od vodje navijaca da bi sada bio vec bivsi.

jbga tesko je verovati svemu dok se sam ne uveris u to ko je ko.

barem mi ovde medjusobno znamo da smo to za sta se predstavljamo jer smo zajedno i navijali i komentarisali i psovali...dakle prolazili kroz prave navijacke faze koje nose kad se navija za jedan klub srcem i dusom.

zato pozivam sve koji se tako osecaju da se pridruze ovoj ekipi i napravimo jos vecim fan clubom istinskih navijaca BVB-a!

za Armina ne kazem da je fake navijac ali zasto lagati tako nesto i predstavljati se kao neko sto nisi,mislim totales bzvze!
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8325
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 EmptyUto 22 Apr 2014 - 1:11

Pa to je to brate. Ne moraš biti među vođama i glavni, da te ja poštujem. Dovoljno je što si među žutaćima, i ja te cijenim još više jer NISI OBIČAN ČOVJEK, jer si CRNO-ŽUTI.

Realno, nisam gledao na to, poštovao sam ga kao i svakog BVB fana, ali kako vidjeh ono sve, Adis ga raspori, bježi. NE VOLIM LAŽ NIKAKO.

A ja ću ovdje vazda da visim, ovo je fenomenalna "društvena mreža" žuto-crnih ljudi, gdje smo samo mi. I to je super stvarno.
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9669
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 EmptyUto 22 Apr 2014 - 1:38

slazem se sa osom ovde ko se registruje i pise mozes da budes siguran da je istinski navijac.
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8325
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 EmptyUto 22 Apr 2014 - 1:59

Naravno brate, ja ne znam tačno kako dođoh, ali znam da više neću odlaziti odavdje Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5844
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 EmptyUto 22 Apr 2014 - 12:15

Nit sam cuo za Armina,nit posjecujem FB grupe i uopste Face,mozda jednom mjesecno uletim i odma izadjem,nidje veze...Nit koga znam licno a da navija za BvB,nit se pridruzujem tim lafo grupama itd.
Kao sto sam nedavno napisao,jedina stranica na kojoj pisem je ova!!!
Kakve vodje kakvi kurci,nabijem ih ja na kurac,posto se mi odavde ne mozemo dogovoriti,ili bolje receno nema mogucnosti trenutno...zastekacu se kuci i gledati,bolje nego da nekom jebem mater ili neko meni... Rolling Eyes Twisted Evil 
Nazad na vrh Ići dole
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8325
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 EmptyUto 22 Apr 2014 - 14:10

hahhahaha, a Bgmi brte, lik se tako predstavljao, i kad je otkriven kao izlazi iz te grupe vođa, jebo te hošaf hahahha
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14151
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 EmptyUto 22 Apr 2014 - 14:13

A jbga sta ces,neko voli da bude na visini i iznad svih a ne znaju da su navijaci BVB-a svi kao jedan...
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8325
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 EmptyUto 22 Apr 2014 - 14:20

Eto objasnio si sve u ovoj rečenici, to je to brate. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
fearless91




Broj poruka : 5
Points : 3546
Reputation : 0
Datum upisa : 22.08.2014

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 EmptySub 23 Avg 2014 - 0:41

Ćao svima! Prvi put pišem ovde na forumu. Već više od godinu dana planiram da se zaputim za Dortmund na neku utakmicu, ali uvek bude ili nedostatak vremena, ili jednostavno to što nemam sa kim da odem. Društvo ne navija za BVB, devojka neće i tako. Very Happy Pa me zanima je l' će biti ove polusezone neki kolektivan odlazak? Ja se prvi stavljam na spisak. Smile
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14151
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 EmptySub 23 Avg 2014 - 0:51

Dobro ti nama dosao.

Sto se tice kolektivnog odlaska u DO bilo je dosta price ali nazalost jos nista od toga.
Problem je sto nas nema bas u velikom broju pa da se posteno skupimo i uputimo u tu avanturu.Za sada je bilo samo individualnog odlaska clanova koji su se snalazili preko veza itd.

No nadamo se da nije daleko i taj trenutak da se ostvari ali jednostavno treba nam jos navijaca koji bi bili spremni za takav podvig i ugovaranje putovanja.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Sponsored content





Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanje navijaca BVB sa Balkana   Okupljanje navijaca BVB sa Balkana - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Okupljanje navijaca BVB sa Balkana
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Prvo Okupljanje Navijaca Sa Balkana (Pred Finale DFB Pokala)
» OKUPLJANJE NAVIJAČA BVB SARAJEVO 2013
» Pesme navijaca BVB-a
» Slike Navijaca Iz Borussia Dortmund Balkan Fan Cluba

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Razne Sportske Vesti i Zastarele teme sa foruma :: Razne i zastarele teme :: BVB Balkan Fan Club Info i Okupljanja :: Nasa Okupljanja-
Skoči na: