Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Vase sugestije i pitanja vezane za Forum Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Vase sugestije i pitanja vezane za Forum Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
Vase sugestije i pitanja vezane za Forum EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
Vase sugestije i pitanja vezane za Forum EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
Vase sugestije i pitanja vezane za Forum EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
Vase sugestije i pitanja vezane za Forum EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
Vase sugestije i pitanja vezane za Forum EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
Vase sugestije i pitanja vezane za Forum EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
Vase sugestije i pitanja vezane za Forum EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
Vase sugestije i pitanja vezane za Forum EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
Vase sugestije i pitanja vezane za Forum EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 Vase sugestije i pitanja vezane za Forum

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9676
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Vase sugestije i pitanja vezane za Forum Empty
PočaljiNaslov: Vase sugestije i pitanja vezane za Forum   Vase sugestije i pitanja vezane za Forum EmptySub 17 Sep 2016 - 1:07

Sve vase kritike i pohvale na forum mozete napisati ovde, isto tako bilo kakve teskoce da imate mozete se ovde informisati.
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10848
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Vase sugestije i pitanja vezane za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase sugestije i pitanja vezane za Forum   Vase sugestije i pitanja vezane za Forum EmptyNed 18 Sep 2016 - 0:14

ja imam predlog . Da se odredi kriterijum buduceg zvanja moderatora, da se postaje moderator sa minimum 3000 postova uz obaveznu aktivnost na forumu a NE na fejsu

da se obavezno izdvoji 5 min vremena i napise ako neko vise ne zeli da bude aktivan ili ako je sprecen / zasto !!

da se zvanje moderatora gubi NEaktivnoscu na forumu max 60 dana

da je obavezan mesecni broj postova min 30


Ovo predlazem jer osecam da je neophodno. Neverovatno je da forum sa ovolikim brojem moderatora mesecno ima jedva 3 aktivna clana veoma dug vremenski period . NE predlazem da se brisu nalozi niti sta vec nego da se samo odredi zvanje moderatora za ljude koji ce vreme vise provoditi ovde nego na fejsu .
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9676
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Vase sugestije i pitanja vezane za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase sugestije i pitanja vezane za Forum   Vase sugestije i pitanja vezane za Forum EmptyPon 19 Sep 2016 - 9:30

Dobro to si upravu, ja bi voleo da se jos njih jave ali mislim da nije problem da se to primeni, niti da je to nesto strasno. Zna se da Moderatori moraju biti aktivni, jer su oni stub foruma!
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10848
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Vase sugestije i pitanja vezane za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase sugestije i pitanja vezane za Forum   Vase sugestije i pitanja vezane za Forum EmptyUto 20 Sep 2016 - 15:44

Ja ti navodim kao sugestiju za buduce jer nema svrhe ako smo ovde trojica a na fejsu 15 . Ipak samo to zvanje nosi poneku obavezu bar 1 napisanu rec ako nista drugo .

Evo za sad imamo Rosickog kao jedinog aktivnog korisnika foruma pa bi bilo lepo da osim nas 3 i ostali kad kad budu tu
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9676
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Vase sugestije i pitanja vezane za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase sugestije i pitanja vezane za Forum   Vase sugestije i pitanja vezane za Forum EmptyČet 22 Sep 2016 - 11:47

Cenim tvoje misljenje i slazem se sa njime, ali bi voleo i drugi clanovi foruma da se oglase
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6570
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Vase sugestije i pitanja vezane za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase sugestije i pitanja vezane za Forum   Vase sugestije i pitanja vezane za Forum EmptyČet 22 Sep 2016 - 11:51

I ne vidim neku svrhu te stranice na fejsu,da se obaveštavaju ostali ljudi u vezi BVB-a,da se popularizuje klub ili šta već?Bolje je da se ovde okupi ekipa koja simpatiše BVB,pa da imamo malo,ali odabrano društvo,pošto na fejsu ima i klinaca i raznih ljudi koji su lajkovali stranicu,eto da bi je lajkovali(pretpostavljam).
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10848
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Vase sugestije i pitanja vezane za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase sugestije i pitanja vezane za Forum   Vase sugestije i pitanja vezane za Forum EmptyČet 22 Sep 2016 - 17:12

Zabrinjavajuce je to sto smo u vrlo kratkom periodu tehnicki ostali bez dobrog dela redovnih clanova .
Ipak to nisu ljudi koji su ovde tek od juce , a razlog je nepoznat . Da li je fejs, ili je forum dosadio ili sta vec ?!
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9676
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Vase sugestije i pitanja vezane za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase sugestije i pitanja vezane za Forum   Vase sugestije i pitanja vezane za Forum EmptyČet 22 Sep 2016 - 23:36

Upravo tako Milane, ali ajde. Mnogi ovo dozivljavaju kao necije, a vecina ne razume da je ovaj forum od svih navijaca. Svi ga gradimo, svi pisemo vesti i tako dalje.

Nadam se da ce se pokrenuti ili na tacno 10 godina da ce se dici ruke od ovoga i ugasiti.

Ljudi cuvajte ovo, sto bi reko jedan moj drugar nece biti vise budala koje ce se ovoliko truditi oko ovoga, a velika je steta da ovo propadne i bice vam kasnije zao sto ovo nemamo.
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10848
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Vase sugestije i pitanja vezane za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase sugestije i pitanja vezane za Forum   Vase sugestije i pitanja vezane za Forum EmptyPet 23 Sep 2016 - 19:36

Nema potrebe za gasenjem brate nije to resenje . I 3 smo zasad dovoljni opet ce nas biti vise samo neke stvari promeniti za ubuduce.

A nismo samo mi u krizi , jako mnogo foruma izuzetno popularnih , razlicitih tema od nase beleze stagniranje . Trajacemo mi bar do Andreasove starosne penzije minimum BVB flag BVB flag
Nazad na vrh Ići dole
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5851
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Vase sugestije i pitanja vezane za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase sugestije i pitanja vezane za Forum   Vase sugestije i pitanja vezane za Forum EmptySub 24 Sep 2016 - 1:07

Braco moja lijepa evo mene i slobodno me naruzite.
Ovako...
Kcerkica nemirna mamu joj hahaha a mal stancic pa smo morali komp izbaciti a na tel mi uvijek bilo mrsko tipkati.Mozda zbog toga nisam bio aktivan.Jesam se prijavio bio na jedan forum gdje nisam ulazio koju godinu i zamislite banovali su me prvi dan.Naravno i mislio sam da ce ali sam im nanine kosti izjebo.
Ugl ovaj forum smatram jedinim koji vrijedi DA SE ZNA.
Dalje...inace nista novo,zivot ko zivot il te jebe il ti njega nabijes na kurac pa te picka boli za sve.BvB se ne propusta to ne trebam ni pominjati.

Nego ima li novih pulena ovdje,novih prodiraca u dlakavo medjunozje?Kara li se sta kod njih.Smile

p.s.Dobri smo braco ove godine.Tata Tuchel kara dje stigne.Nikad isti sastav,ulazi u ove debile ko budala u kredit.Onaj plasticni klubic nas jeba al ko im jebe mater.Kad budemo jos u punom sastavu ima da seremo po svima.STRAHOTA!
Idemo sad Kraljevima napraviti princeve,malo im pokazati ko je gazda.

Toliko u ovom javljanju,prst me zabolio:)
Bicu aktivniji OBECAVAM.
ZIVJELI I PICKINOG SOKA SE NAPILI.Wink
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10848
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Vase sugestije i pitanja vezane za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase sugestije i pitanja vezane za Forum   Vase sugestije i pitanja vezane za Forum EmptySub 24 Sep 2016 - 8:47

smopiBVB ::
Braco moja lijepa evo mene i slobodno me naruzite.
Ovako...
Kcerkica nemirna mamu joj hahaha a mal stancic pa smo morali komp izbaciti a na tel mi uvijek bilo mrsko tipkati.Mozda zbog toga nisam bio aktivan.Jesam se prijavio bio na jedan forum gdje nisam ulazio koju godinu i zamislite banovali su me prvi dan.Naravno i mislio sam da ce ali sam im nanine kosti izjebo.
Ugl ovaj forum smatram jedinim koji vrijedi DA SE ZNA.
Dalje...inace nista novo,zivot ko zivot il te jebe il ti njega nabijes na kurac pa te picka boli za sve.BvB se ne propusta to ne trebam ni pominjati.

Nego ima li novih pulena ovdje,novih prodiraca u dlakavo medjunozje?Kara li se sta kod njih.Smile

p.s.Dobri smo braco ove godine.Tata Tuchel kara dje stigne.Nikad isti sastav,ulazi u ove debile ko budala u kredit.Onaj plasticni klubic nas jeba al ko im jebe mater.Kad budemo jos u punom sastavu ima da seremo po svima.STRAHOTA!
Idemo sad Kraljevima napraviti princeve,malo im pokazati ko je gazda.

Toliko u ovom javljanju,prst me zabolio:)
Bicu aktivniji OBECAVAM.
ZIVJELI I PICKINOG SOKA SE NAPILI.Wink



Skidam kapu po 1000000000000000 put lol! lol!

Umes da srocis i na brzinu Very Happy nego ovi neozenjeni siljokurani zezaju krizu njih nema a ne znamo zasto ...
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9676
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Vase sugestije i pitanja vezane za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase sugestije i pitanja vezane za Forum   Vase sugestije i pitanja vezane za Forum EmptyPon 26 Sep 2016 - 9:33

smopiBVB ::
Braco moja lijepa evo mene i slobodno me naruzite.
Ovako...
Kcerkica nemirna mamu joj hahaha a mal stancic pa smo morali komp izbaciti a na tel mi uvijek bilo mrsko tipkati.Mozda zbog toga nisam bio aktivan.Jesam se prijavio bio na jedan forum gdje nisam ulazio koju godinu i zamislite banovali su me prvi dan.Naravno i mislio sam da ce ali sam im nanine kosti izjebo.
Ugl ovaj forum smatram jedinim koji vrijedi DA SE ZNA.
Dalje...inace nista novo,zivot ko zivot il te jebe il ti njega nabijes na kurac pa te picka boli za sve.BvB se ne propusta to ne trebam ni pominjati.

Nego ima li novih pulena ovdje,novih prodiraca u dlakavo medjunozje?Kara li se sta kod njih.Smile

p.s.Dobri smo braco ove godine.Tata Tuchel kara dje stigne.Nikad isti sastav,ulazi u ove debile ko budala u kredit.Onaj plasticni klubic nas jeba al ko im jebe mater.Kad budemo jos u punom sastavu ima da seremo po svima.STRAHOTA!
Idemo sad Kraljevima napraviti princeve,malo im pokazati ko je gazda.

Toliko u ovom javljanju,prst me zabolio:)
Bicu aktivniji OBECAVAM.
ZIVJELI I PICKINOG SOKA SE NAPILI.Wink

U tvom stilu svaka ti cast!!! Puno pozdrava tebi i tvojoj porodici i kada god mozes pisi nam, posto je mnogo zanimljivo citati tvoje objave!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5851
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Vase sugestije i pitanja vezane za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase sugestije i pitanja vezane za Forum   Vase sugestije i pitanja vezane za Forum EmptyUto 27 Sep 2016 - 20:36

I Strasni ljubi te brat i ne pomisljaj na gasenje foruma.Tu si 100 god i negdje na pocetku kad sam se prijavio pod imenom bvbusrcu uvijek je dobra atmosfera bila.Jbg,nekad se misljenja razlikuju ali zato smo tu.i prvenstveno sto volimo ovaj klub.
Jedini BvB forum,svugdje je to samo jedna tema gdje se ubacuju simpatizeri tzv navijaci jajara ili nekog drugog i pametuju a mame im se najebem kad sam zavolio ovaj klub nisu u mudima bili.Prije popiju kafu nego li pogledaju tzv voljeni klub.Pa sviju mi na svijetu prije bih izdao 80% svoje familije nego BvB.
I kad sam bio na kojekakvim forumima(tacnije na 2) odma sam banovan NARAVNO.
I ovdje ako kakav proleter naleti JEBEM MU SVU FAMILIJU.
Kazem ti STRASNI kolko nas je toliko nas je ali VOLIMO KLUB.

JEDAN PRIJEDLOG...
Daj zeleno svjetlo da napravimo majce,ako nista crna majica i zutim slovima ime foruma stranice.
Pa tri majce tri al da imamo.Svak sebi da se ne peglamo sa slanjem.
Najmanji problem je to uraditi ali nebi nilad dok ti ne odobris jer si ti ovo osnovao i ja to postujem.
Odoh sad braco da gledam raskivanje probusenih kurtoncica iz madrida.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6570
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Vase sugestije i pitanja vezane za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase sugestije i pitanja vezane za Forum   Vase sugestije i pitanja vezane za Forum EmptySre 28 Sep 2016 - 9:17

Živ je forum,umro nije,dok je Strašnog i Borusije!!! BVB flag
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10848
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Vase sugestije i pitanja vezane za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase sugestije i pitanja vezane za Forum   Vase sugestije i pitanja vezane za Forum EmptySre 28 Sep 2016 - 13:51

Ziveo Strax Pantelija !! BVB flag BVB flag BVB flag BVB flag
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9676
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Vase sugestije i pitanja vezane za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase sugestije i pitanja vezane za Forum   Vase sugestije i pitanja vezane za Forum EmptySre 28 Sep 2016 - 14:15

Hvala vam puno svima! Sto majci tice videcu sa Srdjanom da odradimo nesto!!! Pa vam javljam
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14158
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Vase sugestije i pitanja vezane za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase sugestije i pitanja vezane za Forum   Vase sugestije i pitanja vezane za Forum EmptySre 28 Sep 2016 - 17:08

Izgleda se Smopi naspavao konacno  lol!

Dajte ziro racun za majice da uplatim koji som eura   Cool
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5851
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Vase sugestije i pitanja vezane za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase sugestije i pitanja vezane za Forum   Vase sugestije i pitanja vezane za Forum EmptySre 28 Sep 2016 - 18:25

Ma jesam se kurac naspavo moj Andrease.Smile
Ne pamtim...
Ma Strax ne komplikuj nista za pocetak.Mogu crne samo s natpisom.Svak sebi,samo odredimo font da budu iste i to je to.
A za kasnije nesto malo bolje dok se sta skonta.
Sta mislite jebivjetri?Smile
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9676
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Vase sugestije i pitanja vezane za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase sugestije i pitanja vezane za Forum   Vase sugestije i pitanja vezane za Forum EmptyPet 30 Sep 2016 - 9:37

videcu sa srdjanom on je svejedno mislio da napravi primer pa da svako sebi moze da odradi da imamo svi isto a da ne ispadne da mi nesto zaradjujemo na vama
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6570
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Vase sugestije i pitanja vezane za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase sugestije i pitanja vezane za Forum   Vase sugestije i pitanja vezane za Forum EmptySub 7 Jan 2017 - 23:41

Ala je opala aktivnost na forumu,mene nije bilo jedno 2 meseca(ako ne i duže) i samo se povela neka diskusija na 10 tema...gde su ostali ljudi?
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9676
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Vase sugestije i pitanja vezane za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase sugestije i pitanja vezane za Forum   Vase sugestije i pitanja vezane za Forum EmptySre 11 Jan 2017 - 15:09

Jbg dosta moderatora je izgubilo volju da se dopisuje sami sa sobom. FB je sve zarobio, tacno cu FB ugasiti zbog toga. Ja se vracam ovde ponovo sa aktivnosti za druge ne znam jer mi se FB gadi vise...
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10848
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Vase sugestije i pitanja vezane za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase sugestije i pitanja vezane za Forum   Vase sugestije i pitanja vezane za Forum EmptySre 11 Jan 2017 - 17:53

Nadam se da ce neko pre 8marta videti poruku Very Happy

SRECNA VAM NOVA GODINA, da ste mi aktivni bem li vam FB i da se opet ljudski druzimo !!!! Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9676
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Vase sugestije i pitanja vezane za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase sugestije i pitanja vezane za Forum   Vase sugestije i pitanja vezane za Forum EmptyČet 12 Jan 2017 - 9:47

Milane Brate moj i tebi i tvojoj porodici puno srece u novoj i Hvala ti!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14158
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Vase sugestije i pitanja vezane za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase sugestije i pitanja vezane za Forum   Vase sugestije i pitanja vezane za Forum EmptyPet 13 Jan 2017 - 18:14

FEEEEEEEJSSSBUUUUUKKKKKK...... (fali zombi smajli)

Srecna nova i ova i ona i svi prateci praznici i sva oprema sto ide uz njih lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9676
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Vase sugestije i pitanja vezane za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase sugestije i pitanja vezane za Forum   Vase sugestije i pitanja vezane za Forum EmptyUto 17 Jan 2017 - 15:26

va va va moze ovaj za fejs
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Sponsored content





Vase sugestije i pitanja vezane za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase sugestije i pitanja vezane za Forum   Vase sugestije i pitanja vezane za Forum Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vase sugestije i pitanja vezane za Forum
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitanja vezana za Forum

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Sve o Forumu - FB Stranici i Grupi :: Sve vezano za Forum i FB stranicu i grupu-
Skoči na: