Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Pitanja vezana za Forum Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Pitanja vezana za Forum Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
Pitanja vezana za Forum EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
Pitanja vezana za Forum EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
Pitanja vezana za Forum EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
Pitanja vezana za Forum EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
Pitanja vezana za Forum EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
Pitanja vezana za Forum EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
Pitanja vezana za Forum EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
Pitanja vezana za Forum EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
Pitanja vezana za Forum EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 Pitanja vezana za Forum

Ići dole 
+7
Becej City
ДанилоБВБ
smopiBVB
bloodyczech
SrkiBVB
BVB fan LU
AndreasCaxBVB
11 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9687
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Pitanja vezana za Forum Empty
PočaljiNaslov: Pitanja vezana za Forum   Pitanja vezana za Forum EmptyUto 30 Apr 2013 - 1:56

Sva pitanja vezana za Forum mozete postaviti ovde, ali pre toga prvo procitajte da li se odgovor na vase pitanje mozda ne nalazi ovde:

INFO FORUM (FAQ)

Pitanja vezana za Forum A_160_3a032492
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Gost
Gost




Pitanja vezana za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za Forum   Pitanja vezana za Forum EmptyUto 30 Apr 2013 - 18:32

Pozdrav svima. Ja sam lewandowski sa starog foruma, bio sam jedno kratko vrijeme član.
Uglavnom, drago mi je što ste odlučili preći na novi forum i ovo definitivno izgleda bolje, barem što se mene tiče. Ipak, imam par prijedloga.

Vidio sam još na starom forumu da se otvaraju posebne teme za svaku vijest vezanu uz klub. Smatram da je to loše, tj. da ima bolje rješenje. Ako malo pogledate forume Real Madrid Balkan, Barca Balkan, Bayern Munchen Balkan i slične, vidjet ćete da oni imaju npr. otvorenu temu "dolazni transferi" i "odlazni transferi" te da sve linkove vijesti vezane uz odlaske ili dolaske igrača kopiraju tamo u tu jednu temu i komentiraju.
Zašto je to bolje?! Pa zato što nam je sve na jednom mjestu. U toj jednoj temi mi ćemo moći komentirati sva događanja vezana uz transfere igrača, a ne samo jednog specifičnog eventualnog transfera. Nema potrebe za otvaranjem teme nakon svake špekulacije objavljene u Bildu ili Kickeru, a ima ih svakodnevno, što istinitih, što lažnih. Ako nam je sve na istom mjestu, imamo određenu fleksibilnost pri pisanju. Ne moramo samo komentirati špekulacije, nego možemo iznositi neke svoje želje što se tiče transfera i komentirati ih. Ako imamo temu "Reus na meti Cityja" mi smo dosta ograničeni, ako me shvaćate.

Dalje, što se tiče igrača, također temu za svakoga od njih pa da možemo komentirati formu igrača, različite vijesti vezane uz igrača, iznositi neka svoja mišljenja. Temu za Kloppa, upravu kluba, momčad.
Onda temu "Bundesliga" gdje možemo komentirati događanja iz lige. Možda zasebno temu za Bayern gdje možemo komentirati sve i svašta vezano uz glavnog rivala.
Dalje, tema "Liga prvaka" općenito. Također, tema "njemačka reprezentacija" gdje možemo komentirati igre Dortmundovih igrača za reprezentaciju, kao i nastupe cijele reprezentacije.

Dobro bi došla i tema "predstavljanje novih članova"...

Znači, uglavnom moj prijedlog je otvoriti temu npr. Reus i tamo pisati sve i svašta vezano uz Marka Reusa.
Mislim da bi tako podigli razinu foruma. Što vi mislite?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pitanja vezana za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za Forum   Pitanja vezana za Forum EmptyUto 30 Apr 2013 - 20:07

Razumijem tvoje osjećaje prema Bayernu, zaboravi njih Very Happy Spomenuo sam ih samo kao primjer strukture foruma.
Nego, pogledaj onda forum Barca Balkan i Real Madrid Balkan da konkretno vidiš ono o čemu pričam, ako već nisi.

U redu je kopirati od nekoga ako smatraš da taj netko radi nešto na relativno bolji način.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pitanja vezana za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za Forum   Pitanja vezana za Forum EmptyUto 30 Apr 2013 - 23:35

Da, bitno je skupiti što više ljudi. Ovim finalom sigurno da će Borussia dobiti nove navijače sa Balkana, pogotovo eventualnim dolaskom Džeke. Bitno je te ljudi usmjeriti ovdje.
Kada bi imali 10-15 ljudi koji bi redovno pisali, bilo bi odlično.
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9687
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Pitanja vezana za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za Forum   Pitanja vezana za Forum EmptySre 1 Maj 2013 - 18:40

reus ::
Pozdrav svima. Ja sam lewandowski sa starog foruma, bio sam jedno kratko vrijeme član.
Uglavnom, drago mi je što ste odlučili preći na novi forum i ovo definitivno izgleda bolje, barem što se mene tiče. Ipak, imam par prijedloga.

Vidio sam još na starom forumu da se otvaraju posebne teme za svaku vijest vezanu uz klub. Smatram da je to loše, tj. da ima bolje rješenje. Ako malo pogledate forume Real Madrid Balkan, Barca Balkan, Bayern Munchen Balkan i slične, vidjet ćete da oni imaju npr. otvorenu temu "dolazni transferi" i "odlazni transferi" te da sve linkove vijesti vezane uz odlaske ili dolaske igrača kopiraju tamo u tu jednu temu i komentiraju.
Zašto je to bolje?! Pa zato što nam je sve na jednom mjestu. U toj jednoj temi mi ćemo moći komentirati sva događanja vezana uz transfere igrača, a ne samo jednog specifičnog eventualnog transfera. Nema potrebe za otvaranjem teme nakon svake špekulacije objavljene u Bildu ili Kickeru, a ima ih svakodnevno, što istinitih, što lažnih. Ako nam je sve na istom mjestu, imamo određenu fleksibilnost pri pisanju. Ne moramo samo komentirati špekulacije, nego možemo iznositi neke svoje želje što se tiče transfera i komentirati ih. Ako imamo temu "Reus na meti Cityja" mi smo dosta ograničeni, ako me shvaćate.

Dalje, što se tiče igrača, također temu za svakoga od njih pa da možemo komentirati formu igrača, različite vijesti vezane uz igrača, iznositi neka svoja mišljenja. Temu za Kloppa, upravu kluba, momčad.
Onda temu "Bundesliga" gdje možemo komentirati događanja iz lige. Možda zasebno temu za Bayern gdje možemo komentirati sve i svašta vezano uz glavnog rivala.
Dalje, tema "Liga prvaka" općenito. Također, tema "njemačka reprezentacija" gdje možemo komentirati igre Dortmundovih igrača za reprezentaciju, kao i nastupe cijele reprezentacije.

Dobro bi došla i tema "predstavljanje novih članova"...

Znači, uglavnom moj prijedlog je otvoriti temu npr. Reus i tamo pisati sve i svašta vezano uz Marka Reusa.
Mislim da bi tako podigli razinu foruma. Što vi mislite?


Vidi druze ideja ti je super i drago mi je da se neko nasao da kaze svoje misljenje.

Ovde svi imaju slobodu da pisu u skladu sa propisima i pravilima foruma to svi znate, znaci nije fora da sve teme otvorimo ja ili BVB NISH ili neko od admina, Budi ti prvi pa otvori temu u igracima za Reusa, Humelsa ili Subotica na primer i komentarisacemo te iste igrace. Sto se tice transfera isto to vazi znaci forum je tek renoviran i uskoro planiramo jos noviteta i usavrsavanja na njemu da uradimo, samo su nam potrebni verni navijaci koji ce redovno deliti misljenja sa nama i komentarisati i ucestvovati u napredovanju ovog foruma. Ako me razumes.

Znaci sve teme tipa Transfer, Otvoris temu koje su vase zelje ili koga biste voleli u BVB i slicno, kada pocne da se prebukira satemama presortiracemo to je naj manji problem. Samo da svi clanovi budu aktivni to je naj bitnije.

I drago mi je da vam se svidja sajt mada radimo na tome da dizajn poboljsamo.
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Gost
Gost




Pitanja vezana za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za Forum   Pitanja vezana za Forum EmptySre 1 Maj 2013 - 20:01

Znači imam dozlovu admina, super Very Happy
Ja ću onda otvoriti teme za par igrača te napisati kakav kratak uvod za svaku.
Također sam spreman komentirati redovito i pomoći forumu koliko mogu.
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9687
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Pitanja vezana za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za Forum   Pitanja vezana za Forum EmptyČet 2 Maj 2013 - 0:54

reus ::
Znači imam dozlovu admina, super Very Happy
Ja ću onda otvoriti teme za par igrača te napisati kakav kratak uvod za svaku.
Također sam spreman komentirati redovito i pomoći forumu koliko mogu.


bounce
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10859
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Pitanja vezana za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za Forum   Pitanja vezana za Forum EmptyČet 2 Maj 2013 - 16:05

Ja ne zalazim po ostalim forumima tako da me uopste ne zanima rad drugih.Mislim da je stari sajt bio dobar a ovaj novi je Sjajan- svaka vam cast drugari!!
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10859
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Pitanja vezana za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za Forum   Pitanja vezana za Forum EmptyPet 17 Maj 2013 - 15:43

Kako da uploadujem sliku na forum ??
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9687
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Pitanja vezana za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za Forum   Pitanja vezana za Forum EmptyNed 19 Maj 2013 - 1:58

BVB-NISH ::
Молим вас, све вести које објављујете, преведите на наш језик, небитно како га зовете:српски, босански, хрватски, македонски, најважније је да можемо да га сви разумемо. Није у реду да вести на нашем форуму преносимо на немачки, енглески, турски, италијански, француски... Хвала.

Upravuje ili barem pored tog teksta postavite prevod jer nerazumeju svi nemacki i engleski
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10859
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Pitanja vezana za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za Forum   Pitanja vezana za Forum EmptySub 1 Jun 2013 - 1:59

Pre malo vise od deset godina u tadasnjem TEMPU sam procitao clanak o tome da BOrusiji nisu vazni igra i trofeji vec samo novac.Ko je bio tadasnji sportski direktor koji je izjavio tu glupost ne znam ali da verovatno od toga potice uopste taj nazovimo nadimak MILIONERI...
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10859
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Pitanja vezana za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za Forum   Pitanja vezana za Forum EmptyNed 7 Jul 2013 - 17:19

Samo da kazem da mi se svidjaju noviteti sa leve strane bas sam prijatno iznenadjen !! Smile
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14169
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Pitanja vezana za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za Forum   Pitanja vezana za Forum EmptyNed 7 Jul 2013 - 20:10

opaaa borussia style! e ovo je bas cool,a hebote mnogi sajtovi mogu da nam zavide kako imamo inovativne ljude.svaka cast samo da se ovako nastavi!
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14169
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Pitanja vezana za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za Forum   Pitanja vezana za Forum EmptyNed 21 Jul 2013 - 19:51

ja sam od pre koji sat usao danas po prvi put bez problema,za pre ne znam nisam ni palio komp.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9687
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Pitanja vezana za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za Forum   Pitanja vezana za Forum EmptyNed 21 Jul 2013 - 20:04

Ja sam preko moba ulazio celi dan i sad sam i nisam imao problema.
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10859
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Pitanja vezana za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za Forum   Pitanja vezana za Forum EmptyNed 21 Jul 2013 - 23:57

Hehe pa tiltovao si provajdera !! Very Happy

Jel ostali sajtovi tube ili nesto drugo ?!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9687
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Pitanja vezana za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za Forum   Pitanja vezana za Forum EmptyPon 22 Jul 2013 - 0:19

Mozda da posle kose crte dodas forum, ne znam sta bi moglo biti
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6629
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

Pitanja vezana za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za Forum   Pitanja vezana za Forum EmptySre 14 Avg 2013 - 23:22

Jel ste razmisljali o tome da otvorit temu "BvB igraci u nacionalnim timovima" pa da tu diskutujemo o igrama za reprezentaciju ili tako nesto Smile Siguran sam da ima neko ko prati nase momke i kad igraju za svoju zemlju Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10859
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Pitanja vezana za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za Forum   Pitanja vezana za Forum EmptySre 14 Avg 2013 - 23:30

Cone otvori slobodno temu ako zelis
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14169
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Pitanja vezana za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za Forum   Pitanja vezana za Forum EmptyČet 15 Avg 2013 - 0:13

naravno,otvarajte i nacionalne selekcije.ipak dosta igraca igra i za nacionalne timove.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9687
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Pitanja vezana za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za Forum   Pitanja vezana za Forum EmptyČet 15 Avg 2013 - 0:14

Cone BvB ::
Jel ste razmisljali o tome da otvorit temu "BvB igraci u nacionalnim timovima" pa da tu diskutujemo o igrama za reprezentaciju ili tako nesto :)Siguran sam da ima neko ko prati nase momke i kad igraju za svoju zemlju Very Happy
otvori ti u bvb generalna diskusija tu temu
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14169
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Pitanja vezana za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za Forum   Pitanja vezana za Forum EmptySub 31 Avg 2013 - 17:56

sto se samog logovanja tice sa moje strane nemam nikakvih problema,desava se ponekad da otkucam text i prilikom objave mi izbaci belu stranu ali to je sve,i pored toga text je objavljen(hvala bogu).

retko mi se desava da sajt"puca"ili da nece da ucita za razliku od starog koji je trokirao poprilicno cesto.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6782
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Pitanja vezana za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za Forum   Pitanja vezana za Forum EmptySub 31 Avg 2013 - 18:31

Ja danas i juče nisam imao problema sa forumom ali poslednjih nedelja je bilo dosta trokiranja. Za svaki slučaj, svaki post koji napišem iskopiram da ne bih ponovo kucao jer mi je u zadnje 2 nedelje bar 15 postova izbrisalo kad kliknem "Poslati". Ako nastavimo sa širenjem foruma, a nadam se da hoćemo i da će nas biti 10 puta više, trebaće nam pravi host i domen. Ja sam za.
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9687
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Pitanja vezana za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za Forum   Pitanja vezana za Forum EmptyNed 1 Sep 2013 - 2:14

ne znam sta da vam kazem. menije komp na popravci pa preko mobs pisem i citam. ali nisam primetio probleme.nego moze to da se desi i zahvaljujuci antivirus
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
SrkiBVB

SrkiBVB


Broj poruka : 471
Points : 4556
Reputation : 11
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 37
Lokacija : Sombor

Pitanja vezana za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za Forum   Pitanja vezana za Forum EmptySre 23 Okt 2013 - 20:27

E Narode, pozdrav... imam jedno pitanje Smile
Svi mi imamo računare, preko kojih koristimo net, pa i ovaj forum... e sad, mene zanima, koliko vas ima 16:9 format monitora?

Nešto sam pokušavao sa ovom slikom gore... pa me zanima da li je većina na 16:9!?
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Sponsored content





Pitanja vezana za Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za Forum   Pitanja vezana za Forum Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitanja vezana za Forum
Nazad na vrh 
Strana 1 od 6Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Vase sugestije i pitanja vezane za Forum

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Razne Sportske Vesti i Zastarele teme sa foruma :: Razne i zastarele teme :: BVB Balkan Fan Club Info i Okupljanja-
Skoči na: