Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba

Ići dole 
+4
MilanBvB09
BVB fan LU
AndreasCaxBVB
Strahinja
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6778
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 EmptyPon 7 Okt 2013 - 17:12

Možda je problem i u lenjosti ljudi. Vidite koliko je ovde registrovanih članova a da nisu nikada ni jedan komentar napisali! Takvi mi slučajevi tek nisu jasni. Niko ne očekuje da pišu 200 postova nedeljno ali po neki, tu i tamo, da.

Ne mogu da verujem da se neki ljudi u 21. veku još uvek dele po nacijama i kuliraju druge ljude, meni je to strašno. U svakom slučaju, što kaže NISH, treba da predložimo ujedinjenje pa ako hoće super a ako neće ko ih jebe!


P.S. I da, imam strašan predlog. Ako dođe do ujedinjenja, našu FB stranicu nećemo gasiti nego da je preimenujemo u fan club AC Monca! To će biti strašan posao, taj klub iz dana u dan dobija sve više navijača! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14165
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 EmptyPon 7 Okt 2013 - 18:05

nemam sta doreci gore je sve receno.

ja bi samo jedno dodao,Strahinja kao osnivac i Srki kao dizajner ili obojica nebitno da urade jedan poslic a to je da kod grba BVB fan kluba nekako ubace i osnivanje ovog sajta dakle 2006.

po tome bi se dobro dalo do znanja i indentifikovali bi se da ovaj sajt postoji jos od teskog vremena naseg kluba a ne samo od trofejnih sezona.

dakle ako mozete ubacite nesto tipa": since 2006,osnovan 2006,od 2006,BVB BALKAN FAN CLUB (20)06,BVB BFC 06.....

to su vam neki moji predlozi pa kako hocete ali smatram da je bitno sto je osnovan jos od 2006,da je od 2004 bilo bi jos bolje u tim kriznim godinama jer bi to bio jos samo jedan dokaz o kakvim se fanaticima radi Very Happy 

no salu na stranu zaista mi je zao sto nisam znao za sajt te 2006 i sto nisam od samog pocetka al da sam znao verujte bio bi tu i svakako velika pohvala nasem osnivacu Stahinji za ovaj posao kao i ostalim administratorima koji ulazu svoje vreme i napor da ovaj sajt bude sto vise profesionalan.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9683
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 EmptyPon 7 Okt 2013 - 22:57

hvala vam svima na pohvalama! oko grba najbolje puti poruku srkiju on ce to dodati i ja sam to razmisljao. sto se tice fb stranice jos malocemo razmotriti sta je naj bolje resenje...
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9683
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 EmptySub 19 Okt 2013 - 19:09

molim sve clanove da se ukljuce u ovu temu. Pricao sam sa adminom oko ujedinjenja fb stranica i naseg sajta. predlog sam dao da nas logo bude i admmini nasi sa fba tamo. posle duze price oko admina nine problem a za logo cemo se dogovoriti. stim da bi svi sadasnji clanovi bili prebaceni na njihov fb stranu i nasa bi bila obrisana. Oni sada razmatraju oceli prihvatiti nas logo ili ne. moje licno miljenje je da bez loga fan kluba nije to to. sta vi mislitebo tome i sta je vas predlog po tom pitanju? Bilo bi dobro da sto pre i sto vise vas ostavi svoje misljenje po tom pitanju
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
bloodyczech

bloodyczech


Broj poruka : 736
Points : 4766
Reputation : 5
Datum upisa : 14.05.2013
Godina : 41
Lokacija : Sarajevo

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 EmptySub 19 Okt 2013 - 19:40

pa mozda prihvate Smile,najbolje da sacekamo,da vidimo sta oni hoce
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6577
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 EmptySub 19 Okt 2013 - 20:19

Moze.
Ne vidim zasto ne bi prihvatili nas logo?
A jesi pozvao njih da vide ovaj forum?
Kada bi ga videli,dileme ne bi bilo Wink 
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14165
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 EmptySub 19 Okt 2013 - 20:49

pa pazi sad,posto je Strahinja osnivac ovog sajta dakle od 2006 godine i sa ovim logom mislim da to mora ostati jer sa time se indentifikujemo na mnogo nacina.uostalom ja sam vec pisao moje misljenje pa prema tome nema potrebe da se ponavljam.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9683
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 EmptySub 19 Okt 2013 - 21:57

oni znaju za sajt i planirali su svoj da naprave, ali ako se spojimo nece oni praviti poseban sajt. zato i pitam vas da se svi dogovorimo
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6577
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 EmptyNed 20 Okt 2013 - 1:08

Znaci mi na njihovu FB stranu,oni na nas sajt.
Samo jos oni da pristanu i to bi valjda bilo to.
Valjda ce se sve ostalo lako resiti.
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6778
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 EmptyNed 20 Okt 2013 - 9:48

Hah čuj oni da naprave svoj sajt! Koja stoka! Navijači Borusije su svugde u svetu ujedninjeni samo se ovde nađe neka budala da se separatiše...

Što se mene tiče nemoj prihvatiti njihov logo. Naš fan club je stariji i oni to moraju da prihvate pa ako već mi radimo kompromise neka i oni pristanu. Ja sam za ujedninjenje ali oštro protiv njihovog logoa
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9683
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 EmptyNed 20 Okt 2013 - 11:29

mislim da mozemo da se ujedinimo i da je do te separacije doslo do nekih nesporazuma. ali bez loga nece biti ujedinjenja. sad cekamo da nam se jave sta su odlucili.
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14165
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 EmptyNed 20 Okt 2013 - 15:58

svakakvo deljenje je glupo samo po sebi jer mi nismo nit politicari nit partija nit imamo novcani budjet pa da se svadjamo kao sto se inace svadjamo za razne gluposti i zato nam je sve otislo qur*u!

mi smo skupina simpatizera BVB-a i ako ne mozemo da budemo jedinstveni po tom pitanju onda nismo ni zasluzili da budemo BVB fanovi jer jednostavno ne slaze se u profil jednog kluba kao sto je BVB.

samo napred da nas bude sto vise!
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9683
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 EmptyNed 20 Okt 2013 - 23:22

nase facebook stranice se nece ujediniti ali to nije ni problem jer cemo imati ovaj zajednicki forum ;-) tako da sve ostaje po starom
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6577
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 EmptyNed 20 Okt 2013 - 23:53

Znaci da se ujedinjujemo! Smile
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6778
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 EmptyPon 21 Okt 2013 - 13:56

Onda ih zamoli da okače link ka našem forumu na njihovoj stranici i da nam se pridruže ovde. Koliko vidim imaju dosta admina a ne znam da neko od njih učestvuje u radu foruma... Bitan je forum, FB je sporedna stvar
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9683
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 EmptyUto 22 Okt 2013 - 22:02

polako registrovace se ;-)
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6577
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 EmptyUto 22 Okt 2013 - 22:38

Onda je OK Smile
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6778
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 EmptyNed 27 Okt 2013 - 12:50

Ne znam brate... Ja sam za ujedinjenje al vidiš da ovi drugi izgleda ne žele. Neka Strahinja napiše šta su mu konkretno rekli pa da vidimo ali skroz je bzv da se delimo u dva koša kad svi volimo isti klub...
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14165
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 EmptyNed 27 Okt 2013 - 13:19

poenta je udruzenje navijaca borussie dortmund sa balkana i ne znam zasto bi se tu iko delio po x puta.
dajte ljudi opet po x puta ponavljam udruzenjem simpatizera ovog kluba ostvarujemo mnogo sto sta,grupne odlaske na utakmicu u Dortmund,mogucnost da se druzimo i jednom godisnje se okupimo i makar za taj dan zaboravimo na ionako velike probleme u zivotu.takodje se pruza prilika i da se zaradi nesto naravno ako neko ima rekvizite za prodaju,mogucnosti su mnoge ali iznad svega je navijanje za ovaj klub i dobro druzenje!

i jos jednom pozivam nove clanove pisite na forumu,imate x tema pa mozete bilo sta komentarisati i diskutovati.niko ne ujeda zato je i napravljen forum da svako pise svoje misljenja!
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
bloodyczech

bloodyczech


Broj poruka : 736
Points : 4766
Reputation : 5
Datum upisa : 14.05.2013
Godina : 41
Lokacija : Sarajevo

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 EmptyNed 27 Okt 2013 - 14:14

Ja nemam nista protiv,toliko od mene Smile
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9683
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 EmptyUto 29 Okt 2013 - 23:05

Glavni admin je od mene u januaru trazio da ga postavim za admina ali ja to nisam mogao i nisM znao. on je otvorio svoju sam stranicu i poceo pisati i biolo mu je krivo sto ga nisam postavio za admina. Sada smo to ja i on resili. Kada sam mu predlozio ujedinjenje fb strana i zajednicki forum isla je prica ovako. posle odredjenog perioda resili su da nevide svrhu ujedinjenja Fb stranica i da nebi na svoju fb stranicu da stave stari logo bvb balkana. oni su hteli i svoj sajt da prave ali posto smo se mi u medju vremenu culi i ja sam mu predlozio da nam forum bude zajednicki i da se svi admini registruju i da nas reklamiraju ponekad i da se svi okupljamo ovde na sajtu. to su prihvatili cak je i sam reko da ce postavljati link ka nama. Sto se dalo primetiti da novijih clanova na forumu ima naravno i svi ocekujemo dobru aktivnist svih clanova.

mala su slova jer tipkam preko moba komp mi je u kvaru.
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9683
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 EmptySre 18 Dec 2013 - 23:02

Kako napreduje reklamiranje foruma, ucestvujeli neko i imateli nekih ideja??
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10855
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 EmptySre 18 Dec 2013 - 23:04

Meni je palo na pamet da se pod imenom Borusija Dortmund Balkan fan klub komentarise na Borusijinom oficijalnom sajtu tj na njihovom forumu. E sad ne znam koliko i da li je to izvodljivo...
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9683
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 EmptySre 18 Dec 2013 - 23:13

prvo mislim da nemaju forum ali ako imaju sto da ne trebalo bi to pokusati ili na nekim forumimam ako znate nemackim bvb forumima pa da tamo proturimo malo
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10855
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 EmptySre 18 Dec 2013 - 23:22

bilo bi extra ako neko medju nama zna nemacki eto pod imenom naseg foruma moze da komentarise i opet da ljudi vide ko smo
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Slike Navijaca Iz Borussia Dortmund Balkan Fan Cluba

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Razne Sportske Vesti i Zastarele teme sa foruma :: Razne i zastarele teme :: BVB Balkan Fan Club Info i Okupljanja-
Skoči na: