Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba

Ići dole 
+4
MilanBvB09
BVB fan LU
AndreasCaxBVB
Strahinja
8 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9684
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba Empty
PočaljiNaslov: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba EmptyNed 7 Jul 2013 - 19:19

Svi koji su raspolozeni da pomognu da se fan club prosiri ovde i na Facebook mogu svoje predloge da daju ovde na koji naj brzi nacin da se rasirimo i izreklamiramo.

Svacije misljenje i pomoc oko samog reklamiranja je dobro dosla.
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14166
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba EmptyNed 7 Jul 2013 - 20:29

ovako,ja cu uz vase dopustanje naravno da bacim link ka ovom sajtu na svim drugim sajtovima sportske prirode i naravno FB kao i na mnoge forume ako se slazete.dosta obilazim domace i inostrane sportske sajtove kao i sajtove poput b92,dnevnik.hr,blic itd.
ako imate jos neke ideje dajte.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14166
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba EmptyNed 7 Jul 2013 - 20:42

Ma realno FB ti i ne treba Nish sem ako otvoris neku firmu onda je veoma dobra opcija za reklamiranje i naravno za zavodjenje klinki lol. S obzirom da 99% clanova ovog foruma ima FB profile(sad Nish ima prljave misli za nas Very Happy ) nije dakle nikakva frka reklamirati se na svim sportskim stranicama FB.Evo za pocetak pocecu od naseg glavnog sajta FC Borussia Dortmund koja jos malo pa ce da broji 3 miliona clanova,tamo imaju svi narodi i nacionalnosti i verovatno bi mogli privuci dosta nasih ljudi sa balkana koji su u inostranstvu i ne znaju za ovaj nas sajt.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9684
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba EmptyNed 7 Jul 2013 - 21:28

Sve je slobodno za dobrobit Fan CLuba i sajta i foruma
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6779
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba EmptyPon 8 Jul 2013 - 13:20

I ja ću da kačim pozive po sajtovima tipa sportal.rs ili blic ili b92. Uz to treba da "iskoristimo" Eurosport i da ih "bombardujemo" mailovima da bi nas što više spominjali i to je najbolja reklama.

hahahahahahahahha Very Happy malopre sam ulazio na sajt navijača bajerna sa Balkana, jad i beda Very Happy

Ima kao više sajtova i svi su neaktivni, samo je jedan "aktivan" i ima po jednu novu vest na 2-3 dana koju prokomentarise par ljudi i tu staje. hahaha smešni su Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10856
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba EmptyPon 8 Jul 2013 - 13:40

Jel moze da se okaci nasa precica i na direktan sajt Borusije nekako?? Smile
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6779
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba EmptyUto 9 Jul 2013 - 23:26

Napisao sam poruku oficijalnoj stranici Borusije na FB. Zamolio sam ih da nas podrže i okače link ka našem sajtu na svojoj stranici. Sumnjam da će neko uopšte i pročitati tu poruku ali vredi pokušati. Nisam viđao da su ikada reklamirali neku navijačku grupu al' možda nam se posreći.
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9684
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba EmptySub 20 Jul 2013 - 15:07

Svi ADMINI sa nase Facebook stranice se mole da budu aktivniji sa kacenjem informacija sa naseg foruma i sa kacenjem zanimljivih slika navijaca, navijacica igraca i slicno.

Sve u cilju sto veceg broja navijaca ovde!

Crno Zuti pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
ALDIN09

ALDIN09


Broj poruka : 382
Points : 4447
Reputation : 12
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 41
Lokacija : Jablanica

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba EmptySub 20 Jul 2013 - 16:32

Šta mislite da pošaljemo NEVENU ili BUVAČU neki mail ako je to moguće da znaju da nas ima na balkanu koji pratimo i volimo BvB , možda zvuci nemoguce ili smiješno ali što da ne .....
A trenutno preko fejsa najviše mozemo da reklamiramo , takodjer ne bi bilo loše na stranici www.sportsport.ba pokusati jer imaju razne forume medju kojima je i BvB forum tu ima dosta navijača BVB a
toliko za sada ako bude kakvih novih ideja javim Smile
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6779
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba EmptySub 20 Jul 2013 - 17:31

E to forum BVB-a, tu okači ako možeš pa da sakupimo još članova

Nish kaže da nam treba oko 400-500 članova i da većina bude aktivna da bismo postali zvanična navijačka grupa. Zvuči nerealno ali nije ako se svi potrudimo
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9684
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba EmptySub 20 Jul 2013 - 18:15

Sto da ne moze sve trebamo pokusati
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6779
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba EmptyNed 15 Sep 2013 - 9:33

Stoka sa sportala neće da objavi poruke! Čim napišem našu adresu odbiju me, ali ostali sajtovi mogu + FB naravno. Na našoj FB strani imamo skoro 2200 lajkova i koliko vidim po komentarima dosta tu ljudi prati BVB a nije mi jasno zašto nam se ne pridruže na forumu kad ih non stop pozivamo...
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10856
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba EmptyNed 15 Sep 2013 - 10:46

Pa zato sto su to vikend navijaci. Kad se drnda oko statusa pa mu iskoci BvB aj da lajkuje,niti cita niti ga zanima
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9684
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba EmptySub 5 Okt 2013 - 3:55

Ne znam sta radimo pogresno ali ni nema nicijih ideja sta bi moglo da se promeni za FB da to bude aktivnije, a sto se tice foruma...

Forum sadrzi extra informacije super aktuelne vesti i desavanja vezana za bvb, bundesligu i sve ostale teme i sve to u fin dizajn spakovano i opet nesto nevalja cim neka navijaca...




Ja ovo radim i napravio sam ovaj fan club davne 2006 sam pa i makar ostao sam u ovom fan clubu ja od njega necu odustati i koliko budem u mogucnosti ja cu da pomognem u napredtku ovog fan cluba.

Ko ima pravo crno zuto srce znace da treba ovde da se registruje. Meni je samo zao sto ja nemam vremena ko pre, pa da ja radim marketing i da nas sirim, vise nisam umogucnosti sto tehnicki sto vremenski i tako.


Oseco sam potrebu da podelim to sa vama!
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6779
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba EmptySub 5 Okt 2013 - 9:34

I meni je žao što nas nema više ali aktivni smo dosta u poslednje vreme i sve nas je više iz meseca u mesec. Polako, polako ali se širimo! Biće to još bolje siguran sam.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6578
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba EmptySub 5 Okt 2013 - 12:37

Pa bio sam i ja navijac BvB-a 3 god.,pa sam se tek nedavno registrovao Wink 
Hocu da kazem da ima sigurno navijaca BvB-a i da ce se neki od njih registrovati.
Ja nisam imao pojma da je ovo tako dobar forum,gde svako ko zeli da zna nesto vise o Borusiji(a posebno navijaci) mogu da dobiju super informacije!
Docice valjda jos navijaca vremenom,a mi da nastavimo ovako i bice ne dobro,nego EXTRA DOBRO!
Sajt stvarno ima prelep dizajn,zezamo se,diskutujemo,ubijamo vreme ponekad i tako...
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9684
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba EmptySub 5 Okt 2013 - 20:03

svaka cast ljudi sajt i forum radi besprekorno i aktivnost je super nije mi samo jasno za fb...
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14166
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba EmptySub 5 Okt 2013 - 20:54

realno druze na FB smo dosta neaktivni! sa druge strane drugi BVB fan club FB sajt je perfektan,zasto?pa prosto,imaju admine koji mogu da objavljuju i budu aktivni bukvalno 0-24h!

na nasoj FB stranici to nije slucaj,dakle da bi skupili ionako malu grupu navijaca BVB-a na Balkanu u jednu i popularizovali nas sajt ta dva sajta moraju da nadju kompromis.

ne znam uostalom zasto je to tako kao da smo dve protivnicke frakcije istog kluba,barem meni to nekako tako izgleda.dalje,vidim postoji i Serbia BVB fan club koji i nije bas nesto aktivan kao i Makedonski.no dobro na FB moze svako od 6 godina da napravi stranicu pa da pokrene neki fan sajt itd.

ali taj Balkan BVB Fan club koji nam je "konkurencija"broji preko 10k lajkova a vidim ima dosta aktivnijih ljudi od naseg dakle tu i samo tu treba pronaci neki dogovor da se ujedinimo i zajedno krenemo na osnivanje zajednicke i jedinstvene grupe navijaca BVB-a sa balkana!

ja sam barem takvog misljenja.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14166
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba EmptySub 5 Okt 2013 - 21:10

pa realno tako bi bilo naj bolje,ali neka prihvate nase admine u svoj tim zbog istih koji su i ovde admini tako da imamo nasu stalnu ekipu tamo i ovde.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14166
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba EmptySub 5 Okt 2013 - 21:36

DA!

Inace i ja cu dodati ni ja ne gledam na ovaj sajt kao privremenu zajebanciju poput mnogih drugih domacih sajtova!

Dakle ako ste istinski fan BVB-a onda vam je jasno da je ovo jedini sajt na nasem govornom podrucju koji je funkcionalan i koji moze da nas sve poveze u jednu ozbiljnu navijacku grupaciju BVB-a!I to vazi za sva vremena,dakle ako BVB pocne da tone a desice se i toga tada ce trebati jos jacu podrsku a ne odmah napustanje broda i okretanje ka nekim drugim klubovima.

Kad nas bude jos vise docice i do te opcije da se dogovorimo da zakupimo internet domen i napravimo konacno i jedinstveni BVB Balkan Fan Klub internet sajt.

BIS ZUM TOD BVB!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9684
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba EmptyNed 6 Okt 2013 - 17:55

ja nemoram da pisem sta za mene zanaci ovaj sajt ja sam od pocetka uz njega. ja mogu pokusati sa njima stupiti u pregovore ali bi to onda znacilo mnogo vise! oni bi svoj logo morali da menjaju u nas i da minimum 3 nasa admina ja, srki zbog dizajna i andreas budemo tamo. e sad drugi problem je sto oni logo nece menjati siguran sam. a nas fan club na fb je od 2008 godiine a njihov od januara. to je mone za i protiv. zasto se separatisu neznam ali jesu balkanski tip fb stranice ima ih sa svih strana. Sacekacu da vidim misljenje drugih clanova pa da se dogovorimo
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6578
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba EmptyNed 6 Okt 2013 - 23:49

Sto da ne?
Stupite u kontakt sa njima,pitajte ih,pa cemo videti dalje.
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6779
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba EmptyPon 7 Okt 2013 - 14:13

E da i ja prozborim koju po pitanju ujedinjenja Very Happy

Prvo, tačno je da je njihova FB stranica dosta aktivnija. Ja se lično trudim da sve svoje prijatelje sa FB pozovem da lajkuju našu stranu i to i čine. Drugo, koliko sam video na našoj FB stranici ona ima veliki broj admina a postove objavljuje svega nas par. Zbog čega ostali admini izuzev Strahinje, Andreasa, Srkija i mene ne objavljuju ne znam ali znam da nam fale jer "konkurenti" (kako to smešno zvuči) imaju bar 10 stalno aktivnih admina.

Isto tako, kao što je rekao Strahinja, naš fan club na FB postoji od 2008. godine a njihov od januara 2013. što je skoro 5 godina razlike u našu korist i ne vidim zbog čega bi se naša stranica gasila a ne njihova izuzev tih 10 hiljada članova.

Zanimljivo je da smo na Balkanu uspeli da se podelimo u 2 koša i da danas niko od ADMINA te strane ne dolazi na naš forum a ja sam ih lično porukama i komentarima na strani pozivao da nam se pridruže.

Elem, za ujedinjenje sam jer nema smisla da se delimo i "cepamo" kad su svi navijači Borusije jedinstveni. Svi navijamo za isti klub, svi volimo iste boje i svi živimo za BVB! Neka Strahinja predloži ujedinjenje pa da vidimo šta će oni odgovoriti. Našem forumu ide odlično i ovde nema stajanja, moramo se proširiti još više!
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6779
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba EmptyPon 7 Okt 2013 - 14:17

Zaboravio sam da napišem još nešto. Na Balkanu postoje, kao što je Andreas rekao, i navijački klubovi iz Srbije, BIH, Makedonije, Hrvatske... Ja bih i njima predložio da se pridruže našoj zajednici. Nema razloga za separatisanje, Balkan objedinjuje sve te zemlje.

Npr, na Balkan fan clubu BIH su okačili link ka našem forumu i napisali "Za sve navijače Borusije..." pa nam se ni njihovi admini ne priključuju ovde. Ne znam u čemu je problem ali i njima treba predložiti ujedinjenje.
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9684
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba EmptyPon 7 Okt 2013 - 16:22

upravo tako! nacionalna mrznja i polemika je ovde strogo zabranjena. mismo ovde svi crno zute nacionalnosti i BVB religije navijacki receno :-) isto tako nis bvb ako nadje vest sa hrvatskog portala na njihovom maternjem jeziku objavi tekst tako da nevidim razlog za bilo kakvo razmisljanje. mnogo dugo guramo sajt i forum i nikada nije ni bilo problema.
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Sponsored content





Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba   Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Prosirenje i Reklamiranje Fan Cluba
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Slike Navijaca Iz Borussia Dortmund Balkan Fan Cluba

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Razne Sportske Vesti i Zastarele teme sa foruma :: Razne i zastarele teme :: BVB Balkan Fan Club Info i Okupljanja-
Skoči na: