Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 Vesti i Utakmice Bundesliga:

Ići dole 
+6
Rosicky
Guzonjin Sin
Becej City
bloodyczech
Doa BVB
Wamos69
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9663
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti i Utakmice Bundesliga:   Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 EmptyPon 25 Jul 2016 - 9:58

Nevole Nemaci RB Lajpcig, zato sto je tamo samo kapital nema sporta jbg. Nemci nisu navikli na takve klubove. FCB jeste finansiski jak ali oni prave transfere redjaju dobre rezultate u Evropi i zarade.
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10835
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti i Utakmice Bundesliga:   Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 EmptyPon 25 Jul 2016 - 11:10

Strahinja ::
Nevole Nemaci RB Lajpcig, zato sto je tamo samo kapital nema sporta jbg. Nemci nisu navikli na takve klubove. FCB jeste finansiski jak ali oni prave transfere redjaju dobre rezultate u Evropi i zarade.

Auuuuuu ala se neko sprema da krene Humelsovim stopama Very Happy Very Happy lol!


Ma koje transfere kad su drzavni projekat , unistavaju ligu, ... A da su nemci navikli da cute i trpe to jeste ali RB treba da postoji u BL iako ja neocekujem neke zapanjujuce rezultate u prvoj sezoni
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9663
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti i Utakmice Bundesliga:   Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 EmptyUto 26 Jul 2016 - 11:51

FCB je pokrajinski projekat tacnije Bavarski, ali Bavarska je ujedno i naj veca drzava republika sta god u Nemackoj ko ih jebe Razz

Uglavno RBL je firma nista vise nema veze sa sportom, njima je cilj da sto vise red bula prodaju i o tome se radi. Barem tako pricaju nemci
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10835
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti i Utakmice Bundesliga:   Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 EmptyUto 26 Jul 2016 - 22:33

Ali taj isti Red Bull ulaze godisnje koliko i gasprom u sport .

Mladi talenti obicno imaju Red Bull kao sponzora , tako je u npr F1,ski sportovima,biciklizmu , extremnim sportovima ...

Jeste da time reklamiraju svoj brend,svoje pice ali ipak ulazu u razvoj spotra koliko i bajern u unistavanju BL . Tako ja vidim stvari...

Nazad na vrh Ići dole
Guzonjin Sin

Guzonjin Sin


Broj poruka : 40
Points : 2938
Reputation : 1
Datum upisa : 21.05.2016

Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti i Utakmice Bundesliga:   Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 EmptySre 27 Jul 2016 - 16:14

Ja se nebi slozio da bayern unistava bundesligu ,da igrace ne kupe oni kupio bi ih neki drugi veci strani klub, a i oni su jedini koji konstantno imaju rezultate u evropi i drze ligu na visokom trecem mjestu po koeficijentu.
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10835
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti i Utakmice Bundesliga:   Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 EmptySre 27 Jul 2016 - 20:21

Takvo sam i ja misljenje nekad imao ali realnost se promenila.

Jeli bolje po Borusiju i nas da Gece,Lewa,Humels,Noer,... igraju za Real,City,Utd,Juve ili koga vec ili za bajern?

Meni je najbolje da igraju za nas ali ako vec nece onda bajo PSG ili ko vec i da ih moje oci vise ne gledaju


Drugo, koliko je samo vise nego sumnjivih penala bilo za bajern protekle sezone i to u momentima kad je ocigledno da lopta nece u mrezu?!! Jeste da imaju kintu,vrhunske igrace ali brate mili i pomoc svih ovozemaljskih resursa ,pa sto mesto njih da to ne bude BORUSIJA

Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10835
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti i Utakmice Bundesliga:   Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 EmptySre 27 Jul 2016 - 20:24

A sto se neunistavanja lige tice evo samo jednog pitanja: Jeli normalno ili se nekad desilo da neko vece pred odlucujucu utakmicu polufinala LS odluci da potpise najboljeg igraca konkurentnog tima?? Istog onog koji sansu i nije dobio ali je dobio sut kartu !!
Nazad na vrh Ići dole
Guzonjin Sin

Guzonjin Sin


Broj poruka : 40
Points : 2938
Reputation : 1
Datum upisa : 21.05.2016

Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti i Utakmice Bundesliga:   Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 EmptySre 27 Jul 2016 - 22:30

Ali sta je bayern tu kriv? Oni samo gledaju kako pojacati momcad sa sto boljim igracima za sto manje para. Goetze je bio najveci njemacki talent i imao je klauzulu u ugovoru koju su oni platili,Lewa je odlucio otici iz kluba ugovor mu je istekao i Bayern mu je dao najbolju ponudu i zavrsio je kod njih.

Mislis da je borussia M. bila sretna kad smo im uzeli Rojsa? Zar onda i mi unistavamo ligu kad kupujemo igrace drugih klubova? Da imamo vise para toga bi bilo jos vise ali mi si nemozemo priustiti da kupimo Drakslera ili Sanea Itd. U buducnosti ko zna ,mozda.
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9663
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti i Utakmice Bundesliga:   Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 EmptyČet 28 Jul 2016 - 11:28

Bajern je kriv iz vise razloga!!! Primer Gece i Rode, oni su dovedeni kada su bili u top formi, igrali nisu, ali su oni ponudili silne pare iplate da bi ojadili BVB i da slucajno se neko nebi pojacao sa Rodeom. TO je klasicno unistavanje lige i klubova u samoj ligi. U stranu to sto igraci pomisle da ce igrati tamo u prvoj pa se debelo zajebu kada skontaju da su dovedeni samo da nebi bili u drugim buli klubovima.

Bajerna je uvek kroz istoriju boleo tuki za buli klubove u DE ili Evro takmicenjima nebitno, njima je samo Bajern bitan i da je on naj jaci i da drze sve konce u rukama i sve pod kontrolom.

Jedini klub iza kog stoji cela jedna Bavarska i jos se tu stvari u medju vremenu i politizuju i tako dalje i tako dalje.

Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 Keep-calm-and-fuck-bayern-11
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10835
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti i Utakmice Bundesliga:   Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 EmptyČet 28 Jul 2016 - 12:46

Guzonjin Sin ::
Ali sta je bayern tu kriv? Oni samo gledaju kako pojacati momcad sa sto boljim igracima za sto manje para. Goetze je bio najveci njemacki talent i imao je klauzulu u ugovoru koju su oni platili,Lewa je odlucio otici iz kluba ugovor mu je istekao i Bayern mu je dao najbolju ponudu i zavrsio je kod njih.

Mislis da je borussia M. bila sretna kad smo im uzeli Rojsa? Zar onda i mi unistavamo ligu kad kupujemo igrace drugih klubova? Da imamo vise para toga bi bilo jos vise ali mi si nemozemo priustiti da kupimo Drakslera ili Sanea Itd. U buducnosti ko zna ,mozda.

Za vecinu stvari si upravu . I ja volim ideju da je BL savrsena liga sto skoro i jeste .

Lewa ili sad Humels nisu za ovu diskusiju , jer jedno je kad igrac kaze idem na kraju sezone ili kad mi istekne ugovor , ali Gece nikako nije "cist" transfer. Mario Gece koliko god kvalitetan bio i nadam se bice i ponovo nije bio njihov plan za pojacavanje vec prilika da se za beznacajnih za njih 32mil osigura titula prvaka evrope nedelju posle transfera.

Mario Gece je tipican primer direktnog slabljenja najveceg rivala . Rojs je druga prica.Gladbah je nekad bio vrhunski klub a i danas mnogi evropski velikani imaju najteze poraze u Evropi upravo od njih , ali vise nije tako. Taj isti Rojs je u Gladbahu imao klauzulu koju takodje ima i sad kod nas. To nema veze sa vernoscu jbg covek igra za pare i nije emotivac .

Sto Strax kaze Rode takodje. Gde pored Alonsa,Martineza,Vidala,Tiaga,sad i Kimicha , je tu bilo mesto za Rodea , realno ?! Rode je dosao da ga ne bi dobili mi,Wolfsi,Salke... I sta je bilo posle 1 godine , zbogom vise nam nisi potreban isto kao ni Gece .

Kad si vec pomenuo Sanea , zar nismo potrosili ove sezone bar za dva njegova transfera?! Imamo mi para i to mnogo , a Wacke i Zorc i njihove izjave ne treba niko shvatati za ozbiljno jer da se oseti da je stanje kakvim ga oni predstavljaju javnosti pa letnuli bi sa pozicija koliko sutradan .

Naravno da nam se misljenja i stavovi ne slazu , sto je i normalno jer je ovo forum za diskusije pa svako izrazava neko svoje vidjenje , tako i treba Smile

Nazad na vrh Ići dole
Guzonjin Sin

Guzonjin Sin


Broj poruka : 40
Points : 2938
Reputation : 1
Datum upisa : 21.05.2016

Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti i Utakmice Bundesliga:   Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 EmptyČet 28 Jul 2016 - 16:04

Naravno da su Gotzea  uzeli takticki u tom trenutku da bi si osigurali i nekakvu posiholosku prednost pred finale CL,ali zar nismo i sami krivi kad nam jedan od najboljih igraca i najveca njemacka nada ima takvu bijednu klauzulu,nije samo Goetze odlazio za mizeriju ,Sahin, Kagawa su bili najvazniji igraci u tom trenutku i otisli su maltene djabe.
To sto ja hocu reci nije nama baJERn KRIV STO mi sklapamo debilne ugovore i dozvoljavamo da nam igraci odlaze za kikiriki(iako i to razumijem,bili smo u teskoj financiskoj situaciji ),kako jedan Porto,Bilbao,Atletico nabiju visoke klauzule pa ako ko voli nek izvoli.

Sto se tice Borusie M. i Rojsa oni su te godine do zadnjih kola bili u borbi za naslov i bili direktan konkurent nama I Bayernu pa smo im maznuli najboljeg igraca,znaci direktnog rivala smo sjebali.

I naravno ovo je forum i svidja mi se da imamo zdravu raspravu , a ne samo da postamo info.
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10835
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti i Utakmice Bundesliga:   Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 EmptyČet 28 Jul 2016 - 22:38

Takticka odluka nema sta al da su to bar uradili Salkeu ili nekom drugom nego bas nama... to boli Smile
sreca pa je shvatio na vreme i sad mirne glave moze da igra naredne sezone bez kukanja o novom transferu bas kao ni Kagawa i Sahin .

Sto se tice Kagawe i Sahina to je neverovatno da klub naseg renomea tek posle toliko godina napokon skupi muda i odradi dva cuda. Proda Humelsa i Mikija u zadnjoj godini ugovora za ogroman novac. Ogroman jer je zadnja godina ugovora kada cene opbicno drasticno padaju.

Ginda i ok , duga povreda nikakva forma pa smo i tu izvukli dobre pare.

Ali Kagawu i Sahina,dve tada glavne karike prodati u Utd i Real za po 10mil ili koliko vec to je strasno . Debele propuste pravi nasa uprava bas u transfer politici ali dobro za promenu ukenja nas neki dobar dil ili extra odlazak . Slazem se za portugalske klubove ili Atletiko.Atletiko koliko mi se cini zadnjih minimum 10sezona ima bar 1 vrhunskog napadaca , cim jedan ode dodje neko jos bolji i takvu viziju bih voleo da i mi primenimo zato onamo i kukam da je 2,8mil plate Ramosa mnogo. Svet je veliki ima dovoljno igraca za svakog i na svakoj poziciji samo treba gledati kao nekad .

Svojevremeno smo dovodili igrace iz Juvea,Bayerna , ostalih BL timova i rezultat je bila velika 1997 godina !! I opet bih voleo da se to ponovi ...
Nazad na vrh Ići dole
Guzonjin Sin

Guzonjin Sin


Broj poruka : 40
Points : 2938
Reputation : 1
Datum upisa : 21.05.2016

Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti i Utakmice Bundesliga:   Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 EmptyČet 28 Jul 2016 - 23:19

Za sada smo odraditi exsta transfere,svidja mi se sto su Tuchelu dali da slaze ekipu po svom ukusu i to zaista dobro izgleda.Nesto citam da je Gomez gotovo nas pa ti se mozda i ispuni zelja da ramosa konacno prodamo.
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9663
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti i Utakmice Bundesliga:   Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 EmptyUto 2 Avg 2016 - 12:18

Kuba pojacao Vukove!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10835
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti i Utakmice Bundesliga:   Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 EmptyUto 2 Avg 2016 - 23:16

Jbg srecno mu bilo ali morao je Klop da nadje mesto za njega,zasluzio je da igra malo za pare
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14145
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti i Utakmice Bundesliga:   Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 EmptySre 3 Avg 2016 - 4:35

Nece da igra za pare lol.

Pre vukova odbio je dobru ponudu iz Engleske i eto nasao se medj vukove.

U svakom slucaju bolje da je u Bundesu pa makar bio u nekom drugom timu,neka i BuLiga ima kakav takav kvalitet.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10835
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti i Utakmice Bundesliga:   Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 EmptySre 3 Avg 2016 - 9:56

Prešao u Dortmund za rekordan transfer i ostao bez verenice


Za Širlea je ovo, ipak, bio polovičan prelazni rok


Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 Montana-620x350


Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10835
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti i Utakmice Bundesliga:   Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 EmptySre 3 Avg 2016 - 9:57

jel vidite koliko se covek zrtvovao za ovaj tim !! Nemoj da cujem rec kritike !! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9663
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti i Utakmice Bundesliga:   Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 EmptySre 3 Avg 2016 - 14:33

Iako obe izgledaju kao Avioni koji su izbusili vazdusne zidove Very Happy Mislim da se Surlic da nadje neku picorajku u Dortmundu za te silne milione hahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6605
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti i Utakmice Bundesliga:   Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 EmptyPon 22 Avg 2016 - 10:24

Koliko ce ovo biti ekstra sezonaaa ne mogu da docekam da pocne u pm Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9663
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti i Utakmice Bundesliga:   Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 EmptyPon 22 Avg 2016 - 10:27

BVB flag Jos malo brate moj
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9663
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti i Utakmice Bundesliga:   Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 EmptyUto 23 Avg 2016 - 10:41

Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 Buli10

Blizi se petak i pocetak BundeLige koju svi sa velikim nestrpljenjem cekamo!

Sta ocekujete od nove sezone?

Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6605
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti i Utakmice Bundesliga:   Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 EmptySre 24 Avg 2016 - 3:21

Koliko jedva cekam tu subotu i prvo kolo toliko ce me iznervirati cinjenica da ce Smelcer u prvu postavu umesto portugalca i da ce jos nositi kapitensku :@
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10835
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti i Utakmice Bundesliga:   Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 EmptyČet 25 Avg 2016 - 8:26

kad sam cuo za Pulisica presela mi nova sezona
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9663
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti i Utakmice Bundesliga:   Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 EmptyPon 19 Sep 2016 - 12:47

Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 14317413_1209171659121031_1474207347951597189_n

Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 14344259_1209171685787695_4799356665697986983_n
Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 14317554_1209171719121025_560858882774779778_n
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Sponsored content





Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti i Utakmice Bundesliga:   Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vesti i Utakmice Bundesliga:
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» BundesLiga Vesti i Utakmice
» Vesti i Utakmice UEFA Champions League:
» Vesti i Utakmice UEFA Europa League:
» DFB Pokal Vesti i Utakmice
» Vesti i Utakmice DFB Pokal:

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Medjunarodni Fudbal :: Sve o Fudbalu-
Skoči na: