Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 5 Qz0qcnBfJ4KrK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 5 EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 5 EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 5 EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 5 EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti i Utakmice Bundesliga:   Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 5 EmptyPon 19 Sep 2016 - 12:51

Strašna povreda u Augzburgu, igrači plakali! Šta je bilo na pameti Hozea Rodrigeza?! (VIDEO)

mozzartsport.com

Sve ostaje u drugom planu posle onoga što se dogodilo Dominiku Koru...

Majnc slavi prvu pobedu u sezoni! Harizmatični Martin Šmit odmorio je pola ekipa u četvrtak protiv Sent Etjena (1:1) i to se pokazalo kao pun pogodak. Za gostovanje Augzburgu sastavio je najjači tim, što su Bavarci osetili na svojoj koži - 3:1.

Igrom Majnca dirigovao je do ovog meča uspavani plejmejker Junus Mali. Sjajni vezista za kog su prethodnog leta zagrizli mnogi evropski klubovi ostao je u klubu, čime baš i nije bio zadovoljan, ali uspeo je da "se sredi" i danas pokaže da će i ove sezone ipak biti pokretačka snaga Majnca.

Mali je u 7. minutu, kako se to obično kaže, pogodio u "trepavicu" Džona Kordobu posle centaršuta iz kornera, a onda je i sam pogodio mrežu Augzburga u 75. minutu. Taj fantastičan pogodak glavom, potpuno nesvojstven za Malija, praktično je i rešio je utakmicu, jer domaći samo što su se vratili u meč dva minuta raije, kada je Stafilidis zatresao mrežu Majnca udarcem sa oko 25 metara.

Dirk Šuster je tada morao da krene na sve ili ništa, ubacio je još jednog klasičnog napadača (Halil Altintop) da pomogne neprimetnom Finbogasonu, ali ni to nije pomoglo. Posle ubitačne kontre gosti su golom rezerviste, Japanca Muta, stavili tačku na ovaj susret - 1:3.

Nažalost, u nadoknadi vremena ružne scene. Debitant u Bundesligi iz redova Majnca Hoze Rodrigez, nekadašnji igrač Real Madrida, koji je ušao pet minuta pre kraja, pogibeljno je startovao na Dominika Kora i najverovatnije mu polomio nogu. Igrači koji su videli o čemu se radi hvatali su se za glavu i plakali. Kamera nije zumirala nogu Kora, ali jasno se videla i krv, pa je moguće da se radi i o otvorenom prelomu.

Ostaje nejasno šta je imao na pameti Rodrigez kada je startovao tako užasno otvorenim đonom...
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja

Godina : 36

U sredu od 20.00 na Alijanc areni trebalo bi da gledamo pravi bundesligaški derbi! Pobedom nad Šalkeom (2:0) u poslednjem meču 3. kola Herta je zadržala maksimalan učinak i zrelom igrom nagovestila da će šampion morati dobrano da se pomiči da bi stigao do novog trijumfa.

Tim Pala Dardaija odigrao je taktički savršen meč, za 90 minuta nije dozvolio gotovo nijednu jedinu šansu gostima (iako je bio bez glavnog igrača u središnjici odbrane - Džona Bruksa), a u ofanzivi je blistao mlađani Mičel Vajzer koji je golom i asistencijom još jednom pokazao da ga se Bajern prelako odrekao.

Posle sušnih prvih 45 minuta u drugom delu bilo je mnogo više uzbuđenja. Koliko god hvalili igru Herte, ipak, mora se priznati da su za dva gola direktni krivci pojačanja Šalkea ovog leta - Stambuli i Bentaleb. Kod prvog gola ovaj prvi je izgubio loptu pred svojim šesnaestercem, pre nego što će Pekarik pronaći Vajzera, a ovaj zakucati loptu u mrežu Farmana, a onda je nešto slično ponovio Bentaleb. Vajzer tada u ulozi asistenta, a rezervista Valentin Štoker realizator - 2:0. Sve u roku od desetak minuta...

I ostala zvučna pojačanja Šalkea - blagi užas. Skupoceni Bril Embolo zamenjen je na poluvremenu, dok se Konoljanka nije video.

Zanimljivo je posle tri kola baciti pogled na donji deo tabele Bundeslige. Pored Šalkea, koji je u potpunoj agoniji i nema ni bod, ni postignut gol, tu su još Verder i Hamburger. Sveukupno na tri mesta koje vode u Cvajtu, ili baraž trenutno je 17 titula šampiona Nemačke i još nekoliko evropskih trofeja, među kojima i jedan Kup šampiona.
Strahinja
Admin
Strahinja

Godina : 36

PočaljiNaslov: Re: Vesti i Utakmice Bundesliga:   Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 5 EmptyČet 22 Sep 2016 - 9:45

Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 5 14364734_1211693638868833_3513957791443331019_n

Lokacija : Despotovac

PočaljiNaslov: Re: Vesti i Utakmice Bundesliga:   Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 5 EmptySub 11 Mar 2017 - 20:33

Anćeloti hoće Hamesa Rodrigeza

Trener Bajerna želi da vidi vezistu madridskog Reala u svojim redovima

KARLO Anćeloti, trener Bajerna, pokrenuo je akciju dovođenja veziste Reala Hamesa Rodrigeza u letnjem prelaznom roku, objavila je španska "Marka".

Italijanskom stručnjaku su dobro poznati kvaliteti Kolumbijca, jer ga je trenirao u "kraljevskom klubu".
MilanBvB09

MilanBvB09

Godina : 39

Kao da iovako nismo dovoljno najebali ...
AndreasCaxBVB

Broj poruka : 9821
Points : 14117
Reputation : 51
Godina : 42
Lokacija : PM

PočaljiNaslov: Re: Vesti i Utakmice Bundesliga:   Vesti i Utakmice Bundesliga: - Page 5 EmptyNed 12 Mar 2017 - 1:59

Ja ne mislim da ce iko drugi osvajati BuLi jos nekih 5-10 godina!

Mi pogotovu necemo sa ovim nasim pajserom koji prosto obozava da ujebe svaku bitnu utakmicu sa svojim cuvenim rotacijama i pajser igracima.