Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv?

Ići dole 
+8
zaha
Wamos69
davor99
AndreasCaxBVB
ALDIN09
snickers1909
Doa BVB
ДанилоБВБ
12 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9676
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? Empty
PočaljiNaslov: Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv?   Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? EmptySre 23 Mar 2016 - 10:51

Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? 10398910

Kako Bild i mnogi drugi mediji prenose Mario je blizu povratka kuci.

Mnogi navijaci su protiv njegovog povratka, ali ima i navijaca koji ga porede sa legendarnim Milerom i pozivaju ostale navijace da podrze ovaj transfer.


U ovoj temi cemo pratiti desavanja vezana za Mariov eventualni povratak!
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
ДанилоБВБ

ДанилоБВБ


Broj poruka : 651
Points : 4153
Reputation : 3
Datum upisa : 15.10.2014
Godina : 23
Lokacija : Inđija

Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv?   Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? EmptySre 23 Mar 2016 - 12:14

Protiv naravno, kad jednom izdas nikad vise neces biti isti u nasim ocima... Ili ako dodje samo nek dobro igra i nek cini dobro za tim ali uvek bi stavio Mikija pre njega!
Nazad na vrh Ići dole
Doa BVB

Doa BVB


Broj poruka : 99
Points : 3176
Reputation : 0
Datum upisa : 06.12.2015
Godina : 28

Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv?   Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? EmptySre 23 Mar 2016 - 14:11

Protiv,kad su ga navijaci voljeli i kad je bio jedan od najboljih igraca Dortmunda,htio je igrati za vise para,eto sad neka igra,ne treba nam.
Nazad na vrh Ići dole
snickers1909




Broj poruka : 20
Points : 3290
Reputation : 0
Datum upisa : 28.05.2015

Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv?   Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? EmptySre 23 Mar 2016 - 14:15

Protiv, razlog je naravno poznat i vise puta ponavljan...
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9676
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv?   Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? EmptySre 23 Mar 2016 - 15:05

Sta znam, ja sam ga najvise pljuvao i dan danas ga pljuje, ali ako bi stvarno uprava resila da ga vrati mislim da bi se mnogo trudio da povrati poverenje navijaca!
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
ALDIN09

ALDIN09


Broj poruka : 382
Points : 4439
Reputation : 12
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 41
Lokacija : Jablanica

Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv?   Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? EmptySre 23 Mar 2016 - 16:40

Ponekad vise licimo na neko dobrotvorno drustvo nego na fudbalski klub , mi smo ti koji vracamo propale igrace u formu i mi smo ti koji trpimo loše rezultate kda nam takvi igraju . Kako god da se odigra ova situacija mi se najmanje pitamo , da je dobar igrac jest ali je jos veci šupak od čovjeka !!!
HEYA BVB !!!
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14158
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv?   Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? EmptySre 23 Mar 2016 - 18:11

Ranije sam se vec izjasnjavao o ovom problemu.

Fotze ce biti zauvek Fotze iako bi se vratio i poobarao X rekorda itd itd...

Al opet cu reci sa druge strane ako bi to doprinelo explozivnosti tima kao onomad pod Kloppom plus da bi mu brat Reus bio srecan i isto tako zaigrao kao pre,postavite si pitanje dal ste za takav BVB jak i jos mocniji ili pak da izgubimo i Mikija i ovog seronju i sta onda?

Hocu samo reci ako ce to doprineti jos jacem BVB-u progutao bi i to pa nek ide zivot,jeste da nije poput slucajeva sa Sahinom i Kagawom vec mnogo mnogo gore ali eto progurao bi i to pa nek ide zivot.A svi koji me znaju i sam sam bio potresen sa onom vescu o njegovom transferu pa sam ga nagovnjao na svim stranicama gde sam stigao.

Takodje u slucaju da dodje do realizacije nadam se da to ne znaci da ce Miki da nas napusti,ja sam vise za varijantu u tom slucaju Reus-Miki-Fotze i Auba u spicu pa da karamo sve zivo.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Doa BVB

Doa BVB


Broj poruka : 99
Points : 3176
Reputation : 0
Datum upisa : 06.12.2015
Godina : 28

Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv?   Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? EmptySre 23 Mar 2016 - 19:00

Ne bih se slozio,Gotze je pljunuo na klub,nesto sto ne bi trebali da mu oprastamo tako lagano.
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9676
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv?   Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? EmptySre 23 Mar 2016 - 19:46

Nova ekskluziva Bilda u vezi Marija Gecea! Kada je pre tri godine dolazio u Bajern nemački list prvi je objavio vest o transferu, a sada isti izvor navodi da je na pomolu povratak nemačkog reprezentativca u redove Borusije iz Dortmunda!

Momak koji je Pancerima doneo titulu svetskog prvaka u Brazilu 2014. ove sezone odigrao je svega osam utakmica u Bundesligi i postigao jedan gol. Ofanzivni vezista nije najomiljeniji igrač Pepa Gvardiole, a očigledno za njim ne "luduje" ni Karlo Ančeloti, koji će Bavarce preuzeti na kraju sezone pošto Španac završi svoju misiju u Minhenu i preuzme Mančester Siti.

Mario Gece u poslednje vreme ima i dosta problema s povredama, što je takođe, tvrdi Bild, nateralo rukovodstvo kluba se ozbiljno pozabave njegovom prodajom. Navodno, prvi kontakti između dva kluba već su uspostavljeni, a ono što bi moglo da ubrza čitav posao jeste činjenica da Geceu leta 2017. ističe ugovor, tako Bajern praktično na njemu može da zaradi samo ukoliko ga ovog leta proda. Na Vestfalenu se naravno nadaju da će suma biti daleko manje nego pre tri godine kada je napuštao Milionere. Tada je Bajern morao da iskešira čak 37.000.000 evra.

Bild još navodi da je za Gecea ozbiljno zainteresovan i Liverpul, preciznije Jirgen Klop koji ga je trenirao u Borusiji, ali Redsima se daju mnogo manje šanse nego Dortmundu...

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
davor99

davor99


Broj poruka : 21
Points : 2989
Reputation : 0
Datum upisa : 24.03.2016
Godina : 24
Lokacija : Bijeljina

Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv?   Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? EmptyČet 24 Mar 2016 - 1:28

Ako se vrati neka ga, ali nikada vise nece biti sto je bio i to je kraj.
Nazad na vrh Ići dole
Wamos69

Wamos69


Broj poruka : 1101
Points : 4411
Reputation : 0
Datum upisa : 18.04.2015

Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv?   Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? EmptyČet 24 Mar 2016 - 1:46

AndreasCaxBVB ::
Ranije sam se vec izjasnjavao o ovom problemu.

Fotze ce biti zauvek Fotze iako bi se vratio i poobarao X rekorda itd itd...

Al opet cu reci sa druge strane ako bi to doprinelo explozivnosti tima kao onomad pod Kloppom plus da bi mu brat Reus bio srecan i isto tako zaigrao kao pre,postavite si pitanje dal ste za takav BVB jak i jos mocniji ili pak da izgubimo i Mikija i ovog seronju i sta onda?

Hocu samo reci ako ce to doprineti jos jacem BVB-u progutao bi i to pa nek ide zivot,jeste da nije poput slucajeva sa Sahinom i Kagawom vec mnogo mnogo gore ali eto progurao bi i to pa nek ide zivot.A svi koji me znaju i sam sam bio potresen sa onom vescu o njegovom transferu pa sam ga nagovnjao na svim stranicama gde sam stigao.

Takodje u slucaju da dodje do realizacije nadam se da to ne znaci da ce Miki da nas napusti,ja sam vise za varijantu u tom slucaju Reus-Miki-Fotze i Auba u spicu pa da karamo sve zivo.
Apsolutno se slazem s tobom. Smile Nek se vrati zbog TIM, da bi bili jos bolji... Ako njega ne dovedemo dovescemo Maalia... A sta ce nam on ako mozemo da imamo ovog, gledam kvalitet... Mi sledece godine igramo LS, ako ce sa Kagawom ili Maalia da igramo kao nas plejmejker, da ga jebem onda. Nek se vrati za dobrobit ekipe, a mi njega da volimo vise nikad necemo, barem ja ne. Ja gledam onu varijatnu da mi njega sad iskoristimo kao sto je on nas..
Nazad na vrh Ići dole
zaha




Broj poruka : 2
Points : 3939
Reputation : 0
Datum upisa : 30.07.2013

Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv?   Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? EmptyČet 24 Mar 2016 - 8:37

volio bi da se vrati iako svi znamo sta je rekao prije 3 godine. on ima ugovor do krja 2017 godine dakle ako predje u bvb 2016 god nce biti tako skup ja ocekujem cijenu max do 20 miliona eura. uzmimo u obzir sa dansnjim cijenam igraca da tesko mozemo dovesti igraca njegov klase za te pare. pa jarmolenko kosta najmanje 30 miliona jer ima dugogodisnji ugovor. imajmo u vidu da kagava nije bas zadovoljio od kada se vratio. ja vidim maria na poziciji tzv "10" iza njega gundoan i wajgl, na lijevoj i desnoj strani rojs i miktarijan. mario ima samo 23 godine duga je karijera pred njim. ovo je poruka ovim nasim igracim da ih sunce tudjega neba nece grijati kao sto ih sunce bvb-a grije:)
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9676
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv?   Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? EmptyČet 24 Mar 2016 - 9:23

Tuchel moze da pokrene Marija Gotzea!

Kako Bild javlja tema Mario Gotze postaje vrelija...

On bi se uklopio u Tuchelov sistem igre i TT veruje da moze da ga pokrene. Prednosti su te sto bi se vratio drugaru Reusu i sto bi igrao Ligu Sampiona sa BVBo za ne tako malu platu od 8 mil po sezoni i jos plus nesto.

Otezavajuca okolnost je ta kako ce navijaci da reaguju na to i dali ce M.G. opet da se okrene ka parama ili ce pokusati da ispravi ono sto je pokvario pre 3 godine i vrati se kuci u POT.

Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? 3.bild
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6618
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv?   Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? EmptyČet 24 Mar 2016 - 13:59

Ne bih voleo da se ovaj transfer realizuje iz prostog razloga zato sto bi Miki verovatno otisao... A on nam je trenutno glavni igrac
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9676
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv?   Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? EmptyČet 24 Mar 2016 - 14:26

Mislim da im je cilj Reus - Mario - Miki neverujem da planiraju Mikija da prodaju jedino ako ovaj nece da ostane
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6570
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv?   Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? EmptyČet 24 Mar 2016 - 16:09

Nekako mi nit smrdi nit mirise sada...moze i ne mora.
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14158
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv?   Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? EmptyPet 25 Mar 2016 - 1:56

Cak i navijaci BVB-a polako spustaju rampu pa je prema jednoj statistici dal bi zeleli da se Fotze vrati DA reklo 70% prema 30% koji ne bi.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Wamos69

Wamos69


Broj poruka : 1101
Points : 4411
Reputation : 0
Datum upisa : 18.04.2015

Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv?   Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? EmptyPet 25 Mar 2016 - 12:34

AndreasCaxBVB ::
Cak i navijaci BVB-a polako spustaju rampu pa je prema jednoj statistici dal bi zeleli da se Fotze vrati DA reklo 70% prema 30% koji ne bi.
I ja kazem da, al to nema veze s mrznjom, to je samo jedan razlog... Znam da ne mozemo boljeg da dovedemo. Ako ne dovedemo njega dovescemo Maalia, koji nije nesto posebno. Mi kad bi mogli Isca da dovedemo, koj bi nam kurac trebao Fotze. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6618
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv?   Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? EmptyPet 25 Mar 2016 - 14:04

Sve mi se cini da ce da se vrati...
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14158
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv?   Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? EmptyPet 25 Mar 2016 - 18:45

Moramo se pomiriti sa cinjenicom da ako vec ne mozemo nekog kvalitetnijeg da dovedemo onda moze i ovaj.

U svakom slucaju pre bi i Fotzea doveo nego Mallia iz Mainza jer ipak je ogromna razlika u kvalitetu izmedju njih dvojice plus ako se vrati na stare staze bice to bombarderski tim.

Jo samo dodajte Batshuaya u spicu pa gde bi nam bio kraj???
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
snickers1909




Broj poruka : 20
Points : 3290
Reputation : 0
Datum upisa : 28.05.2015

Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv?   Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? EmptyPet 25 Mar 2016 - 23:33

Citam sada na TM clanak Röckenhausa, koji inace dobro informisan, i pise:
- da je MG vec prosle sezone htio da se vrati,
- njegovo okruženje vec zna da se zeli vratiti,
- da su razgovori zapoceti oko prosle utakmice sa Kobasicarima
- da bi ga Kobasicari pustili nama i
- da odlazak u inozemstvo nije opcija
- odsteta bi bila oko 20 mil

Koliko sad ima istine u ovome, ne znam, ali sam vec napisao svoje misljenje o ovom transferu...
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14158
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv?   Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? EmptySub 26 Mar 2016 - 1:22

Ja kazem ovako:ako je Bild onako objavio velikim slovima tu itekako ima istine i garantuje 90% da je sve tacno.

Isti taj Bild je izmedju 00h-01h objavio senzacionalnu vest o njegovom transferu u bauern sto se kasnije ispostavilo itekako tacno.Taj isti Bild je objavio transfer Ramosa pre i nego sto je iko i posumnjao da smo zainteresovani za njega,ako se ne varam cak par meseci ranije i posle puf eto garavog u BVB.

Ja samo mislim da se sada ceka kakva ce biti reakcija navijaca jer dosta je burno bilo kada nas je sutnuo.No znajuci Nemacku publiku i njihovu meku narav prema ovakvim stvarima vrlo brzo cemo videti transparente Herzlich Willkommen zu hause Mario!
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9676
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv?   Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? EmptyUto 29 Mar 2016 - 12:17

Liverpul je ozbiljno krenuo u angazovanje Marija!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
davor99

davor99


Broj poruka : 21
Points : 2989
Reputation : 0
Datum upisa : 24.03.2016
Godina : 24
Lokacija : Bijeljina

Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv?   Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? EmptyUto 29 Mar 2016 - 17:51

Strahinja ::
Liverpul je ozbiljno krenuo u angazovanje Marija!!!
U neku ruku bih volio da se vrati, ali onaj dio u meni nece mu nikada oprostiti sto je otisao, pa mi je svejedno da li otisao kod JK ili nazad u BvB Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14158
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv?   Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? EmptySre 30 Mar 2016 - 4:28

Kao da se hlade usijane zice....

Ma da barem ovi produze ugovor sa Mikijem pa nek ide u pizdu materinu dal hoce ili nece jebe mi se.

Ali ovaj jos nista ne potpisuje,nervoza iz dana u dan sve veca.

Pa zar sada kad imamo uigran tim opet valja sve da se raspada u materinu vise  wb
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Sponsored content





Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv?   Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Mario Gotze moguc povratak u BVB! Za ili Protiv?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Mario Götze
» Finale protiv bayerna
» Nezaboravni mec protiv Malage 3:2!
» Gostovanje BVB u Mostaru u okviru 2 kola KUPA UEFA protiv VELEŽA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Ballspielverein Borussia 09 e.V. Dortmund :: Sve Vezano za Borussia Dortmund-
Skoči na: