Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Thomas Tuchel - Page 3 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Thomas Tuchel - Page 3 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
Thomas Tuchel - Page 3 EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
Thomas Tuchel - Page 3 EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
Thomas Tuchel - Page 3 EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
Thomas Tuchel - Page 3 EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
Thomas Tuchel - Page 3 EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
Thomas Tuchel - Page 3 EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
Thomas Tuchel - Page 3 EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
Thomas Tuchel - Page 3 EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
Thomas Tuchel - Page 3 EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 Thomas Tuchel

Ići dole 
+6
Cone BvB
Strahinja
smopiBVB
Wamos69
AndreasCaxBVB
Nikola-BvB09
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9684
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Thomas Tuchel - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 3 EmptyPet 30 Okt 2015 - 15:49

Fino vreme utroseno u kvalitetan video. A inace videcemo koliko je ta filozofija na duze staze stvarno dobra
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6626
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

Thomas Tuchel - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 3 EmptyPon 2 Nov 2015 - 14:36

I nad Klopom ima pop! Gvardiolin recept se primio u Dortmundu ili preobražaj Borusije u nekoliko tačaka

A najvažnije su dve reči - Tomas Tuhel...

Borusija gubi. Borusija tone. Borusija je 17. na tabeli. Borusija ne igra kao nekad.

Tako je bilo prošle sezone, jedne od onih u kojima se navijačima prevrtao želudac bilo da su gledali utakmice u Dortmundu ili na gostovanjima. Nije bilo razlike, jer nije bilo pravog fudbala.

Borusija blista. Borusija juri. Borusija daje golove. Borusija može sa svakim. Dobro, osim Bajerna.

Ove takmičarske godine Milioneri ponovo liče na sebe. Teraju loptu napred i umesto da se tresu ljudi na tribinama u strahu šta će se desiti su, zapravo, protivnički defanzivci i golmani. Posledice su vidljive golim okom: 20 utakmica, 15 pobeda i čak 64 gola!!!

Borusija se vratila.

Sve zahvaljujući jednom čoveku - Tomasu Tuhelu.

Kad je u aprilu objavljeno da će naslediti Jirgena Klopa svi su verovali kako će doneti nešto novo, mada je malo ko mogao da pretpostavi da će nekadašnji trener Majnca ovako brzo preporoditi tim kome je u jednom trenutku prošle sezone pretila selidba u Cvajtu. Trebalo mu je pet meseci da od nepoverljive stvori ekipu koja u proseku daje tri gola po utakmici. I obično izbegava neizvesne zavšnice.

Kako?

Odgovor je višeslojan, posebno ako se zna da Tomas Tuhel maltene ima na raspolaganju iste igrače kao Jirgen Klop minule sezone. Tuhel nije menjao kadar, ali jeste način igre. Za razliku od Klopovog visokog presinga, jurnjave celim terenom napred-nazad, stila koji je prirastao za srce poklonicima fudbala širom planete, jer ga je odlikovala nepretsana akcija pred oba kaznena prostora, novi šef struke je rešio da od Pepa Gvardiole pozajmi ideju o visokim procentima poseda lopte, jer - kao što je govorio i čuveni Vujadin Boškov - „kad je lopta kod nas sigurno ne možemo da primimo gol“.

Igrači Borusije u proseku drže loptu u svom posedu 70 odsto utakmica. Kao nekad Barselona ili danas Bajern doslovce „dave“ rivala, obleću sa svih strana i pre ili kasnije poentiraju. Uglavnom pre, jer malo ko može da parira nepredvidivom Marku Rosju, tehnički doteranom Henriku Mhitarijanu i ubitačno brzom Pjeru Emeriku Obamejanu, glavnim zvezdama ove Borusije.

Drugi detalj koji je Tuhel usadio fudbalerima je taktička disciplina. Stručnjaci se bave ulogom Iljaka Gundogana i Julijana Vajgla, fudbalera koji po opisu posla igraju zadnje vezne, ali su u stvari mnogo više od klasičnih čistača, „pismeni“ su i brzim iznošenjem i prenosom lopte omogućavaju viškove koje kolege u napadu vešto koriste. Nemački reprezentativac je upravo posle razgovora sa Tuhelom pristao da potpiše novi ugovor iako ga je tražio Mančester junajted, za bivšeg vezistu Minhena 1860 obeštećenje od 2.500.000 evra deluje kao sitnica, ali potpisi njih dvojice predstavljali su tek deo slagalice u sistemu koji Borusijini protivnici teško mogu da prokljuve.

Tuhel je sklon čestom menjaju formacija. Poslednju utakmicu u Bremenu počeo je u rasporedu 4-3-3, međutim, prethodne u klasičnom 4-2-3-1 (najčešće), ali tokom igre se transformisao u 4-3-3 ili čak 4-2-4. Da bi trčali toliko dobro da svaki čas menjaju pozicije i da se ne bi povređivali kao lane najzaslužniji je novi kondicioni trener koga je upravo Tuhel doveo u klub. Sa izuzetkom povremeno rovitog Marka Rojsa, Borusija praktično od početka sezone igra uvek u istom sastavu, njeni igrači su spremni kao Spartanci i ne povređuju se kao prošle godine, kad je u ovom periodu sezone Jirgen Klop jaču postavu imao u ambulanti nego na terenu (povređeni bili Jakub Blaščikovski, Mats Humels, Sven Bender, Neven Subotić, Marko Rojs, Kevin Groskrojc, Iljak Gindogan).

A kad su svi spremni i kad „namirišu krv“, Borusijine igrače je teško zaustaviti. Na sve to dobili su ogromnu količinu samopouzdanja sa klupe. Bez obzira što izgleda stidljivo i pored terena ne pravi šou kao Klop, Tuhel je uspeo da „uđe u glave“ igrača i na pravi kolosek vrati nosioce igre koji su u drugom delu prethodnog prvenstva billi u ozbiljnom problemu da se „sastave sa loptom“. Sad Šinđi Kagava igra kao u najboljim danima, Matijas Ginter probija po desnom boku, Marko Rojs sme da se zatrči na svaku odbranu i probije je dok dlanom o dlan, a možda je i najveći dobitak aktuelne Borusije povratak Henrika Mhitaraijana. Reprezentativac Jermenije delovao je u sezoni 2014/2015 kao da je potonuo, da jedva čeka da napusti Vestfalen, a onda je ekspldirao i sa 12 golova i 11 asistencija postao oslonac tima.

Ne i njegov najbolji igrač, jer se za taj status izborio Pjer Emerik Obamejan. Internacionalac iz Gabona igra sezonu života. Tuhel ga je pomerio sa krila u sam špic, a ovaj mu se odužio tako što je već uspeo da postiogne 20 golova. Na 18 utakmica. Ovakvim učinkom je, zasad, zadovoljio sve pristalice slavnog kluba, ali su i one svesne da mnogo šansi - maši.

Njegova realizacija i činjenica da je odbrana i dalje slabiji deo tima, jer je od pometnih 20 utakmica matirana makar po jednom na čak 13. Od 22 lopte koje su završile iza Romana Burkija ili njegovog imenjaka, a ove sezone rezerve Vajdenflera čak pet je bilo u derbiju sa Bajernom, koji je i dalje svet za sebe. Ukoliko želie da se ponovo sa Bavarcima bore za titulu Milionerima ne smeju da se dešavaju propusti kao u poslednjem minutu duela sa Darmštatom (2:2) ili onog kad nisu uspeli da savladaju novajliju u Bundesligi Ingolštat (1:1).

Sve drugo je uglavnom kao nekad. S tim da za taj svima vidljiv prepord fudbaleri Borusije najveći deo zasluga moraju da podele upravo sa Tomasom Tuhelom, koji je uveo novi režim ishrane, u dogovoru sa kuvarom izbacio iz upotrebe ugljene hidrate i zabranio da se u trening centar iz obližnjih restorana naručuju pice i paste.

Stvar ukusa, očigledno da deluje.


mozzartsport.com
Nazad na vrh Ići dole
Wamos69

Wamos69


Broj poruka : 1101
Points : 4419
Reputation : 0
Datum upisa : 18.04.2015

Thomas Tuchel - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 3 EmptyPon 2 Nov 2015 - 15:35

Od pocetka sam govorio da ce ovaj trener preporoditi klub, ne samo zbog dobrih rezultata protiv slabih timova, vec njegov stvar, njegova ozbiljnost u ozbiljim mometima, po njegovom govoru telu na klupi, njegov izraz lica jedostavo deluje kao covek genije IQ 200! Very Happy LOL. Stvarno mislim da nas ocekuju s njiim veliki uspesi, nadam se i molim bogu da sam u pravu. A pre svega se nadam da ce promeniti malo filozofiju u klubu i kriterijuemo, da malo gledamo sliku sire od kvalifikacija za ligu sampiona sampiona i to je to.
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10856
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Thomas Tuchel - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 3 EmptyUto 3 Nov 2015 - 13:30

Sto nijedan clanak ne napise da Borusija nije izgubila zadnjih 10 BL utakmica prosle sezone i da je istu formu produzila i u ovoj , pre nego sto Klopovu slavu prepisuju nekom drugom ...
Nazad na vrh Ići dole
Wamos69

Wamos69


Broj poruka : 1101
Points : 4419
Reputation : 0
Datum upisa : 18.04.2015

Thomas Tuchel - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 3 EmptyUto 3 Nov 2015 - 15:01

Pazi, nije to ista Borrusija iz prosle sezone, postoje izmene koju su nas dovele do uspeha... Imamo bukvalno novog odlicnog desnog beka, cak i da smo trazili da kupujemo ne znam koga bi mogli da dovedemo a da bude bolji od Gintera, a kolko se secam Klopp nije ni pomisljao na to da pokusa Gintera na beka. Imamo preporodjenog Mikhtariana koji nam je bio najbolji igrac na pocetku sezone, a i sad je daaaaleko bolji nego na bilo koju utakmicu iz prosle sezone, ne kazem da je on bio los zbog Kloppa ali kao trener treba da budes i filozof igracu i da mu sklonis te neke sumnje i da ga ohrabrujes, sto sam siguran da je Tuchel uradio sa Mikijem a Klopp nije, ili bar nije u prosloj sezoni. Imamo najvece transfer iznenadjenje mladog Weigla koga Klop verovatno nikad ne bi doveo nego bi povredjenog Bendera i Sahina tu pustali pa ko je zdrav taj nek igra. Gundoganu mnogo mnogo vise odgovara Tuchelova filozofija. Glavni problem ekipe prosle sezone Subotic otklonjen cak i sa klupe, dobar posao... Waidenfeler sklonjen sa gola, secam se da je Klop pustao dedu iz utakmicu u utakmicu u utakmicu, pa je pustio nekolko utakmice Langeraka pa ga opet vratio na klupu... Schmelzer izgleda isto mnogo bolje pod Tuchelom... Respekutjemo Klopa kao caleta, ali je Tuchel bio ono sto nam je falilo u ekipi, a Klopu su ponestale ideje i da je ostao verovatno bi bili u top4 a ne u 2, i daleko bi bilo ovolko uspesni, mislim na golovi i primljeni.
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14166
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Thomas Tuchel - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 3 EmptyUto 3 Nov 2015 - 21:13

A jebat ga sta god da je samo neka nastave,ali me plase ove eventualne rasprodaje jer cim BVB pocne da igra eto govana na vrata da cerupaju i zveckaju novcem.

Sada treba zadrzati ovu ekipu kako god je moguce inace ako jedna karika ode ode sve u bozju mater.

Verujem da je svima dojadilo da "pravimo" tim za titule,sad ga imamo uz jos koje pojacanje mozemo opet da vladamo kao onomad pod Kloppom.

Samo treba istrajati pojacati ugovore i oterati lesinare od Dortmunda.Kao sto rekoh pod temom Gundogan udariti cifre od 100 miliona pa nek se slikaju.

Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10856
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Thomas Tuchel - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 3 EmptyUto 3 Nov 2015 - 22:47

Wamos69 ::
Pazi, nije to ista Borrusija iz prosle sezone, postoje izmene koju su nas dovele do uspeha... Imamo bukvalno novog odlicnog desnog beka, cak i da smo trazili da kupujemo ne znam koga bi mogli da dovedemo a da bude bolji od Gintera, a kolko se secam Klopp nije ni pomisljao na to da pokusa Gintera na beka. Imamo preporodjenog Mikhtariana koji nam je bio najbolji igrac na pocetku sezone, a i sad je daaaaleko bolji nego na bilo koju utakmicu iz prosle sezone, ne kazem da je on bio los zbog Kloppa ali kao trener treba da budes i filozof igracu i da mu sklonis te neke sumnje i da ga ohrabrujes, sto sam siguran da je Tuchel uradio sa Mikijem a Klopp nije, ili bar nije u prosloj sezoni. Imamo najvece transfer iznenadjenje mladog Weigla koga Klop verovatno nikad ne bi doveo nego bi povredjenog Bendera i Sahina tu pustali pa ko je zdrav taj nek igra. Gundoganu mnogo mnogo vise odgovara Tuchelova filozofija. Glavni problem ekipe prosle sezone Subotic otklonjen cak i sa klupe, dobar posao... Waidenfeler sklonjen sa gola, secam se da je Klop pustao dedu iz utakmicu u utakmicu u utakmicu, pa je pustio nekolko utakmice Langeraka pa ga opet vratio na klupu... Schmelzer izgleda isto mnogo bolje pod Tuchelom... Respekutjemo Klopa kao caleta, ali je Tuchel bio ono sto nam je falilo u ekipi, a Klopu su ponestale ideje i da je ostao verovatno bi bili u top4 a ne u 2, i daleko bi bilo ovolko uspesni, mislim na golovi i primljeni.


sve to pada u vodu kad od bajerna primimo 5 komada . Toga ipak u Klopovo vreme nije bilo koliko god da smo ocajno ponekad igrali
Nazad na vrh Ići dole
Wamos69

Wamos69


Broj poruka : 1101
Points : 4419
Reputation : 0
Datum upisa : 18.04.2015

Thomas Tuchel - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 3 EmptyUto 3 Nov 2015 - 22:57

Ako ostane Auba verujem da ce svi ostatit, ipak je nas najbolji igrac i neko ko nas da kazem ''vozi napred'' ako on ostane, verujem da ce Gundo i Reus ostati takodje... A ako bas bas mora da ode, 100m za Aubu, 80 Reusa, 60m za Gunda (ako produzi ugovor na 3 godine) Pa ko ima nek izvoli...
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10856
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Thomas Tuchel - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 3 EmptySre 4 Nov 2015 - 0:38

E ja nesto mislim da bi sledece sezone cak i Ciro postizao golove posto su se svi nekako uigrali
Nazad na vrh Ići dole
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6626
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

Thomas Tuchel - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 3 EmptySre 4 Nov 2015 - 1:33

On svojoj zeni moze samo postizati golove...i to je pitanje
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9684
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Thomas Tuchel - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 3 EmptySre 4 Nov 2015 - 9:09

Dobar je trener TT ali ja i dalje sam malo sumnjicav jer ne razumem njegovu ambiciju sa BVBom. Jel to CL ili je Osvajanje BuLi. Bauern je finansiski izdominirao i opet ih niko nemoze u tome pratiti.

Ja mu jos nisam oprostio onaj poraz protiv Bauerna i realno tvrdim sreca nasa sto nismo u CL ove sezone bilo bi tu jos petardi.

Ova nasa ekipa je dobra ali im je samopouzdanje poljuljano. Vidim da se polako stabilizuju sada i treba tim drzati na okupu. A Trener i Uprava treba da se opameti ako neko oce da ide iz kluba nek se tera odma na zimu. Pun mi kurac vise igraca koji se smaraju do prelaznog roka u klubu i zauzimaju nekom mladom igracu mesto!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Wamos69

Wamos69


Broj poruka : 1101
Points : 4419
Reputation : 0
Datum upisa : 18.04.2015

Thomas Tuchel - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 3 EmptySre 4 Nov 2015 - 17:04

Ma kakav Ciro bre, lol!!! Ja sam najvise od svih ovde molio da mu se pruzi sansa, al pogresio sam 110posto. Taj je bio nista nego one season wonder. Propo je on nacisto, nije trebao da napusta Torino nikad... Nek se tera, srao je mnogo o Dortmundu... A sto se tice ovo sa Tuchelom, Strahinja druze, njemu trenutno nije ambicija ni osvanjanje Bundeslige ni jedno drugo takmicenje. Njegova ambicija je bila samo jedna, a to je da vrati Dortmund na pravi put, da opet budemo stabilna i dobra ekipa kao 5 sezone pre toga... Uspeo je. E imao je i jos jedan zadatak, da se kvalifikuje za ligu sampiona i to je to, nista drugo ZA SADA, o sledecoj sezoni ce imati nove ciljeve TT, videcemo tek... U redu je sto mu nisi oprostio poraz od Bayerna, ali ajde realno da gledamo stvari, ovaj Bayern je 3x put jaci od Bayerna iz prosle sezone, Lewa je u formi u kakvoj ni kod nas nije bio, Muller isto, o Costi da ni ne pricam.... Bayern je prosle sezone bio Robben, Robben i Robben i pomalo Lewa i Muller. Mi smo realno izgubili 3:1 a ne 5:1, sto je na neku ruku manje vise bilo ocekivano za nekog ko ne navija ni za nas ni za Bayerna u tom trenutku smo bili u padu forme a kod njih bas obrnuto.... Kako stoje stvari, 5 bodova je razlike izmedju nas i Bayerna, ako se desi da ispadnu iz forme i gube bodove na nas je da ostanemo u formi nista vise, realno gledano ni ti ni ja ni niko u forumu nije ocekivao da ovolko dominiramo sa trenerom koji nasu ekipu pozanje manje od pola godine tek.
Nazad na vrh Ići dole
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6626
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

Thomas Tuchel - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 3 EmptySre 4 Nov 2015 - 19:28

Mislim da je Tuhelova misija trenutno da nas vrati u LS iz finansijskih razloga...

Kakvi nam transfer i potezi uprave budu na leto,takve ce nam ambicije biti na kraju sezone...Ako Zorc bude trazio jos jednog Ramosa onda pitaj Boga sta oni uopste zele
Nazad na vrh Ići dole
Wamos69

Wamos69


Broj poruka : 1101
Points : 4419
Reputation : 0
Datum upisa : 18.04.2015

Thomas Tuchel - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 3 EmptySre 4 Nov 2015 - 20:11

Henrikh Mkhitaryan, Ilkay Gundogan and Julian Weigl have all praised our new coach, Thomas Tuchel!!
Henrikh Mkhitaryan on Thomas Tuchel: "In very happy because I'm giving my best every match. A special thanks to Thomas Tuchel for always cheering me and trusting my abilities. He is the reason why I am in top of my form."
Ilkay Gundogan on Thomas Tuchel: "He's making everyone of us better."
Julian Weigl on Thomas Tuchel: "I'm very happy to play under Thomas Tuchel. Pretpostavljam da svi razumete engleski... Samo da kazem ovo za Mikhtariana, secate se da i pre nego sto je dosao da nas vodi, dok je i Klop bio trener, govorio je kako Mikhtariana nece da proda (iako se pricalo da ide iz kluba, posle nenormalno ocajne performanse) verovao je u Mikia od samog pocetka.
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9684
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Thomas Tuchel - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 3 EmptyČet 3 Dec 2015 - 10:37

Kako ste vi zadovoljni sa TT i njegovim do sadasnjim vodjenjem kluba???

Iskreno ja nemam nikakvo misljenje za sada jer mislim da mu uprava kroji ko mora da igra!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Wamos69

Wamos69


Broj poruka : 1101
Points : 4419
Reputation : 0
Datum upisa : 18.04.2015

Thomas Tuchel - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 3 EmptyČet 3 Dec 2015 - 11:21

Prezadovoljan. Mrzi me da kucam esej sada, ali TT je genije... A mi nismo vanzemaljci moramo da kiksamo nekad, a i tim nam nije kompletan, ima rupa u timu, koje ce on zakrpiti kroz sezonu ili dve, samo mu dajte vremena... Neki ga vec pljuju a jos nije ni upoznao klub kako treba, kamo li igrace njihovo razmisljanje, njihove filizofije, za sve je potrebno vreme... Sledece sezone ako uprava otvori dzep i zakrpimo ove rupe u timu, mozemo se nadati necemu, ali verovatno nema nista ni od toga.
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10856
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Thomas Tuchel - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 3 EmptyČet 3 Dec 2015 - 23:12

niti imam misljenje , niti cu ga imati .
Nazad na vrh Ići dole
Guzonjin Sin

Guzonjin Sin


Broj poruka : 40
Points : 2959
Reputation : 1
Datum upisa : 21.05.2016

Thomas Tuchel - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 3 EmptyČet 28 Jul 2016 - 23:33

Guardiola je jos 2014 bayernovoj upravi predlagao Tuchela kao svoju zamjenu.Tuchel i Weinzierl su najtalentiraniji Njemacki treneri i uskoro mozemo ocekivati obljetanje Europskih giganta.
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9684
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Thomas Tuchel - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 3 EmptyUto 2 Avg 2016 - 12:15

Ne znam, TT je odradio dobru sezonu kod nas, ali je isto tako imao jako puno kikseva. Nemam neko misljenje, ali cu ga uskoro imati jer sada je napravio svoju ekipu i ima priliku da pokaze dali stvarno moze da se nosi sa velikanima evropskim.

Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10856
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Thomas Tuchel - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 3 EmptyUto 2 Avg 2016 - 23:19

vec od ovog meseca videcemo sta ce uraditi
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10856
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Thomas Tuchel - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 3 EmptySre 8 Mar 2017 - 10:48

Arsenal managerial target Thomas Tuchel aims dig at Chelsea with attacking football vow

Thomas Tuchel - Page 3 649174226


Borussia Dortmund manager and rumoured Arsenal target Thomas Tuchel may have had a glance at the scoreline at the Emirates Stadium last night before coming out with this line aiming a dig at Chelsea‘s footballing philosophy.

The German tactician has been linked as one of a number of apparent contenders to replace Arsene Wenger if he ends up leaving in the summer, and that departure may be closer now after a humiliating 10-2 aggregate defeat to Bayern Munich in the Champions League.
Tuchel has done fine work with the Bundesliga giants, and his attacking philosophy will appeal to Arsenal fans who appreciate the stylistic change Wenger has brought to the club, but who equally feel it’s time to pass the baton on to someone new.


Thomas Tuchel - Page 3 649014910


Juventus boss Massimiliano Allegri has been touted as the favourite to take the job, but perhaps Tuchel is sending a message to Arsenal fans with this line ahead of Dortmund’s game against Benfica tonight.

Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10856
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Thomas Tuchel - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 3 EmptySre 8 Mar 2017 - 10:49

Idi u Arsenal molim te ,ja cu da ti platim kartu !!

Tamo lepo vezbaj Wolkota na levog beka, remzija kao golmana.... extra klub za ovakvu budalu
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Thomas Tuchel - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Thomas Tuchel
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Ballspielverein Borussia 09 e.V. Dortmund :: Sve Vezano za Borussia Dortmund :: Generalna Diskusija Igraca i Uprave-
Skoči na: