Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Borussia u narednom periodu! - Page 4 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Borussia u narednom periodu! - Page 4 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
Borussia u narednom periodu! - Page 4 EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
Borussia u narednom periodu! - Page 4 EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
Borussia u narednom periodu! - Page 4 EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
Borussia u narednom periodu! - Page 4 EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
Borussia u narednom periodu! - Page 4 EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
Borussia u narednom periodu! - Page 4 EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
Borussia u narednom periodu! - Page 4 EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
Borussia u narednom periodu! - Page 4 EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
Borussia u narednom periodu! - Page 4 EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 Borussia u narednom periodu!

Ići dole 
+6
Becej City
Strahinja
Osha
MilanBvB09
AndreasCaxBVB
BVB-Nikola - 09
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Nikola-BvB09

Nikola-BvB09


Broj poruka : 1316
Points : 4700
Reputation : 2
Datum upisa : 01.03.2015
Godina : 28

Borussia u narednom periodu! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Borussia u narednom periodu!   Borussia u narednom periodu! - Page 4 EmptyPon 20 Apr 2015 - 12:03

Ja se tome nadam toliko jako, ali pitanje je da li možemo pobediti one mutavce ihz Minhena...

Ako ispadnu u LP šanse nam rastu...
Nazad na vrh Ići dole
Nikola-BvB09

Nikola-BvB09


Broj poruka : 1316
Points : 4700
Reputation : 2
Datum upisa : 01.03.2015
Godina : 28

Borussia u narednom periodu! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Borussia u narednom periodu!   Borussia u narednom periodu! - Page 4 EmptyUto 19 Maj 2015 - 15:01

O BVB :

Ova sezona je loša po rezultatima, posebno prvi deo koji je bio katastrofalan, ali to smo se ispravili i uspeli smo doći do Liga Evrope ( siguran sam u to ), a igramo i finale kupa, na kraju čak je izašlo odlično ako sagledamo kako je moglo da bude.

Osim rezultatskog izostanka, zadesilo nas je da nas napušta ikona kluba, trener KLOPP, jedan od najvećih trenera našeg kluba u celoj istoriji, uz Hitzfelda naravno. Sve nakon njegovog odlaska će da se menja, skoro pa sve, barem po psihološkom planu.

Sa druge strane da sagledamo tim, mnogo igrača iz zlatne generacije od pre par godina je ostalo, mnogo njih nije na visokom nivou, daleko su ispod proseka, promene tražimo, one su neminovne ako pucamo na titulu, pa i nešto niže od toga, vrh BuLi-a.

Po meni Langerak mora ostati prvi golman, Romana poslati u penziju, Alomerić kao rezerva. Desni bek je Piszczek apsolutno, Durm se nameće kao igrač za rotaciju. Levi bek je pozicija koju treba menjati, po meni prodati Schmelzera, dati šansu Dudziaku i dovesti Babu ili Murrua. Stoperska mesta da ostanu ista, prvi par Sokratis uz kapitena Hummelsa.

Što se vezne linije tiče, OBAVEZNO šansa JOJIĆU, Kehl ionako ide u penziju, a Gundogan iz kluba, sa pozajmica vratiti Leitne, Hoffmana i Bittencourta, ne kupovati ništa, krilne pozicije također da ostane sve isto.

I onda dolazimo da mesta u napadu, po meni treba ipak još sezonu ostaviti Cirru, prodati Ramosa, kupiti dobrog špica, u skupljoj verziji Aleksandra Mitrvića ( prvi izbor za mene ) ili Lukakua, a ako tražimo jeftinu verziju onda kupiti Daniela Ginczeka ili Gignaca, i prekomandovati Hardera iz B tima, to je apsolutno zaslužio svojim igrama.

Po meni ove promene naredne sezone donose vrh BuLi-a, a sezonu iza, kad se uigramo, apsolutni napada na BuLi !

Moja analiza na fb, pa evo i za vas, ko hoće da prokomentariše. BVB flag
Nazad na vrh Ići dole
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8337
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Borussia u narednom periodu! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Borussia u narednom periodu!   Borussia u narednom periodu! - Page 4 EmptyČet 21 Maj 2015 - 3:41

Dosta se slažem, osim da bih za Bitenkurta recimo mogao isto da dam zeleno svjetlo, a Leitner, ne znam koliko on vrijedi kada igra u ekipi koja pobjedi svaku desetu. Ako želimo veće rezuultate..

Mali iz Anderletkta i Geis iz Majnca. Za napad bih doveo jednog uz Immobilea. I na beka desnog bih stavio prije Durma nego Lukasza. Msm Piščo je u godinama već. Mnogo mi je drag, ali godine rade svoje.
Nazad na vrh Ići dole
Nikola-BvB09

Nikola-BvB09


Broj poruka : 1316
Points : 4700
Reputation : 2
Datum upisa : 01.03.2015
Godina : 28

Borussia u narednom periodu! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Borussia u narednom periodu!   Borussia u narednom periodu! - Page 4 EmptyČet 21 Maj 2015 - 19:50

Nije Durm ni blizu Lukasza, a nije on ni u nekim gotovim godinama, ima 29.
Nazad na vrh Ići dole
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6623
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

Borussia u narednom periodu! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Borussia u narednom periodu!   Borussia u narednom periodu! - Page 4 EmptyPet 22 Maj 2015 - 12:04

Totalno ste zaboravili na Hofmanna koji ce vrlo verovatno biti u Tuchleovim planovima za sl sezonu
Nazad na vrh Ići dole
Nikola-BvB09

Nikola-BvB09


Broj poruka : 1316
Points : 4700
Reputation : 2
Datum upisa : 01.03.2015
Godina : 28

Borussia u narednom periodu! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Borussia u narednom periodu!   Borussia u narednom periodu! - Page 4 EmptyPet 22 Maj 2015 - 12:59

Njega sam naveo?!
Nazad na vrh Ići dole
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6623
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

Borussia u narednom periodu! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Borussia u narednom periodu!   Borussia u narednom periodu! - Page 4 EmptySub 23 Maj 2015 - 2:46

"totalno ste" sam napisao,da sam napisao "totalno si" to bi bila druga prica Smile
Nazad na vrh Ići dole
Nikola-BvB09

Nikola-BvB09


Broj poruka : 1316
Points : 4700
Reputation : 2
Datum upisa : 01.03.2015
Godina : 28

Borussia u narednom periodu! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Borussia u narednom periodu!   Borussia u narednom periodu! - Page 4 EmptySub 23 Maj 2015 - 8:47

Izvinjavam se ! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Borussia u narednom periodu! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Borussia u narednom periodu!   Borussia u narednom periodu! - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Borussia u narednom periodu!
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Borussia Dortmund II - B tim !
» Borussia Dortmund 2014/15
» CL 1/8: Borussia Dortmund - SL Benfica
» CL 1/4: Borussia Dortmund - Monaco
» CL 1/8: SL Benfica - Borussia Dortmund

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Ballspielverein Borussia 09 e.V. Dortmund :: Sve Vezano za Borussia Dortmund-
Skoči na: