Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Milos Jojic - Page 9 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Milos Jojic - Page 9 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
Milos Jojic - Page 9 EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
Milos Jojic - Page 9 EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
Milos Jojic - Page 9 EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
Milos Jojic - Page 9 EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
Milos Jojic - Page 9 EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
Milos Jojic - Page 9 EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
Milos Jojic - Page 9 EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
Milos Jojic - Page 9 EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
Milos Jojic - Page 9 EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 Milos Jojic

Ići dole 
+10
AndreasCaxBVB
MilanBvB09
bloodyczech
SrkiBVB
aubame
Becej City
BVB fan LU
smopiBVB
ALDIN09
Cone BvB
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sledeći
AutorPoruka
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8340
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Milos Jojic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milos Jojic   Milos Jojic - Page 9 EmptyPet 11 Apr 2014 - 2:35

Ma Kloppo ima s njima odnos kao otac sa djecom svojom. Zato i jeste sve tako, reko bih puno emocija na kraju svake tekme.
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9684
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Milos Jojic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milos Jojic   Milos Jojic - Page 9 EmptyPon 21 Apr 2014 - 3:16

Odlicna utakmica ponovo Joje I postignut gol protiv mainca, decko je totalno osvezenje I pun pogodak za male pare
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8340
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Milos Jojic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milos Jojic   Milos Jojic - Page 9 EmptyPon 21 Apr 2014 - 3:54

Da, tek dok malo nauči jezik, i od iduće sezone će da kida.
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6779
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Milos Jojic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milos Jojic   Milos Jojic - Page 9 EmptyPon 21 Apr 2014 - 8:37

Jbm ti Joja je stvoren za velike stvari! Otkrovenje! 

Samo da nastavi ovako, kida jbt
Nazad na vrh Ići dole
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5859
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Milos Jojic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milos Jojic   Milos Jojic - Page 9 EmptyPon 21 Apr 2014 - 9:43

Sljedeca sezona je njegova!Bitno je da momcina daje sve od sebe i gine na terenu...Vidi se ta nesigurnost,puno pogresnih dodavanja ali i njegova borbenost i dosta dobrih poteza na svakoj tekmi!
Ja sam odusevljen kako se uklopio za ovako kratko vrijeme i kako dobro koristi svaku ukazanu priliku!
Samo nek nastavi da radi,bice on zvijer!!!
Nazad na vrh Ići dole
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8340
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Milos Jojic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milos Jojic   Milos Jojic - Page 9 EmptyPon 21 Apr 2014 - 21:33

A pojedinci se smijali, kad je potpisao lik za nas. Koje levatine, ne vjeruju u sposobnosti čarobnjaka Kloppa Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14166
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Milos Jojic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milos Jojic   Milos Jojic - Page 9 EmptyPon 21 Apr 2014 - 22:12

Joja samo da se opusti i pocne da vodi racuna o igri na terenu a ne kako ga Kloppo gleda sa klupe Smile

Inace on je vec sada povecao svoju vrednost a tek sledece sezone samo da dobije priliku ima da nadmasi i Kagawu,jer defanzivni veznjaci su na visokoj ceni pa jos ako igra i u ofanzivnoj ulozi dobro...
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
aubame

aubame


Broj poruka : 1251
Points : 5095
Reputation : 5
Datum upisa : 16.11.2013
Lokacija : zlaTu

Milos Jojic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milos Jojic   Milos Jojic - Page 9 EmptyPon 21 Apr 2014 - 22:27

Itekako će on da sjevne sledeće sezone .. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8340
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Milos Jojic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milos Jojic   Milos Jojic - Page 9 EmptyUto 22 Apr 2014 - 1:02

Da, jest meni to smiješno. U grču igra, kao da ga je strah da mu Klopp neće uletit na teren i puknuti šamar. Ali, vidi se koliko mu znači to igranje za naš klub. Neka ga Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14166
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Milos Jojic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milos Jojic   Milos Jojic - Page 9 EmptyUto 22 Apr 2014 - 14:31

Evo citam kako strucnjaci vec sada ocenjuju da je BVB profitirao na dovodjenju Jojica.
Znaci u buducem nekom transferu bice brdo para naravno kad odluci i ako odluci da napusti BVB samo da on nastavi da igra i daje sve od sebe.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8340
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Milos Jojic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milos Jojic   Milos Jojic - Page 9 EmptyUto 22 Apr 2014 - 15:26

Ma neka Zeka igra kod nas, jebeš pare ba.
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14166
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Milos Jojic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milos Jojic   Milos Jojic - Page 9 EmptyUto 22 Apr 2014 - 17:44

Da,al je sada nasa takoreci stednja za nedaj boze Smile

Ono kao kad orocis u banku i svake godine lova raste..
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6779
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Milos Jojic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milos Jojic   Milos Jojic - Page 9 EmptyUto 22 Apr 2014 - 17:49

Tek će se pokazati da je Joja pun pogodak!

A smejali su se neki kad je došao... I što volim! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8340
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Milos Jojic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milos Jojic   Milos Jojic - Page 9 EmptyUto 22 Apr 2014 - 19:13

To stoji Andreas Very Happy

A baš Lu, ja sam po fb. vidio sprdnje, tipa "dovode igrača za 2 vreće krompira" i slična sranja, sad isti šute i hvale mašinu Jojića Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9684
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Milos Jojic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milos Jojic   Milos Jojic - Page 9 EmptySre 30 Apr 2014 - 18:53

ja kazem Klop ima nos I nedovodi igrace bez veze, Jojic ce tek da igra bitne uloge kod nas.
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8340
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Milos Jojic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milos Jojic   Milos Jojic - Page 9 EmptyČet 1 Maj 2014 - 2:43

Jojić kao i mnogi drugi omladinci Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9684
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Milos Jojic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milos Jojic   Milos Jojic - Page 9 EmptyPon 19 Maj 2014 - 23:54

Iskreno nisam se nadao da e za ovako kratak period Joja da se uklopi ovako dobro u ekipu, za mene je on prijatno iznenadjenje od kog ocekujem mnogo sledece sezone
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10856
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Milos Jojic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milos Jojic   Milos Jojic - Page 9 EmptyČet 22 Maj 2014 - 11:15

Strahinja ::
ja kazem Klop ima nos I nedovodi igrace bez veze, Jojic ce tek da igra bitne uloge kod nas.

Malo si se zajebo , Buvac je insistirao na dovodjenju Jojica u BvB !! Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6779
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Milos Jojic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milos Jojic   Milos Jojic - Page 9 EmptyPet 23 Maj 2014 - 18:35

MILOŠ JOJIĆ: INTERVJU




I pre kraja fudbalske jeseni znalo se da najbolji Partizanov i superligaški igrač Miloš Jojić neće dočekati proleće na crno-beloj strani Topčiderskog brda. Nije bila tajna da je na oku više ambicioznih nemačkih klubova, ali nije bilo malo iznenađenih njegovim transferom u Borusiju iz Dortmunda. Čak i u "njegovoj" Humskoj... Bio je zatečen i sam Jojić, dugo neozbiljno shvatan i često zapostavljan ofanzivni vezista srpskog prvaka i naše A reprezentacije.
Krajem januara potpisao je za jedan od najorganizovanijih klubova Evrope i možda najomiljenijibundesligaški tim u Srbiji. 
"Sve se odigralo munjevito. Još jesenas sam čuo da se Borusija interesuje za mene, ali nisam imao pojma da li je i koliko ta priča ozbiljna. Skoro da sam bio zaboravio na nju kada sam usred priprema, tada već zvanično, obavešten da je stigla konkretna ponuda iz Dortmunda. Menadžer je sutradan otišao u Beograd na razgovore s Upravom. Dogovor je brzo postignut, ja sam se ekspresno spakovao i iz Antalije otputovao u Nemačku", vraća film nekoliko meseci unazad Miloš Jojić na početku prvog intervjua za srpske medije od preseljenja u Nemačku.

Da priča bude zanimljivija, popularni Zeka se još kao klinac "ložio" na Bundesligu, pa su i ptičice na grani znale da bi sve dao da baš u Nemačkoj postane "gasterbajter".
"Ovim transferom ostvario sam dečački san. Bukvalno! Oduvek sam voleo i pratio nemački klupski fudbal čvrsto verujući da je Bundesliga idealno mesto za mene. Svi su znali za taj moj san koji je, eto, postao stvarnost. Da zadovoljstvo bude još veće, potpisao sam za jedan od najvećih evropskih klubova. Važno je što sam pre toga stigao da ostavim trag u mom Partizanu. Bio sam šampion s crno-belima, dao gol Crvenoj zvezdi, rešio večiti derbi, iz Humske stigao do A selekcije i poneo titulu najboljeg igrača prošle jeseni. Miran sam napustio Srbiju“.

Jojić je možda i previše samokritičan, ali ipak ističe da nije sumnjao da je igrač za top ligu i veliki klub. Neki jesu, pa su trljali oči na vest da je "prosečni i sporovozni maneken" završio ni manje ni više nego u redovima finaliste prošle Lige šampiona. Potom su još gutali knedlu kada mu se ime sve češće pojavljivalo među starterima Borusije.
"Nikada nisam komentarisao tuđa mišljenja, jer svako ima pravo na svoje, pa ne bih ni sada da trošim mnogo vremena na priče koje su kolale o meni. Reći ću vam samo da mi neki od tih kritičara, ne tako davno ubeđenih da nemam potencijal za veliku scenu, sada traže dresove! Nemam ih dovoljno, niti su ovi koje imam za svakoga. Razumeće me. Valjda..."



Milos Jojic - Page 9 14008315536508


Mada je pravo niotkuda "upao" među poznatije, priznatije i plaćenije kolege, ljubimac Partizanovih navijača nije se čak ni samom početku bundesligaške karijere osećao kao Alisa u zemlji čuda.
"Prvi utisak s prvog treninga drži me evo već tri meseca. Borusija je oaza pozitivne energije. Lako je navići se na bolje, a ja sam bio sreće da iz srpske fudbalske institucije pređem u još veći klub i još jaču ekipu. Bez predrasuda i garda prema pridošlicama, ma odakle one stigle i ma koliko o njima (ne)znali. Saigrači su odmah prihvatili kao njima ravnog, s tim što je jedino Mhitarijan imao predstavu ko sam i odakle dolazim. Setio me se s prijateljske utakmice njegovog bivšeg tima Šahtjora i Partizana na pripremama, u vreme dok nam je Grant bio trener. Ni drugi utisak se nije promenio. Još tada sam video da svi Borusijini poznatiji starosedeoci nisu mnogo bolji od mene. Ni brži, ni fizički jači. Ni trener Klop mi ništa nije tražio da promenim. Pomoćni trener Buvač i kolega iz reprezentacije Subotić su bili tu da me upute u osnovne stvari. Eto zašto i kako sam se bez problema uklopio, iako nisam znao nemački".

Gde god se pojavi, trener Dortmunda Jirgen Klop izaziva poštovanje i simpatije zbog načina na koji vodi ekipu, jednostavnog i muškog fudbala koji forsira, sportske filozofije, izjava bez dlake na jeziku i živopisnog temperamenta. Osvojio je i doskorašnjeg vezistu Partizana.
"Klop je još više drugačiji i zanimljiviji od ostalih trenera nego što sam zamišljao gledajući ga na televiziji. Nisam radio s pozitivnijim i strastvenijim čovekom od njega. Jasno je da ima fudbal u malom prstu, ali neverovatno je koliko ga obožava. Borusiju i svoje igrače takođe. Čas nam je kao otac, čas kao drugar. Otvoren je i tolerantan, ali i autoritativan. S njim je sve lako i sve predstavlja uživanje".

Milos Jojic - Page 9 14008315771721

Željko Buvač radi u senci šefa, ali Klop nikada nije krio koliko svoje uspehe duguje prvom pomoćniku, čoveku rodom iz Republike Srpske. 
"Prvo što mi je Klop rekao bilo je: ’Željko je mozak, a ja sam stomak!’. Toliko o Buvačovoj ulozi i uticaju na Borusijin fudbal. Jirgen je taj koji priča, normalno, dok je Željko, logično, povučeniji. Ali zajedno vode treninge. Strašan tandem! Rezultati savršeno ilustruju njihovo međusobno razumevanje i saradnju".

Mada je došao iz slabašne Jelen Superlige, iz kluba koji i kada dobaci do nekog UEFA takmičenja statira u grupnoj fazi pre sigurnog ispadanja, momak iz Stare Pazove brzopotezno je debitovao u jednom od najboljih klubova Bundeslige. Nanizao je desetak nastupa, dao četiri gola i s Borusijom osetio “barut“ Lige šampiona.
"Da sam ’crtao’ debi, ne bih ga tako naslikao. Jedni kažu da sam se upisao u strelce u 15, drugi u 16, a neki u 17. sekundi. Kako god, iz prve sam dao prvi gol za Borusiju, za vodeće mesto na listi rekordera u brzini datih golova među bundesligaškim novajlijama. Do kraja polusezone pogodio sam još tri puta i stigao do dvocifrenog broja nastupa u domaćim takmičenjima, usput pekao zanat u Ligi šampiona. Imam čime da se ponosim na kraju prve inostrane polusezone, kao i razloga za optimizam u narednoj. Logično je da budem još bolji, sigurniji i uigraniji, pošto ovog leta odradim prve kompletne pripreme s timom".

Mada su sezonu završili samo sa jednim osvojenim trofejom, u avgustovskom Superkupu Nemačke, u klubu niko ne pravi dramu zbog izgubljene bitke za „salataru“, neuspeha u finalu nacionalnog kupa i opraštanja od Lige šampiona pre polufinala. Naprotiv!
"Vidim da su u klubu zadovoljni upravo završenom sezonom. Nisam je počeo s Borusijom, pa mi nije poznato šta su tačno bili ciljevi, ali čim nisu nezadovoljni znači da su ostvarili zacrtano. Završili smo kao drugi u Bundesligi, dva puta ’tukli’ šampionski Bajern koji na terenu ne deluje moćno kako izgleda posmatračima sa strane, uzeli mu trofej u Superkupu, a za jedan gol, u nestvarnom revanšu s Real Madridom, ostali bez polufinala Lige šampiona. I to sve u sezoni s toliko teških povreda važnih prvotimaca".

Miloš Jojić u Nemačkoj živi još mirnijim životom od onog kojeg je vodio u Beogradu. Kao u čuvenom stihu...
"Stvarno je tako. Kada nisam u karantinu i ne igram utakmice, vreme provodim na relaciji kuća–trening kamp. Dok iz predgrađa Dortmunda stignem u klupski sportski centar, spremim se za trening, odradim ga, odslušam sastanak ako ga ima, odem na masažu ako mi je potrebna i vratim se natrag, prođe ceo dan. Prazne hodove između obaveza ispunjavam učenjem nemačkog jezika, čitanjem knjiga i gledanjem filmova. Kada poželim da odem na ručak ili večeru u grad, društvo mi uglavnom prave Subotić, Fridrih ili Durm".



mozzartsport.com
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14166
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Milos Jojic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milos Jojic   Milos Jojic - Page 9 EmptyUto 27 Maj 2014 - 22:01

Jojic the car!
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9684
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Milos Jojic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milos Jojic   Milos Jojic - Page 9 EmptySre 28 Maj 2014 - 11:40

Jojic je extra igrac kod nas, ja sam prezadovoljan sa njime. Bice on veliki igrac!
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6626
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

Milos Jojic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milos Jojic   Milos Jojic - Page 9 EmptySre 28 Maj 2014 - 13:41

Jojic moze oicno da iskoristi Gundinu "nesrecu" pa da trajno iz prve postave izbaci i Sahina i Ikaja
Nazad na vrh Ići dole
aubame

aubame


Broj poruka : 1251
Points : 5095
Reputation : 5
Datum upisa : 16.11.2013
Lokacija : zlaTu

Milos Jojic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milos Jojic   Milos Jojic - Page 9 EmptySre 28 Maj 2014 - 14:41

Gundo ako bude srao sa ugovorom nek odigra ovu sezonu i nek leti. Ja vjerujem da bi Jojić mogao da sledeće sezone uz Bendera bude u prvom sastavu, a Gundogan i Sahin mu mogu lagano grijat klupu ako ne uđu u pravu formu.
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10856
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Milos Jojic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milos Jojic   Milos Jojic - Page 9 EmptySre 10 Sep 2014 - 10:34

SVAKA ČAST SRBINE: Jojić hteo da plati avion da bi igrao za orliće

Srbija je sinoć pobedila Severnu Irsku 4:1 i izborila baraž za plasman na EP 2015. godine. Pobeda "orlića" ostala je u senci odluke FSS da selektoru Radovanu Ćurčiću ne stavi na raspolaganje igrače koji su nastupili za seniorski tim, a među njima je bio i Jojić

Milos Jojic - Page 9 Milos-jojic-foto-dado-dilas-1410335929-565297

BEOGRAD - Fudbaler Borusije Dortmund Miloš Jojić hteo je da plati polovinu troškova privatnog aviona za let od Beograda do Portdauna da bi mogao da igra za mladu selekciju Srbije protiv Severne Irske.

Srbija je sinoć pobedila Severnu Irsku 4:1 i izborila baraž za plasman na EP 2015. godine. Pobeda "orlića" ostala je u senci odluke FSS da selektoru Radovanu Ćurčiću ne stavi na raspolaganje igrače koji su nastupili za seniorski tim, a među njima je bio i Jojić.

Jojić (22) je želeo da plati polovinu privatnog leta do Ostrva da bi pomogao "orlićima", ali čelnici FSS nisu želeli da zatvore finansijsku konstrukciju.

Fudbaler Dortmunda je za mladu reprezentaciju naše zemlje odigrao 16 utakmica i postigao tri gola, dok je za A tim nastupio na četiri meča i jednom se upisao u strelce.
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14166
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Milos Jojic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milos Jojic   Milos Jojic - Page 9 EmptySre 10 Sep 2014 - 15:59

Svaka cast za Jojica a za FSS no fucking comment!

FSS najvece ruglo i leglo smradova sto moze da postoji!Gori su i od Kosovskog FS-a!

Juce ni RTS nije hteo da prenosi utakmicu mladih jer je tako nalozeno da nisu bitni.

Pa sunce ti krvavo i svakakav FS!
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Sponsored content





Milos Jojic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milos Jojic   Milos Jojic - Page 9 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Milos Jojic
Nazad na vrh 
Strana 9 od 12Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Razne Sportske Vesti i Zastarele teme sa foruma :: Razne i zastarele teme-
Skoči na: