Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund

Ići dole 
+4
BVB fan LU
AndreasCaxBVB
Osha
Strahinja
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8340
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund   Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 EmptyPet 10 Jan 2014 - 0:30

Kad bi, kad.. daleko je to.. Nego u subotu nam tekma, BVB-Standard. Očekivanja? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14166
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund   Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 EmptyPet 10 Jan 2014 - 1:43

Ocekivanja?
Ako se nista nije promenilo u igri naseg tima ne ocekujem ni na ovim test igrama nista bolju situaciju ako cemo iskreno.

Ako se bude nesto promenilo DAJ BOZE ONAJ SERONJA DA NE IGRA U SPICU i Reusonja sa Mikijem budu nesto popravili kao sto ocekujem u drugom delu sezone dobicemo ih laganicom.

Inace oci uprte na to 'zuku da vidimo jel vredi sve te hvalospeve.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9684
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund   Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 EmptyPet 10 Jan 2014 - 9:12

Siber daje dva komada Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6779
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund   Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 EmptyPet 10 Jan 2014 - 10:51

Какав Шибер!? Ја бих сутра ставио Дукша или Бајнера у напад, Хофмана у везу а Дурма у одбрану! Морају млади да се кале, уосталом Дурм је бољи од Шмелцера, мени би он био прва опција у наставку сезоне
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10856
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund   Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 EmptyPet 10 Jan 2014 - 12:41

Ma stavio bih i ja Sibera i naravno sve mlade nade u startnu postavu
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14166
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund   Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 EmptyPet 10 Jan 2014 - 14:45

Nazalost Marvin Ducksch se povredio na treningu i bice odsutan desetak dana.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10856
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund   Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 EmptyPet 10 Jan 2014 - 16:34

E samo VEnger fali pa da budemo Arsenal . U picku materinu sto stariji sve bre nezniji
Nazad na vrh Ići dole
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8340
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund   Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 EmptyPet 10 Jan 2014 - 19:39

Samo ne Lewu, makar Kevin igrao CF!
Nazad na vrh Ići dole
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5859
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund   Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 EmptyPet 10 Jan 2014 - 20:35

Idemo sad svi : "Svi smo mi Julian Schiber". Cool Twisted Evil 
Nazad na vrh Ići dole
aubame

aubame


Broj poruka : 1251
Points : 5095
Reputation : 5
Datum upisa : 16.11.2013
Lokacija : zlaTu

Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund   Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 EmptyPet 10 Jan 2014 - 21:00

Košto je reko Osha makar i Kevin igro špica samo da ne gledam onog stvora ! Ma može i Roman , samo ne onaj debil !
Nazad na vrh Ići dole
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8340
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund   Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 EmptyPet 10 Jan 2014 - 22:31

Realno, Julian nije ni dobio neku priliku, a mi čovjeka pljujemo. Klopp je vazda gurao Lewandowskog, a ovaj čovjek za 3 minute ili eventualno (PLAFON) 10 minuta na terenu ne može da pokaže puno. Jebi ga.
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9684
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund   Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 EmptyPet 10 Jan 2014 - 22:54

jedva cekam da vidim kako ce to da tece i ko ce da igra
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5859
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund   Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 EmptySub 11 Jan 2014 - 1:18

Osha grijesis!Ja licno nikad nisam Schibi-a popljuvao i bilo sta ruzno rekao!Cak sam ponajvise govorio o tome da je dobio vise sanse nebi bio nista gori od Pickovskog!I sad tako mislim!!!
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14166
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund   Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 EmptySub 11 Jan 2014 - 1:56

Ja ga jesam pljuvao i nastavicu da ga pljujem uvek dok je kod nas i promasuje prazne golove sa 1 metra!!!

A to vazi za svakog kome se desava toliko cesto da mi se povraca.

Inace danas je prvi test mec sa Standardom sa pocetkom od 15:55,uzivo preko bvbtotal.de
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5859
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund   Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 EmptySub 11 Jan 2014 - 9:22

Pricaj ti sta hoces,cojk otkad je kod nas nije dobio 90 min kako treba!
Sve to na stranu ON JE LJUDINA i to treba postovati!

Serem se na svaki gol koji je onaj rahljo dao,kad je picka u zivotu!!!
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6779
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund   Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 EmptySub 11 Jan 2014 - 13:06

Ljudi bre šta pričate, kako Šiber nije dobijao šansu??? Igrao je cele prošle sezone po bar pola sata! A jedini gol što pamtim da je dao bilo je protiv Sitija u utakmici bez značaja... I da, ona 2 protiv Augsburga u drugom delu sezone.

Dobijao je on dovoljno šanse a nije pokazao baš ništa! Evo Auba ove jeseni gazi, 7 golova a nije standardan, čak poslednje 2 tekme nije ušao ni minut u igru!
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6779
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund   Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 EmptySub 11 Jan 2014 - 13:08

Eh a kad se setim Superkupa prošle godine protiv govnarije iz Minhena, ulazi Šiber u igru u 60. minutu i ja se nadam, reko' evo ga ovaj novi ima da im zabije 2 komada Very Happy

Ove sezone, doduše, stvarno nije dobijao šansu ali eto, eto mu prilike na ovim prijateljskim utakmicama da pokaže pa da vidimo - ili prodaja ili da igra više!
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14166
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund   Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 EmptySub 11 Jan 2014 - 13:39

Nemojmo opet da se"svadjamo"oko Schiebera,on je totales promasaj i to je skonto i Klopp i zato ove sezone ladi muda.Mi mozemo ovde da pricamo sta god hocemo ali ne zaboravite jednu stvar mi jedino te igrace vidimo preko TV-a kad igraju tekme.

Licno bi voleo da propratim nekoliko treninga nase ekipe pa da i sam vidim jos bolje koliko je tu talenta a koliko antitalenta.

Na stranu sto Schieber sedi i trpi,ali i pitanje zasto ne bi?Siguran sam da u drugim klubovima ne bi dobijao toliku platu kao u BVB(zali boze para).
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5859
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund   Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 EmptySub 11 Jan 2014 - 13:40

BVB fan LU ::
Ljudi bre šta pričate, kako Šiber nije dobijao šansu??? Igrao je cele prošle sezone po bar pola sata! A jedini gol što pamtim da je dao bilo je protiv Sitija u utakmici bez značaja... I da, ona 2 protiv Augsburga u drugom delu sezone.

Dobijao je on dovoljno šanse a nije pokazao baš ništa! Evo Auba ove jeseni gazi, 7 golova a nije standardan, čak poslednje 2 tekme nije ušao ni minut u igru!

Jel znas kakav je Pickovski bio kad je dosao i dobijao sansu kao sad Schibi?
Auba je dosad odigrao kao Schibi otkako je dosao-SKORO!Ne poredim ih samo ti kazem...Poredio sam Picku(KAD JE DOSAO) i koliko su cekali na njega i Schibi-a na koga niko nije cekao...

GARANTUJEM DA NE BI NISTA LOSIJI BIO OD PICKE DA JE DOBIO SANSE KOLIKO ON I DA SE CEKALO KOLIKO NA NJEGA!

To sto se ti ne slazes oko toga TVOJA STVAR.

p.s.Nadji mi taj podatak da je prosle sezone dobijao BAR PO POLA SATA redovno!Ja garantujem da nije,i nije mi jasno sta si ti gledao???

p.s.2 Jesi li siguran da je gol protiv City-a toliko nebitan??
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6779
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund   Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 EmptySub 11 Jan 2014 - 14:00

Uredu Smopi nećemo se svađati, to je zadnje što želim... Nema razloga za to, hteo sam da kažem da me je Šiber u startu razočarao svojom igrom jer je, ako se sećaš, Klopp najavio novog Klosea kad je on došao. Kad od nekoga očekuješ mnogo obično tako i bude, kao i sa Mikijem koji se sem par utakmica iznad proseka, nije video ove jeseni a igrao je.

Ima još vremena za njih dvojicu ali ja opet kažem - mladi! Da se na proleće bi zaigrali Hofman i Dukš i Miki bi morao više da se trudi da zaradi mesto u prvom timu no, verujem da će biti bolje to na proleće jer mu je svakako potrebno vreme da se privikne na novi klub i novu ligu - bar 100 puta jaču od one u kojoj je igrao...

Što se Pičkovskog tiče sećam se svega, čak se sećam da sam tad na nekom sportskom forumu pročitao - BVB kupio drvo jer su ga tako zvali u Poljskoj i ništa nije znao ali eto, u Borusiji je doživeo životnu formu i zabio 4 komada Realu a onda se klubu lepo zahvalio na svemu...

A taj gol protiv Sitija nisam rekao da je nebitan nego da je meč bio bez rez značaja...



Nazad na vrh Ići dole
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5859
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund   Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 EmptySub 11 Jan 2014 - 14:17

Brate,ne svadjamo se,daleko od toga...Svako ima svoje misljenje i normalno je da ne mislimo svi isto,ali volim kad neko nesto kaze,da koliko toliko argumentuje ili napise kako jeste!U tvom slucaju nije bilo bas tako,Schiber nije dobio sansu koliko kazes ali hajd...nebitno,misljenja se razlikuju i sve je to normalno...
On je mislim svoje odsviro kod nas i jbg,ali NIKAD ruzno protiv njega necu reci i zelim mu sve najbolje!

Sto se Miki-a tice,nije odusevio ali se samo uklopio u sivilo ekipe!Kad bi morali birati "najmanje crnu" tacku u ekipi vjerovatno bi to bio on sa jos cca 2 igraca!Opet kazem,to je moje misljenje.

Bitno je da u drugi dio krenemo s pobjedom i tako i nastavimo!

Veoma je bitno da ove zimske tekme prodju bez kakvih povreda,nepotrebnih...
Danas lagano pogledati protiv Standarda,nebitno jel prijateljska lijepo vidjeti onaj najljepsi dres na terenu! Cool 
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9684
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund   Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 EmptySub 11 Jan 2014 - 15:18

Livestream - Testspiel BVB - Standard Lüttich [You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8340
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund   Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 EmptySub 11 Jan 2014 - 15:28

Ljudi, daleko je ovo od svađe, ali smopi ima pravo. Lewandowski je FORSIRAN i previše, guran u prvi tim da juri onda rekorde, u utakmicama koje nismo trebali ni dobiti Lewa je igrao po 80 minuta. Schieber, otkako je došao i ja tvrdim isto nije dobio pravu šansu. Ove godine u kup utakmici, trećeligaš je u pitanju, ali Bože moj kako čovjek dobija priliku -pokazao je fantastičnu igru. Dao gol, nudio se, namjestio i sve.

Lewandowski i on prije pored Barriosa nije dobio prilike uopšte, ali spletom nesretnih okolnosti ta pička je na kraju ugrabila to da bi nam okrenuo leđa sad. Schieber da je na mjestu Lewinom, ne bi to učionio. Zato ga prije svega i poštujem, ljudina je. Trpi sve, i šuti, trudi se opet da se izbori za mjesto.. ali imam osjećaj da je Lewandowski i previše u očima Kloppa narastao, tako da Klopp izgleda Juliana i ne primjećuje. Eto obilo mu se o glavu na kraju..
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10856
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund   Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 EmptySub 11 Jan 2014 - 15:31

Ako govorimo o Siberu onda pre gola Citiju setimo se utakmice od pre mesec dana sa OM . Ko je asistirao Kevinu da prodjemo kao prvi u grupi?

Da li bi igrali ligu sampiona ili kup uefa da je mozda izmena bila drugacija?

Mislim da je Siber kakav takav imao svoj neki doprinos. Mozda nije ono sto smo i svi mi ali i ostali ocekivali od njega ali covek je jednostavno uradio nesto za klub, koliko toliko znacajno. Pa makar bio to gol Citiju,gde smo prosli kao prvi iz grupe i stigli do finala ili asistencija Kevinu da opet budemo prvi u grupi i mozda ove sezone osvojimo LS !!

Nazad na vrh Ići dole
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8340
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund   Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 EmptySub 11 Jan 2014 - 15:36

Da i na to sam zaboravio. A da je dobio malo više prostora i pažnje od Kloppa, vjerovatno bi i napredovao. Gurali su previše Lewandowskog u prvu postavu, pa eto šta se desilo na kraju. Napadača drugog nismo ni imali, jer čovjek igra 5-10 minuta (to je već plafon)..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund   Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zimska priprema, Prijateljske utakmice Borussia Dortmund
Nazad na vrh 
Strana 2 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» 2016/17 Letnje pripreme i prijateljske utakmice
» Borussia Dortmund II - B tim !
» CL 1/8: Borussia Dortmund - SL Benfica
» CL 1/4: Borussia Dortmund - Monaco
» CL 1/8: SL Benfica - Borussia Dortmund

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Ballspielverein Borussia 09 e.V. Dortmund :: Sve Vezano za Borussia Dortmund-
Skoči na: