Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
INFO za Admine i Moderatore!!! Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
INFO za Admine i Moderatore!!! Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
INFO za Admine i Moderatore!!! EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
INFO za Admine i Moderatore!!! EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
INFO za Admine i Moderatore!!! EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
INFO za Admine i Moderatore!!! EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
INFO za Admine i Moderatore!!! EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
INFO za Admine i Moderatore!!! EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
INFO za Admine i Moderatore!!! EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
INFO za Admine i Moderatore!!! EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
INFO za Admine i Moderatore!!! EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 INFO za Admine i Moderatore!!!

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9681
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

INFO za Admine i Moderatore!!! Empty
PočaljiNaslov: INFO za Admine i Moderatore!!!   INFO za Admine i Moderatore!!! EmptySub 16 Nov 2013 - 21:58

Zelim da vas obavestim da od danas imate mogucnost svi moderatori da se odlucite u koje poglavlje zelite da radite prvenstveno. Da bi forum u svim delovima bio ravnomerno aktivan potrebni su moderatori poglavlja u daljem tekstu cete videti na koja poglavlja mislim.

Znaci pozivam sve Moderatore da se odluce za koje poglavlje su naj bolji i koje ima poglavlje naj vise odgovara.


Poglavlje na raspolaganju i broj potrebnih admina i moderatora:

Poglavlje br 1. Borussia Dortmund Balkan Fan Club svi moderatori i admini

Poglavlje br 2. Borussia Dortmund Balkan Fan Club ALL THEMES minimum 5 moderatora do 10

Poglavlje br 3. Evropski i Svetski Fudbal 5 moderatora

Poglavlje br 4. Media, Download i Zabava 5 moderatora

Poglavlje br 5. Zastarele Teme samo Administratori


--------------------------------------------------------

Administratori su duzni da nadgledaju sve teme i imaju mogucnost da rade na bilo kom delu foruma.

E sada da vas ova recenica gore ne zbuni, svi mi mozemo da otvaramo teme gde hocemo ali Administratori i Moderatori moraju da vode racuna da se nijedan deo Foruma ne umrtvi pa cak i kad nema utakmica.

Primera tu su teme o reprezentacijama, online filmovi i tv, zabavne slike, aktuelna desavanja u Dortmundu uvek ih ima, zanimljivih slika ima svaki dan, a sve te teme vode ka nekim diskusijama.

Ovo je sve dobro namerno kako bi zainteresovali jos ljudi da se ovde pridruze.


I od sada pa nadalje u ovoj temi ISKLJUCIVO PISU SAMO ADMINI I MODERATORI!!!

Sto znaci ako bilo koji drugi clan ovde diskusuje njegovi komentari bice obrisani od strane Administratora!!!


Ova tema treba da sluzi da se mi admini i moderatori bolje organizujemo i da znamo cije ci posao.

Crno zuti pozdrav i ocekujem vas komentar i predlog u kom Podglavlju biste radili!!!


Poslednji izmenio Strahinja dana Pon 18 Nov 2013 - 1:10, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9681
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

INFO za Admine i Moderatore!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: INFO za Admine i Moderatore!!!   INFO za Admine i Moderatore!!! EmptySub 16 Nov 2013 - 23:17

Slobodno se ukljucite Moderatori!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14163
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

INFO za Admine i Moderatore!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: INFO za Admine i Moderatore!!!   INFO za Admine i Moderatore!!! EmptySub 16 Nov 2013 - 23:21

Kao moderator kao i do sada tu sam za sve teme otvoren i voleo bih da tako ostane.Ako imate nesto ostavite mi pitanje na PM ili ovde.

Tu sam koliko mi vreme dozvoljava a za sada ga jos uvek imam.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9681
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

INFO za Admine i Moderatore!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: INFO za Admine i Moderatore!!!   INFO za Admine i Moderatore!!! EmptySub 16 Nov 2013 - 23:34

Cilj je da ovde teme da mi admini i moderatori jedni drugima ovde mozemo da postavljamo pitanja i da pripomognemo jedni drugima.

Da obracamo paznju da sve teme aktiviramo i da uvek pronadjemo adekvatnu temu za diskusiju, a ne da otvorimo temu i da ona stoji.

Na primer: U diskusiju igraca sve vesti za odredjenog igraca mozete kaciti pod njegovo ime tako da cim vidimo njegovo ime da se nesto desava sa njime i tako.

Postavljacemo ovde predloge i nacine kako da forum napravimo prvenstveno mi moderatori funkcionalnijim a onda za nama i ostali clanovi!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9681
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

INFO za Admine i Moderatore!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: INFO za Admine i Moderatore!!!   INFO za Admine i Moderatore!!! EmptyPon 18 Nov 2013 - 1:06

1. Ko od moderatora zelida pise najave za utakmice Bundeslige, DFB Pokala i LigeSampiona? Lu je to vec radio, ali imali neko dobrovoljac.

2. Ko od moderatora zeli da bude zeduzen za informisanje u transferima vezanim za BVB, Bundesligu i Stestku transfer scenu?

3. Ko od moderatora zeli da posle zavrsenog dana ili kola Bundeslige, DFB Pokala, Ligesampiona i Evropa lige okaci sve zavrsne rezultate tog dana i kola. Imali dobro voljac?

Oni koji se odluce za ovo to su im prioritet ynaci prvo obavite taj deo, pa onda mozete da radite po celom forumu dalje kao do sada, tako da nebi upadali jedni drugima u posao a forum ce konstantno na svim temama biti aktivan! To vazi za sve admine i moderatore.

Molim vas sve da u sto krace roku po mogucnosti danas inesete vasu zelju koji deo ce vam biti prioritetan za svaki dan, a posle prioriteta moyete bilo koji deo foruma da moderirate!

Crno zuti pozdrav drugari!!! Uskoro mnogo drugacija ce situacija biti samo da pratimo ovu ideju videcete i sami.
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9681
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

INFO za Admine i Moderatore!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: INFO za Admine i Moderatore!!!   INFO za Admine i Moderatore!!! EmptyPon 18 Nov 2013 - 10:29

VAZNO OBAVESTENJE ZA SVE ADMINE I MODERATORE

KADA STE NA FORUMU MORATE BITI ULOGOVANI U CHATU I TAKO STOJATI NA RASPOLAGANJE CLANOVIMA FORUMA UKOLIKO STE IM POTREBNI A I NARAVNO DA SE JOS LAKSE MOZEMO DOPISIVATI DOGOVARATI I DRUZITI.

DA BISTE CHAT OTVORILI U ZASEBAN PROZOR DOVOLJNO JE SAMO DA KLIKNETE NA CHATTABOX STO PISE U GORNJEM LEVOM UGLU CHATA NA POCETNOJ STRANI I DOBIJETE FULLSCREAN CHAT TAKO DA NEMORATE DA SE IZLOGAVATE IZ NJEGA.

UKOLIKO POSECUJETE FORUM PREKO MOBILNOG APARATA ONDA NEMOZETE DA BUDETE ULOGOVANI NA CHAT I TO JE RAZUMLJIVO.

MOLIM VAS OBRATITE PAZNJU DA POCNETE TO DA PRIMENJUJETE VIDECETE MNOGI CE TO CENITI KADA VIDE DA JE CHAT ISTO AKTIVAN A NE KONSTANTNO MRTAV KAO KOD NAS
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6776
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

INFO za Admine i Moderatore!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: INFO za Admine i Moderatore!!!   INFO za Admine i Moderatore!!! EmptyPon 18 Nov 2013 - 10:35

Ako već trebamo da se izjasnimo, ja bih da ostanem na pisanju najava za tekme i kačenju rezultata nakon završenih kola. To je sve radio NISH a ubuduće ću mu pomagati više i dogovarati se sa njim ko za šta piše najavu.

Naravno, ućestvovaću i u ostalim poglavljima sajta, koliko vreme dozvoljava, i vesti ću objavljivati ali ne znam nemački a ni engleski mi nije jača strana pa se tu teško snalazim.
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9681
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

INFO za Admine i Moderatore!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: INFO za Admine i Moderatore!!!   INFO za Admine i Moderatore!!! EmptyPon 18 Nov 2013 - 10:39

BVB fan LU ::
Ako već trebamo da se izjasnimo, ja bih da ostanem na pisanju najava za tekme i kačenju rezultata nakon završenih kola. To je sve radio NISH a ubuduće ću mu pomagati više i dogovarati se sa njim ko za šta piše najavu.

Naravno, ućestvovaću i u ostalim poglavljima sajta, koliko vreme dozvoljava, i vesti ću objavljivati ali ne znam nemački a ni engleski mi nije jača strana pa se tu teško snalazim.
Onda ti i Nish mozete da radite najave utakmica za Bundesligu, DFB Pokal i Ligu sampiona

I na kraju svakog kola Bundeslige, DFB Pokala, Lige sampiona i Lige evrope rezultate u jednom postu da postavite?

Naravno i mi drugi cemo se ukljucivati u sve to!!! I naravno ko koliko moze!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6776
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

INFO za Admine i Moderatore!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: INFO za Admine i Moderatore!!!   INFO za Admine i Moderatore!!! EmptyPon 18 Nov 2013 - 10:45

Može. Nadam se da se ostalim članovima sviđaju najave koje sam radio, trudiću se da to bude još bolje...
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9681
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

INFO za Admine i Moderatore!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: INFO za Admine i Moderatore!!!   INFO za Admine i Moderatore!!! EmptyPon 18 Nov 2013 - 10:49

AndreasCaxBVB dali mozemo da racunamo na tebe na vesti i aktuelna desavasnja i transferi za bvb i evropa i svet da ti bude priorite?

Becej City dali mozemo da racunamo na tebe za vesti i aktuelna desavasnja i transferi za bvb i evropa i svet da ti bude priorite?

Milan BvB09 dali mozemo da racunamo na tebe za vesti i aktuelna desavasnja i transferi za bvb i evropa i svet da ti bude priorite?

A naravno svi cemo da obracamo paznju i na ostale delove foruma da pisemo kako bi svi bili sto aktivniji i motivisali ostale clanove da nas prate.


Poslednji izmenio Strahinja dana Pon 18 Nov 2013 - 11:03, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9681
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

INFO za Admine i Moderatore!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: INFO za Admine i Moderatore!!!   INFO za Admine i Moderatore!!! EmptyPon 18 Nov 2013 - 11:01

BVB-NISH ; SrkiBVB ; Strahinja

Nasa duznost pored provere foruma od postovanja pravila, funkcionalnosti foruma i facebook strane i grafickog dizajan bice i sledece:

Nas troica ucestvujemo aktivno u svim sektorima foruma, stojimo na raspolaganju svim Moderatorima za bilo kakvu vrtu pomoci, sva pitanja oko rada Moderatori mogu ovde postaviti, tako da svi Administratori mogu da ucestvuju u odgovorima i pomoci da bi se problem brze resio i forum jos funkcionalniji bio.
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9681
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

INFO za Admine i Moderatore!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: INFO za Admine i Moderatore!!!   INFO za Admine i Moderatore!!! EmptyPon 18 Nov 2013 - 16:05

Evo par domacih linkova sa vestima o BVB'u moderatorima kojima je potrebno za prikupljanje i u forum objavljivanje:

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14163
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

INFO za Admine i Moderatore!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: INFO za Admine i Moderatore!!!   INFO za Admine i Moderatore!!! EmptyPon 18 Nov 2013 - 20:27

Sto se mene tice nije problem nikakav ali za isti taj posao ubacite jos nekog jer u slucaju da nisam u mogucnosti da odradim taj posao neka ima jos neko.Evo bas danas sam ceo dan bio zauzet i tek sad sam usao na forum a to moze biti dosta kasno za neke ko zna mozda ekskluzivne vesti.

Inace dacu sve od sebe da ispostujem svoje.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6575
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

INFO za Admine i Moderatore!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: INFO za Admine i Moderatore!!!   INFO za Admine i Moderatore!!! EmptyPon 18 Nov 2013 - 21:07

Дакле ја пишем о трансферима и вестима из БЛ и осталих лига.
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6776
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

INFO za Admine i Moderatore!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: INFO za Admine i Moderatore!!!   INFO za Admine i Moderatore!!! EmptyPon 18 Nov 2013 - 21:44

Da se nadovežem na Andreasovu poruku... Svi ćemo objavljivati vesti i postove u svim temama naravno, ali ovo su nam što bi se reklo "uže specijalnosti" Very Happy

Pogotovu transferi, svi ćemo pisati o novotarijama...


Eksluzivne vesti tipa "Mesi potpisao za BVB!" će naravno obajviti PRVI član koji na to naleti, a da vest nije prenela Vukajlija ili sajtovi slične prirode Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9681
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

INFO za Admine i Moderatore!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: INFO za Admine i Moderatore!!!   INFO za Admine i Moderatore!!! EmptyPon 18 Nov 2013 - 22:10

tako je Lu bravo. ima te vase specijalnosti ali ako naletite na neku vest vidite da niko nije objavio okaciteje. ako smatrate da fali neka tema otvorite je!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9681
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

INFO za Admine i Moderatore!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: INFO za Admine i Moderatore!!!   INFO za Admine i Moderatore!!! EmptyUto 19 Nov 2013 - 14:52

Ima u svakom postu sa gornje desne strane ipod onih dugmica za edit.
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9681
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

INFO za Admine i Moderatore!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: INFO za Admine i Moderatore!!!   INFO za Admine i Moderatore!!! EmptyUto 19 Nov 2013 - 22:51


Niko od admina i moderatora na chatu???
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9681
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

INFO za Admine i Moderatore!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: INFO za Admine i Moderatore!!!   INFO za Admine i Moderatore!!! EmptySub 30 Nov 2013 - 15:23

Nish brate idi na edit i promeni uopste nije problem zato si admin i imas tu mogucnost!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9681
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

INFO za Admine i Moderatore!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: INFO za Admine i Moderatore!!!   INFO za Admine i Moderatore!!! EmptySub 30 Nov 2013 - 15:30

Brate sve moguce sto moze ja sam uradio da zastitim nepostoji vis ena svetu nijedna mogucnost zastite.

Inace menjaj sto smatras da je dobro za forum, a sto se tice tih clanova moze i meil da im se poslje sa pozivom na svakom njihovom profilu ima mogucnost da im se posalje meil, pa treba smisliti neki tekst pa im posalji direktno meil brate moj!
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14163
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

INFO za Admine i Moderatore!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: INFO za Admine i Moderatore!!!   INFO za Admine i Moderatore!!! EmptySub 30 Nov 2013 - 18:16

Zato sam i predlozio VIP lock,ali jbga sad kad nema ta opcija.

Tu bi samo poverljivi clanovi dakle dokazani mogli da citaju upravo autorske tekstove nasih clanova,dok bi vamo uglavnom bile informacije copy paste sa drugih sajtova.

Mi imamo vec lep broj od 15tak ljudi sa poverenjem i znanjem da su pravi navijaci BVB-a i znamo da su sigurni po pitanju buducih projekata.

Ovako smo otvoreni za svakog ko se reguje i pustamo tu mogucnost da imamo i"nezeljene"clanove.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6776
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

INFO za Admine i Moderatore!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: INFO za Admine i Moderatore!!!   INFO za Admine i Moderatore!!! EmptyPon 2 Dec 2013 - 16:37

BVB-NISH ::
Овим путем бих јавно позвао Страхињу да више уопште не размишља о некаквом уједињењу са овима "Балкан" и та је то готова ствар!

Слажем се, а и онако они неће да се уједине са нама тако да - ко их јебе!
Не могу нам ништа, никада неће бити ни прићи као ми, само морамо да их спречимо да нам убудуће краду идеје и вести...
Nazad na vrh Ići dole
bloodyczech

bloodyczech


Broj poruka : 736
Points : 4764
Reputation : 5
Datum upisa : 14.05.2013
Godina : 41
Lokacija : Sarajevo

INFO za Admine i Moderatore!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: INFO za Admine i Moderatore!!!   INFO za Admine i Moderatore!!! EmptyPon 2 Dec 2013 - 19:49

a gdje je zapelo oko tog ujedinjenja?
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14163
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

INFO za Admine i Moderatore!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: INFO za Admine i Moderatore!!!   INFO za Admine i Moderatore!!! EmptyUto 3 Dec 2013 - 0:54

Balkanska posla,vazda separatizam vlada cak i u ovim uslovima kad se radi o jednom stranom klubu.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9681
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

INFO za Admine i Moderatore!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: INFO za Admine i Moderatore!!!   INFO za Admine i Moderatore!!! EmptyUto 25 Feb 2014 - 23:24

Pozvao bi sve Moderatore da se aktiviraju oko azuriranja novih vesti na svim poljima da nebi tri ista coveka stalno pisali vesti. Moderatori zaduzeni za najave rekli smo najave za buli kolo ide ponedeljkom znaci 5 do 6 dana pre tekme a isto tako za ligu sampiona. Malo su se neke stvari zapustile prvo od nas moderatora pa onda I od drugih. Cisto da malo stabilizujemo situaciju. ;-)
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Sponsored content





INFO za Admine i Moderatore!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: INFO za Admine i Moderatore!!!   INFO za Admine i Moderatore!!! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
INFO za Admine i Moderatore!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» PRAVILA ChatBoxa i komande za Admine i Moderatore

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Razne Sportske Vesti i Zastarele teme sa foruma :: Razne i zastarele teme-
Skoči na: