Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
BVB Balkan Fan Club .com Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
BVB Balkan Fan Club .com Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
BVB Balkan Fan Club .com EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
BVB Balkan Fan Club .com EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
BVB Balkan Fan Club .com EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
BVB Balkan Fan Club .com EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
BVB Balkan Fan Club .com EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
BVB Balkan Fan Club .com EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
BVB Balkan Fan Club .com EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
BVB Balkan Fan Club .com EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
BVB Balkan Fan Club .com EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 BVB Balkan Fan Club .com

Ići dole 
+2
BVB fan LU
AndreasCaxBVB
6 posters
AutorPoruka
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14158
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

BVB Balkan Fan Club .com Empty
PočaljiNaslov: BVB Balkan Fan Club .com   BVB Balkan Fan Club .com EmptyPet 1 Nov 2013 - 18:58

Kao sto pretpostavljate po naslovu ovde zelim da pokrenem temu o ideji pokretanja naseg sajta sa pravim internet domenom u ovom slucaju .com, .org itd.

Cesljajuci ostale Balkan fan sajtove Evropskih klubova moram reci da je vreme da i sami napravimo svoj jedinstveni sajt sa pravim domenom.

Interesuje me misljenja ljudi koji se bave i imaju veze sa dizajniranjem sajtova, sta misle i dal smo u mogucnosti da imamo takvo nesto.

Cesljajuci po netu nasao sam ovo za primer http://www.genesis.ba/domainchecker.php  23 KM(12 eura) na godisnjem nivou,ako neko ima neke predloge pisite.

Ne bih da imenujem sajtove koje sam gledao ali reci cu samo da su u samom vrhu Evropskog fudbala i imaju zaista ogroman broj clanova radi se o brojkama od nekoliko hiljada ljudi.

Znam da nismo toliko brojni i nas ima dvadesetak koji redovno obilazimo i pisemo svaki dan ponesto ali sa pravim sajtom i prosirenim opcijama mogli bismo da napravimo pravi bum i privucemo jos veci broj clanova.

Debatujte ljudi,mislim da svi zelimo da ovaj projekat postane vrlo ozbiljan i vrlo bitan.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6771
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

BVB Balkan Fan Club .com Empty
PočaljiNaslov: Re: BVB Balkan Fan Club .com   BVB Balkan Fan Club .com EmptyPet 1 Nov 2013 - 19:56

I od mene velika podrška i veliko DA pravom sajtu! Mislim, tj siguran sam da ćemo tek tada moći da ispunimo sve zamisli vezane za naš navijački klub!

Od mene DA pa sačekajmo da vidimo šta kažu ostali članovi.
Nazad na vrh Ići dole
bloodyczech

bloodyczech


Broj poruka : 736
Points : 4759
Reputation : 5
Datum upisa : 14.05.2013
Godina : 41
Lokacija : Sarajevo

BVB Balkan Fan Club .com Empty
PočaljiNaslov: Re: BVB Balkan Fan Club .com   BVB Balkan Fan Club .com EmptyPet 1 Nov 2013 - 21:16

ako se uzima neka domena onda sam ja definitivno za .com
ja i mojih par drugara smo imali davno jednu stranicu o F1,domenu smo na godisnjem nivou placali 50-55 € to je 5€ mjesecno,a takodjer tu nema nepredvidjenih reklama.
sto se tice dizajna to je smijesno i lagano,takodjer i postavljanje vijesti i ostale gluposti.
Medjutim trema nac nekoga ko ce uraditi sablon stranice u html-u ili u cemu vec....
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9676
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

BVB Balkan Fan Club .com Empty
PočaljiNaslov: Re: BVB Balkan Fan Club .com   BVB Balkan Fan Club .com EmptyPet 1 Nov 2013 - 23:50

o toj ideji smo razmisljali ali onda je to drucacija procedura jer taka vrsta sajta zahteva i finansisko odrzavanje.
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6570
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

BVB Balkan Fan Club .com Empty
PočaljiNaslov: Re: BVB Balkan Fan Club .com   BVB Balkan Fan Club .com EmptySub 2 Nov 2013 - 1:00

Sto da ne,moze sto se mene tice.
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14158
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

BVB Balkan Fan Club .com Empty
PočaljiNaslov: Re: BVB Balkan Fan Club .com   BVB Balkan Fan Club .com EmptySub 2 Nov 2013 - 1:24

Strahinja ::
o toj ideji smo razmisljali ali onda je to drucacija procedura jer taka vrsta sajta zahteva i finansisko odrzavanje.
pa nije ni to problem,ima clanova koji ce rado izdvojiti koju kintu i staviti na racun.iskreno se nadam povecanju broja nasih clanova i jos dodatnih administratora u nadolazecem periodu.

ljudi trebaju da saznaju za ovaj sajt,dakle reklamirajte kad god mozete i gde god stignete.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
bloodyczech

bloodyczech


Broj poruka : 736
Points : 4759
Reputation : 5
Datum upisa : 14.05.2013
Godina : 41
Lokacija : Sarajevo

BVB Balkan Fan Club .com Empty
PočaljiNaslov: Re: BVB Balkan Fan Club .com   BVB Balkan Fan Club .com EmptySub 2 Nov 2013 - 2:17

sad cu mozda slagati al godinu do dvije smo mi placali domenu posto nas je bilo petorica to je bilo oko 1o€,a kasnije smo imali neke male reklamice tako da smo bili na nuli a kasnije smo cak i imali 100€ viska Smile
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14158
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

BVB Balkan Fan Club .com Empty
PočaljiNaslov: Re: BVB Balkan Fan Club .com   BVB Balkan Fan Club .com EmptySub 2 Nov 2013 - 12:13

Pa ako bi se sajt popularizovao naravno dolazi i po koja reklama i eto ga moze se ici cak u plus sto da ne.Takvi sajtovi uglavnom privlace radnje sportskih oprema itd da ne ulazimo sad i u te detalje.

Tu se moze dosta sto sta uraditi,ALI prvo ono naj bitnije da mi skupimo ekipu dakle 100-200 navijaca BVB-a i simpatizera koji su voljni da ucestvuju redovno u radu sajta,foruma uopste projekta.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6771
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

BVB Balkan Fan Club .com Empty
PočaljiNaslov: Re: BVB Balkan Fan Club .com   BVB Balkan Fan Club .com EmptySub 2 Nov 2013 - 14:49

Ono što je Strahinja uradio na FB stranici poslednjih par dana je odlično!

Za neinformisane, Strahinja je u kontaktu sa mnogim navijačkim stranicama! Mi njih reklamiramo i oni nas, nadajmo se da će biti novih članova na forumu!
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14158
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

BVB Balkan Fan Club .com Empty
PočaljiNaslov: Re: BVB Balkan Fan Club .com   BVB Balkan Fan Club .com EmptySub 2 Nov 2013 - 20:34

pa vrh bi i bio priznavanje navijacke grupacije u glavnom stabu u Dortmundu! prema tome to bi bio vrh vrhova svih navijaca BVB-a i kao takav cilj i ja molim da se neaktivni clanovi vise zaloze i pristupe ovom projektu.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14158
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

BVB Balkan Fan Club .com Empty
PočaljiNaslov: Re: BVB Balkan Fan Club .com   BVB Balkan Fan Club .com EmptySre 10 Sep 2014 - 16:27

Zastarela tema no nema veze.

Evo jedan BVB fan sajt iz Ceske pa pogledajte kako oni to rade.Zaista profesionalno pa mozda i bolje nego BVB glavni sajt.

http://www.borussia-dortmund.cz/
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6618
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

BVB Balkan Fan Club .com Empty
PočaljiNaslov: Re: BVB Balkan Fan Club .com   BVB Balkan Fan Club .com EmptySre 10 Sep 2014 - 18:00

uff vrh je i svidja mi se...

Sta mislite ljudi da mi ovako organizujemo? Mislim da to mozemo. Nije skupo,a realno vec duze vreme pricamo i o okupljanju i stampanja majica,ali mislim da je ovo trenutno najrealnije.

Izjasnite se ljudi,jel ste za? Ja sam za upotpunosti i finansiski ovo mogu ispratiti...
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14158
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

BVB Balkan Fan Club .com Empty
PočaljiNaslov: Re: BVB Balkan Fan Club .com   BVB Balkan Fan Club .com EmptySre 10 Sep 2014 - 19:50

Vec smo pricali na ovu temu no nismo naisli na odgovarajuci broj dobrovoljaca.

Vidim na FB se otvaraju raznorazni BVB fan sajtovi a retko ko bi da radi na jedan jedini PRAVI sajt sa svojim domenom.

Tu treba makar 10 aktivnih admina koji ce odvojiti svoje vreme da aktualiziraju sajt i odrzavaju ga svezim a realno kako ja to vidim nema tu dovoljno veliki broj takvih.

Steta zaista jer smatram da bi imali sasvim lep dizajn i ideje za ovaj cilj.Nije to puno ni skupo naslo bi se za godisnju pretplatu domena a posle boze moj mozda i zarada.... no sve smo vec o tome pricali i komentarisali pa necu da se badava ponavljam ali za ovaj sto su Cesi napravili zaista je odlican i svaka im cast.

Inace dodao bi jos jedno njihov FB sajt ima 7226 lajkova sto je duplo manje od nasih Balkanskih kojih imamo nekoliko po FB.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6618
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

BVB Balkan Fan Club .com Empty
PočaljiNaslov: Re: BVB Balkan Fan Club .com   BVB Balkan Fan Club .com EmptyPon 15 Sep 2014 - 12:33

I ljudi,sta kazete na ovo? Barem forum ovaj da unapredimo u sajt ili tako nesto? Very Happy Barem za ovo da se organizujemo
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





BVB Balkan Fan Club .com Empty
PočaljiNaslov: Re: BVB Balkan Fan Club .com   BVB Balkan Fan Club .com Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
BVB Balkan Fan Club .com
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» VIP NAVIJAČI BVB BALKAN FAN CLUB-A
» BVB Balkan Mobilna stranica
» Pogledaj BVB Balkan projekat!
» Borussia - Balkan Facebook stranice !
» Sretna Nova Godina BvB Balkan Fan Page

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Razne Sportske Vesti i Zastarele teme sa foruma :: Razne i zastarele teme :: BVB Balkan Fan Club Info i Okupljanja-
Skoči na: