Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu?

Ići dole 
+5
schwartz-gelb phantom
Becej City
Strahinja
AndreasCaxBVB
MilanBvB09
9 posters
AutorPoruka
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10856
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? Empty
PočaljiNaslov: Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu?   Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? EmptyUto 1 Okt 2013 - 23:04

Neće biti lako da odlučite, ali poslušajte atmosferu sa oba stadiona pa se opredelite...

Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? 13804877565531





Klub pre utakmice pusti pesmu sa razglasa, a navijači pevaju kao da su klub s "Enfilda", a ne nemački klub

Odluka Borusije iz Dortmunda, koja navijačima pre početka utakmice  sa razglasa pušta himnu Liverpula, dobro poznatu “You’ll never walk alone”, prilično je razočarala navijače širom planete.

Godinama su navijači Dortmunda bili simbol specifične podrške koju su klubu davali i u trenucima kada je ekipa bila na rubu propasti, ipak, čini se da su malo preterali s odlukom da sa klubom naprave pomalo pomodarsku odluku da himnu engleskog tima koja ima veliku tradiciju emituju i pevaju na svom meču.
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14166
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu?   Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? EmptyUto 1 Okt 2013 - 23:28

Naravno na Westfalenstadionu bolje zvuci Very Happy 

E sad odlukom da se ta himna Liverpoola pusta na nasem stadionu pre svakog meca iskreno ni ja nisam bas zadovoljan,realno prisvajati tudje himne pa jos iz Engleske je po meni bas bzvze.

Dortmund ima svoje pesme i trebalo bi da se drze toga.

You never walk alone jeste dobra himna i"zarazna"ali nije Dortmundova prema tome UUUUUAAAAA!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10856
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu?   Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? EmptyUto 1 Okt 2013 - 23:52

Da zvuci zvuci, ali kao sto si rekao nije to za klub ovakvog renomea
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9684
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu?   Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? EmptySre 2 Okt 2013 - 0:48

Ja nisam siguran zasto mi tu pesmu pevamo ako neko pronadje rado bi procitao o tome i inace super tema.

Iskreno se vise najezim kad nasi navijaci pevaju jer su i brojniji, a citao sam negde pre 5 godina da su Liverpul, Seltik i BVB bratski klubovi ako se nevaram tako da mozda i to ima neke veze ko zna neka nam objasni Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14166
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu?   Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? EmptySre 2 Okt 2013 - 1:09

Znam da su BVB i Celtic al da je Liverpool e to ne znam.I bas ako neko ima neku informaciju o tome nek postuje.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6578
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu?   Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? EmptySre 2 Okt 2013 - 11:57

Pa ne znam...pesma je jako lepa i lepa je na oba stadiona,a nama je bolja jer su nasi navijaci brojniji i navijaju za isti klub kao i mi Smile
OK je ako otpevaju koji put tu pesmu,ali ne bas pred svaku utakmicu.
Ne treba preterivati,ipak je Liverpulova himna.
Nazad na vrh Ići dole
schwartz-gelb phantom




Broj poruka : 113
Points : 4086
Reputation : 2
Datum upisa : 06.07.2013
Godina : 43
Lokacija : tuzla

Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu?   Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? EmptyPet 4 Okt 2013 - 17:29

moja dva najdraža kluba,i sve nekako utiće na to da su podjednake kvalitete,osobno znam kada sam je doživio ah zna se več gdje da sam se mogao i usrat i upišat u gaće istovremeno . . .budući da imam jedan problem sa postovanjem,pitajte andreasa kako to izgleda iz mog ugla Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6779
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu?   Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? EmptyPet 4 Okt 2013 - 17:48

Videli smo šta kaže onaj Englez, NISH je prevotio njegove članke i impresije Westfalenom, da bolje zvuči u Dortmundu. Imam druga koji navija za Liverpul i kaže da je oduševljen kad nađe Dortmundov stream pre meča i čuje kako ceo stadion peva. I on kaže, verovali ili ne, da se naježi kada čuje krcat Westfalen kako na tečnom engleskom peva ali,

You ll never walk alone je himna Liverpula i nigde na svetu ne može zvučati kao na Enfildu. To je nešto posebno, svetinja svim navijačima Liverpula i bzv je to porediti sa ostalim stadionima na kojima se sluša pred meč.

Ipak, uvek je lepo čuti takvu pesmu na Westfalenu!
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6779
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu?   Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? EmptyPet 4 Okt 2013 - 17:50

E da, zaboravio sam da okačim jedan snimak! Uživajte!

Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6578
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu?   Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? EmptyPet 4 Okt 2013 - 18:20

Stvarno fantastican video!
Verovatno svaki navijac Liverpula zaplace kada ga vidi Smile
A njihova himna je mozda i najlepsa pesma tog tipa,ali ja vise volim da cujem Jetz kommt der BVB kada damo gol Smile
Uzivajte:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14166
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu?   Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? EmptyPet 4 Okt 2013 - 19:29

ma dobro YNWA je sasvim ok ALI to je u Liverpoolu mnogo bolje zvucalo kad su Englezi bili kolko toliki navijaci a ne kao sad kad su poput kojekakvih baba na tribinama.

ako ste gledali dokumentarac o BVB-u videli ste da tamo i babe pevaju na sav glas uz svih 24999 ostalih navijaca raznih starosnih dobi na juznoj tribini sto daje mnogo bolji huk,zvuk ili kako vec hocete.

no Dortmundu treba domaca himna koja bi otvarala utakmicu a ne uvozna!
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6578
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu?   Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? EmptyPet 4 Okt 2013 - 21:30

[You must be registered and logged in to see this link.]
Evo nove himne za BvB Smile
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14166
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu?   Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? EmptyPet 4 Okt 2013 - 21:31

Shocked
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6578
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu?   Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? EmptyPet 4 Okt 2013 - 21:35

Jel' moguce da si zanemeo koliko ti se svidja? Wink 
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14166
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu?   Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? EmptyPet 4 Okt 2013 - 21:50

Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6578
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu?   Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? EmptyPet 4 Okt 2013 - 23:02

Priznajete da vam se svidja? Smile
Zamislite kada bi to 80000 navijaca odvalilo na Vestalenu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5859
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu?   Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? EmptySub 5 Okt 2013 - 1:22

Ja je iskreno smatram samo Liverpoolovom himnom i to je to.Naravno da mi je sve(ne samo YNWA) najljepse cuti od nase zute brace ali...samo je jedan 'original'.Mislim da je poenta pjevanja na svim stadionima poenta i znacenje samog naslova pjesme a ta parola svakako pristaje nasem klubu i navijacima.
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9684
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu?   Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? EmptySub 5 Okt 2013 - 3:03

Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8340
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu?   Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? EmptyČet 2 Jan 2014 - 12:23

Meni se dopada izvođenje himne na našem stadionu. Ali slažem se da nije potrebno baš prije svakog meča.
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9684
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu?   Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? EmptySub 4 Jan 2014 - 23:27

meni nije nasa na zalost ali kod nas sencuje I zvuci mocnije sigurno tu ne,a rasprave.
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8340
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu?   Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? EmptySub 4 Jan 2014 - 23:34

Mislim da je fanovi izvedu na najbolji, mogući način ali prije svake utakmice, to je nepotrebno.
Nazad na vrh Ići dole
Nikola-BvB09

Nikola-BvB09


Broj poruka : 1316
Points : 4703
Reputation : 2
Datum upisa : 01.03.2015
Godina : 28

Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu?   Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? EmptySub 21 Mar 2015 - 19:52

Lepše je kad oni to izvode iz prostog razloga što to rade osećajnije, bolje shvataju suštinu pesme i iskazuju ljbav na poseban način, a i navijači Celtica slično tome, a po meni i bolje...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu?   Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li vam You ll never walk alone bolje zvuči na Enfildu, ili u Dortmundu?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Nemacki fudbalski muzej u Dortmundu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Ballspielverein Borussia 09 e.V. Dortmund :: Sve Vezano za Borussia Dortmund-
Skoči na: