Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?

Ići dole 
+8
smopiBVB
schwartz-gelb phantom
Cone BvB
Becej City
BVB fan LU
MilanBvB09
AndreasCaxBVB
Strahinja
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14166
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 EmptyNed 26 Jan 2014 - 14:06

Nista ljudi,evo i po drugi put u ovoj sezoni da se oglasim na ovu temu sa istim stavom iako sam posle onih uspesnih test igara mislio da ce mozda ipak malo krenuti na bolje ipak nista se nije promenilo.Svi igraci igraju istu igru,Klopp i dalje forsira neke gluposti koje ne mogu da razumem(Kevin-Piscek pa Bender,Friedrich(penzos ni za vodonosu nije) na mestu stopera,Lewa prodana pizda u spicu i 90 minuta MORA da igra,rotiranje Reusa i Aube da menjaju strane i jos mnogo sto sta).

Dakle vise uopste me ne interesuje ova sezona dokle god su izdajnici u nasim redovima!
Sledeca sezona nove mogucnosti a ovu kako zavrse neka zavrse sve ce ici na dusu nase uprave koja je skrtarila u dovodjenju igraca(27 miliona za Mikija su previse bacene pare i on NECE NIKADA BITI GOETZE!!! Upamtite to svi,Goetze je za njega klasa i videcete Goetze je buduci fudbaler Evrope i sveta a mi mozemo samo da gledamo i da zavidimo bauernu na odlicnoj kradji igraca).

Dalje,kao sto rekoh neka bude sta bude,ako zavrsimo na drugom mestu na kraju sezone to ce biti za nas uspeh kao da je titula uzeta,mada sa ovakvom igrom da bogdom ne zavrsimo ispod 7 mesta i good bye od Evrope za sledecu sezonu.

Jedinu nadu ulazem u povratak Hummelsa i Gunde pa da malo ocvrsne zadnji red i to je to.Posto nismo nikog doveli a ne vidim da ce bilo ko doci do kraja januarskog roka jedina nada su nam ta dvojica i naravno da Klopp vrati Pisceka a ne da forsira Kevina i dalje na poziciji desnog beka sto je previse previse je.

Kup i LS,ocekivanja realno mislim da ce tu dati sve od sebe e sad dal cemo proci ne znam sta da mislim.Ima jos nedelja do tih utakmica mozda se nesto promeni u glavama nasih igraca.

No kako god klub je ispred svih pojedinaca i uprave!Iako mnogi ce nas popljuvati zbog ovih ostrih kritika ali iskreno da kazem boli me kurac,ja znam da nikad necu okrenuti ledja Dortmundu dok sam ziv ma kako god da bude.Ali takodje necu ni reci bravo Reus,Lewa,Miki itd ako vidim da se doticni uopste ne zalazu za nas klub i pljuvacu ih za svaki put kad vidim da se vuku ko mrtve macke po terenu! Uostalom jesu li placeni silnim milionima da igraju fudbal ili da seru po terenu?!

Idemo dalje bice tesko, bice gadno,ali bez obzirana sve BVB iznad svega!
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8340
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 EmptyNed 26 Jan 2014 - 14:18

Možda i jeste najbolje da igra na Ilkayovoj poziciji, a Ilkay neka pređe na njegovu. To bi po meni bilo skroz na mjestu i dobro rješenje.
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10856
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 EmptyNed 26 Jan 2014 - 15:59

Ma nek ga prodaju na kraj sezone bice najbolje za sve.
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9684
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 EmptyPon 27 Jan 2014 - 14:01

videcemo ko ce biti pojacanje i po tom pojacanju cemo moci da vidimo kolike su nam sanse za bilo sta
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10856
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 EmptyPon 27 Jan 2014 - 16:31

Strahinja po tvom optimizmu sticem utisak da imas dojavu da je to Messi licno !! Very Happy

Samo on kao pojedinac moze da nas spasi !! Smile
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14166
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 EmptyPon 27 Jan 2014 - 16:40

Milan BvB09 ::
Strahinja po tvom optimizmu sticem utisak da imas dojavu da je to Messi licno !! Very Happy

Samo on kao pojedinac moze da nas spasi !! Smile

Hahahahahahaa.....

Strahinja je bio ubedjen da Lewandowski ipak potpisuje ostanak u BVB.
Strahinja veciti optimista Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8340
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 EmptyUto 28 Jan 2014 - 21:40

Nama treba više pojačanja da bismo nekako izvukli se iz svega. Napadač i ofanzivini vezni, te jedno lijevo krilo xD
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10856
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 EmptyUto 28 Jan 2014 - 23:02

A promaja u odbrani to nema veze jeli?? !! Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8340
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 EmptyUto 28 Jan 2014 - 23:57

Ma ja pričam brate recimo u vremenu dok je i Hummels tu i Subota. Very Happy Ali svakako, pojačao bih odbranu malim iz Freiburga -Ginterom. Tako bismo imali 4 stopera jaka baš. S time da je moj favorit Hummels (osim kad je psihički odsutan) a ostala 3 neka se bore za mjesto pored njega. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9684
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 EmptySre 29 Jan 2014 - 0:33

AndreasCaxBVB ::
Milan BvB09 ::
Strahinja po tvom optimizmu sticem utisak da imas dojavu da je to Messi licno !! Very Happy

Samo on kao pojedinac moze da nas spasi !! Smile

Hahahahahahaa.....

Strahinja je bio ubedjen da Lewandowski ipak potpisuje ostanak u BVB.
Strahinja veciti optimista Smile

iako mislim da nebi valjda svesno unistili bvb opet moram biti optimista, optimista sam ako se dovedu dva kvalitetna igraca sredine terena zamena za kubu I konkurent direktni za reusa I mikija jedino onda bvb moze da racuna na staru igru, mesi propada on nam netreba imamo mi hofmana, ako ga ovi nasi ne prodaju do petka.

sto se izmeta lewanownskog tice, nisam bio prevelik optimista ja ga mrzim od prosle zime od kada je poceo da se spaja sa jajernom to moze srki da podtvrdi, nego sam se potajno nadao da ce ga jajer ispaliti pa da ce ipak potpisati medjutim sve se to jos znalo u proslom prelaznom roku, pa sada malo bolje cuvaju transfer tajne I pred ugovore.
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8340
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 EmptySre 29 Jan 2014 - 0:39

Kako god, u svemu tome jedini Klopp ispašta, a to nije fer. Od tih anonimusa je napravio igračine, a uprava ih daje za džaba.
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9684
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 EmptySre 29 Jan 2014 - 0:54

ali reus dati osto ugovor sa klauzulom :-! l ludilo kagawa ispusili smo ful transfer I sa nurijem I sa bariosom I sa lewom I sa santanom mi mu dodjemo ko ustanova izgubljeno nadjeno.
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8340
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 EmptySre 29 Jan 2014 - 1:21

Dođemo ko ustanova "Izvoli, uzmi šta hoćeš."
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14166
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 EmptySre 29 Jan 2014 - 1:24

ja se bojim za Gundu.
evo transfer rok prolazi ovaj jos ne produzuje nista sto znaci leto ili opet scenario Lewa!
mislim imace samo godinu dana od leta do isteka ugovora sa BVB i ne zaboravite sto vise vremena prolazi njemu opada cena,znaci UZAS sta dozvoljavaju!
umesto komotno 100 miliona da uzmemo od tri transfera(Goetze,Lewa i Gundo) mi smo dosli da cemo jedva 50 uzeti,zaista ne znam gde im je pamet.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8340
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 EmptySre 29 Jan 2014 - 1:32

Watzke se džabe omišlja da li će produžiti ugovor, mogao bi on fino da primi otkaz. Jer ne obavlja ono za što je plaćen.
Nazad na vrh Ići dole
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6626
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 EmptySre 29 Jan 2014 - 14:02

Ma Gundogan ne potpisuje ugovor dzukela,a bas sam mislio da ce on potpisati. Treba ga odma 1 jula prodati nekom i uzeti barem 25-30 miliona,realna je to cifra
Nazad na vrh Ići dole
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8340
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 EmptySre 29 Jan 2014 - 14:04

Ako ne bude pseto igralo, na kraju i 20 mil. eura ako uzmemo, možemo pjevati. Kako se igrači igraju sa ovako velikim klubom, to je nevjerovatno.
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14166
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 EmptySre 29 Jan 2014 - 14:43

Bolje receno SRAMOTA! To je hvala sto su od njih napravili da ih traze svi mocnici u svetu!
Goetze,Reus,Gundo i Lewa, ajd jos ima nade za drugog ali brate mili sva cetvorica su postali svetska klasa plasmanom u finale LS a evo kako nam vracaju,samo mogu reci da doticni kao i buduci isti nezahvalnici dabogda prosli najgore sto se moze proci u fudbalu a to je da propadnu i zavrse negde u Stouk City,Valladolidu,Sassuolu ili Hoffenheimu!
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10856
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 EmptySre 29 Jan 2014 - 15:58

Zato ja i kazem da mora jedan Attack na upravu Very Happy

Nisu bre ti bivsi anonimusi iznad kluba pa da se bira kad ce ko da igra a kad hoce transfer
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima? - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Kratak osvrt na prvi deo sezone 2013/2014

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Ballspielverein Borussia 09 e.V. Dortmund :: Sve Vezano za Borussia Dortmund-
Skoči na: