Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Komentatori sa Ex Yu Prostora... Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Komentatori sa Ex Yu Prostora... Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
Komentatori sa Ex Yu Prostora... EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
Komentatori sa Ex Yu Prostora... EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
Komentatori sa Ex Yu Prostora... EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
Komentatori sa Ex Yu Prostora... EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
Komentatori sa Ex Yu Prostora... EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
Komentatori sa Ex Yu Prostora... EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
Komentatori sa Ex Yu Prostora... EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
Komentatori sa Ex Yu Prostora... EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
Komentatori sa Ex Yu Prostora... EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 Komentatori sa Ex Yu Prostora...

Ići dole 
+5
Cone BvB
AndreasCaxBVB
Strahinja
BVB fan LU
Becej City
9 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6581
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Komentatori sa Ex Yu Prostora... Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentatori sa Ex Yu Prostora...   Komentatori sa Ex Yu Prostora... EmptyPon 26 Avg 2013 - 19:32

A osecao sam da se ovakva tema sprema Smile
Sad' lepo svi tefter da uzmete tokom prenosa,pa belezite Laughing
Mogli bi i da mu posaljete neki link gde se o njemu prica na ovom forumu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6782
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Komentatori sa Ex Yu Prostora... Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentatori sa Ex Yu Prostora...   Komentatori sa Ex Yu Prostora... EmptyPon 26 Avg 2013 - 19:54

Super ideja za temu! Trebalo nam je ovo, da se lepo sve greške napišu pa možemo stvarno i da mu link pošaljemo al onda će biti još gori, tek će onda da nas zove "milioneri" al ko ga jebe...

Samo on nek provocira a mi ćemo da mu odgovaramo pa da vidimo ko je jači!

I tako, potpuno zasluženo, Smiljan Banjac dobija celu temu na forumu!

Komentatori sa Ex Yu Prostora... 575394_10201167031327612_1832521729_n
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9687
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Komentatori sa Ex Yu Prostora... Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentatori sa Ex Yu Prostora...   Komentatori sa Ex Yu Prostora... EmptyPon 26 Avg 2013 - 20:01

he he dobri ste :-)
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6782
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Komentatori sa Ex Yu Prostora... Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentatori sa Ex Yu Prostora...   Komentatori sa Ex Yu Prostora... EmptyPon 26 Avg 2013 - 20:04

Na moju veliku žalost Banjac nema smešnih klipova na youtube, ne znam kako je to ljudima promaklo!?, pa ću se prvo pozabaviti "ostalima"

Evo jedne legende našeg našeg novinarstva, veliki Aca informacija Stojanović sa svojim epskim uvodima!

Ova se i nas tiče: "Svesni su da ne mogu da budu večno mladi ali zato mogu da budu večni!"



"Ko sam ja?!"



Komentatori sa Ex Yu Prostora... Watch?v=ohKggkPBfmY

Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6581
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Komentatori sa Ex Yu Prostora... Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentatori sa Ex Yu Prostora...   Komentatori sa Ex Yu Prostora... EmptyPon 26 Avg 2013 - 21:04

A da ne gresimo dusu za Acu i ozbiljnost tokom prenosa na RTS-u,drao se kada smo dali gol Nemcima,secam se i da je rekao ,,gooooooool''(al' se nije drao)kada je Pandev pre koju sezonu golom u 90. min. izbacio Bajern is LS,ali je to nekako hladno rekao.
Izgleda da ipak ostaje samo Srbija-Nemacka Smile
A ove epske najave nisam slusao,nesto malo,ali se secam da nisu bile lose,nekako u njegovom stilu Razz 
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9687
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Komentatori sa Ex Yu Prostora... Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentatori sa Ex Yu Prostora...   Komentatori sa Ex Yu Prostora... EmptyUto 27 Avg 2013 - 0:24

u svom stilu je meni licno iritantnog glasa.
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14169
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Komentatori sa Ex Yu Prostora... Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentatori sa Ex Yu Prostora...   Komentatori sa Ex Yu Prostora... EmptyUto 27 Avg 2013 - 0:42

al ima dosta komentara koji umeju da nasmeju pa opet i nije toliko lose.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6581
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Komentatori sa Ex Yu Prostora... Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentatori sa Ex Yu Prostora...   Komentatori sa Ex Yu Prostora... EmptyUto 27 Avg 2013 - 0:44

Pa niko nije savrsen...posebno ne nasi novinari Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6629
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

Komentatori sa Ex Yu Prostora... Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentatori sa Ex Yu Prostora...   Komentatori sa Ex Yu Prostora... EmptyUto 27 Avg 2013 - 14:09

Najjace je kad kaze: "Ostao je hladan kao tastin osmeh"

A ovu najavu "ko sam ja?" jednom sam pisao kao temu na pismenom iz srpskog,i dobio 5. Ima neke vajde od njih ipak hahah Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6782
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Komentatori sa Ex Yu Prostora... Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentatori sa Ex Yu Prostora...   Komentatori sa Ex Yu Prostora... EmptyNed 1 Sep 2013 - 15:44

Ne znam pod kojom temom da napišem ovo pa ajde ovde kad se već pominju njihovi komentatori.

Šta je sa Eurosportom? Zašto ne prenose BL danas i juče??? Na njihovom sajtu za Srbiju stoji da su juče trebali da prenoste Gladbah - Werder i Lever - šalke ali nisu prenosili. Evo ni danas ne prenose Stuttgart - Hoffenheim pa se pitam hoće li i BVB prenositi... Svašta...

Msm gledaću na netu meč ali bzv vikend kad nema prenosa...
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14169
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Komentatori sa Ex Yu Prostora... Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentatori sa Ex Yu Prostora...   Komentatori sa Ex Yu Prostora... EmptyNed 1 Sep 2013 - 16:15

moguce da su ti prebacili ES2 Englesku varijantu.proveri kod operatera i posalji im par zamerki mozda vrate.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10859
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Komentatori sa Ex Yu Prostora... Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentatori sa Ex Yu Prostora...   Komentatori sa Ex Yu Prostora... EmptyNed 1 Sep 2013 - 16:47

 Biseri sportskih komentatora 



Ciro: "Srbija i Crna Gora sad više nema što izgubiti, pa bi trebali izaci iz svoje vec tradicionalne zatvorene formacije i poceti igrati kako im nalaže tradicija."


Gojko Andrijaševic: "Klinsman je jedini koji je osvojio SP i kao igrac i kao fudbaler."



Drago Cosic: "Schweinsteiger i Lahm su dvije mlade dame....ovaj dvije mlade nade njemackog nogometa."



 Božo Sušec (faul na Srni):"I to mora biti prekršaj. Ako nije prekršaj, onda je faul."



Bogdan: "Evo sad Poljaci pokušavaju zadržati loptu da vrijeme sporije tece."



 Ciro: "6-0 je veliki rezultat ali to se još da izdržati ali 7-0 je posebna blamaža".



Ciro (SCG - Argentina): "Ovaj sudac je papak. Pravi papak! On tu nikad nebi sudio da nije Talijan!"
Vela: "Evo, dati cemo sada gospodinu Ciri jedan perec, da se zabavi i da ne misli više na sudenje."
Ciro: "I bolje da jedem perec! Ionako nemam ništa dobroga reci o sucu! ...(pauza)... PAPAK!!"





Igor Štimac: "Viduka voli osjetiti protivnika iza svojih leda, voli ga držati rukom, takvu igru on voli."



Vela: "Tko je više seksi, Ballack ili Beckham?"
Bogdan: "Još uvijek gledam ljepši spol..."
Vela: "Dobro je, dobro si se izvukao..."





Bogdan: "Nedved ima obje noge."
Vela se nadovezuje : "...a ostali igraci nemaju obje noge?"
Bogdan: "Ma to je onako nogometno, znaci da mu je jedna noga jaca."
Vela: "Je, inace bi to bila nekakva paraolimpijada."
Bogdan: "Da."
Vela: "Da."





Mila Horvat: "A jeste mi ga uvalili za prvi put?"



 S. Sušec: "Loše se piše Trinidadu, a bogami i Tobagu."



Slovenski komentator: "Sada kada je ova lopta prošla ovako blizu, golman može izdahnuti."



Goran Maric: "Japanski sudac je bio solidan, ali ništa posebno... rekli bi da je puno zujao, a malo meda dao..."



 Bogdan : "Da, da....kad padne gol u ranoj fazi utakmice, onda postoji mogucnost da vidimo još golova."



Bogdan: "Ovo je teže pogoditi nego promašiti."
Vela (zbunjeno): "Misliš...obrnuto...teže je promašiti nego pogoditi?"
Bogdan: "E to, to! To sam htio reci! Al dobro je da nas je dva. Jedan zna pisati, drugi citati."
Vela: "Pratim ja tebe."



Štimac se dere: "Linijski sudac je svirao prekršaj!!"



Božo Sušec: "I ovo je dokaz da Van Basten ne provodi nikakvu rasisticku politiku. Imaju cak jednog crnca u momcadi."



Milojko Pantic





(Zvezda - Partizan) "Ide Drulić, Drulić, Drulić, Drulić, Drulić, a ne, ipak je to bio Pjanović."



(nekim je cudom prenosio utakmicu odbojkaske reprezentacije Jugoslavije. Kamera polako izostrava sliku sa vrha dvorane, iz pticje perspektive se vide igraci kako se zagrejavaju i on ce):
"Dobro vece prijatelji FUDBALA!"
(i tada nastaje pauza od dobrih 10-15 sekundi i nastavlja):
" ...i ostalih sportova."



"Tribine se žute - sve je u narandžastom"



"I nema Zidana da zida zidove na sredini terena"



(Svajcarac je osvojio zlatnu u necemu i pise na ekranu Switzerland):
" I ta mala zemlja SVAZILEND je uspela da osvoji.."



(Farska Ostrva - Jugoslavija, 1997) "Savo Milosevic je postigao gol, to je 12 pogodak Save Milosevica za Saveznu Republiku Nemacku"



(Jugoslavija - Češka, 1997): "Aut za Holandiju."



(Jugoslavija - Iran, SP Francuska '98):
"I evo izlaze Peruanci na teren..."

"Nasi nikako ne mogu da probiju njihovu odbranu, jer im je sesnaesterac prepun Peruanaca."
"Danas nije viden lep fudbal jer su se Peruanci uglavnom branili."



(Crvena Zvezda - Partizan) "Izlaze Partizanovi igraci... a evo i nasih."



(Arsenal – Ajaks): Berkamp izlazi iz igre u 22. minutu zbog povrede , ulazi Patrik Vijera. Na ekranu se ispisuje sledece:
22. minutes
10. Bergkamp out
Komentar Milojka Pantica:
"U igru se sprema iskusni Minutes s brojem 22!"



"Na terenu su dva Stankovica, Dejan Stankovic i Dejan Govedarica"



(krupan kadar na protivnickog igraca): "Ovo je covek koji je napao naseg Dejana - sa ledja"



"Prodato je 30000 gledalaca...pardon ulaznica!"



"Evo nas na stadionu pod Bistricom."



"Sakrio je Savicevic loptu i izgleda da nema nameru da je vrati protivnickim igracima"



Bozo Susec (Hrvatska)



"U prepunoj dvorani Drazena Petrovica, okupilo se oko 500 000 vatrenih navijaca!"



Mirko Kamenjasevic





"Gol, gol,... kurac gol, stativa!!!"
(sledeca utakmica):
"... slobodan udarac sa nekih 35 metara izvodi Bukal... topovski udarac i gol... kurac gol, precka... sjedi mali picka ti materina, nista ne vidim."
(6 meseci suspenzije.)
(Posle toga kad se vratio):
Vahidin Musemic u izglednoj sansi i nistaaa... ali opet Musemic dolazi do lopte, udarac i golman brani, lopta se odbija do Musemica koji upucuje snazan udarac lijevom nogom... preckaa, Musemic ovaj put glavom i opet je promasio jeb'o mu ja mater smotanu!!!"
(2 godine suspenzije)





"Cudan nacin dodavanja - jako i nikome!"



"Dok je lopta u vazduhu da vam saopstim spisak timova."



(Norwich City - Bayer.) "Krilo nikad ne pada daleko od beka. "



"Zbog ovakvih udaraca R.Karlosa osnovace se drustvo za zastitu lopte!"



"Sledecih par minuta ovog snimka proticu u znaku Georgi Hadzija i ove kretenske reklame za kecap"



"Obratite paznju, na stadionu u Istanbulu samo policijski psi nemaju brkove!?"



"Cokoladni tandem stopera iz Bremena izbacen je iz igre jednim potezom metuzalema Rudija Bomera!"



(utakmica Salkea 04, za Salke igra Marko Kurz): " Lopta do Kurca."



Je li to Betega? Je je Betega, je Betega.



Aleksandar Stojanovic



(SP 2002. u fudbalu) "Toliko mnogo iznenađenja na šampionatu, da bi bilo veliko iznenađenje da ne bude nikakvih iznenađenja."



"Pogled iz žablje perspektive"



(slobodan udarac izvodi Tarnat, udara loptu jako): "Uuuuuu, jeboteee..."



"Evo dragi gledaoci sprema se izmjena. Chiesa izlazi, a ulazi ......da vam pravo kažem prvi puta čujem za ovoga igrača ... ulazi Cambio ("zamena" na ital.)"



"I konacno je pobjegao Kurcu" (opet famozni Kurtz iz Salkea)



"Iz igre je izasao Rivaldo, a usao Entra" ("usao" na spanskom)



"Dobar dan. Javljamo se iz Mostara. Ovdje je nedjelja..."



"Borusija iz Minhena!!!"



(utakmica reprezentacije): "U pocasnoj lozi su i mnogi ugledni gosti i drzavnici na celu sa Drazom Mihajlovicem!" (umesto Markovicem.)
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10859
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Komentatori sa Ex Yu Prostora... Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentatori sa Ex Yu Prostora...   Komentatori sa Ex Yu Prostora... EmptyNed 1 Sep 2013 - 16:48

Evo malo bisera sa nasih prostora kolko da se vidi da je Banjac imao od koga da uci Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6782
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Komentatori sa Ex Yu Prostora... Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentatori sa Ex Yu Prostora...   Komentatori sa Ex Yu Prostora... EmptyNed 1 Sep 2013 - 18:23

Baš to, prebačen mi je Eurosport na englesku verziju jebem im majku svima! Ceo dan gledam neki tenis i trke motora umesto BL! Pu bre...
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14169
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Komentatori sa Ex Yu Prostora... Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentatori sa Ex Yu Prostora...   Komentatori sa Ex Yu Prostora... EmptyNed 1 Sep 2013 - 19:51

kako god da okrenes opet naj bolji su sto imamo.ponekad se bas nasmejem a tek kad pocnu da komentarisu nas fudbal e miline...
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5862
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Komentatori sa Ex Yu Prostora... Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentatori sa Ex Yu Prostora...   Komentatori sa Ex Yu Prostora... EmptyPon 2 Sep 2013 - 17:23

Ma dok uzimamo tekme i mogu se nekako istrpiti svi oni,ono kad vodimo libo me racku za sve njih...a jel nepovoljan rez,najradije bi proguto tv...
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6782
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Komentatori sa Ex Yu Prostora... Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentatori sa Ex Yu Prostora...   Komentatori sa Ex Yu Prostora... EmptyPon 2 Sep 2013 - 21:39

Ova dvojica Bajčetić - Milinković nisu loši, imaju tu i tamo po neku foru al me izluđuje koliko jedan od njih navija za bauern (ne znam tačno koji ali to je strašno)... Kažu oni da su navijači Liverpula, kluba koji jako cenim, ali onakvo komentarisanje je bezobrazno! Zna ko je gledao meč bauern - Nirnberg kod onog čuvenog penala nad robenom kako su reagovali... Sramota!

I kako ti komentatori ne mogu da budu objektivni majku mu!? Kakvi su to novinari bre!???

Kad ovo pišem ne mislim samo na bauern, iako za BVB navijaju neka objektivni budu bre!
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9687
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Komentatori sa Ex Yu Prostora... Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentatori sa Ex Yu Prostora...   Komentatori sa Ex Yu Prostora... EmptyPon 2 Sep 2013 - 22:39

upravu si. jedan od te dvojice gotivi bvb. a drugi bajern. medjutim nevidim ni ja razlog da se tokom utakmice toliko prica o faking bajernu.
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6782
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Komentatori sa Ex Yu Prostora... Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentatori sa Ex Yu Prostora...   Komentatori sa Ex Yu Prostora... EmptySub 14 Sep 2013 - 21:04

Hah Banjac! Very Happy Nisam ga gledao jer mi je ES prebačen na Britansku mrežu majke im ga spalim!

Zovem kablovsku svaki dan da vrate a neka mi sekretarica, mrtva 'ladna kaže - šta vali britanskoj nemoj da izvoljevaš Very Happy Stoka!

Hoću Banjca nazaddd! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14169
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Komentatori sa Ex Yu Prostora... Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentatori sa Ex Yu Prostora...   Komentatori sa Ex Yu Prostora... EmptySub 14 Sep 2013 - 21:07

bilo je gresaka kod nekih statistickih podataka i naravno milioneri tokom prvog poluvremena,u drugom ga nisam cuo.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14169
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Komentatori sa Ex Yu Prostora... Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentatori sa Ex Yu Prostora...   Komentatori sa Ex Yu Prostora... EmptySub 14 Sep 2013 - 21:09

BVB fan LU ::
Hah Banjac! :DNisam ga gledao jer mi je ES prebačen na Britansku mrežu majke im ga spalim!

Zovem kablovsku svaki dan da vrate a neka mi sekretarica, mrtva 'ladna kaže - šta vali britanskoj nemoj da izvoljevaš :DStoka!

Hoću Banjca nazaddd! Very Happy
Ako trebas i direktno da odes u kancelariju idi!Zali se centrali,bitno je samo da vrsis pritisak na stoku i kao sto kaze Nish ukljuci jos naroda u to nek svi zovu po 20 puta na dan.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6581
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Komentatori sa Ex Yu Prostora... Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentatori sa Ex Yu Prostora...   Komentatori sa Ex Yu Prostora... EmptyPon 16 Sep 2013 - 22:10

Za sve one koji vole greske Banjca,uocio sam koju:Pomesao je utakmicu Borusija-Hamburg i Borusija-Volfsburg od prosle sezone.Rekao je da je Smelcer dirao loptu na gol liniji protiv HSV-a i da je za to dobio crveni karton(napomenuo je navodno igranje rukom)a to je bilo protiv Volfsburga i nije bas na gol liniji nego u kaznenom,malo dalje.A protiv HSV-a je Leva dobio crveni Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10859
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Komentatori sa Ex Yu Prostora... Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentatori sa Ex Yu Prostora...   Komentatori sa Ex Yu Prostora... EmptyUto 17 Sep 2013 - 0:44

Oce to kad se radi mehanicki Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
schwartz-gelb phantom




Broj poruka : 113
Points : 4089
Reputation : 2
Datum upisa : 06.07.2013
Godina : 43
Lokacija : tuzla

Komentatori sa Ex Yu Prostora... Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentatori sa Ex Yu Prostora...   Komentatori sa Ex Yu Prostora... EmptyPet 20 Sep 2013 - 21:22

samo ću ga citirati i to jednom


OOOOOOOOOOOOOOUUUUUUUUUUUUU . . . . KAKVA JE TO IGRA BOOORUSIJE DOOORTMUND . . . .PA BAYERN NE ZNA GDE SE NALAZI NA TERENU

meni je on kralj Very Happy

više ne mogu onog hajvaana u tandemu,onaj što prića ko gavran on je ok al onaj drugi zgromiio bi ga yayarac prokleti
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6581
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Komentatori sa Ex Yu Prostora... Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentatori sa Ex Yu Prostora...   Komentatori sa Ex Yu Prostora... EmptyNed 22 Sep 2013 - 14:34

Onaj sto prica k'o gavran Very Happy
Mada istina je...a ovaj drugi navija za Bajern Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Komentatori sa Ex Yu Prostora... Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentatori sa Ex Yu Prostora...   Komentatori sa Ex Yu Prostora... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Komentatori sa Ex Yu Prostora...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» IGRAČI SA PROSTORA EX-JUGOSLAVIJE U BVB !!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Ballspielverein Borussia 09 e.V. Dortmund :: Sve Vezano za Borussia Dortmund-
Skoči na: