Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 BvB igraci u nacionalnim timovima

Ići dole 
+8
Osha
Becej City
MilanBvB09
BVB fan LU
smopiBVB
AndreasCaxBVB
Strahinja
Cone BvB
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6575
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 EmptyUto 19 Nov 2013 - 22:32

BVB fan LU ::
O neeee, i na BVB stranici na fb su napisali da je povreda u pitanju i da se nadaju da nije ozbiljna.

Držimo pesnice da nije ništa ozbiljno inače ću morati Lowu da je*** sve po spisku!
А ово што си написао да би му све по списку,то би му пријало...ипак је човек дерпе...
У ствари не...сада си и ти испао дерпе...извини... Sad
Моја грешка...


Poslednji izmenio Becej City dana Uto 19 Nov 2013 - 22:35, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6623
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 EmptyUto 19 Nov 2013 - 22:33

Daj Boze da nije nista ozbiljno. Jebote koje sranje,nmg da verujem.

A mozda i blefira,ni to nije iskljuceno Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6776
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 EmptyUto 19 Nov 2013 - 22:36

Kamo sreće da blefira ali jok, nisu takvi Nemci... nema toga kod njih, u kur** sve! Pa zar pred derbi???

I, da mi je znati zašto se i igraju te prijateljske bre? Neka igrači malo odmore, a i ta repka uništi nas više, prvo Gundo a evo i Hummels.

Nadajmo se da nije ništa ozbiljno jer ako jeste - teško nama... Pa ko da ga menja u subotu?! Pu...
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6776
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 EmptyUto 19 Nov 2013 - 22:50

Reus je napustio igru tek u 82. minuta a zamenio ga je Šurle.
Nazad na vrh Ići dole
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6623
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 EmptyUto 19 Nov 2013 - 22:53

Kraj 1:0 pobeda Nemaca,gol Mertesackera u 39 minutu. Drago mi je sto Roman nije primio gol na svojoj prvoj utakmici.

A za Hummelsa,sta da kazem sem uzas. Valjda nije nista strasno u pm!
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9681
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 EmptyUto 19 Nov 2013 - 22:55

Bravo Weidenfelleru!!! Nastavi seriju i u subotu sa nulom!!! Naravno pridruzujem se vecini cudna odluka da toliko BVBovih igraca igra a FC baern!!
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
SrkiBVB

SrkiBVB


Broj poruka : 471
Points : 4550
Reputation : 11
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 37
Lokacija : Sombor

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 EmptyUto 19 Nov 2013 - 23:05

Čestitke Romanu! Ali ovo za Hummelsa me jako brine... ovakve povrede znaju biti jako teške, ali sam siguran da će se mučiti u subotu i da će izaći na teren, i pored povrede!

Ali saznaćemo u toku večeri sigurno šta je sa Hummelsom
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14163
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 EmptySre 20 Nov 2013 - 1:07

Dakle katastrofa! Hummels posle fenomenalnih 20 minuta na terenu izasao sa povredom!

Za BVB igrace samo mogu reci da su Schmelzer i Reus razocarali,Bender i Hummels su fenomenalno odradili svoj posao dok za Romana samo mogu reci svaka cast na nuli ali ipak nije njegovom zaslugom.Ljudi Englezi nisu imali ni jedan sut ka okviru gola Nemacke.Doduse jeste jednom pogodjena stativa a tu je Roman bio savladan.Odbrana Nemacke sa Mertesackerom,Boatengom i Hummelsom kao i Howedesom je odradila lavovski posao.

Schmelzer totales slab u defanzivi,jednostavno covek ne ide u loptu u duele i bukvalno svako ga prolazi.On igra vise kao centralni levi nego kao bek.
Reus,sta je sa ovim covekom?!Ovo uopste nije taj Reus koga svi znamo,covek je prokockao tri sanse da doda loptu u prazno i bukvalno Nemacka bi imala 100% sansu da pogodi mrezu.Jedan sut mu je Hart odbranio inace on je takve situacije resavao bez ikakvih problema ali zaista ne znam sta se desava sa nasim Reusonjom.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14163
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 EmptySre 20 Nov 2013 - 3:38

Pa u to nemoj ni trunke sumnjati.Kroos,Muller,Neuer der rupa 100%,Boateng,Svinjoglavi(iako je uvek povredjen za prijateljske),Lahm i Goetze das Judas.To su kandidati za Elf 100% jos mozda i Badstuber ako se oporavi,nema veze sto ne igra citavu sezonu.

Jensen,Howedes,Sam,braca Bender,Klose,Gomez,Schmelzer,Adler,Leno,Weidenfeller,Podolski,Reus,Gundogan,Schurlle ce ipak morati da cekaju na ulazak u 11.

Ozil,Mertesacker,Khedira(ako se oporavi) imaju 100% zagarantovano mesto u timu.

Ma stara prica...
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6623
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 EmptySre 20 Nov 2013 - 9:55

Ima nade da Kediru vidimo i u Brazilu

Vezista nemačke reprezentacije uspešno operisao ligamente kolena

Nemački reprezentativac i vezni igrač Real Madrida Sami Kedira uspešno je podvrgnut operaciji ligamenata kolena i mogao bi da bude spreman za Mundijal u Brazilu.

Kako je saopštio lekar koji je izvršio intervenciju Hans Vilhelm Miler Volfart, "operacija je protekla dobro".
"Sada se nadamo da će Sami biti spreman za Prvenstvu sveta u Brazilu u junu", rekao je Volfart.

Real je potvrdio da je operacija, koja je obavljena pod nadzorom njihovih lekara u Augsburgu, protekla uspešno.
"U naredne tri nedelje Kedira će biti podvrgnut specifičnom planu oporavka, kako bi se ligamenti zalečili", saopštio je madridski klub.

Očekuje se da Kedira bude van terena šest meseci, pošto je povredio koleno u remiju protiv Italije u petak, a zbog toga će FIFA obešteti kraljevski klub uplatom oko dva miliona evra.

mozzartsport.com
Nazad na vrh Ići dole
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6623
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 EmptySre 20 Nov 2013 - 9:59

Upravu si Nish. Roman nece biti ni 3 golman,Schmelzer verovatno nece biti u prvom timu, jer ako Arsenal nesto osvojio sigurno ce Mertesacker da bude u prvom timu,Boateng prelazi na levog beka,a ako Badstuber bude zaigrao na svetskom onda su bas maloumni. A Hummels ce po meni 99% da igra.

Reusu nije sigurno mesto u prvih 11,jer ce naravno da se guraju bajernovi igraci. Ne bi me cudilo da Gotze bude ceo turnir levo krilo...
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6776
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 EmptySre 20 Nov 2013 - 10:16

Biće VELIKA sramota ako Gundogan ne bude igrao na prvenstvu... Kakav bre Kedira? Bolji je Gundo od svih njih... Ajde, Švajnštajger ima zagarantovano mesto ali Gundo mora biti drugi!

Što se prvenstva tiče, bzv je i govoriti o timu kad je opšte poznato da će minimum 6 igrača biti iz bauerna. Od naših će eventualno igrati Hummels jer je mnogo bolji od Mertezakera...
Nazad na vrh Ići dole
SrkiBVB

SrkiBVB


Broj poruka : 471
Points : 4550
Reputation : 11
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 37
Lokacija : Sombor

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 EmptySre 20 Nov 2013 - 10:44

Neuer - Lahm, Mertesacker, Boateng, Jansen - Schweinsteiger, Kroos, Reus, Özil, Müller - Klose

To je po meni 99% prva postava švaba na svetskom Sad na žalost... Jedini će Reus biti u prvom timu, jer nema boljeg za levo krilo, a to i sam Löw zna... Alternativa za njega je Podolski koji će biti totalno van forme, i Schürle koji je po meni još mnogo neiskusan za takav turnir...

Hummels, Schmelzer, Gündogan, Bender i Weidenfeller će uglavnom grejati klupu, ali biće pozvani...
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
AleN28

AleN28


Broj poruka : 158
Points : 4010
Reputation : 0
Datum upisa : 27.10.2013
Lokacija : Montenegro / Plav

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 EmptySre 20 Nov 2013 - 10:59

Ja mislim da cu Gündogan igrati jos ako bude pruzao partije ko prosle sezone mislim da ce igrati i da treba igrati ako bude tako...
Nazad na vrh Ići dole
SrkiBVB

SrkiBVB


Broj poruka : 471
Points : 4550
Reputation : 11
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 37
Lokacija : Sombor

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 EmptySre 20 Nov 2013 - 11:24

Naravno... isto i ja mislim... Mislim da bi Reus, Hummels i Gundogan morali biti u prvom timu... najmanje oni... Ali napisao sam onu postavu jer će na kraju opet samo biti tako kako Low i kompanija kažu, a to je upravo da se postave svi bayernovci pa će onda ostatak dodati...

Ništa me neće čuditi da se Khedira oporavi do SPa... pa da i on bude u prvom timu... Sad
Weidenfeller mi je delovao uplašeno juče, i nekako mi je hladniji Neuer, pa ga vidim kao favorita na golu, Schmelzer je u zadnje vreme očajan, a Jansen je na ove dve utakmice super odigrao levog beka pa je po meni on prvi kandidat za prvu postavu, a Hummels, e, on da igra u Bauernu, tada bi SAM igrao na obe pozicije štopera u repki... nebi smeo ni jedan selektor da stavi još nekog pored njega...! Ali pošto igra za BVB, onda nije još dovoljno dobar... Sad
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6623
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 EmptySre 20 Nov 2013 - 11:55

Neuer - Lam,Hummels,Mertesaker,Boateng - Svajni,Khedira,Miler,Ozil,Reus a u napadu mozda cak i Gomez bude bio ako pocne da gazi u Italiji...
Nazad na vrh Ići dole
SrkiBVB

SrkiBVB


Broj poruka : 471
Points : 4550
Reputation : 11
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 37
Lokacija : Sombor

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 EmptySre 20 Nov 2013 - 16:18

Može biti i to... mada mislim da će Reus igrati, jer ne može Ribery! Sad A boljeg od Reusa nema na levom krilu
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14163
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 EmptySre 20 Nov 2013 - 16:29

Sta je tu je ne mozemo sada nista.Mozemo samo da mu pljunemo ispod prozora a rado bi im mame se najebli.

Za SP 100% igra isti kadar kao na proslom SP i EP uz jednu izmenu umesto Badstubera igrace Mertesacker.Realno ako ne bude Merte igrao onda nisu normalni,Merte zasluzuje prvi tim sto je dokazao vec x puta.E sad Hummels kako je dobro odigrao bome on i Merte bi bili naj bolji tandem al sad Hummels ima taj problem pada forme pa ko zna sta jos moze biti do leta u Brazilu.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
aubame

aubame


Broj poruka : 1251
Points : 5092
Reputation : 5
Datum upisa : 16.11.2013
Lokacija : zlaTu

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 EmptySre 20 Nov 2013 - 17:15

Od naših na SP , Hummels i Reus će po meni ako budu nastavili igrati na nivou kojem su sad, sigurno imati zagarantovano mjesto u prvih 11. I Ilkay naravno kad se vrati ako bude igrao nako kao prošle sezone , i on bi trebao igrat u prvih 11. Schmelzer je totalno pao u formi katastrofa, Bender će većinom grijati klupu, kao i Schmelzer, a Weindefeller će biti pozvan, ali kako to već obično biva mafija Low će Neuera staviti na gol. Što se tiče ovih prijateljskih to su obična sranja, nama se uvijek tu barem jedan igrač povrijedi, da se ja pitam ja bi te prijateljske zauvijek ukinuo !
Nazad na vrh Ići dole
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6623
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 EmptyUto 7 Okt 2014 - 16:55

Za nemacku repku Lew je od nasih igraca pozvao Durma,Gintera,Hummelsa i Romana.

Toliko o tome da ce ih postedeti za ovu reprezetativnu pauzu...
Nazad na vrh Ići dole
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8337
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 EmptyUto 7 Okt 2014 - 17:00

Samo ne nova povreda, samo ne to..
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14163
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 EmptyUto 7 Okt 2014 - 17:06

Trebalo bi da postedi za prijateljski mec ako se ne varam...
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10853
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 EmptySub 11 Okt 2014 - 10:32

Raznovrsnost Nemaca ključ uspeha

Nedavno istraživanje Fudbalskog saveza Nemačke i Bundeslige pokazalo je koliko je reprezentativaca te zemlje iznedrio svaki klub od osnivanja lige.

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 20959306665438142d522a1680812851_orig

Očekivano dominantan je šampion Bajern, ali veliki broj igrača potiče iz raznih drugih klubova, što po rečima čelnika klubova potvrđuje kvalitet takmičenja.

Predsednik Bavaraca Karl-Hajnc Rumenige pre par meseci je hvalio rivalski klub Dortmund i kvalitet fudbala u zemlji zbog njegove konkurentnosti, a ispostavlja se da je upravo to temelj jake nacionalne selekcije.

"Samo ako svi budemo jaki, bićemo dominantni u Evropi, na klupskom i reprezentativnom nivou. Ako se jedan klub previše ističe, kvaliet prvi strada. Ljudi misle da je Bajern svetlosnim godinama ispred ostalih, ali dokazano je da to nije istina i drago mi je što je tako", zaključio je Rumenige.

Od trenutnih članova Bundeslige, ispod je prikazana lista sa timovima koji su tokom godina najviše doprineli reprezentaciji, kao i količina igrača koje su slali u 'Die Mannscaft'.

1. Bajern Minhen 85
2. Borusija Dortmund 52
3. HSV 50
4. Šalke 45
5. Štutgart 44
6. Keln 42
7. Verder Bremen 41
8. Borusija Menhengladbah/Nirnberg po 37
9. Bajer Leverkuzen 34
10. Ajntraht Frankfurt 29

Nemci su u svojoj bogatoj fudbalskoj istoriji četiri puta osvajali Svetsko, a tri puta Evropsko prvenstvo.
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14163
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 EmptySub 11 Okt 2014 - 16:11

Pa i nismo tako losi,52 reprezentativca smo dali sto je opet bas fino.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Sponsored content





BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
BvB igraci u nacionalnim timovima
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» IGRAČI SA PROSTORA EX-JUGOSLAVIJE U BVB !!!!
» Kviz: BVB Igraci "FOTO"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Ballspielverein Borussia 09 e.V. Dortmund :: Sve Vezano za Borussia Dortmund-
Skoči na: