Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Tetovaze navijaca Borusije Dortmund Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Tetovaze navijaca Borusije Dortmund Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
Tetovaze navijaca Borusije Dortmund EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
Tetovaze navijaca Borusije Dortmund EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
Tetovaze navijaca Borusije Dortmund EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
Tetovaze navijaca Borusije Dortmund EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
Tetovaze navijaca Borusije Dortmund EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
Tetovaze navijaca Borusije Dortmund EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
Tetovaze navijaca Borusije Dortmund EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
Tetovaze navijaca Borusije Dortmund EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
Tetovaze navijaca Borusije Dortmund EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 Tetovaze navijaca Borusije Dortmund

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6782
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Tetovaze navijaca Borusije Dortmund Empty
PočaljiNaslov: Re: Tetovaze navijaca Borusije Dortmund   Tetovaze navijaca Borusije Dortmund EmptyNed 14 Jul 2013 - 19:25

Odlično! Meni su super tetovaže i gledao sam pre nešto, voleo bih da jednog dana imam grb kluba na ruci ili leđima. Ova mi se baš sviđa

Tetovaze navijaca Borusije Dortmund Tattoos-26
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14169
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Tetovaze navijaca Borusije Dortmund Empty
PočaljiNaslov: Re: Tetovaze navijaca Borusije Dortmund   Tetovaze navijaca Borusije Dortmund EmptyNed 14 Jul 2013 - 20:08

e dobar topik,licno nemam tatoo ali bi stavio i to bi bilo tipa kombinacije grada Dortmunda i BVB.sa ovim slikama mozda nesto mi se svidi pa ko zna,mada kad bi i odlucio se na taj potez uradio bi to u Dortmundu nikako negde kod nas.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9687
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Tetovaze navijaca Borusije Dortmund Empty
PočaljiNaslov: Re: Tetovaze navijaca Borusije Dortmund   Tetovaze navijaca Borusije Dortmund EmptySre 17 Jul 2013 - 2:43

To si upravu za ovde. Higijena je 0
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5862
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Tetovaze navijaca Borusije Dortmund Empty
PočaljiNaslov: Re: Tetovaze navijaca Borusije Dortmund   Tetovaze navijaca Borusije Dortmund EmptyPet 23 Avg 2013 - 0:35

Ima dobrih radova u p.m.
Ja imam do sada 2 tetovaze i planiram trecu u koju bi bio ukljucen i voljeni klub!Naravno,nikad ne bi uradio nesto sto mi ne znaci,a kako me ovaj klub cini sretnim i volim ga srcem i iskreno...zasto da ne!S tim da imam neke planove,ali treba tu jos razmisliti sta i kako bi,pa kad bude(a nadam se da hoce)postavim ovdje!Wink 

p.s.Ma ima ljudi i ovdje da vode racuna o higijeni,jbg kao sto kazu,koliko para toliko muzike!Drugo je sto se ljudi kod nas tetoviraju kod bivsih zatvorenika za 20 KM(iz dosade u cuzi crtao pa odma tatoo majstor) i kaze kako mi je lose uradio ili...Ima par likova u BiH koji ubijaju kako rade,ali sve ima svoju cijenu!Wink 
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14169
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Tetovaze navijaca Borusije Dortmund Empty
PočaljiNaslov: Re: Tetovaze navijaca Borusije Dortmund   Tetovaze navijaca Borusije Dortmund EmptyPet 23 Avg 2013 - 1:08

pa odakle si?jbga ima tatoo u Doboju ali nisam bas siguran u kvalitet.inace mogu vam reci jednu stvar ako se odlucite da se tetovirate dobro obratite paznju kakvu tintu koriste jer znam pouzdano da mnogi umesto originalne tinte za tatoo koriste tinte koje se inace koriste za trajnu sminku!tako da budete oprezni jer ta tinta apsolutno nije dobra ako vas zeznu jer posle 2-5 godina se gubi ili totalno izbledi.

inace smopiBVB ako vec imas u planu da picis u DO onda stekaj za tatoo gore i nek ti urade to u Dortmundu,vidi na netu sta imaju u ponudi a siguran sam da te u DO nece zajebati jer u DO kad radis tatoo sa motivima BVB-a i DO to je svetinja!
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5862
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Tetovaze navijaca Borusije Dortmund Empty
PočaljiNaslov: Re: Tetovaze navijaca Borusije Dortmund   Tetovaze navijaca Borusije Dortmund EmptyPet 23 Avg 2013 - 18:57

Ja sam ti druze iz SA i ovo sto sam radio,radio mi je jedan covjek koji je nazalost umro...Bio je najjaci u gradu,a i licno sam ga poznavao!Sad mu radi buraz.Vjeruj mi prije 4-5 godina sam uradio,i nikad nisam isao na popunjavanje ili bilo sta,nema milimetar fule...
Inace u BiH ti je najjaci jedan lik iz Zenice,perverzija kako radi!Par drugova imam koji su kod njega radili,nema dalje,samo sto se moras nekad naruciti mjesec prije i poskup je...ali vrijedi!Radi lik i 3D tetovaze,ludnica!Malo progooglaj,zove se COBER(tako ga zovu),vjerovatno ce ti izbaciti njegovu stranicu pa pogledaj!

p.s.inace,ponavljanje ili dopunjavanje ako je negdje fula i sl. je besplatno kod svakoga,bar bi trebalo biti!Wink 
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14169
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Tetovaze navijaca Borusije Dortmund Empty
PočaljiNaslov: Re: Tetovaze navijaca Borusije Dortmund   Tetovaze navijaca Borusije Dortmund EmptyPet 23 Avg 2013 - 20:10

Hvala na info,uostalom eto svima dobra i proverena informacija.3D tatoo je sada bas postao hit i dosta se trazi a ako taj lik u Zenici to radi nije ni cudo sto mu treba zakazati rezervacije,jbga sve sto valja u BiH to se moze izbrojati na prstima jedne ruke.

Ali opet za tetoviranje BVB amblema,slika itd ipak preporuka je Dortmund jer oni imaju mali milion primera i skica od kojih oci ispadaju.Jbga DO je DO Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14169
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Tetovaze navijaca Borusije Dortmund Empty
PočaljiNaslov: Re: Tetovaze navijaca Borusije Dortmund   Tetovaze navijaca Borusije Dortmund EmptyUto 29 Apr 2014 - 16:52

Evo i nove tetovaze na Aubi

Tetovaze navijaca Borusije Dortmund 10169441_749528895091455_2380840004132870171_n
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5862
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Tetovaze navijaca Borusije Dortmund Empty
PočaljiNaslov: Re: Tetovaze navijaca Borusije Dortmund   Tetovaze navijaca Borusije Dortmund EmptyUto 29 Apr 2014 - 16:57

Na Aubi i na Reusu!I Reus je nesto nadopunjavao na ruci...Odlucio je da je cijelu isara,i taj fazon mi je extra,jedna ruka cijela ispunjena a na drugoj nista-JEBACKI!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tetovaze navijaca Borusije Dortmund Empty
PočaljiNaslov: Re: Tetovaze navijaca Borusije Dortmund   Tetovaze navijaca Borusije Dortmund Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Tetovaze navijaca Borusije Dortmund
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Razne Sportske Vesti i Zastarele teme sa foruma :: Razne i zastarele teme :: Borussia Dortmund Fans (Navijaci)-
Skoči na: