Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Robert Lewandowski - Page 2 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Robert Lewandowski - Page 2 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
Robert Lewandowski - Page 2 EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
Robert Lewandowski - Page 2 EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
Robert Lewandowski - Page 2 EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
Robert Lewandowski - Page 2 EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
Robert Lewandowski - Page 2 EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
Robert Lewandowski - Page 2 EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
Robert Lewandowski - Page 2 EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
Robert Lewandowski - Page 2 EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
Robert Lewandowski - Page 2 EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 Robert Lewandowski

Ići dole 
+11
smopiBVB
Marko
Becej City
BurazOdCaxa
ALDIN09
Cone BvB
bloodyczech
MilanBvB09
BVB fan LU
AndreasCaxBVB
Strahinja
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Sledeći
AutorPoruka
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10850
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Robert Lewandowski - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski - Page 2 EmptyČet 20 Jun 2013 - 9:47

Ma nek ide gde hoce mi se ovde vise zabavismo pivom i rakijom nego njime Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9678
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Robert Lewandowski - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski - Page 2 EmptyČet 20 Jun 2013 - 14:07

Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10850
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Robert Lewandowski - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski - Page 2 EmptyČet 20 Jun 2013 - 14:22

zbogom lewo dobro dosla rakijo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14160
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Robert Lewandowski - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski - Page 2 EmptyČet 20 Jun 2013 - 14:31

pa i pivo je u sklopu fudbala ev sledece posle piva ide cips.
pringles cipsevi auh jos ako su od chilija daj vamo...
inace nije los ni domaci chipsy ali ipak vise volim ove ljute sto preznojavaju od pringlesa.
ako ima neko jos neki za koj nisam cuo a da je dobar nek predlozi.

inace juce sam probao Poljsko pivo Lech ostalo mi jos od kolekcije piva koje sam doneo iz Nemacke i bome mogu da kazem da je izuzetno kvalitetno,takodje probao sam i Tyskie ali on ipak ima taj ukus koji vise vuce ka nasem pivu pa ko se nadje u svabiji a hoce nesto slicno iz nasih krajeva preporuka je Tyskie Smile 
ako se kojim slucajem nadjete u Gelsenkirchenu izbegavajte Stauder jer nije nesto dok eto zamislite Veltins nisam probao koji je inace i sponzor Scheisse 04 pa vam ne mogu reci kakvog je kvaliteta.

A o Lewandowskom...... WHO THE FUCK IS THAT GUY?!?
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9678
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Robert Lewandowski - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski - Page 2 EmptySre 17 Jul 2013 - 2:40

Lewy danas posle utakmice izjavio za bild da se pomirio sa time da ce narednu sezonu igrati i dalje u bvbu. Vatcke je izjavio da jee znao da je Lewy ja covek i da ce on svoj ugovor odraditi profesionalno i da ce pruziti jos bolju sezonu u dresu bvba. Lewy je u poslednje dve prijateljske utakmice dva puta bio strelac.
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14160
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Robert Lewandowski - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski - Page 2 EmptySre 17 Jul 2013 - 3:13

da ce se pomiriti sa cinjenicom to mora al da ce dati maximum e to cemo da vidimo tek!
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6773
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Robert Lewandowski - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski - Page 2 EmptySre 17 Jul 2013 - 10:02

Samo čekam da vidim kako će odigrati u Superkupu i hoće li se ponoviti finale LŠ... Što se njegovog "mirenja" sa ostankom u BVB-u tiče neće mu biti teško jer mu je uprava ako se sećate utrostručila platu za poslednju sezonu...
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9678
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Robert Lewandowski - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski - Page 2 EmptySre 17 Jul 2013 - 13:43

Bio bi sok da produzi ugovor sa nama, ali ja ocekujem krajem avgusta on prelazi u bayern
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6620
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

Robert Lewandowski - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski - Page 2 EmptyČet 18 Jul 2013 - 16:30

Otvoreni rat Levandovskog i Dortmunda: Zaprepašćen sam kako me tretiraju, prisiljen sam da ostanem!

Poljak javno napao čelnike Borusije

Sve su veće tenzije između Roberta Levandovskog i Boruisje! Najbolji strelac Milionera kaže da je zaprepašćen kako se klub ophodi prema njemu i tvrdi da je prisiljen da ostane u Dortmundu protiv svoje volje.
"U drugoj polovini sezone, kao i obično, dao sam sve za Borusiju. Igrao sam i davao golove misleći da će mi dopustiti da odem. Bio sam siguran da ću dobiti zeleno svetlo, ali od toga nema ništa. Odjednom je sve postalo drugačije. Prisiljavaju me da ostanem, zaprepašćen sam načinom na koji me tretiraju. Sad moram da prihvatim da neću promeniti klub ovog leta", poručio je Poljak kome ugovor ističe narednog leta.
Za njegove usluge zainteresovani su bili gotovi svi najveći evropski klubovi, ali je on izrazio želju da pređe u Bajern, što mu, bar za sada, nije dozvoljeno.
Mozzartsport.com
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9678
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Robert Lewandowski - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski - Page 2 EmptyČet 18 Jul 2013 - 17:07

Treba ga prodati i dovesti mesto njega eriksena i nekog mladog potencionalnog napadaca ko onog korejca a ovaj Obemijang moze da igra u spicu bez problema
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6620
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

Robert Lewandowski - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski - Page 2 EmptyČet 18 Jul 2013 - 17:17

Bas o tome sam razmisljao sad...Na Lewu bi zaradili barem 30 miliona,na njegovu poziciju stavimo aubameyanga i dovedemo Eriksena za koga bi utrosili oko 16-17 miliona i za ostatak da pokrpimo odbranu,da dovdeemo barem jos jednog beka i svi srecni svi zadovoljni. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6773
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Robert Lewandowski - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski - Page 2 EmptyČet 18 Jul 2013 - 17:24

Stoka obična... Nemam više komentara za njega, gov*o!
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10850
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Robert Lewandowski - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski - Page 2 EmptyČet 18 Jul 2013 - 20:08

Odbio je i Real i sve ostale klubove.Covek je jednostavno Bayernovac i meni je najiskrenije zao sto je uopste igrao za Borusiju ove tri godine!! Ipak je Borusija zasluzila mnogo bolje...
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14160
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Robert Lewandowski - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski - Page 2 EmptyČet 18 Jul 2013 - 21:01

SMECE!Danas jos dolio ulje na vatru!Juce kaze kako se pomirio sa cinjenicom a danas kako ga lose tretiraju jbte!I jos kaze kako je sve dao od sebe proslu sezonu da bi ga pustili ove sezone u voljeni mu bauern!Pa jbte jel pise igde u ugovoru da ako odigras sezonu extra onda mozes da ides iako pise da imas jos jednu godinu?!Koja volina majku mu jebem!I to govno treba da igra u Dortmundu sledecu sezonu jebem im sve zivo!A dodacu da sad sve ove izjave dolaze i od njegovih menadjera da vrsi pritisak da ga BVB pusti jer i oni ce omastiti brkove sa eventualnim transferom.No da je imalo covek kao sto nije ne bi podlego pod pritiskom i izjavljivao takve gluposti ali eto govno jedno obicno nabijem ga na kolac i jebem ti dan kad su ga doveli!
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6773
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Robert Lewandowski - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski - Page 2 EmptyPet 19 Jul 2013 - 10:53

Što bi u narodu rekli - rani pašče da te ujede...

Trebalo je govno da pređu u 2. englesku ligu jebemu sve po redu, da nije došao u Borusiju danas bi tamo i igrao i san bi mu bio a igra za Wigan npr a ovako se stoka bahati pa sanja bauern jebo ga on i njega i menadzera u kur*c! Kamo lepe sreće da ga Kloppo prebaci u II tim pa da igra malo u 3. ligi!
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14160
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Robert Lewandowski - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski - Page 2 EmptyPet 19 Jul 2013 - 22:24

i ja bi prvo mu polomio noge a onda mu zenu povalio Very Happy 
neverovatno sta sve izlazi iz Dortmunda ja ovako nesto jos ne cujem nigde da se desava kao u DO da igrac kome je sve pruzeno toliko kenja po svemu onome sto su napravili od njega to sto jeste.zaista neverovatno!
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
ALDIN09

ALDIN09


Broj poruka : 382
Points : 4441
Reputation : 12
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 41
Lokacija : Jablanica

Robert Lewandowski - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski - Page 2 EmptyPet 19 Jul 2013 - 23:12

ZA NAS BI NAJBOLJE BILO PRVO DA GA POBRIŠEMO SA SVIH MOGUĆIH TEMA U KOJIMA SE DOTIČNO GOVNO SPOMINJE JER AKO OVAKO NASTAVI SVI DO JEDNOG ĆEMO FASOVATI ŠEĆER OD SEKIRACIJE.
ŠTO JE PREVIŠE , PREVIŠE JE !!!!!!!!!!!!!!!!
DOSTA O LEWATU PRIČAJMO MALO O NAMA Smile HEHEHEH
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10850
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Robert Lewandowski - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski - Page 2 EmptyPet 19 Jul 2013 - 23:56

Ma jedan novi topic sa imenom SMECE ili SLJAM,e toliko je bar zasluzio ...
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6773
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Robert Lewandowski - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski - Page 2 EmptySub 20 Jul 2013 - 0:51

Slažem se sa Milanom, nema brisanja nego topic NAJVEĆI ŠLJAM i za njega i za judu, toliko su zaslužili zbog svog "nesebičnog" doprinosa Borusiji.
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6773
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Robert Lewandowski - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski - Page 2 EmptyNed 28 Jul 2013 - 11:02

Pa da 8 bajernovih igrača i 3 naša vrlo realno. I gde je tu Rojs? Gde je Neven??

Dante jeste na neki način otkrovenje sezone i odličan je štoper što pokazuje i time što je u 29. godini zaigrao za Brazil ali Neven je po meni i dalje puno bolji od njega. Neven i Mats su tandem iz snova!

A kad smo već kod bajerna jeste li čuli Banjca sinoć puna mu usta bajerna i Gvardiole, ne bih da budem vulgaran al msm da on dr** na bajern. Poslao sam mu lepo mail sinoć, ljubazno ga zamolio da nas više ne naziva "milionerima" i da pomene naš forum ali nije hteo.
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14160
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Robert Lewandowski - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski - Page 2 EmptyNed 28 Jul 2013 - 17:48

Ja moram dodati samo da pizde sa sportske.net ignorisu moje poruke na koje prozivam navijace bauerna iako nema vulgarnosti vec pisem ono sto jeste.

A sto se tice komentatora od sinoc na eurosportu pa taj ne zna ni koju utakmicu prenosi,covek nalupa toliko gluposti da nemam reci.Samo jedno Piszcek ne igra zbog prehlade!?!WTF???
Goetze sinoc nije dosao u Munchen na utakmicu,jos jednom WTF??!Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6773
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Robert Lewandowski - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski - Page 2 EmptyNed 28 Jul 2013 - 18:26

Hahahahahaha Very Happy

To sam bio zaboravio da je izvalio Pišček i Miktarijan ne igraju zbog prehlade Very Happy

Nazad na vrh Ići dole
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6620
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

Robert Lewandowski - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski - Page 2 EmptyNed 28 Jul 2013 - 23:42

Levandovski: Želeo sam da odem iz Dortmunda, ali...

Reprezentativac Poljske želeo je da napusti Milionere još ovog leta, ali mu uprava to nije dozvolila, zbog čega sada ima velike probleme sa pojedinim ljudima u klubu

Posle sjajne sezone, u kojoj je Robert Levandovski potpuno eksplodirao i na 49 utakmica postigao 36 golova, mnogi evropski klubovi stali su u red za reprezentativca Poljske, koji je želeo već ovog leta da završi priču sa Milionerima.
Međutim, naišao je na nepremostivu prepreku, zbog koje su “izvisili“ Čelsi, Real Madrid i Bajern – uprava ne želi da pusti 24-godišnjeg centarfora, iako ima još samo godinu dana ugovora. Zbog toga će Levandovski na kraju sezone otići kao slobodan igrač, a vicešampion Evrope i Bundeslige će ostati bez dinara obeštećenja. On je u intervjuu za nemački Sky rekao da je bio spreman da napusti Dortmund, ali...
“Što se mene lično tiče, stvar je bila rešena. Ja sam hteo da odem, ali mi ljudi iz uprave to nisu dozvolili. Verujte mi, sa sadašnjim saigračima sam u odličnim odnosima, ali sa pojedinim ljudima u klubu sada imam velikih problema. Čudna je situacija i teško da bih mogao da vam je objasnim sada“, rekao je Levandovski.
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10850
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Robert Lewandowski - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski - Page 2 EmptyPon 29 Jul 2013 - 0:18

Pa normalno da ima velikih problema kad je KRETEN ali.... to ali bi moglo mozda i da ga opere ako shvati da ce kod Gecea da prima po 4 komada i da se bruka !!
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14160
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Robert Lewandowski - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski - Page 2 EmptyPon 29 Jul 2013 - 1:29

Aubemayang ce ga satresti s one stvari kad predje u bauern,ovaj me odusevio na superkupu.S obzirom da znamo kako Dortmund igra brze kontre Aubemayang bi tu mogao da bude pravi pogodak i nezaustavljiv ka golu protivnika.Nema tog defanzivca koji ce moci da ga isprati lol.
A Lewa ako je vec toliko glup da ide u raspali bauern nek ide.Evo citam vec pocinju problemi kod njih,nakupili su toliko igraca da ce mnoge"super zvezde"morati na klupu a to se bas nece svideti njihovim klupadjijama hehehehe.... pokopace sami sebe majmuni a dace bog da imamo dobru BL sezonu i uzmemo opet salataru!A onda Lewu da ispratimo luzerima Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Sponsored content





Robert Lewandowski - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Robert Lewandowski
Nazad na vrh 
Strana 2 od 12Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Razne Sportske Vesti i Zastarele teme sa foruma :: Razne i zastarele teme-
Skoči na: