Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Gundogan pred prouženjem ugovora! Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Gundogan pred prouženjem ugovora! Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
Gundogan pred prouženjem ugovora! EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
Gundogan pred prouženjem ugovora! EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
Gundogan pred prouženjem ugovora! EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
Gundogan pred prouženjem ugovora! EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
Gundogan pred prouženjem ugovora! EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
Gundogan pred prouženjem ugovora! EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
Gundogan pred prouženjem ugovora! EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
Gundogan pred prouženjem ugovora! EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
Gundogan pred prouženjem ugovora! EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 Gundogan pred prouženjem ugovora!

Ići dole 
+4
AndreasCaxBVB
Strahinja
Osha
BVB fan LU
8 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6771
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Gundogan pred prouženjem ugovora! Empty
PočaljiNaslov: Gundogan pred prouženjem ugovora!   Gundogan pred prouženjem ugovora! EmptyPon 17 Jun 2013 - 15:18

U intervju za magazin Kicker Nemački reprezentativac i član Borusije Dortmund izjavio je da se oseća srećno u Dortmundu i da ozbiljno razmišlja o produženju ugovora.

"Ja sam u klubu veoma, veoma srećan! Radim sa meni dragim ljudima i svestan sam šta sve imam u BVB-u. Neizmerno sam zahvalan treneru Kloppu koji mi je pomogao da sazrim kao igrač i da nađem svoje mesto u nacionalnom timu Nemačke što mi je bila želja od malena." rekao je 22-godišnji igrač i dodao:

"Trenutno sam na odmoru u Turskoj. Kada se vratim imaću razgovor sa upravom Borusije. Rano je o bilo čemu govoriti ali ja želim da i dalje budem deo tima koji iz dana u dan sve više raste. Sledeće sezone ću sigurno igrati za Borusiju a o mojoj daljoj budućnosti ću zasgovarati sa upravom. Voleo bih da ostanem u Dortmundu."

Izjavio je Ilkay Gundogan koji je igrama u ovogodišnjoj LŠ zasenio čitav fudbalski svet!

kicker.de
Nazad na vrh Ići dole
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8332
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Gundogan pred prouženjem ugovora! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gundogan pred prouženjem ugovora!   Gundogan pred prouženjem ugovora! EmptyČet 28 Nov 2013 - 4:56

Meni ovo mutno postaje sve, oko produženja ugovora. Ali, pravdaju to time da se povrijedio i da će nakon toga da produže taj famozni ugovor. Da baš vidimo.
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9676
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Gundogan pred prouženjem ugovora! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gundogan pred prouženjem ugovora!   Gundogan pred prouženjem ugovora! EmptyČet 28 Nov 2013 - 8:42

Ja mislim da je to gotova stvar da on produzuje nije on Juda!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14158
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Gundogan pred prouženjem ugovora! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gundogan pred prouženjem ugovora!   Gundogan pred prouženjem ugovora! EmptyČet 28 Nov 2013 - 15:17

U januaru ce biti sve reseno oko Gunde videcete.

Inace kad igram FM14 Gundo dobija ponude iz Reala a kad odbijem onda mu agent trazi novi ugovor i ja ga produzim bez frke Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
bloodyczech

bloodyczech


Broj poruka : 736
Points : 4759
Reputation : 5
Datum upisa : 14.05.2013
Godina : 41
Lokacija : Sarajevo

Gundogan pred prouženjem ugovora! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gundogan pred prouženjem ugovora!   Gundogan pred prouženjem ugovora! EmptyČet 28 Nov 2013 - 16:51

ako ce ici onda bolje da ode sad u januaru nego na ljeto.Nakon povrede trazio bi formu i taman kad bi je nasao otisao bi,tako ako ce ici nek ide odmah.
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10848
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Gundogan pred prouženjem ugovora! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gundogan pred prouženjem ugovora!   Gundogan pred prouženjem ugovora! EmptyNed 1 Dec 2013 - 23:10

Konacno se opametio !! Jos samo da se vrati sto pre na teren i bice super
Nazad na vrh Ići dole
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8332
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Gundogan pred prouženjem ugovora! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gundogan pred prouženjem ugovora!   Gundogan pred prouženjem ugovora! EmptyČet 16 Jan 2014 - 13:58

OČIGLEDNO DA OVO NEĆEMO DOČEKATI. Ode nam i Ilkay, a toliko smo se osvrtali da će nam preokrenuti sezonu u nastavku, šta sada? Koji as je sad u igri?!
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14158
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Gundogan pred prouženjem ugovora! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gundogan pred prouženjem ugovora!   Gundogan pred prouženjem ugovora! EmptyČet 16 Jan 2014 - 14:28

Barsa,Real ili MANU jedan od ovih timova su u igri i sve je izglednije da ce nas napustiti.

Mi nemamo nikakvog keca u rukavu sto se tice njegovog odlaska,sem jedino ako ne dovedemo nekog iz Estonske lige kao zamenu.Cuo sam da su Estonski igraci bolji i od Brazilskih (sarkazam je cudo).
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9676
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Gundogan pred prouženjem ugovora! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gundogan pred prouženjem ugovora!   Gundogan pred prouženjem ugovora! EmptyČet 16 Jan 2014 - 14:45

Ma ide u Barsu pitanje dana kada ce biti objavljeno
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10848
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Gundogan pred prouženjem ugovora! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gundogan pred prouženjem ugovora!   Gundogan pred prouženjem ugovora! EmptyČet 16 Jan 2014 - 17:21

Ma mora da ima neki Cecen dobar za Borusiju Very Happy

Ja se samo nadam da ce Ilkaj ako to vec zeli otici sad na zimu. Ne mogu da gledam posle dve bitange do kraja sezone kako paze na zlatne nogice a mi gubimo bodove
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6771
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Gundogan pred prouženjem ugovora! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gundogan pred prouženjem ugovora!   Gundogan pred prouženjem ugovora! EmptyČet 16 Jan 2014 - 18:45

Eh ja sam skroz zaboravio na ovu temu, čak sam se obradovao kad sam video naslov kad ono! Prc, e jbg... Napraviće on neviđenu grešku ako ode ali ajde, ništa ne može na silu... 

Bar neće u bajern...
Nazad na vrh Ići dole
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8332
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Gundogan pred prouženjem ugovora! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gundogan pred prouženjem ugovora!   Gundogan pred prouženjem ugovora! EmptyČet 16 Jan 2014 - 19:05

Jebi ga, bolje lapiti lovu i kupiti 3 mlada igrača, željna igre, dokazivanja i napredovanja. Nego natezati se oko ovoga i na kraju dobili 0 evra.
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14158
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Gundogan pred prouženjem ugovora! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gundogan pred prouženjem ugovora!   Gundogan pred prouženjem ugovora! EmptyČet 16 Jan 2014 - 20:24

Jedina cinjenica kod Gunde sto me boli je isto kao i sa Kagawom,dakle dosli kao nepoznati Kloppo ih napravio svetskim igracima i posle samo 2-3 godine okrecu ledja i odose iz kluba.A sad ako ce u Spaniju ili Englesku ili bilo gde drugde to me i ne boli kao cinjenica za ona dva pedera plus sto mi je Reus izvukao zivac sa onim demantijem da on tako nesto ne bi nikad rekao i ostavio otvorena vrata za prelaz u septicku jamu.

Neka samo ovi nasi supci od uprave izvuku dobre pare a ne sicu i svi smo srecni,nek napune budjet za leto pa valjda ce tada dovesti nesto sto vredi ulozene pare.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
aubame

aubame


Broj poruka : 1251
Points : 5087
Reputation : 5
Datum upisa : 16.11.2013
Lokacija : zlaTu

Gundogan pred prouženjem ugovora! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gundogan pred prouženjem ugovora!   Gundogan pred prouženjem ugovora! EmptyČet 16 Jan 2014 - 21:22

Ma više mi dokundisalo pričat o njemu ! Neka ide , pokajat će se kasnije, ili ako ima trunku pameti neka produži ugovor i svi mirni ! Al i mene baš boli to što kao i od Kagawe Klopp napravi igračinu i oni okrenu leđa nakon par godina, pu jebo te to !
Nazad na vrh Ići dole
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8332
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Gundogan pred prouženjem ugovora! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gundogan pred prouženjem ugovora!   Gundogan pred prouženjem ugovora! EmptyČet 16 Jan 2014 - 22:35

Kratak i prost odgovor. Jebemu mater kilavu, neka ide dok se nije raspao.
- Možda se u Barceloni ili Realu sastavi, al' u kurcu!
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10848
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Gundogan pred prouženjem ugovora! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gundogan pred prouženjem ugovora!   Gundogan pred prouženjem ugovora! EmptyPet 17 Jan 2014 - 2:34

Ja iskreno mislim da ce biti odlican gde god da ode. Deluje mi kao tip igraca koji moze u svakom klubu ovako da igra.

Najvise bih voleo da produzi ugovor ali ako vec nece nek ide sto pre, bolje za sve.
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14158
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Gundogan pred prouženjem ugovora! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gundogan pred prouženjem ugovora!   Gundogan pred prouženjem ugovora! EmptyPet 17 Jan 2014 - 3:19

Ne znam dal ce se bas snaci u Barsi ili Realu ali recimo za MANU mislim da bi mu bolje legao,mada sa druge strane on je tek poceo da se razvija u jos boljeg igraca i desila se ova povreda.Realno za njega bi bilo naj bolje da ostane u BVB na jos koju sezonu ali sad sta je tu je.Ugovor nece da produzi jos uvek a vremena nestaje,ili prodaja ili ode jos jedan za djabaniju.
U ovom slucaju nek ga prodaju vec sada i zavrsena stvar ionako nemamo ove sezone nikakve koristi od njega.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8332
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Gundogan pred prouženjem ugovora! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gundogan pred prouženjem ugovora!   Gundogan pred prouženjem ugovora! EmptyPet 17 Jan 2014 - 3:28

Neka ide, da ne bi morao i njemu klice da jebem zbog prelaska u Bajern. Ovako bih bio miran barem.
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6771
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Gundogan pred prouženjem ugovora! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gundogan pred prouženjem ugovora!   Gundogan pred prouženjem ugovora! EmptyPet 17 Jan 2014 - 11:04

E ljudi o čemu mi pričamo. Sinoć čitam PSG spreman da ponudi 40 miliona Benfici za Lazara Markovića hej!!! A Gundo da ode za 25 miliona???

Nemam reči!
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10848
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Gundogan pred prouženjem ugovora! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gundogan pred prouženjem ugovora!   Gundogan pred prouženjem ugovora! EmptyPet 17 Jan 2014 - 11:58

Markovic je toliko dobro poceo da igra u Benfici da je to cudo. Ne verujem da PSG hoce da da 40 miliona mislim da su to stavili jer je tolika otkupna klauzula.

Toliko su prvo trazili za MAtica pa je otiso u Celzi za 22 mil.

Gindi je u startu trebala klauzula od 50 miliona, ili da sad sami kazu moze da ide za 40 minimum.

Nije stvar u tome koji igrac vise vredi vec ko zna bolje da posluje. Nazalost po nas nasa uprava zna da dovodi vrhunske igrace ali ne zna da ih proda kako treba.

Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14158
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Gundogan pred prouženjem ugovora! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gundogan pred prouženjem ugovora!   Gundogan pred prouženjem ugovora! EmptyPet 17 Jan 2014 - 14:18

problem kod Gunde je sto mu ugovor traje jos godinu i po i svaki dan sve manje sto automatski znaci i manje para.Sve dok ne dodjemo do toga ako ne produzi da ostane zadnju godinu u BVB pa free napolje.Eto nasa glupa uprava i njihova glupa prodajna politika.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10848
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Gundogan pred prouženjem ugovora! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gundogan pred prouženjem ugovora!   Gundogan pred prouženjem ugovora! EmptyPet 17 Jan 2014 - 16:54

Pa i mene plasi upravo to. Bolje nek ide sad pa nek nam igra Sahin nego da se mrcvarimo sa njim kao sa ovim poljskim pederom
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14158
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Gundogan pred prouženjem ugovora! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gundogan pred prouženjem ugovora!   Gundogan pred prouženjem ugovora! EmptyPet 17 Jan 2014 - 18:43

pazi jednu stvar Gundo ako bi i ostao ja verujem da ce on odraditi svoj deo profesionalno a ne kao smece u napadu.ipak on ima izbor pred sobom da se odluci sta ce,ovde BVB nece ga stopirati kao u slucaju Lewandowskog tako da je i Zorc sa ovim ultimatumom dao do znanja da BVb zeli da zaradi na njemu a ne da ga pusti za dz.sa je sve na njemu i koju god odluku da donese postovacemo je iako licno mislim da je mogao da ostane u BVB jos makar dve sezone kad ce i biti jos bolji igrac i nama omoguciti solidnu zaradu a ne ovu"sicu"od 28 miliona eura.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8332
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Gundogan pred prouženjem ugovora! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gundogan pred prouženjem ugovora!   Gundogan pred prouženjem ugovora! EmptyPet 17 Jan 2014 - 19:07

Ma 45 miliona i neka ga uzmu za ručicu, pa makar to bio i Bayern. NE DAJ DŽABE NIŠTA, to je poenta Watzke!
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14158
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Gundogan pred prouženjem ugovora! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gundogan pred prouženjem ugovora!   Gundogan pred prouženjem ugovora! EmptyPet 17 Jan 2014 - 19:26

Heh,ako bi u bauern onda moramo poceti i po njemu da pljujemo.Nemojte vise ljudi nestade mi"materijala"da pljujem tolike igrace svake godine  Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Sponsored content





Gundogan pred prouženjem ugovora! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gundogan pred prouženjem ugovora!   Gundogan pred prouženjem ugovora! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Gundogan pred prouženjem ugovora!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Ilkay Gündogan
» Prvo Okupljanje Navijaca Sa Balkana (Pred Finale DFB Pokala)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Ballspielverein Borussia 09 e.V. Dortmund :: Sve Vezano za Borussia Dortmund-
Skoči na: