Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu

Ići dole 
+4
SrkiBVB
AndreasCaxBVB
Josyp
Strahinja
8 posters
AutorPoruka
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9656
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu   Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu EmptyPet 24 Maj 2013 - 14:27

steta, ali super pismo
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Josyp




Broj poruka : 151
Points : 4160
Reputation : 1
Datum upisa : 09.05.2013

Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu   Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu EmptyPet 24 Maj 2013 - 15:54

Pismo s vrlo malo bijesa zapravo. Bez pljuvanja, više s osjećajem čuđenja i nevjerice.

Realan i iskren opis posljedice Gotzeova prelaska u Bayern na jednog pravog navijača Dortmunda.

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu   Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu EmptyPet 16 Avg 2013 - 15:59

veoma dobro pismo ali nije ni tolika steta sto je otisao sad je dossao aubameyang koji je duplo bolji od gotzea to znaci da nema stete za BVB jel su i profitirali i doveli boljeg igraca u tim
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14138
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu   Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu EmptyPet 16 Avg 2013 - 21:19

Auba nije igrac kao Goetze,znace se to samo cekajte da pocne da igra u bauernu.Koliko god mi mislili ko ga jebe falice on nama itekako.

Ali sad sta je tu je zivot tece dalje juda je otisao i ko ga jebe vise,necemo ga vise ni spominjati.A taj text sto je Nish preveo objavili su mnogi mediji i sto jes jes lepo ga je na kulturni nacin odjebo u svim segmentima ali kao sto svi znamo koliko plitak mozak ima Mario cisto sumnjam da je ista razumeo sta mu je David porucio.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
SrkiBVB

SrkiBVB


Broj poruka : 471
Points : 4525
Reputation : 11
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 37
Lokacija : Sombor

Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu   Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu EmptyPet 16 Avg 2013 - 21:34

Skoro isto pismo bi mu i ja poslao, sa jedinom razlikom što bi ja dodao još jednu rečenicu... ovu:

" ... uvek si dobrodošo nazad! ..."

Ja sam kao i svi ostali navijači tužan, i neshvatljivo mi je što je otišao, ali u meni više preovlađuje zahvalnost i poštovanje koje je Mario zaslužio za sve što je pružio za BVB... i zbog toga nebi nikada odbio njegov povratak u Dortmund, što nije nikada isključeno, jer ipak je još mlad.

Ali to je samo moje mišljenje... koje između ostalog imam i kada je u pitanju Lewandowski...
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14138
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu   Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu EmptyPet 16 Avg 2013 - 22:11

Danas aktuelno o judi Goetzeu.Neki lik je uspeo da mu hakuje twitter nalog i postavio Mario Goetze izdajnik,Chamakh je kralj!  Very Happy 


Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu 531893_10151808397742276_2005445199_n
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6550
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu   Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu EmptySub 17 Avg 2013 - 2:23

SrkiBVB ::
Skoro isto pismo bi mu i ja poslao, sa jedinom razlikom što bi ja dodao još jednu rečenicu... ovu:

" ... uvek si dobrodošo nazad! ..."

Ja sam kao i svi ostali navijači tužan, i neshvatljivo mi je što je otišao, ali u meni više preovlađuje zahvalnost i poštovanje koje je Mario zaslužio za sve što je pružio za BVB... i zbog toga nebi nikada odbio njegov povratak u Dortmund, što nije nikada isključeno, jer ipak je još mlad.

Ali to je samo moje mišljenje... koje između ostalog imam i kada je u pitanju Lewandowski...
Slazem se.I za mene ce Gece i Leva uvek biti dobrodosli.Svi ljudi grese...
Mada je oko Leve i dalje sumnjiva rabota...
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6751
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu   Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu EmptyNed 18 Avg 2013 - 8:57

Lepo je praštati ali preko nekih stvari se ne prelazi. Više puta smo već pisali o geceu i tome da li bi mu oprostili.

Jedno su Sahin i Kagava, oni su pogrešili, napustili klub na način koji nije bio baš ok ali uvek su dobrodošli nazad. gece me je toliko uvredio da mu ni ime nikada više neću napisati velikim slovom, on je previše zasrao da bih mu to ikad oprostio.

Naravno, ne pitam se ja i normalno je da uvek ima različitih i više i manje tolerantnih ljudi. Ja sam po prirodi jako tolerantan, možda čak i previše, ali za judu nemam ni najmanje tolerancije.
Nazad na vrh Ići dole
SrkiBVB

SrkiBVB


Broj poruka : 471
Points : 4525
Reputation : 11
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 37
Lokacija : Sombor

Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu   Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu EmptyNed 18 Avg 2013 - 13:23

Ma kakva ljutnja Wink normalno da se ne ljutim. To je samo moje mišljenje što se Gotzea tiče, naravno da ne misle svi kao ja Smile

Mario je otišao, i dobro je što je otišao, jer da nije nebi Watzke dao 50 miliona ovog leta za nove igrače. Sreća, pa je dao... pa su sada 3 dobra igrača pojačala BVB!
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9656
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu   Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu EmptySub 24 Avg 2013 - 1:04

Meni je krivo sto nije cekao kraj lige sampiona i to mu nikad necu oprostiti
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14138
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu   Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu EmptySub 24 Avg 2013 - 1:10

e samo da kazem o Goetzeu,eno ga dere se u Munchenu da pocne mec protiv Nurnberga od prvog minuta a ovi se neckaju dal da ga stave u prvi tim ili sa klupe.posle Rummenige daje izjavu da ce Goetze u bauernu postati igrac svetske klase i tako to...

mislim on je postao igrac svetske klase u Dortmundu jer ga je Dortmund stvorio,izgradio,iskleso a sabani iz Munchena samo pokupili gotov proizvod.jbte koja govna,ono on ce postati igrac svetske klase kod njih...moroni lopovski!
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6550
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu   Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu EmptySub 24 Avg 2013 - 1:28

On ce postati grejac klupe kod njih Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6751
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu   Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu EmptySub 24 Avg 2013 - 11:05

Imaju oni previše kvaliteta da bi čekali judu da proradi, ako odigra loše jednu dve utakmice sve će manje dobijati šanse i ja se iskreno nadam da će sledećeg avgusta biti na raspolaganju Dutu u Werderu ili Slomki u Hanoveru pa nek se kurče samo kako je igrač svetske klase!
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14138
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu   Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu EmptySub 24 Avg 2013 - 15:17

Svinja je u prvoj postavi za Nurnberg,pozelimo mu sve lomove kostiju na terenu!Funjara usljiva!
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6550
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu   Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu EmptySub 24 Avg 2013 - 16:52

Da Bog da promasio prazan gol sa pola metra Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6550
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu   Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu EmptySub 24 Avg 2013 - 16:57

68. min,Judas na klupu Smile
Nazad na vrh Ići dole
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6598
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu   Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu EmptySub 24 Avg 2013 - 17:12

Sha-la-la-la-la-la-la-la ::
Da Bog da promasio prazan gol sa pola metra Very Happy
Da znas da je bio u slicnoj situaciji Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
SrkiBVB

SrkiBVB


Broj poruka : 471
Points : 4525
Reputation : 11
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 37
Lokacija : Sombor

Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu   Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu EmptyPon 26 Avg 2013 - 11:53

Veoma loše je odigrao Gotze meč za vikend! Ako ne iskoristi naredne 2-3 prilike bolje nego ovu, sedeće cele sezone na klupi, pa će tek tada videti šta je dobio sa odlaskom iz BVBa!
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10828
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu   Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu EmptyPon 26 Avg 2013 - 11:56

znam ja HANOVER !!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6751
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu   Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu EmptyPon 26 Avg 2013 - 12:00

lol! 

Hanover mu u svakom slučaju ne gine! Jedva čekaju ljudi da dođe!
Nazad na vrh Ići dole
SrkiBVB

SrkiBVB


Broj poruka : 471
Points : 4525
Reputation : 11
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 37
Lokacija : Sombor

Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu   Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu EmptyPon 26 Avg 2013 - 12:06

Hahahahah Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6550
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu   Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu EmptyPon 26 Avg 2013 - 13:41

A posle Hanovera mu se raduje BSK Borca!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu   Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pismo jednog navijaca BVB upuceno Gotzeu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pesme navijaca BVB-a
» OKUPLJANJE NAVIJAČA BVB SARAJEVO 2013
» Slike Navijaca Iz Borussia Dortmund Balkan Fan Cluba
» Prvo Okupljanje Navijaca Sa Balkana (Pred Finale DFB Pokala)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Razne Sportske Vesti i Zastarele teme sa foruma :: Razne i zastarele teme :: Borussia Dortmund Fans (Navijaci)-
Skoči na: