Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Pogledaj BVB Balkan projekat! Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Pogledaj BVB Balkan projekat! Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
Pogledaj BVB Balkan projekat! EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
Pogledaj BVB Balkan projekat! EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
Pogledaj BVB Balkan projekat! EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
Pogledaj BVB Balkan projekat! EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
Pogledaj BVB Balkan projekat! EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
Pogledaj BVB Balkan projekat! EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
Pogledaj BVB Balkan projekat! EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
Pogledaj BVB Balkan projekat! EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
Pogledaj BVB Balkan projekat! EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 Pogledaj BVB Balkan projekat!

Ići dole 
+6
MilanBvB09
smopiBVB
Becej City
Strahinja
Wamos69
Borussia Dortmund - SRB
10 posters
AutorPoruka
Borussia Dortmund - SRB

Borussia Dortmund - SRB


Broj poruka : 9
Points : 3141
Reputation : 0
Datum upisa : 02.09.2015

Pogledaj BVB Balkan projekat! Empty
PočaljiNaslov: Pogledaj BVB Balkan projekat!   Pogledaj BVB Balkan projekat! EmptySre 2 Sep 2015 - 2:46

Naime, ja sam navijač BVB iz Srbije te planiram osnovati novu stranicu pod nazivom Borussia Dortmund - Serbia, ta stranica već sada ima veliki plan i projekat u smislu da će nakon 3 000 lajkova biti službena stranica Borussie, prva na ovom prostoru, za to imam garancije direktno iz Dortmunda. Stranica će biti pod samim imenom jer klub isključivo priznaje DRŽAVNE stranice, Balkan ne.

Svakako bih hteo da imamo kvalitetne i prijateljske odnose sa najstarijom stranicom sa Balkana, kao i sa ovim forumom, uz nekoliko načina saradnje koje ćemo naknadno dogovoriti. Već sada pre osnivanja planiramo skupove BVB navijača, ne samo preko društvenih mreža, prva stanica bi bio Beograd, uz specijalnog gosta, sportsku ličnost povezanu sa klubom. Pa eto, ukoliko ste, bilo ko od vas zaineteresovani za bilo koji način saradnje, tu sam.

Sve ozbiljne navijače primamo u naš tim, koji će vrlo skoro biti kompletiran, dobro došli su svi!

-Blaszczykowski- (vođa stranice, profila i celog projekta).
Nazad na vrh Ići dole
Borussia Dortmund - SRB

Borussia Dortmund - SRB


Broj poruka : 9
Points : 3141
Reputation : 0
Datum upisa : 02.09.2015

Pogledaj BVB Balkan projekat! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pogledaj BVB Balkan projekat!   Pogledaj BVB Balkan projekat! EmptySre 2 Sep 2015 - 2:49

Borussia Dortmund Balkan

Facebook profil na koji nas možete kontaktirati, uskoro sledi nalog i na twitteru. Sve vesti će naknadno biti dodane ovde.

-Blaszczykowski-
Nazad na vrh Ići dole
Borussia Dortmund - SRB

Borussia Dortmund - SRB


Broj poruka : 9
Points : 3141
Reputation : 0
Datum upisa : 02.09.2015

Pogledaj BVB Balkan projekat! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pogledaj BVB Balkan projekat!   Pogledaj BVB Balkan projekat! EmptySre 2 Sep 2015 - 19:08

Baš nikoga ne zanima ovaj projekat?
Nazad na vrh Ići dole
Wamos69

Wamos69


Broj poruka : 1101
Points : 4369
Reputation : 0
Datum upisa : 18.04.2015

Pogledaj BVB Balkan projekat! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pogledaj BVB Balkan projekat!   Pogledaj BVB Balkan projekat! EmptySre 2 Sep 2015 - 19:42

Mene me zanima saradnja i sve u vezi toga... Prikaci ovde link da lajkam stranicu.
Nazad na vrh Ići dole
Borussia Dortmund - SRB

Borussia Dortmund - SRB


Broj poruka : 9
Points : 3141
Reputation : 0
Datum upisa : 02.09.2015

Pogledaj BVB Balkan projekat! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pogledaj BVB Balkan projekat!   Pogledaj BVB Balkan projekat! EmptyČet 3 Sep 2015 - 2:27

Nisam u mogućnosti objaviti link kao novi član foruma prvih 7 dana. Obrati se na facebook profil Borussia Dortmund Balkan pa ćemo tamo rešiti sve.
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9634
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Pogledaj BVB Balkan projekat! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pogledaj BVB Balkan projekat!   Pogledaj BVB Balkan projekat! EmptyČet 3 Sep 2015 - 9:13

prvo svi da se oglase i da podelimo misljenja, inace sto se tice stranice ovo moze da bude zajednicka stranica svima jer je bolje kada nas je vise, sto se tice fan clubova. Mislim da je ipak na ovim prostorima prvi i dugo, dugo vremena jedini fan club bio bas ovaj sto sam ja napravio 19.12.2006 tu smo svi poceli da se okupljamo druzimo i neki su se cak i sprijateljili i postali pravi drugari.

Ako moze na taj nacin da se olaksa pojedincima odlazak na utakmicu ili kupovina povoljnijeg dresa i tako podrzavam akcije, ali zasebni sajtevi su nebitni, jer nas ima jako malo glupo je deliti se na trista fb stranica i sajteva i foruma.

Tu sam da pomognem na bilo koji nacin za BVB ne samo u Srbiji nego na prostoru cele ExYU!
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9634
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Pogledaj BVB Balkan projekat! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pogledaj BVB Balkan projekat!   Pogledaj BVB Balkan projekat! EmptyČet 3 Sep 2015 - 14:34

Dajte vase misljenje o ovome!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Borussia Dortmund - SRB

Borussia Dortmund - SRB


Broj poruka : 9
Points : 3141
Reputation : 0
Datum upisa : 02.09.2015

Pogledaj BVB Balkan projekat! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pogledaj BVB Balkan projekat!   Pogledaj BVB Balkan projekat! EmptyČet 3 Sep 2015 - 15:34

Idemo ljudi da se okupimo i podignemo bre! Daj još 2 da uđu u tim, da otkinemo sve redom.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6528
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Pogledaj BVB Balkan projekat! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pogledaj BVB Balkan projekat!   Pogledaj BVB Balkan projekat! EmptyPet 4 Sep 2015 - 10:29

Lajk imate svakako(kad' dobijemo link),a dalje ćemo videti bvb shaal
Nazad na vrh Ići dole
Borussia Dortmund - SRB

Borussia Dortmund - SRB


Broj poruka : 9
Points : 3141
Reputation : 0
Datum upisa : 02.09.2015

Pogledaj BVB Balkan projekat! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pogledaj BVB Balkan projekat!   Pogledaj BVB Balkan projekat! EmptyPet 4 Sep 2015 - 14:21

Momci svi u admin tim! Smile
Nazad na vrh Ići dole
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5809
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Pogledaj BVB Balkan projekat! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pogledaj BVB Balkan projekat!   Pogledaj BVB Balkan projekat! EmptyPet 4 Sep 2015 - 14:59

Moje misljenje o ovome!
Da ti neko garantuje nakon 3000 like-ova na FB da ce biti sluzbeno i nesto priznato,to ti ne vjerujem,najiskrenije!
Inace ne koristim FB osim u rijetkim trenucima za nesto,i ne gledam ga kao glavni izvor informacija,tacnije ne gledam ga kao glavno zanimanje u zivotu(kao sto je nekima).
Ima tamo dosta ztih kao navijackih stranica koje posjecuju vecinom FB ili VIKEND navijaci,koji mi itekako idu na kurac krasni svojim neznanjem o klubu i svemu ostalom!

Da ti kazem,ovo nema veze s tobom i tvojom stranicom,ne znam kako ce raditi i tako to!Tebi nek je sretno s radom i da imate uspjeha,samo sam iznio svoje misljenje!

STO SE TICE MENE,JA NECU BITI CLAN ISTE,OVDJE SAM SKORO OD SAMOG POCETKA,SAMO NE POD ISTIM IMENOM BIO!I STRAHINJA JE PRVI NA OVIM PROSTORIMA NAPRAVIO NESTO ZA VOLJENI KLUB,A SAD TOGA NA SVAKOM KORAKU,TREBA I TO POSTOVATI!

Vama sretno sa radom stranice!
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10806
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 39
Lokacija : Despotovac

Pogledaj BVB Balkan projekat! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pogledaj BVB Balkan projekat!   Pogledaj BVB Balkan projekat! EmptyPet 4 Sep 2015 - 18:47

Ja molim predlagaca ideje da u rubrici Predstavljanja kaze nesto o sebi , tj koliko vec prati Borusiju , koliko ima godina ... kako bismo znali da razgovaramo sa nekim ozbiljnim kao sto mi to ovde radimo. A o idejama posle mozemo da razgovaramo .

Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14116
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Pogledaj BVB Balkan projekat! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pogledaj BVB Balkan projekat!   Pogledaj BVB Balkan projekat! EmptySub 5 Sep 2015 - 2:12

Jedino sto nama treba jeste .COM ili .ORG ili .NET pa da ovdasnji clanovi predju na ofis stranicu i naravno svi ostali sa FB i cega vec. A jos jedna FB stranica.........ima ih milion a samo 2-3 rade kako treba.

No kako smo vec imali prilike u proslosti da pokrecemo ovu temu zbog malog broja aktivnih clanova i potrebe za placanjem domena sve je palo u vodu.

Samo mogu reci sa srecom ali ovde je na neki nacin pravo odabrano drustvo koje stuje klub i dusom i srcem i otvoreno raspravljamo o svemu bez ikakvih restrikcija(sem bauernovih i scheisse trolova) i tako ce i ostati najverovatnije jos dugo vremena.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6576
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

Pogledaj BVB Balkan projekat! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pogledaj BVB Balkan projekat!   Pogledaj BVB Balkan projekat! EmptySub 5 Sep 2015 - 7:53

Upravo tako Andrease
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9634
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Pogledaj BVB Balkan projekat! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pogledaj BVB Balkan projekat!   Pogledaj BVB Balkan projekat! EmptyPon 7 Sep 2015 - 9:41

Ja sam isto rekao da je tesko clanarinu uzeti jer ljudi nemaju para. Ideja jeste dobra ali kao sto ste napisali puno puta smo to pokusavali ali bez uspesno. Decko ima veliku zelju da pokusa da uspe i treba da pokusa niko to ne osporava ali ima jako tezak zadatak pred sobom.

Licno ja sam odustao od togao bio jer sam video da je to jako tesko ali (HVALA SMOPI) nisam odustao od ovoga niti planiram. Meni je srce puno kada znam da su nas navijaci i vece navijacke grupe upoznate sa nama i da su nas priznali!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Borussia Dortmund - SRB

Borussia Dortmund - SRB


Broj poruka : 9
Points : 3141
Reputation : 0
Datum upisa : 02.09.2015

Pogledaj BVB Balkan projekat! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pogledaj BVB Balkan projekat!   Pogledaj BVB Balkan projekat! EmptyPet 18 Sep 2015 - 14:06

Majice Borussia Dortmund - Serbia u prodaji!
Nazad na vrh Ići dole
Borussia Dortmund - SRB

Borussia Dortmund - SRB


Broj poruka : 9
Points : 3141
Reputation : 0
Datum upisa : 02.09.2015

Pogledaj BVB Balkan projekat! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pogledaj BVB Balkan projekat!   Pogledaj BVB Balkan projekat! EmptyPet 18 Sep 2015 - 14:08

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Borussia Dortmund - SRB

Borussia Dortmund - SRB


Broj poruka : 9
Points : 3141
Reputation : 0
Datum upisa : 02.09.2015

Pogledaj BVB Balkan projekat! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pogledaj BVB Balkan projekat!   Pogledaj BVB Balkan projekat! EmptyPet 18 Sep 2015 - 14:12

Pogledaj BVB Balkan projekat! ?type=1&theater
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9634
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Pogledaj BVB Balkan projekat! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pogledaj BVB Balkan projekat!   Pogledaj BVB Balkan projekat! EmptyPon 21 Sep 2015 - 14:15

Odlicno je!!! Koliko kostaju?
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
ДанилоБВБ

ДанилоБВБ


Broj poruka : 651
Points : 4111
Reputation : 3
Datum upisa : 15.10.2014
Godina : 23
Lokacija : Inđija

Pogledaj BVB Balkan projekat! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pogledaj BVB Balkan projekat!   Pogledaj BVB Balkan projekat! EmptyPon 21 Sep 2015 - 15:26

17 evra. Smile
Nazad na vrh Ići dole
ДанилоБВБ

ДанилоБВБ


Broj poruka : 651
Points : 4111
Reputation : 3
Datum upisa : 15.10.2014
Godina : 23
Lokacija : Inđija

Pogledaj BVB Balkan projekat! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pogledaj BVB Balkan projekat!   Pogledaj BVB Balkan projekat! EmptyPon 21 Sep 2015 - 15:27

uz postarinu
Nazad na vrh Ići dole
Nikola-BvB09

Nikola-BvB09


Broj poruka : 1316
Points : 4653
Reputation : 2
Datum upisa : 01.03.2015
Godina : 28

Pogledaj BVB Balkan projekat! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pogledaj BVB Balkan projekat!   Pogledaj BVB Balkan projekat! EmptyPon 21 Sep 2015 - 18:08

nije to mnogo
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pogledaj BVB Balkan projekat! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pogledaj BVB Balkan projekat!   Pogledaj BVB Balkan projekat! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pogledaj BVB Balkan projekat!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Ballspielverein Borussia 09 e.V. Dortmund :: Sve Vezano za Borussia Dortmund-
Skoči na: