Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Thomas Tuchel - Page 2 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Thomas Tuchel - Page 2 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
Thomas Tuchel - Page 2 EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
Thomas Tuchel - Page 2 EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
Thomas Tuchel - Page 2 EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
Thomas Tuchel - Page 2 EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
Thomas Tuchel - Page 2 EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
Thomas Tuchel - Page 2 EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
Thomas Tuchel - Page 2 EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
Thomas Tuchel - Page 2 EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
Thomas Tuchel - Page 2 EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 Thomas Tuchel

Ići dole 
+6
Cone BvB
Strahinja
smopiBVB
Wamos69
AndreasCaxBVB
Nikola-BvB09
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8312
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Thomas Tuchel - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 2 EmptyPon 20 Apr 2015 - 13:18

Kloppo će uvijek imati vrata otvorena, nadam se da će Tuchel biti upola ko Klopp u šampionskim danima, barem nam je to potrebno za prvu godinu.

Dobro je što dolazi on, jer neće više biti igrača po starim zaslugama u startnoj postavi, neće biti više maženja i sličnog.
Nazad na vrh Ići dole
Nikola-BvB09

Nikola-BvB09


Broj poruka : 1316
Points : 4675
Reputation : 2
Datum upisa : 01.03.2015
Godina : 28

Thomas Tuchel - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 2 EmptyPon 20 Apr 2015 - 13:28

ruku na srce, kloppo je imao ljubimce i igrače koji su " morali " igrati... to mu je bila jedna od mana..
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14138
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Thomas Tuchel - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 2 EmptyUto 21 Apr 2015 - 0:59

Knin-Nikola-BVB09 ::
ruku na srce, kloppo je imao ljubimce i igrače koji su " morali " igrati... to mu je bila jedna od mana..

Sto jes jes,toga smo svi svesni
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Nikola-BvB09

Nikola-BvB09


Broj poruka : 1316
Points : 4675
Reputation : 2
Datum upisa : 01.03.2015
Godina : 28

Thomas Tuchel - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 2 EmptyUto 21 Apr 2015 - 15:53

i to je jedino što sam mu zamjerao, loše rezultate nikad, ali podcjenjivanje Jojića a udizanje nekih uvijek...
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14138
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Thomas Tuchel - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 2 EmptySub 25 Apr 2015 - 1:24

Od sledece nedelje Tuchel krece u potragu za novim stanom u DO.

On ce sa suprugom Sissi i dvoje dece Emma(5) i Kimm (4) preci iz Munchena u Dortmund.

Tuchel zeli sto pre da upozna ljude i grad no poseta stadionu ce jos pricekati.

---------------

Da i mi imamo jednu Spansku seriju u pozitivnom smislu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Nikola-BvB09

Nikola-BvB09


Broj poruka : 1316
Points : 4675
Reputation : 2
Datum upisa : 01.03.2015
Godina : 28

Thomas Tuchel - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 2 EmptySub 25 Apr 2015 - 1:35

Osecam ja da ce on biti odlican
Nazad na vrh Ići dole
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8312
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Thomas Tuchel - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 2 EmptySub 25 Apr 2015 - 12:57

Moram reći da sam optimističan iduće godine sa njegovim zacrtanim transferima i igrom koju gaji ovaj lik.
Nazad na vrh Ići dole
Nikola-BvB09

Nikola-BvB09


Broj poruka : 1316
Points : 4675
Reputation : 2
Datum upisa : 01.03.2015
Godina : 28

Thomas Tuchel - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 2 EmptySub 25 Apr 2015 - 16:39

Pa mnogo je sličan Jirgenu, malo je strožiji čak, čini mi se...
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14138
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Thomas Tuchel - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 2 EmptySub 25 Apr 2015 - 23:01

Osha-DA!
Nikola-DA!

Tuchel je u svakom slucaju mnogo ozbiljniji na treninzima od Kloppa.Pogledajte njegove klipove i videcete da covek trazi maksimum od ekipe a ono"rodjacko"druzenje bas mu i nije jaca strana.To se Kloppu i obilo o glavu iako je covek samo zeleo najbolje.Jbga...
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Nikola-BvB09

Nikola-BvB09


Broj poruka : 1316
Points : 4675
Reputation : 2
Datum upisa : 01.03.2015
Godina : 28

Thomas Tuchel - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 2 EmptyNed 26 Apr 2015 - 10:55

Možda nas za koju sezonu on odvede i korak napred, do ušatog lepotana, protiv bauern opet u finalu Smile
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14138
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Thomas Tuchel - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 2 EmptyNed 26 Apr 2015 - 16:09

Da budem iskren,ne patim toliko za usatog i ne verujem da cemo u skorije vreme doci do finala ALI za jednu salataru e to bi zeleo da vidim sto pre!

Svakako ako bi osvojili jednog usatog slavlje bi bilo nevidjeno cak i vise nego 1997 ali i trofej sampiona Nemacke je sasvim dovoljan povod da se na ulice slije 500.000+ ljudi(grad ima oko 580.000 stanovnika) i da pocne zurka u kojoj bi i ja ucestvovao.Jbga otisao sam u nadi da mozda osvojimo LS pre dve godine no nazalost nista ne bi od toga ali sledeci trofej vala stizem u DO!
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Nikola-BvB09

Nikola-BvB09


Broj poruka : 1316
Points : 4675
Reputation : 2
Datum upisa : 01.03.2015
Godina : 28

Thomas Tuchel - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 2 EmptyNed 26 Apr 2015 - 19:27

Ja se nadam na jos jednu tekmu tamo iza leta ...
Nazad na vrh Ići dole
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8312
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Thomas Tuchel - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 2 EmptyPon 27 Apr 2015 - 0:40

ja sam u planu iduće godine aBd, msm da bi mogao sebi obezbijediti nešto love i kad dobijem godišnji
zapucati u Minhen (tamo mi frend) posrati se na alianz, pa ugovoriti s njim (poznaje nekog lika) ulaznicu za tekmu i malo obilazak stadiona.. msm da će me emocije razapet, valjda se vratim živ Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Nikola-BvB09

Nikola-BvB09


Broj poruka : 1316
Points : 4675
Reputation : 2
Datum upisa : 01.03.2015
Godina : 28

Thomas Tuchel - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 2 EmptyPon 27 Apr 2015 - 9:29

Obilazak našeg stadiona? Smile
Nazad na vrh Ići dole
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5831
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Thomas Tuchel - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 2 EmptySre 3 Jun 2015 - 15:49


Nazad na vrh Ići dole
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5831
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Thomas Tuchel - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 2 EmptySre 3 Jun 2015 - 15:52

„Srećom po mene, Dortmund ima razvijen stil igre i za početak neće biti potrebe da mnogo mjenjam. Posebno usljed činjenice da je Jurgen Klop ovdje bio više od trenera, poštujem sve što je uradio za Borussiju, a uradio je dosta. Stvorio je osnovu na kojoj ćemo graditi budućnost. Dortmund se odlikuje napadačim fudbalom i želim da nastavimo taj trend, da dominiramo u svakom meču“

„Počastvovan sam što sam postao trener Borussije. Bio mi je potreban predah, pa sam uzeo jednogodišnju pauzu nakon 14 godina neprekidnog bavljenja fudbalom, međutim, kad su me pozvali predsednik Hans Joakim Vacke i sportski direktor Mihael Cork znao sam da je to to. Tražio sam vrhunski klub, bogat tradicijom i spreman da se upusti u izazove. Radujem se snazi i energiji koju ćemo crpiti od navijača, jer sam izuzetno emotivan čovjek. A ovaj klub je čista emocija. Čim pogledam Westfalen poželim odmah da se sjurim na teren i odradim prvi trening“.

„Želimo da budemo ozbiljan takmac Bayernu, Wolfsburgu, Borussiji iz Monchegladbacha i Leverkusenu u trci za šampionsku titulu. Da bismo u tome uspjeli potrebno je da razvijemo posebnu želju za pobjeđivanjem“,

sport.ba

Tu su isjecci koje sam nasao na jednom portalu i njihov neki prevod!E sad da li su tacno preveli i jesu li izostavili sta,neam pojma,ne znam dojclandski,pa ko zna vise nek ispravi! Wink
Nazad na vrh Ići dole
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8312
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Thomas Tuchel - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 2 EmptySre 3 Jun 2015 - 17:05

Nikola, tek sad vidjeh. Pa da, obilazak Idune Parka, a na Aliancu ću samo izmet da ostavim xD

Smopi, otprilike tako sam slušao da pominje neke stvari, valjda je to to. Želi dobru atmosferu što je realno pola uspjeha svakog rezultata. Sviđa mi se što je pozitivan, to je dobro za ekipu. Jedan poz šok je trebao ovoj ekipi. Idemo sa Tuchelom, nova era.
Nazad na vrh Ići dole
Nikola-BvB09

Nikola-BvB09


Broj poruka : 1316
Points : 4675
Reputation : 2
Datum upisa : 01.03.2015
Godina : 28

Thomas Tuchel - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 2 EmptyPet 5 Jun 2015 - 21:27

Taj sport.ba pola toga laže... Nisu pouzdani, ali ovo je izjava pa je ok...

Osha, nema frke, samo polako Smile
Nazad na vrh Ići dole
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6598
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

Thomas Tuchel - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 2 EmptyPet 28 Avg 2015 - 10:22

Tuhelova renesansa u Dortmundu: So i biber na večeri s Gvardiolom, pica je zabranjena, sujeta takođe

Novi trener Borusije inače je veliki poštovalac lika i dela kolege iz Bajerna s kojim se jednom prilikom toliko zaneo u razgovoru da su u restoranu morali da im donesu slanike sa drugih stolova. Svoje su potrošili na crtanje formacija i taktičkih zamisli

Izgledalo je nadrealno. Pre samo šest meseci Borusija je tavorila na poslednjem mestu na tabeli Bundeslige. Svima je bilo jasno da je vreme da se menja. Na Vestfalenu su dugo vagali i, ako je suditi po početku sezone, pogodili bingo kada su odlučili da na mesto šefa struke postave Tomasa Tuhela. Tek su istina dva kola u novom ciklusu takmičenja odigrana, ali Dortmund je na čelu sa tabele sa maksimalnim učinkom i gol razlikom od zastrašujućih 8:0.
"Lep prizor, ne bih imao problem da potraje", smireno odgovara Tuhel i upozorava da je još rano za obećanja o napadu na titulu.

Ali navijače je teško obuzdati. "Špicenrajter", uzvikivali posle 0:4 na gostovanju kod Ingolštata. Lider, broj jedan. Uostalom, ova nova Borusija zaista uliva strahopoštovanje. Podjednako brza kao i ona koju je formirao Jirgen Klop, ali sigurnija pozadi, strpljivija kada napada defanzivne ekipe. Tuhel je uspeo da na Vestfalenu probudi prigušenu energiju. Da zaista donese nešto svoje.

Čak i da zabrani neke stvari koje Jirgenu Klopu nisu smetale. Mats Humels, koji ponovo izgleda kao štoper oko koga su se otimali najveće, priznaje da se ekipa posle silnih uspeha kod bivšeg stratega već bila tolio opustila da su u Borusijinom trening centru redovno naručivali pice i paste iz lokalnog restorana. Isti obrazac i kada su krenuli loši rezultati – ne baš sportski obroci predstavljali su utehu.

Tuhel je okrenuo novi list. Zabranio je brzu hranu, uveo strog režim dijete, doveo novog kondicionog trenera. Igračima sam pokazuje gde treba da stoje, sam nosi čunjeve po terenu što je bilo veoma čudno pojedinim nemačkim medijima, valjda naviklim na arogantne šefove i pomoćnike/rudare.
"Očigledno niko nije gledao moje treninge u Majncu", odgovara Tuhel.

Trivijalne stvari. Ono što je važno je da Borusija sada izgleda moćno kao na vrhuncu Klopove ere. Rano je za konačnu ocenu, ali šest pobeda na isto toliko takmičarskih utakmica sluti na uspešnu sezonu.

Međutim, nije sve tako idilično.

Nije li norveški Od iza leđa Romana Vajdenfelera smestio tri lopte za samo 20 minuta? Dešava se i najboljima, ali ne bi smelo kada se za najviši plasman boriš sa Bajernom u kome je prostor za greške sveden na minimum minimuma. Svestan je toga i Tuhel. On je veliki poštovalac lika i dela Pepa Gvardiole. Štaviše dok još nije preuzeo dirigentsku palicu u Dortmund jednom je dve večeri proveo razgovarajući sa katalonskim trenerom u minhenskim restoranima. Svedoci čak kažu da su se toliko zaneli da su konobari morali da im sa okolnih stolova donose dodatne slanike. So i biber su koristili da na stolu iscrtaju svoje taktičke zamisli. Kod Jirgena Klopa nije bilo stajanja. Tuhel malo više ceni posed lopte, jer zna da je igračima potrebno i vreme za odmor. Klopov sistem je pri koncu prerastao u ludilo, ali Tuhel podseća da je Jirgen i stvorio ovu moćnu Borusiju i da nema smisla porediti ih. I nema. Bar ne još. Ali ne možemo da se otmemo utisku da su njihovi počeci na Vestfalenu jedan drugome nalik.

mozzartsport.com
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14138
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Thomas Tuchel - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 2 EmptyPet 28 Avg 2015 - 21:43

Jbga realno kad se sagleda previse euforije se diglo i ne svidja mi se to ali sa druge strane ko jos nije zeleo da bas BVB postize toliko golova?!

Posle katastrofe iz prosle sezone kada smo imali tolike suteve i promasaje vreme je da proradi ta ofanziva.E sad dal je TT kopirao Guardiolu ili pak zadrzao Kloppovu taktiku samo uveo disciplinu...realno koga briga?! Dok su dobri rezultati dobro je i nama.Heynckes je kopirao Kloppa pa ako i ovaj nas kopira Pepa neka ko ih jebe.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10828
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Thomas Tuchel - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 2 EmptyPet 28 Avg 2015 - 22:57

Ne kopira Pepa. Nama Piscek ne igra defanzivnog veznog Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
ДанилоБВБ

ДанилоБВБ


Broj poruka : 651
Points : 4133
Reputation : 3
Datum upisa : 15.10.2014
Godina : 23
Lokacija : Inđija

Thomas Tuchel - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 2 EmptySub 29 Avg 2015 - 1:38

srecan rodjendan, TT! hb bvb shaal
Nazad na vrh Ići dole
Nikola-BvB09

Nikola-BvB09


Broj poruka : 1316
Points : 4675
Reputation : 2
Datum upisa : 01.03.2015
Godina : 28

Thomas Tuchel - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 2 EmptySub 29 Avg 2015 - 2:11

Srećan rođendan doktore, u nedelju po pobedu!
Nazad na vrh Ići dole
ДанилоБВБ

ДанилоБВБ


Broj poruka : 651
Points : 4133
Reputation : 3
Datum upisa : 15.10.2014
Godina : 23
Lokacija : Inđija

Thomas Tuchel - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 2 EmptySub 29 Avg 2015 - 11:27

to se podrazumeva Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6598
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

Thomas Tuchel - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 2 EmptyPet 30 Okt 2015 - 13:21

[You must be registered and logged in to see this link.]

Evo jedna kratka analiza o nasoj taktici i tuchelu
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Thomas Tuchel - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Thomas Tuchel   Thomas Tuchel - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Thomas Tuchel
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Ballspielverein Borussia 09 e.V. Dortmund :: Sve Vezano za Borussia Dortmund :: Generalna Diskusija Igraca i Uprave-
Skoči na: