Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Zimske pripreme i utaknuce prijateljske - Page 3 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Zimske pripreme i utaknuce prijateljske - Page 3 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
Zimske pripreme i utaknuce prijateljske - Page 3 EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
Zimske pripreme i utaknuce prijateljske - Page 3 EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
Zimske pripreme i utaknuce prijateljske - Page 3 EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
Zimske pripreme i utaknuce prijateljske - Page 3 EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
Zimske pripreme i utaknuce prijateljske - Page 3 EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
Zimske pripreme i utaknuce prijateljske - Page 3 EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
Zimske pripreme i utaknuce prijateljske - Page 3 EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
Zimske pripreme i utaknuce prijateljske - Page 3 EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
Zimske pripreme i utaknuce prijateljske - Page 3 EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 Zimske pripreme i utaknuce prijateljske

Ići dole 
+6
aubame
Becej City
BVB fan LU
Cone BvB
AndreasCaxBVB
Strahinja
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10806
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 39
Lokacija : Despotovac

Zimske pripreme i utaknuce prijateljske - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zimske pripreme i utaknuce prijateljske   Zimske pripreme i utaknuce prijateljske - Page 3 EmptyPet 23 Jan 2015 - 16:03

Osha ::
Kampl će biti mašinica koja će da nas vadi iz ovih govana

Kampl je prvi igrac za koga cu nesto reci tek posle 5 utakmica u BL .
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14116
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Zimske pripreme i utaknuce prijateljske - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zimske pripreme i utaknuce prijateljske   Zimske pripreme i utaknuce prijateljske - Page 3 EmptyPet 23 Jan 2015 - 18:44

Milan BvB09 ::
Osha ::
Kampl će biti mašinica koja će da nas vadi iz ovih govana

Kampl je prvi igrac za koga cu nesto reci tek posle 5 utakmica u BL .

Posteno! Dakle od 22 kola cemo ga sumirati i proceniti dal valja ili je jos jedan corak Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10806
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 39
Lokacija : Despotovac

Zimske pripreme i utaknuce prijateljske - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zimske pripreme i utaknuce prijateljske   Zimske pripreme i utaknuce prijateljske - Page 3 EmptySub 24 Jan 2015 - 1:02

I za dijaru takodje i svako novo pojacanje . Prvo na terenu da ih vidim kad najvise treba pa onda hvale ili kukanje
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14116
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Zimske pripreme i utaknuce prijateljske - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zimske pripreme i utaknuce prijateljske   Zimske pripreme i utaknuce prijateljske - Page 3 EmptySub 24 Jan 2015 - 19:07

Fortuna D.-BVB 1:1 

Zavrsen i poslednji test.

Dakle suma sumarum nismo se pomerili sa mesta!
Malo je reci uzas i katastrofa ono je jednostavno blamaza i blamiranje za svaku osudu.Fortuna Dusseldorf samo pukom srecom po nas nije nas napunila a koliko su jaki dovoljno govori i ovaj podatak da su nedavno izgubili od Sandhausena 0:3.

Opet mrtvilo u napadu i bezidejnost,Ramos ubedljivo najgori napadac kojeg smo mogli angazovati za 9,5 propalih miliona eura i sad samo mozemo da sanjamo nekog napadaca koji ce umeti da POGODI mrezu.

Iskreno razocaran sam i igrom i uopste pripremama.4 utakmice 3 pobede i 1 remi stim da smo postigli 4 gola i 1 primili a protivnici da se covek najezi koliko su jaki.

Klopp prica vec nedeljama da smo se restartovali,opametili,poradili na taktici a ustvari NISTA se nije promenilo i dalje je sve isto.Napad bezvredan a odbrana je katastrofa!Grosskreutz dobija sansu a covek ni za kante nije(Arsenalu pomagaj).

Jedina svetla tacka ovih priprema su omladinci Dudziak,Burnic,Passlack i Jojic koji se dosta popravio.Sve ostalo je i dalje ama bas sve isto.Kampl se trudi i pokusava ali sam je i to je problem,on sam ne moze da nas cupa a jos kad se doda da bukvalno imamo konstantno 1-2 pa i 3 igraca manje koliko su neangazovani dolazimo do zakljucka da nije nikakvo cudo sto nas puni i najgora buranija fudbalskog sveta.

U subotu gostovanje u Leverguzenu,ne znam sta da ocekujem od tog meca mada danasnjim izdanjem ne vidim ama bas nikakvu svetlu tacku i mislim da cemo nastaviti da nizemo glupe poraze zbog glupih odluka i gresaka nasih igraca a bome i Kloppa koji ocigledno obozava da forsira rupetine od igraca umesto da ispravi tu gresku i ubaci igrace koji ce da ginu za dres.

Inace moram reci i to da je Subotic opasno nazadovao u formi i da se ja pitam bome on bi na klupu a dvojac koji bi igrao bili bi Hummels i Sokratis.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9634
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Zimske pripreme i utaknuce prijateljske - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zimske pripreme i utaknuce prijateljske   Zimske pripreme i utaknuce prijateljske - Page 3 EmptySub 24 Jan 2015 - 19:57

pripreme nisu igracki i rezultatski bile ubedljive, ali pravu sliku dobicemo za nedelju dana protiv lewera. Niko nekaze da ce biti lako ali ja bi ih tuko bre ako nepobedjuju.
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6576
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

Zimske pripreme i utaknuce prijateljske - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zimske pripreme i utaknuce prijateljske   Zimske pripreme i utaknuce prijateljske - Page 3 EmptyNed 25 Jan 2015 - 11:52

Nisam gledao utakmicu ali sam se najezio kad sam cuo rezultat i kako smo dali gol Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10806
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 39
Lokacija : Despotovac

Zimske pripreme i utaknuce prijateljske - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zimske pripreme i utaknuce prijateljske   Zimske pripreme i utaknuce prijateljske - Page 3 EmptyNed 25 Jan 2015 - 13:29

Znaci nastavljamo istim tempom i drugi deo sezone ... Sad
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14116
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Zimske pripreme i utaknuce prijateljske - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zimske pripreme i utaknuce prijateljske   Zimske pripreme i utaknuce prijateljske - Page 3 EmptyNed 25 Jan 2015 - 18:51

Aha,istim tempom mi napadamo ljaksa nam daju golove.

Elem restart u pm!
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9634
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Zimske pripreme i utaknuce prijateljske - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zimske pripreme i utaknuce prijateljske   Zimske pripreme i utaknuce prijateljske - Page 3 EmptyPon 26 Jan 2015 - 1:44

nije tp jos merodavno ove utakmice ali neulivaju nadu za boljim
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8290
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Zimske pripreme i utaknuce prijateljske - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zimske pripreme i utaknuce prijateljske   Zimske pripreme i utaknuce prijateljske - Page 3 EmptyPon 26 Jan 2015 - 11:28

Ja sam optimista, pristup Bundesu i prijateljskim utakmicama nije isti. Ono što me ohrabruje da smo primili samo 1 gol, doduše, nisu to veliki timovi, ali dobro je za psihu..

Kuba, nije zaboravio igrati fudbal, možda je bolje PEA baciti u špic, Kubu i Rojsa na strane, te Ilkaya i Mikija na OM.
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14116
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Zimske pripreme i utaknuce prijateljske - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zimske pripreme i utaknuce prijateljske   Zimske pripreme i utaknuce prijateljske - Page 3 EmptyPon 26 Jan 2015 - 23:43

Osh nije isti rezon prijateljske i BuLi ali mozes prepoznati to"nesto"u igri kad gledas utakmice.

Reci cu da smo protiv Utrechta odigrali najbolji mec od ova 4 a ovaj zadnji protiv Fortune samo mi je vratio secanja na prethodni deo sezone dakle jedno veliko nista ka boljem.Ono je isti fudbal koji smo gledali u 95% utakmica u BuLi i svaku izgubili a jos ako dodamo da smo igrali protiv Fortune koju smo redovno punili pre u prvoj ligi a ovi su trenutno 6 u drugoj ligi.Zaista tu mnogo stosta smrdi i TVRDIM ustvari GARANTUJEM cime god hocete nas glavni problem je u spicu!Dakle bez napadaca mi smo jebena truba.Jednostavno primicemo 2-3 gola ali moramo ici da damo gol vise ili makar isto ovako kad vidim da smo postigli jedan gol mogu odmah da ugasim TV i nema razloga da gledam vise utakmicu jer znam da vise nece ni postici.To je toliko depresivno da ubija u pojam!Najgori tim u realizaciji a najjaci u posedu i sutevima ka golu cak bolji i od usranog bauerna!

Pitam se dokle,jel im treba ocistiti naocare da uvide taj problem i da dovedu nekoga ko je SPOSOBAN da pogodi mrezu a ne nekoga ko ce da skakuce ko majmun i pomaze protivnicima da odnesu bodove iz Dortmunda.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Sponsored content





Zimske pripreme i utaknuce prijateljske - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zimske pripreme i utaknuce prijateljske   Zimske pripreme i utaknuce prijateljske - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zimske pripreme i utaknuce prijateljske
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Ballspielverein Borussia 09 e.V. Dortmund :: Sve Vezano za Borussia Dortmund-
Skoči na: