Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:

Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006

PrijemKalendarČesto Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
Ned 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
Sre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
Pet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
Sre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
Sub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
Pet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
Čet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
Sre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
Pon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja

Delite | 

Najnovije vesti iz Dortmunda

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
Strahinja
Admin

Broj poruka : 5177
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 30

PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Čet 24 Jul 2014 - 8:43

slazem se sa tobom smopi!
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://bvb1909.serbianforum.info
AndreasCaxBVB

Broj poruka : 9821
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 37

PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Čet 24 Jul 2014 - 15:13

Marco Reus na terenu pre od predvidjenog?!

Kako pise Bild Marco Reus bi mogao da se nadje na terenu mnogo ranije nego sto je prva prognoza bila dijagnostikovana a to je od sredine septembra.

On bi po trenutnom napretku mogao da se vec za dve nedelje prikljuci timskom treningu.Podsecamo Reus se vratio individualnom treningu pre dva dana i za sada dobro napreduje.

Dakle postoji dobra mogucnost da Reus nastupi u prvom kolu protiv Leverkusena koji se igra 23 Avgusta.

Klopp:"Ne zelimo da vrsimo pritisak na Marca,dacemo mu svo potrebno vreme da se oporavi".
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://csl.ink/D4L
aubame

Broj poruka : 1251
Datum upisa : 16.11.2013

PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Čet 24 Jul 2014 - 16:02

Lijepe vijesti ali ne treba ga forsirati
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Cone BvB

Broj poruka : 2600
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 24

PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Čet 24 Jul 2014 - 16:04

Samo lagano ne treba uopste vrsiti pritisak na njega,nek se on lepo oporavi ionako ce Ciro da zgazi u prva 2-3 kola Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Broj poruka : 2620
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 22

PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Čet 24 Jul 2014 - 16:24

Pa ovo je odlično!
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Čet 24 Jul 2014 - 22:11

Mats Hummels je posle SP-a zaradio titulu igraca "Svetska Klasa",no iako nije ucestvovao na SP i Marco Reus je dobio ovo zvanje.Tako da BVB moze da se pohvali sa dva igraca koji ce se racunati kao igraci pod "Svetsku Klasu".

Ovo svakako dodaje cenu na ove igrace plus ko igra Menager i FIFA-u itekako ce mu dobro doci Smile
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Sub 26 Jul 2014 - 1:04

Jedna zanimljiva vest.

Reus ce zbog povrede pauzirati prve meceve BVB-a u BL i kupu al ko ce biti njegova zamena dok se ne vrati?
Nema problema! Za taj problem Klopp ima resenja a to je Jojic.Kako Bild pise Jojic trenira i uci nemacki jezik ubrzano jer se sprema da uskoci na poziciju playmakera odnosno Reusa.Posle sest meseci on je po prvi put dao intervjuu na Nemackom jeziku sto je naislo svakako na veliko odusevljenje.Bild pise da je Jojic spreman da zameni Reusa.

Jojic koji je posle samo prvog ulaska u igru poprimio veliki broj simpatija na Signal Iduna Parku svakako ce sada jos vise prirasti srcu navijaca BVB-a.
On je za Bild rekao:"Dortmund je sada moja druga kuca.Stadion je super,i navijaci su medju najboljima na svetu.Jednostavno sve je dobro".
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin

PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Sub 26 Jul 2014 - 18:51

ovo je jako lepa vest! Joja opravdaj poverenje!
Nazad na vrh Ići dole
Osha

Broj poruka : 4331
Godina : 28

PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Ned 27 Jul 2014 - 1:14

Hajmo Zekane, jedi protivnike Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Cone BvB

PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Ned 27 Jul 2014 - 20:19

Dortmund će za Ligu šampiona imati posebne dresove...

Nama se čini da su lepši nego oni za Bundesligu...

Nije baš uobičajeno da klubovi imaju poseban komplet dresova za nastupe na evropskoj sceni, ali evo, u Dortmundu baš tako nešto planiraju. Ovo je fotografija novog dresa Borusije za utakmice kod kuće u Ligi šampiona. Nama se čini, mnogo su lepši nego oni za Bundesligu... Kakav je vaš utisak?

mozzartsport.com
Nazad na vrh Ići dole
Cone BvB

PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Ned 27 Jul 2014 - 20:20

Mnogo mnogo lepsi nego ovi za BL Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Ned 27 Jul 2014 - 20:45

Jbga cini mi se da ovi u Pumi bas nemaju dizajnere,zive veze sa mozgom nemaju kad je u pitanju dizajn dresova.Od tolikih mogucnosti oni ga uproste ili upropaste.
Nazad na vrh Ići dole
bloodyczech

Broj poruka : 736
Datum upisa : 14.05.2013
Godina : 35

PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Ned 27 Jul 2014 - 22:59

danas sam vidio u puma shopu nas dresi i uzivo je takodjer bezveze,da su ove linije nekako nepravilne mozda bi drugcije izgledao,bolje.
Nazad na vrh Ići dole
Cone BvB

PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Pon 28 Jul 2014 - 16:15

Dortmund objavio rat Bajernu: Prodaju akcije i dovode investitore, dupliraju budžet za plate, postaju pravi milioneri...

Na Vestfalenu se kuju veliki planovi koji za konačan cilj imaju smanjivanje finansijskih razlika u odnosu na Siti, PSŽ ili Junajted

Čelnicima Borusije iz Dortmunda očigledno je dozlogrdilo da im Bajern i ostali evropski velikani otimaju fudbalere, pa su odlučili da prodajom još pet odsto vlasništva (deonice kluba) pokušaju da finansijski ojačaju i budu ravnopravan rival i na tom planu, pre svega najvećem rivalu u Bundesligi, a zatim i svim ostalim ekipama na Starom kontinentu.

Da podsetimo, Borusija je je već prodala devet odsto akcija u junu kompaniji Evonik Industries, čiji se logo nalazi na novom dresu, ali to očigledno nije donelo dovoljno novca u klub.

Ono čega u Dortmundu žele pre svega da se zaštite jesu odlasci poput onog Roberta Levandovskog, koji je u Bajern otišao zbog veće plate i to bez obeštećenja, ali i da sačuvaju mlade igrače (Gece takođe završio u Minhenu), pošto se već uveliko priča kako je sledeći na listi čekanja za odlazak Marko Rojs.

"Uopšte nije nužno da kompanija koja ulazi u klub bude nemačka ili da to bude neki od sadašnjih sponzora. Naš strateški partner treba da bude investitor koji će imati značajan i dugoročan interes", saopštili su iz kluba ore nekoliko dana.

Jedan od direktora Milionera Hans-Joakim Vacke kazao je da Dortmund razmišlja na duge staze ida je konačan cilj smanjivanje finansijskih zaostataka u odnosu na klubove kao što su PSŽ, Mančester Siti i Mančester Junajted, a da u bližoj budućnosti treba dostići Bajern.

Prvi korak na tom putu trebalo bi da bude povećanje budžeta za plate sa sadašnjih 80.000.000 evra na 140.000.000. Na Vestfalenu su ubeđeni da će to smanjiti odliv igrača i značajno otežati posao Bajernu prilikom kupovine fudbalera Dortmunda.

mozzartsport.com
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Pon 28 Jul 2014 - 21:20

Mi cekamo jos jednog ulagaca da postane suvlasnik BVB-a ali nesto se to oduzilo.
Cini mi se da su rekli da ce jos jedan investitor doci posle 20 jula no za sada nema nista.

No sa druge strane omalovazavanje i spustanje Dortmunda i dalje dolazi od mrskih nam neprijatelja iz Munchena i mozda je i to jedan od razloga zasto investitori imaju neku odredjenu dozu skepticizma prema BVB-a.

Budimo realni,BVB je mogao mnogo bolje i mnogo pametnije da odradi posao dovodjenja igraca plus eventualno zadrzavanje zvezda ali kao sto svi vidimo sve to ide kilavo pa jos i prozivke za Reusa i Hummelsa.

Toliko prozivaju Reusa u Munchenu da vec i mi sami navijaci pocinjemo da verujemo da ce i on na put na jug.Zaista ako se to desi to ce biti dno dna!!!Toliki samar i toliko jadno da ce prelazak Goetzea biti obicna puva.

Zasto BVB vec sada kada kazu da pare vise nisu problem ne ponudi tako jak ugovor Reusu da ovaj ne bi vise ni malo razmisljao vec odmah pristao?! 10-14 mil.eura za njega VREDI!On kad ode BVB ce da padne jer trenutno ne vidim da moze iko da ga zameni a nasi bas i ne haju da dovedu jake igrace vec sve polupoznate i ne bas talentovane.Realno Miki ne moze da ga zameni nit da vodi ceo tim jednostavno on nije taj tip.

Druga stvar nasa glupost sa transferima,dovesti polukvalitetne igrace i cekati dal ce Kloppo od njih nesto napraviti ili ne sada je apsurd.Imali smo Lukakua,Eriksena,Lallanu,Hulka,Mitrovica,Dzeku,Isca i jos gomilu fudbalera koji bi mozda i pristali da dodju ali ne mi smo doveli Ji-a,Italijanskog napadaca koji mi nimalo ne uliva poverenje(uvek sam skeptik prema ITA napadacima) i Ramosa koji u zivotu nije igrao Evro utakmice.A ko zna da smo se malo umesali mozda smo mogli i Kroosa dovesti ili cak i Shaqurija.Jednostavno ako zelite da budete ozbiljan igrac sada se moraju traziti i ozbiljni igraci ili padate!

Iskreno se nadam da Kloppo i dalje ima magije u rukama i da ce nas drzati u vrhu i izvlaciti maksimum iz novajlija ali ne zaboravite i to kad tad prodje a sta onda??! Realno BL se pojacava i treba drzati korak sa svima.Sada Leverkusen,HSV,Schalke,Stuttgart i ostali vise ne kazu"jedini protivnik Bauern" vec i BVB i Bauern i naravno sve ce dati da i nas sruse i da nas ostave iza sebe.

Morace Watzke i kompanija malo ozbiljnije da urade po tom pitanju inace sleduju ozbiljni problemi,ako zele da se ugledaju na PSG,MANU,Real itd po platama onda moraju i da se ugledaju na njih i po pitanju transfera.Ne trazi se ovde transfer od 100 miliona ali trazi se IME,znaci igrac koji ima kvalitet i znanje koje ce da povuce tim ka pobedama a ne ka gubljenju bodova protiv nekih pacenika i bogznakakosezovu liga.
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

Broj poruka : 2548

PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Pon 28 Jul 2014 - 21:47

Uh da i ja nešto napišem konačno. Prvo, izvin'te što me nije bilo, bio sam na moru pa nisam imao net a i danas me ceo dan jebava net kod kuce pa nzm kako će i ovo ići.

Video sam ovo za novog investitora i iskreno se nadam da će tako i biti, al iskreno sam skeptik po pitanju pariranja bauernu, Realu i ostalima... Jednostavno msm da će se Watzke uvek radije zadovoljiti 2-3 mestom u ligi, plasmanom u LŠ i plusom u kasi, nego da će reskirati i dovoditi skuplje igrače i to svi znamo al ajd... Da vidimo i to čudo od novog investitora, možda stvarno i nešto bude a što se tima tiče, jbg svi znamo da je na Kloppu uvek posao da iz ove ekipe izvuče maksimum. To je tako već 4-5 godina za redom, uvek se izvlači neki maksimum i nedostatak igrača kompenzuje prebacivanjem sa neke druge pozicije. Ok, ja sam zadovoljan dok je i tako. Neka ispune svoje obećanje i zadržđe Reusa i Hummelsa ovo leto i biće ok, al živi bili pa videli ne bi me ni malo čudilo da Reus iskoristi klauzulu i ode u minhen dogodine. Pod izgovorom da mu je imperativ da radi sa veličinom kakav je Gvardiola ili, šta ja znam, da voli da ga ćelavac Zamer trti.

Uglavnom, govnima iz minhena nije dosta, i neće sigurno stati sa uništavanjem BVB-a, nastaviće oni svim silama to i zato trebamo još jače da budemo uz Kloppa i uz našp tim! Ja ovde na forumu, gde smo svi naši i svi iskreno volimo BVB, pričam protiv uprave i igrača, kritikujem ih za sve za šta zasluže ali van ovoga, za sve ostale UPRAVA JE NAJBOLJA NA SVETU I IGRAČI SU NAJBOLJI NA SVETU! I tako će uvek biti, a da l je Kloppo opet sposoban da napravi neko čudo videćemo, ja iskreno msm da ovaj tim ima potencijal za nešto veliko. Sve u svoje vreme...
Nazad na vrh Ići dole
smopiBVB

Broj poruka : 1879
Datum upisa : 06.08.2013

PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Uto 29 Jul 2014 - 0:08

Andrease sta sad ne valja sto se tice dovodjenja igraca??
Ne zavaravajte se,mi nikad necemo moci dati plate kao PSG,Man i Real!!!
1.nismo na prodaju kao PSG i hvala Bogu pa je tako!
2.mi ne mozemo uzeti od sponzora milijarde koliko uzima Jedinstvo!
3.nas ne donira kralj!
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Uto 29 Jul 2014 - 17:48

Videcemo smopi kad pocne sezona samo toliko mogu reci.

Skeptik sam veliki da cemo ista uraditi ove sezone jer drma se u BVB,samo da i Klopp ne popizdi.
Zaista cudno s obzirom da smo postali i finansijski uspesan klub a eto i dalje se razmislja u pravcu Munchena.

Videcemo ljudi kuda sve ovo vodi ali eto danas je hit da je Reus odbio da potpise novi ugovor sa BVB i time eliminise klauzulu makar.

No sa druge strane Nemacki mediji pisu da tek sledi borba oko Reusa i novog ugovora.
Ja sam rekao da za njega vredi izdvojiti i 10 milki ako je to kvaka al dobro ljudi u urpavi znaju sta rade(sem za ove glupe klauzule).
Nazad na vrh Ići dole
smopiBVB

Broj poruka : 1879
Datum upisa : 06.08.2013

PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Uto 29 Jul 2014 - 18:46

Slazem se da mu treba ponuditi cifru...ponajvise jer je on izmedju ostalog i magnet za nove igrace!On i Hummy kao igraci WC.
Nazad na vrh Ići dole
Osha

Broj poruka : 4331
Godina : 28

PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Sre 30 Jul 2014 - 11:15

Baš je odbio novi ugovor?
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin

PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Sre 30 Jul 2014 - 12:01

ne znam sta se desava, ali ako iskesiraju za nekog igraca ovo leto na poziciji reusa onda mozemo da budemo sigurni da nas on napusta sledece leto. Ovo leto nece sigurno otici. Mada mi iskreno nije jasno yasto bi otisao u Jajern kada je sam govorio da nece u fcb nego u bvb. ali dobro sta bog da.
Nazad na vrh Ići dole
Cone BvB

PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Sre 30 Jul 2014 - 14:55

Sebastian Kehl je "dao ostavku" na mestu kapitena ekipe.

Ko bi po vama trebao da nasledi kapitensku traku? Ja bih je odma dao Hummelsu...
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Sre 30 Jul 2014 - 16:08

Znaci danas je tema Kehl Smile

E vala samo kad ima nekih vesti iz Dortmunda u ovim susnim danima.

Dakle posle 6 godina nosenja kapitenske trake Kehl u svojoj zadnjoj sezoni za BVB ipak nece nositi i po poslednji put kap.traku.

Ko bi bio idealni naslednik za traku?Hummels,Weidenfeller,Sahin ili Grosskreutz?

Realno kapiten mora biti neko ko provodi najvise vremena na terenu i neko ko ima autoritet u timu.

Po ovom kriterijumu Weidenfeller ima najvise sanse,no vecina navijaca BVB-a smatra kao i ja da bi Hummels bio najbolji za taj posao naravno pod uslovom da nas ne napusti.

Hummels je cak na dobrom putu da postane kapiten i Nemacke reprezentacije posle povlacenja Lahma iz repke sto je itekako dobro za ovog igraca a i za nas klub.
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Sre 30 Jul 2014 - 16:35

I po poslednjoj listi top 10 klubova sveta po posecenosti stadionima nas BVB zauzima ubedljivo 1 mesto!

1. Borussia Dortmund: 80.297
 2. Manchester United: 75.207
 3. FC Barcelona: 72.116
 4. Real Madrid: 71.558
 5. FC Bayern München: 71.000
 6. FC Schalke 04: 61.569
 7. FC Arsenal: 60.013
 8. Borussia Mönchengladbach: 52.239
 9. Hertha Berlin: 51.889
 10. Hamburger SV: 51.825
Nazad na vrh Ići dole
Cone BvB

PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Sre 30 Jul 2014 - 19:08

Zauzimacemo mi jos duze vreme tu 1 poziciju.

Elem na portalu goal.com procitao sam da je Zorc demantovao sve glasine u vezi Hummelsa. I rekao je kako ce Hummels ostati u Dortmundu duze vreme. Mozda ga za kapitena planiraju?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   

Nazad na vrh Ići dole

Najnovije vesti iz Dortmunda
Nazad na vrh 
Strana 4 od 40Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Najnovije vesti iz Dortmunda
» Vesti i Utakmice UEFA Champions League:
» Prirodne lepote Dortmunda 18+
» Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti
» Hrvatska 1.HNL Generalna Diskusija i Vesti

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Ballspielverein Borussia 09 e.V. Dortmund :: Sve Vezano za Borussia Dortmund-
Skoči na: