Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 Najnovije vesti iz Dortmunda

Ići dole 
+12
Strahinja
MilanBvB09
AndreasCaxBVB
ALDIN09
Osha
BVB fan LU
Gundogan
Becej City
smopiBVB
SrkiBVB
bloodyczech
aubame
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10856
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 EmptySub 15 Nov 2014 - 0:21

Znaci imace i za sledece leto jedan sulud transfer Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14166
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 EmptySub 15 Nov 2014 - 1:53

Jedan od najtalentovanijih fudbalera na svijetu: Razmišljao sam o igranju za BiH!


Dženis Burnić, član slavne Borussije Dortmund, jedan je od najtalentovanijih fudbalera na svijetu. Igra na poziciji zadnjeg veznog, a krase ga gotovo sve fudbalske karakteristike, kojih bi se postidjeli mnogi ofanzivniji fudbaleri. Rođen je u Njemačkoj, za čije omladinske selekcije nastupa, a porijeklom je iz Bosne i Hercegovine.
Prvi intervju za bosanskohercegovačke medije Burnić je dao portalu SCsport.ba. Poslije kontaktiranja supertalentovanog fudbalera Milionera, ostali smo fascinirani njegovim poznavanjem bosanskog jezika, s obzirom da je rođen u Njemačkoj 22. maja 1998. godine.

"Lijepo je znati jezik kojim pričaju tvoji roditelji. Uvijek se kući pričao bosanski jezik, tako da isti dobro govorim", rekao je na početku razgovora za portal SCsport.ba Burnić, čiji je otac iz Sanskog Mosta, a majka iz Cazina.

Među 50 najvećih talenata na svijetu

[You must be registered and logged in to see this link.], a na istoj našao se i defanzivni veznjak kadetskog tima Borussije Dortmund, koji i dalje "čvrsto stoji na zemlji".

"Hvala dragom Allahu da mi do sada ide dobro. Hvala i mojim roditeljima, koji su mi pomogli. Lijepo je vidjeti listu, koja pokazuje gdje sam momentalno, ali da iskreno kažem to nije ništa. Uvijek želim više i više, te da ako Bog da postanem fudbaler", istakao je skromni Burnić.

Sa sedam godina prešao u Dortmund

Burnić je počeo trenirati fudbal sa četiri godine u lokalnom klubu iz malog grada Hamm, gdje živi. U tom klubu trener mu je bio otac. Sa sedam godina prešao je u Borussiju Dortmund, za čiji kadetski tim trenutno nastupa.

"Zadovoljan sam u Borussiju. Sad će skoro deset godina kako sam ovdje. Ovo mi je postalo kao druga kuća", rekao je 16-godišnji veznjak, kojeg smo upitali da li očekuje u skorijoj budućnosti priliku u prvom timu i da li bi volio prve seniorske minute upisati u Borussiji ili u nekom drugom klubu, na šta je odgovorio:

"Nadam se da ću u skorijoj budućnosti dobiti priliku u prvom timu, ali to tome sada ne mislim. Skoncentrisan sam na trenutno situaciju, jer hoću da dam sve od sebe. Volio bih ako Bog da u Borussiji upisati prve seniorske minute".

Zadnji vezni, a često postiže golove

Burnić igra na poziciji zadnjeg veznog, ali vrlo često daje golove i asistira, a uz to ga krasi i dobar dribling. Ove sezone u devet utakmica B-Junioren Bundeslige Zapad postigao je čak pet pogodaka.

"Ranije sam igrao lijevo, naprijed i nazad. Onda je trener želio da igram defanzivno i tako je ostalo", rekao je 16-godišnji fudbaler, koji za najboljeg veznjaka smatra Andreu Pirla, a općenito fudbalera Cristiana Ronalda, dok je njegov najdraži igrač Zlatan Ibrahimović.

Seniorski tim Borussije Dortmund igra veoma loše u Bundesligi ove sezone. U prošlom kolu pobjedom nad Borussijom Moenchengladbach Milioneri su prekinuli niz poraza, te se trenutno nalaze na 15. mjestu sa deset bodova iz jedanaest utakmica.

"Tako je u fudbalu. Svuda toga ima. Nadam se da će sada ponovo zaigrati dobro. Što se tiče fudbalera iz prvog tima, za mene najbolji je Marco Reus", istakao je supertalentovani Burnić.

Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 8r4VStfNikada nije kontaktiran iz N/FS BiH

Defanzivni veznjak juniorskog tima Milionera, čiji su roditelji iz Bosne i Hercegovine, nastupa za omladinske selekcije Njemačke, jer ga nikada niko iz Nogometnog saveza BiH nije kontaktirao. Kao i većina mladih fudbalera porijeklom iz naše zemlje razmišljao je o mogućem igranju u dresu Zmajeva.

"Nikad me nije niko kontaktirao iz Nogometnog saveza BiH", potvrdio je Burnić za SCsport.ba, te je dodao:

"Naravno da sam razmišljao o mogućem igranju za BiH. Možda poslije i zaigram".

Razgovarao sa saigračem iz Dortmunda o igranju za BiH

U kadetskom timu Dortmunda nastupa Sandy Hušić, koji nosi dres kadetske reprezentacije Bosne i Hercegovine.

"Bio sam nedavno na kvalifikacijama za juniorsko Evropsko prvensvo i vidio sam da BiH ima mnogo dobrih igrača", rekao je Burnić, kojeg smo upitali da li je razgovarao sa svojim saigračem o igranju za BiH, te je rekao:

"Naravno da sam pričao sa Sandyjem o toj temi. Rekao mi je da je prelijepo igrati za svoju državu".

Mladi fudbaler Borussije Dortmund prati igre reprezentacije Bosne i Hercegovine i vjeruje da se Zmajevi mogu plasirati na Evropsko prvenstvo u Francuskoj 2016. godine.

"Naravno, uvijek pratim utakmice reprezentacije BiH. Uvijek sjedim sa dresom BiH i navijam za naše Zmajeve. Što se tiče plasmana na Evropsko prvenstvo bit će teško, ali mi smo Bosanci i ako Bog da bit ćemo na Euru", rekao je Burnić za kraj razgovora za SCsport.ba.

Neke od Burnićevih golova, asistencija i driblinga možete pogledati u priloženim videima sa njegovog Instagram profila.

Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 141113125120dzenis_burnic
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10856
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 EmptySub 15 Nov 2014 - 9:55

pa nek ga kontaktiraju iz Bosne , ako je stvarno toliki talenat vise bi znacio njima nego Nemackoj .

Meni je krivo sto i Marin nije pre obukao dres Bosne nego ovako da igra jednu pa ni jednu ...
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14166
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 EmptySub 15 Nov 2014 - 14:17

Sve bi to bilo lepo da su u igri pravi ljudi kojima je stalo,bas kao i u Srbiji.

Toliko talenata po svetu al boli nas racku,imamo mi svoje menadjere.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10856
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 EmptySub 15 Nov 2014 - 21:53

Ma neinformisani glupanderi . Ja garantujem da pre ovog texta nisu znali da je Bosanac .
Nazad na vrh Ići dole
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5859
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 EmptyPon 17 Nov 2014 - 1:24

Eeeeeeeeeeee kad nam repku vode kurcoglavi debili!
Zato smo se vec veceras oprostili od Eura,ko im jebe mater...Ne mogu da priccam o njima,karinasi sve im jebem debilsko!
Nego sinko budi pametan i igraj za kako treba drzavu,ovdje moras dati pare da bi igo,i onda ti o fudbalu pametuje neki mesar,masinovodja ili ko vec...
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10856
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 EmptyPon 17 Nov 2014 - 1:55

Tesko Smopi da ce igrati za Nemacku . Isto je pre nekoliko godina Bojan Krkic birao izmedju Spanije i Srbije pa sad ga posle jedne utakmice za njih i vise nema ni u planu . Evo stalno citam i o Vahidu Hambou da je super talenat, novi IBra a igra za Finsku , steta stvarno jer Finci ce igrati neko prvenstvo kad i moja baba ...

A nisam znao da je i Bosna usrala ove kvalifikacije?
Nazad na vrh Ići dole
ДанилоБВБ

ДанилоБВБ


Broj poruka : 651
Points : 4161
Reputation : 3
Datum upisa : 15.10.2014
Godina : 23
Lokacija : Inđija

Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 EmptyPon 17 Nov 2014 - 9:48

[You must be registered and logged in to see this link.]
al ga je usio Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9684
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 EmptyPon 17 Nov 2014 - 20:33

fudbal na balkanu je umro ove kvalifikacije. Malo se koprcaju slovenci i hrvati ostatak zaboravio pravila igre, za bosnu nisam znao do sada da nemaju sanse. steta jbg
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10856
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 EmptyPon 17 Nov 2014 - 21:48

Slovenci mozda a hrvati ce i finansijski da puknu
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14166
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 EmptyUto 18 Nov 2014 - 16:23

Reus se vratio normalnim treninzima i ocekuje se njegov nastup protiv Padeborna.

Takodje i Nuri Sahin je normalizovao svoje treninge i postoji mogucnost da se vrati na teren protiv Padeborna.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10856
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 EmptyUto 18 Nov 2014 - 18:41

Ja mislim da bi i Kuba trebao vec biti spreman . Cini mi se da se i on oporavio napokon
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14166
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 EmptyUto 18 Nov 2014 - 23:01

Igrao je danas u prijateljskom mecu koji je BVB dobio sa 2:1 tako da je moguc i njegov povratak.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9684
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 EmptySre 19 Nov 2014 - 12:28

Nemački klub još jednom pokazao sportsku kulturu, reagujući na vest o teškoj povredi kapitena Bajerna.
18.11.2014. | 23:54 > 00:03 4
A- A A+

Bravo za Dortmund, bravo za viteštvo! Foto: Guliver/Getty images/Alex Grimm,Bongarts
U danu obeleženom i vešću o komplikovanoj povredi kapitena Bajerna Filipa Lama (31), pred kojim je duga pauza, potez za primer izvela je Borusija Dortmund, najveći rival njegovog tima.

Iako su i tokom leta i početkom sezone (kao i ranije, kao i ubuduće) razmenjivane "otrovne strelice" na liniji Vestfalen - Alijanc arena, na zvaničnom Twitter nalogu kluba iz Dortmunda u utorak je napisano:

Želimo brzo ozdravljenje Filipu Lamu!

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10856
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 EmptySre 19 Nov 2014 - 15:52

... i da se sto pre povuce iz fudbala... Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6626
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 EmptySre 19 Nov 2014 - 20:48

Mi smo gospoda za njih!
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14166
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 EmptySre 19 Nov 2014 - 21:00

Et ja bi mu pozeleo da mu crkne krava  Twisted Evil

Ne zaista,kultura,finoca,cvil cvil...i tako dalje... MA KOGA BRE ZAJEBAVATE JEBLI VAS ONI A VI NJIH!

Prosle godine ceo tim nam u bolnici i niko nista da uputi iz prestonice supaka a sad mi kao fora da se prikazemo kako smo fini?!?Ma ko im jebe mater,iskljucio bi sve telefonske veze sa 089 pascad posrana!

Ko im jebe mater nek pocrkavaju svi do jednog,uopste mi nije zao govana cak sta vise spalio bi govnjivi im stadion i sve u krugu pa nek trckaraju po njivama da iskrive sva kolena!

Nikad necu zaboraviti koliko su bili podmukli kad su nas sjebali pred najvazniji duel u sezoni pa koliko su pokusavali da nas uniste masuci milionima i zbog toga SMRT BOGATASIMA SLOBODA RADNICKOJ KLASI!

Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 2Q==
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14166
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 EmptySre 19 Nov 2014 - 21:01

eh da vidim ovaj njihov V.D. direktor Hauser hoce neko pomirenje bla bla....a sutradan opet pljuje!

MRS STOKO BAVARSKA!
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14166
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 EmptySre 19 Nov 2014 - 21:04

Kako funkcionise klub,ukratko graficki prikazano

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8340
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 EmptySre 19 Nov 2014 - 21:51

Pokazali smo ko smo i šta smo. Oni su bezbroj puta pokazali da su gori od cigana.
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14166
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 EmptySre 19 Nov 2014 - 22:59

Zbog ekscesa na mecu protiv Galatasaraya u 4 kolu LS BVB je kaznjen sa 32.000 eura dok ce Turski klub morati da plati 70.000 eura zbog ispada svojih navijaca.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10856
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 EmptyČet 20 Nov 2014 - 1:35

nije mnogo
Nazad na vrh Ići dole
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8340
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 EmptyČet 20 Nov 2014 - 16:23

Ne kontam zašto mi plaćamo kaznu toliku?
Nazad na vrh Ići dole
ДанилоБВБ

ДанилоБВБ


Broj poruka : 651
Points : 4161
Reputation : 3
Datum upisa : 15.10.2014
Godina : 23
Lokacija : Inđija

Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 EmptyČet 20 Nov 2014 - 18:29

Rojs, Kuba, Sahin i Kirh spremni za Padeborn.
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6779
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 EmptyČet 20 Nov 2014 - 20:15

Mi plaćamo kaznu zbog loše organizacije. BVB je kriv zato što su oni uneli baklje na stadion, mada Šalke nije bio kriv prošle godine kad su naši ultrasi uneli na WC arenu
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti iz Dortmunda   Najnovije vesti iz Dortmunda - Page 18 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Najnovije vesti iz Dortmunda
Nazad na vrh 
Strana 18 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Vesti iz Dortmunda:
» Prirodne lepote Dortmunda 18+
» Navijači Dortmunda najverniji u Evropi
» Sportske Vesti
» TRANSFER VESTI ZA SEZONU 2016/17

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Ballspielverein Borussia 09 e.V. Dortmund :: Sve Vezano za Borussia Dortmund-
Skoči na: