Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 3 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 3 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 Fudbalske vesti iz celog sveta

Ići dole 
+4
aubame
Becej City
Cone BvB
AndreasCaxBVB
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6610
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fudbalske vesti iz celog sveta   Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 EmptyPet 29 Avg 2014 - 9:39

Novinari i UEFA izabrali: CR7 je najbolji igrač Evrope!

Najbolji pojedinac u evropskom fudbalu za prošlu sezonu je Portugalac iz Real Madrida objavila je evropska kuća fudbala

UEFA je glasovima sportskih novinara iz 53 različite zemlje izabrala najboljeg evropskog fudbalera za prošlu sezonu. Kristijano Ronaldo je po prvi put u karijeri osvojio nagradu “UEFA najbolji igrač Evrope.”

Portugalac je trijumfovao u konkurenciji Bajernovih prvotimaca Arjena Robena i Manuela Nojera. Sezona u kojoj je sa Real Madridom osvojio Ligu šampiona u kojoj je bio najbolji strelac donela je trijumf Ronaldu.

U prvoj rundi glasanja su glasali novinari iz 53 različite zemlje koji su izabrali po tri kandidata. Kada su se glasovi sabrali, Ronaldo, Nojer i Roben su ostali u trci. Drugi krug glasanja je održan danas tokom ceremonije izvlačenja grupa za Ligu šampiona i svaki od 53 novinara je imao pravo da glasa za jednog od trojice kandidata.

Dosadašnji pobednici su bili Lionel Mesi, Andres Inijesta i Frank Riberi.

mozzartsport.com
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14150
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fudbalske vesti iz celog sveta   Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 EmptyPet 29 Avg 2014 - 23:23

Imao je karijeru iz snova, pa doživio pravi pakao: 'Pišao sam u krevet'


Legendarni argentinski nogometaš Gabriel Omar Batistuta otkrio je za argentinske medije kakvu je nesnosnu bol u gležnjevima trpio po aktivnom igračkom umirovljenju. Bol je bila toliko jaka da je u jednom trenutku od specijalista tražio da mu amputira obje noge.



"Napustio sam nogomet i preko noći više nisam mogao hodati. Pišao sam u krevet iako je kupaonica bila tek tri metra udaljena. Bila su četiri sata ujutro i znao sam da ako ustanem da će me gležnjevi ubiti. Išao sam doktoruAvanziju i rekao mu da mi odreže noge. Pogledao me i rekao mi da sam lud. Ali ja to nisam više mogao podnijeti. Ne mogu riječima opisati koliko je bila jaka bol", rekao je popularni Batigol za TyC Sports. 

Danas 45-godišnji Batistuta profesionalnu je karijeru okončao 2005. godine u dobi od 36 godina, a još uvijek je treći najbolji strijelac Serie A sa 184 gola u 318 utakmica. Najdublji je trag ostavio u Fiorentini za koju je igrao između 1991. i 2000. godine, a i dan danas najbolji je strijelac argentinske reprezentacije s 56 golova u 78 utakmica. 



Danas je Batistutina zdravstvena situacija puno bolja, iako je tretman koji mu je pomogao bio puno manje drastičan od amputacije. Gležnjevi su mu na kraju potpomognuti vijcima. 

"Izabrao sam desnu nogu, liječnici nisu mogli srediti obje. Ali nije me bilo briga. Moj problem je što nemam hrskavica ili tetiva. Mojih 86 kilograma podupiru samo kosti i to je uzrokovalo bol. Danas sam puno bolje nego što sam bio prije tri godine", zaključio je Batistuta.





sportski.net
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14150
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fudbalske vesti iz celog sveta   Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 EmptyPet 29 Avg 2014 - 23:25

Bas neki dan sam razmisljao o Batigolu kakav je to napadac bio i vidim nema ga nigde u medijima pa rek dal je uopste ziv covek.Kad ova vest danas izadje,zaista bedak.

Inace kad se samo setim tog perioda tada sam donekle i pratio seriu A.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14150
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fudbalske vesti iz celog sveta   Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 EmptyČet 4 Sep 2014 - 18:45

Na danasnjem sastanku trenera ekipa koje su se plasirale u LS i visokih clanova UEFA razmatralo se da se promeni dosadasnji sistem izvlacenja parova LS.

Takodje se pokrenula inicijativa da pravilo gostujuceg gola bude izbaceno iz upotrebe.

Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 1888893_10204929050534466_7166858270927000312_o
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6610
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fudbalske vesti iz celog sveta   Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 EmptyČet 4 Sep 2014 - 22:21

Gospodin Klopp i ozbiljna glava Kolina,2 najveca gospodina Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8324
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fudbalske vesti iz celog sveta   Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 EmptyPet 5 Sep 2014 - 11:34

STav Kloppa me asocira na to #Halo miševi, ovdje sam ja zakon!
Nazad na vrh Ići dole
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6610
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fudbalske vesti iz celog sveta   Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 EmptyPet 5 Sep 2014 - 15:39

Šta treba da uradiš da bi te suspendovali na 70 utakmica?

Ismail Gunduz verovatno će ući u anale

Fudbaler austrijskog amaterskog kluba Rum Ismail Gunduz verovatno će ući u anale fudbala kao igrač koji zaradio najdužu suspenziju, a da pritom nije bio dopingovan, niti je učestvovao u nameštanju utakmica.

Gunduz je naime kažnjen sa 70 utakmica neigranja jer je tokom prethodne utakmice svog kluba protiv Insbruka glavom udario sudiju Danijela Fila i tom prilikom mu rasekao usnu. Nesrećni arbitar odmah je hospitalizovan, a nadležni u austrijskom fudbalskom savezu ekspresno su reagovali i suspendovali Gunduza na 70 mečeva. Uz to, ovaj fudbaler, ako se tako može uopšte nazvati, moraće da plati i kaznu od 257 evra.

Zanimljivo da su u Fudbalskom savezu Austrije izneli podatak da su razmišljali da Gunduza kazne sa čak 108 utakmica neigranja?!
"Mi se distanciramo od ponašanja Ismaila Gunduza. On više nije član našeg kluba i neće smeti više da uđe u sportski centar Ruma", istakao je trener Mihael Mesner.

Sam Gunduz pravdao se dosta nevešto, rekavši da "nije imao nameru da udari arbitra, već da se okliznuo".

mozzartsport.com
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14150
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fudbalske vesti iz celog sveta   Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 EmptyPet 5 Sep 2014 - 22:37

Moze naci radno mesto kod nas na Balkanu,ovde se ionako tolerisu napadi na sudije...
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9668
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fudbalske vesti iz celog sveta   Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 EmptySub 6 Sep 2014 - 20:11

Cone slazem se sa tobom!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6562
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fudbalske vesti iz celog sveta   Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 EmptySub 6 Sep 2014 - 21:46

Ovaj Gunduz može da dođe da igra za Bečej,šta fali 2. beton liga.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6562
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fudbalske vesti iz celog sveta   Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 EmptyUto 9 Sep 2014 - 15:44

Asamou Đana u Gani optužuju da je žrtvovao dugogodišnjeg druga u religioznom ritualu

Brat poznatog fudbalera pod istragom da je prebio novinara koji je pitao bivšeg igrača Sanderlenda da prokomentariše ove tvrdnje

U Gani je ovog leta glavna tema bila da li je nekadašnji igrač Udinezea i Sanderlenda Asamoa Đan žrtvovao svog prijatelja Kastra, a jednog novinara je to koštalo batina, najverovatnije ih je dobio od brata poznatog igrača.

Reper Kastro je ovog leta otišao na odmor sa braćom Đan i devojkom, a navodno je umro pokušavajući da je spase od davljenja. Grupa mladića je upala na trening reprezentacije Gane i optužila Asamou Đana da je žrtvovao muzičara u religioznom ritualu, i tražili su mu da pokaže njegovo telo.

Novinar Danijel Kenu je hteo da Đan prokomentariše te tvrdnje na konferenciji za medije, ali je reprezentativac nasrnuo na njega pre nego što je završio pitanje. Dva dana kasnije dok je išao da pokupi akreditaciju za meč reprezentacije Kanua je prebila grupa mladića, a policija je ispitivala i brata Asamoe Đana Bafura, koji je navodno predvodio grupu.

Kanu je izjavio da bi sukob bio fatalan da ga kolega nije spasao.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14150
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fudbalske vesti iz celog sveta   Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 EmptyUto 9 Sep 2014 - 21:36

Iz Afrike nista novo...
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6562
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fudbalske vesti iz celog sveta   Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 EmptyČet 11 Sep 2014 - 13:36

Stvarno no comment za ove Afrikance.
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9668
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fudbalske vesti iz celog sveta   Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 EmptyPet 12 Sep 2014 - 19:52

ovo ljudi izmice kontroli covecanstvo otislo po kurcu
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6562
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fudbalske vesti iz celog sveta   Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 EmptyPet 19 Sep 2014 - 21:18

Steaui oduzeti grb i ime!

Slavni rumunski klub koji je prvi sa prostora jugoistočne Evrope stigao do titule Kupa šampiona biće primoran da promeni ime i grb zbog toga što je izgubio spor sa Vojskom Rumunije.

Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 Steaua600308407020140919195631

Spor koji su Vojska Rumunije i FK Steaua Bukurešt vodili zbog nezakonitog prisvajanja intelektualne svojine doveo je do toga da Nacionalni zavod presudi u korist Vojske.

To praktično znači da će u najkraćem mogućem roku Steaua morati da promeni ime i grb i tako raskine spone sa višedecenijskom tradicijom po kojoj je poznata u Evropi!

Do spora je došlo nakon privatizacije kluba koja se dogodila 1998. godine. Najtrofejniji rumunski klub do tog trenutka je bio deo sportskog društva ali je onda postao privatno vlasništvo kojim trenutno upravlja prvi čovek Điđi Bekali.

Nacionalni zavod za intelektualni svojinu potvrdio je da je Vojska Rumunije vlasnik prava na ime i grb Steaue jer je upravo Armija osnovala klub iz Bukurešta 7. juna 1947. godine.

Grb se kroz 67 godina dugu istoriju menjao a današnji izgled sa plavo-crvenim prugama i žutom zvezdom dobio je 2003. godine i to po ugledu na onaj iz perioda sedme i osme decenije prošlog veka kada su zabeleženi najbolji rezultati.

Što se tiče imena, Steaua je osnovana pod nazivom ASA Bukurešt (Armijsko sportsko društvo) a u prethodnih 67 godina nosila je imena CSCA (Centralni sportski klub Armije), CCA (Centralni dom Armije) i CSA Steaua (Sportski klub Armije Steaua).

Nakon svega, vlasnicima Steaue ostaje da pronađu neko drugo ime za klub i promene grb, a uz to će Vojsci morati da isplate sav novac zarađen od artikala sa sadašnjim simbolima.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8324
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fudbalske vesti iz celog sveta   Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 EmptySub 20 Sep 2014 - 0:35

svašta
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14150
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fudbalske vesti iz celog sveta   Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 EmptySub 20 Sep 2014 - 15:22

Ovo nesto slicno sa Partizanom.Moglo bi i njih da zadesi isti scenario mada oni ipak nisu u sporu sa vojskom.Ali ako se privatizuje mnogo sto sta ce se morati menjati.

Inace bas bzvze ipak je Steaua poznata u svetu bas pod tim imenom.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14150
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fudbalske vesti iz celog sveta   Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 EmptySub 20 Sep 2014 - 15:26

Murinjo: Oduzimajte titule zbog FFP

Menadžer Čelsija Žoze Murinjo izjavio je da klubovi koji prekrše pravila finansijskog fer pleja treba da budu kažnjeni sportski, a ne finansijski.



Murinjo je izjavio da bi klubovima trebalo oduzimati bodove i titule umesto ih kažnjavati velikim svotama novca.
Murinjo je izjavio da bi klubovima trebalo oduzimati bodove i titule umesto ih kažnjavati velikim svotama novca.
„Da li su kazne poštene? Mislim da nisu, ono što je pošteno je oduzimanje titula i bodova. Ako osvojite titulu i budete finansijski kažnjeni, vi nastavljate dalje“, rekao je Murinjo. 

Siti, koji je u 2012. i 2013. kombinovano izgubio 148, 1 milion funti, u Ligi šampiona ima skraćen tim od 21 igrača umesto standardnih 25. 

U posledjnem prelaznom roku bilo im je dozvoljeno da potroše „samo“ 49 miliona funti, kao i to da novac od prodaje igrača i plata ne sme da prebaci prošlogodišnju svotu. 

„Ukoliko morate da sa liste za Ligu šampiona skinete jednog ili dvojicu igrača i da imate 22 umesto 24, nije problem. Ali kada kažete da sledeće prvenstvo počinjete zaostatkom od šest bodova, što znači da ne igrate u Ligi šampiona, u Ligi Evrope je mnogo ozbiljnije“, dodao je Portugalac. 

On je istakao da samo najbogatiji klubovi profitiraju od kršenja FFP. 

„Timovi koji imaju koristi od toga su ekonomski najmoćniji, sa velikom istorijom i brojem navijača. Sada, uz finansijski fer plej, mi postajemo tim kao i svaki drugi. Svoje resurse raspoređujemo racionalno“,zaključio je Murinjo.



b92
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14150
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fudbalske vesti iz celog sveta   Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 EmptySub 20 Sep 2014 - 15:27

Ovde se slazem sa njime.
Novcano kazniti klubove koji imaju milijardere iza sebe to je presmesno.
Oduzmi im bodove pa nek se zapitaju jel sve u novcu.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14150
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fudbalske vesti iz celog sveta   Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 EmptyČet 9 Okt 2014 - 19:35

Odlučeno - Barsa ili Real neće biti nosioci u LŠ!

...Ukoliko jedna od ove dve ekipe ne osvoje ovo takmičenje ove godine. Razlog - revolucionarne promene u sistemu određivanja šešira za sastav grupa LŠ.



Od sezone 2015-16 imaćemo nov sistem određivanja sastava šešira u Ligi šampiona, odlučeno je na današnjem sastanku u sedištu UEFA.

UEFA je odlučila da će nosioci grupa biti pobednik ovog takmičenja, kao i 7 prvaka iz isto toliko zemalja koje se po klupskom koeficijentu najbolje kotiraju u Evropi.

Neki klubovi poput Mančester Sitija su zadovoljni ovom odlukom, dok drugi, poput Barselone, Real Madrida, Arsenala, Čelsija, nikako nisu.

Recimo, Arsenal je bio među nosiocima ove godine, iako je bio 4. na tabeli na kraju ligaškog dela takmičenja, dok je Mančester Siti koji je na kraju lige bio šampion bio u drugom šeširu. Mnogi smatraju da je ovaj slučaj jedan od razloga zašto je donešena ova odluka na poslednjoj sednici UEFA.

Sigurno je da u narednim sezonama nećemo videti situaciju da u grupi budu šampioni Holandije, Italije i Španije kao što je to slučaj ove godine sa Juventusom, Atletikom i Ajaksom.

Dobra ili loša odluka čelnika UEFA, procenite sami...





sportske.net
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14150
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fudbalske vesti iz celog sveta   Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 EmptyČet 9 Okt 2014 - 19:36

Meni je ovo sasvim ok,sta vi mislite?
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14150
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fudbalske vesti iz celog sveta   Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 EmptyČet 9 Okt 2014 - 19:52

Ova desetorica će biti najbolji na svetu!

Mlade nade fudbala su na sve strane, ali ne mogu svi da uspeju u ovoj igri sa loptom. Evo koju desetoricu mediji smatraju najperspektivnijima kada se radi o tinejdžerima.


Česta je situacija da danas čujete "Novi Ozil" ili "Novi Mesi", mlade fudbalere širom sveta upoređuju sa svetskim zvezdama, hteli oni to ili ne. Ipak, neretko se nikada više i ne čuje za njih.

"Dejli Mejl" je napravio listu od deset najperspektivnijih tinejdžera na svetu za koje se veruje da mogu mnogo. Evo kako ona izgleda:

Moskito (18 godina, Atletiko Paranaense, reprezentacija Brazila do 20 godina)

Tiago Rodrigeš da Silva je velika nada brazilskog fudbala, igra na poziciji napadača, zasijao je na turniru u Tulonu gde su mnogi evropski velikani "bacili oko" na njega. Na prvenstvu Južne Amerike do 15 godina postigao je 10 golova na 7 utakmica.







Keleči Iheanačo (18 godina, Mančester Siti, Nigerija do 17 godina)

Momak koga je Pelegrini poveo na turneju po SAD-u oduševio je navijače Mančester Sitija, a jedan od najboljih fudbalera ovog tima, Jaja Ture, rekao je za njega da je fantastičan igrač.

Na Svetskom prvenstvu za igrače do 17 godina on je postigao 6 golova i zabeležio 7 asistencija u osvajanju trofeja za Nigeriju.







Oliver Tores (19 godina, na pozajmici u Portu iz Atletiko Madrida i član reprezentacije Španije do 21 godine)

[You must be registered and logged in to see this link.] ovaj vezni igrač poseduje neverovatno dobru tehniku i predviđa mu se sjajna budućnost. Reprezentacija Srbije do 21 godine sutra u Jagodini imiaće dosta problema sa ovim fudbalerom, to je sigurno.


Timo Verner (18, Štutgart, Nemačka U19)

Sledeći sami Kedira, mada ga mnogi upoređuju i sa Mesutom Ozilom i Tomasom Milerom. Jednostavno, ima toliki potencijal da može da igra na različitim pozicijama na sredini terena, Štutgart je jako ponosan što poseduje ovakvog igrača.

Postao je najmlađi u istoriji Štutgarta na utakmici Lige Evrope, a za Štutgart je do sada pogodio 4 puta u mrežu. U Nemačkoj se nadaju da će ovaj fudbaler biti jedan od aduta selektora koji bude predvodio ovu reprezentaciju na Svetskom prvenstvu u Rusiji za 4 godine.







Agustin Alione (19, Argentina U20, Palmeiras)

Jedan od najtalentovanijih na poziciji desnog veznog, veoma nizak fudbaler koji će još neko vreme graditi svoju karijeru u Južnoj Americi, tačnije u Brazilu.







Bruma (19, Galatasaraj, Portugal U21)

Igrao je i za seniorsku reprezentaciju svoje zemlje u oktobru prošle godine, govorilo se da će otići u Brazil sa postavom Paola Benta, ali je povreda kolena učinila svoje i ovaj momak je morao da ostane u Portugalu.

Naravno, počeo je svoju karijeru u Sportingu, a igra na krilnoj poziciji. Sada se nalazi na pozajmici u Gazijantepu.



Nikola Muru (19, Italija U21 i Kaljari)

Juventus i Milan se svađaju oko ovog momka koji je debitovao za prvi tim još pre tri godine. Igra na poziciji beka, ali uspešno odgovara i zadacima u napadu.







Toni Vilhena (19, Fejenord, Holandija U21)

Već ima 74 nastupa za Fejenord, iako ima samo 19 godina. Levonog je, ima sjajan šut, odgovara i ofanzivnim i defanzivnim zadacima podjednako dobro, bio je jedan od najboljih igrača na Evropskim šampionatima za igrače do 17 godina koji su igrani 2011. i 2012. godine.







Fabris Olinga (18, Kamerun, na pozajmici u Apolonu iz Limasola iz Malage)

Dečak koji je najmlađi strelac Primere u njenoj istoriji sada se nalazi na pozajmici u Apolonu. Takođe, on je najmlađi strelac u istoriji Kameruna.

Inače, bio je u Brazilu, ali se selektor nije odlučivao da mu pruži šansu čak i kada je sve bilo izgubljeno.









Dijego Fagundes (19, Urugvaj do 20 godina, Nju Ingland)

Urugvajac se preselio u Ameriku sa samo 5 godina, a sa 14 godina se priključio ekipi Nju Inglanda.

Izuzetno je brz fudbaler, igra na poziciji ofanzivnog veziste i ima uzezetnu kontrolu lopte.










sportske.net
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14150
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fudbalske vesti iz celog sveta   Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 EmptyČet 9 Okt 2014 - 19:55

Timo Werner! 

Ja bi njega angazovao pa sta god da kosta,brz je i ima talenat samo da ga postave na pravi put a ne da propadne.

Kao i onaj Rudiger,defanzivac iz Stuttgarta.Gledao sam ga u Elfu a i za Stuttgart kako je odigrao protiv BVB on ce biti fenomenalan defanzivac.Svuda stigne a u duelima je extra.Tek mu je 21 godina i ima sigurno ispred sebe vrhunsku karijeru.

A sto se tice ovih igraca sa liste pa neka nasa uprava pogleda(a hoce qurac) pa nek dovedu makar jednog a ne penzione fondove i tamo neke inkognito iz jos inkognitije lige.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5843
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fudbalske vesti iz celog sveta   Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 EmptyČet 9 Okt 2014 - 20:12

Znam za Torresa,Wernera i Brumu,ostalo nepoznanice sto se mene tice...Vjerujem da su dobri!

Andrease,svaka cast za predstavljanje!
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10840
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fudbalske vesti iz celog sveta   Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 EmptyČet 9 Okt 2014 - 21:33

Sve osim prvog Brazilca sam dovodio na FM !! Very Happy Very Happy

Rudiger je dobar sto je i normalno kad je iz Borusije poniko
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fudbalske vesti iz celog sveta   Fudbalske vesti iz celog sveta - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Fudbalske vesti iz celog sveta
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Vesti iz Dortmunda:
» CL - EL: Vesti i Utakmice
» Sportske Vesti
» Najnovije vesti iz Dortmunda
» Hrvatska 1.HNL Generalna Diskusija i Vesti

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Razne Sportske Vesti i Zastarele teme sa foruma :: Razne i zastarele teme :: Evropske, Svetske Lige i Transferi-
Skoči na: