Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!! Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!! Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!! EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!! EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!! EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!! EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!! EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!! EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!! EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!! EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!! EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!!

Ići dole 
+3
BVB fan LU
Strahinja
AndreasCaxBVB
7 posters
AutorPoruka
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14145
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!! Empty
PočaljiNaslov: Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!!   Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!! EmptySre 23 Apr 2014 - 17:55

Ova informacija ce itekako da obraduje gradjane u BiH koji su blizu Tuzle.
Prema novim informacijama Tuzlanski aerodrom ce prosiriti svoju bazu letova ka jos dve destinacije,Eindhoven i nama jos bolje Dortmund!

Iako vec postoje letovi za Dortmund iz Beograda ipak ovo je mnogo bolja solucija za gradjane BiH.

http://www.klix.ba/biznis/od-juna-novi-jefitini-letovi-za-njemacku-i-holandiju-s-tuzlanskog-aerodroma/140423032
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14145
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!!   Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!! EmptySre 23 Apr 2014 - 17:59

Ova vest me i vise nego obradovala jer mi je Tuzla na samo sat od Doboja a BG ipak ima 3 i po sata plus troskovi za put pa jos ako dodam da su letovi za DO iz BG tek u pola sest ujutro znaci TZ pobedjuje na svim poljima.

Od juna ljudi da pripremamo organizovanje i put u DO!

Karta bi trebala da se krece do 40e u jednom pravcu.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9663
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!!   Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!! EmptyČet 24 Apr 2014 - 14:25

Ovo su lepe vesti s obzirom da dodje jeftinije avionom da se ode u DO nego autobusom!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6758
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!!   Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!! EmptyČet 24 Apr 2014 - 15:32

Sjajna vest za sve iz BIH! 

I jeste što kaže Strašni jeftinije avionom nego busom...

Inače, kad se avionske karte kupe 3-4 meseca unapred cena bude smejurija. Npr, jedna moja drugarica je išla u Holandiju. Neko malo mesto, blizu granice sa Nemačkom i išla je avionom od BG do DO i u povratku nazad. Kupila kartu 5 meseci ranije i povratnu platila samo 70 eur! Pa jbg to je 1500 km, smešna cena
Nazad na vrh Ići dole
bloodyczech

bloodyczech


Broj poruka : 736
Points : 4746
Reputation : 5
Datum upisa : 14.05.2013
Godina : 41
Lokacija : Sarajevo

Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!!   Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!! EmptyČet 24 Apr 2014 - 19:42

pa ako se jos dogovorimo da kolektivno krenemo do Dortmunda mozda nam i neki popust daju Smile
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14145
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!!   Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!! EmptyČet 24 Apr 2014 - 20:34

Pa da,ja sam sa porodicom putovao Wizz-om za Stokholm.Zenin buraz koji zivi u Svedskoj je rezervisao mesec-dva pre i cena je izasla oko 150tak eura.To je smesno naspram autobuskih karti,dok recimo iz Doboja za Dortmund prosle godine kad sam pitao za bus povratna karta je kostala oko 260 km i sad kad pomnozim puta tri dodjem da mi je bolje ici autom i tako je i bilo.

Dakle ova opcija sa avionom je i vise nego pun pogodak i drago mi je da su konacno i to otvorili.
E sad drugovi da se dogovorimo oko odlaska u DO i nemojte da serete ovo ono.... realno niko ovde nema milione u djepu ali moze se skrpiti za odlazak na 3-4 dana.

Ja se mogu raspitati oko nekih stvari tipa hotelsko smestaj,javne kuce i dobra hrana a znam i vidim da dosta nasih navijaca poznaje dosta dobro DO tako da nije nikakva frka i oko detaljnije organizacije odlaska i prisustvu nekoj od utakmica naseg tima.

I jos nesto sto je glavno oko organizovanja ovde mora biti sloga!Bez toga i sa svojeglavostima nema nista.A majku mu barem mozemo biti slozni i organizovati jednu zajednicku turu za nas tim.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9663
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!!   Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!! EmptyPet 25 Apr 2014 - 1:34

nesto cemo napakovati ;-)
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6758
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!!   Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!! EmptyPet 25 Apr 2014 - 14:09

Taj ti je predlog Anderase ekstra! 

Ali, valjalo bi kad bi do tada registrovali navijački klub i to sve što treba da nas klub prizna, onda bismo mogli i od kluba da tražimo karte, dali bi sigurno. Ili nam bar prodali.

Pa kad su meni prodali 3 za južnu tribinu, reg navijačkoj grupi bi sigurno bar 10ak karata dali!
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14145
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!!   Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!! EmptyPet 25 Apr 2014 - 19:43

Stoji to sve LU ali znas i sam da je to komplikovana procedura za nas.Nema nas dovoljno saglasnih plus problem sa finansijama oko osnivanja.Vec smo potezali to pitanje.

No sa druge strane oko nabavljanja karata jeste da bi mozda kao organizacija imali bolje sanse za kupovinu grupnih kompleta nego ovako pojedinacno da se trazi ali mozda ni to ipak ne bi bio problem s obzirom da dosta nas ima nekoga negde koji su u okolini DO pa da nam uzmu karte.
Ne zaboravite imate i na FB grupu koja prodaje karte a i sajtova,jeste da je malo skuplje ali sad necu u detalje.

Elem sve bi se to moglo organizovati super samo ako bude dobre volje i zelje,ne bih nikoga da izdvajam ili nedaj boze vredjam ali ovaj posao moraju odgovorni ljudi da organizuju kao i svi zainteresovani da budu apsolutno sigurni u sve ovo.Ipak su to i veliki novci u pitanju(za mene je i 150e veliki novac ali naslo bi se za jedan ovakav izlet) prema tome ovome prici sa velikom ozbiljnoscu i cvrstom zeljom.

No za pocetak neka pocnu i ti letovi,iz BiH dakle ka Tuzli a u Srbiji iz BG ili ako je neko blizi granici mozda i TZ odgovara...
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
schwartz-gelb phantom




Broj poruka : 113
Points : 4065
Reputation : 2
Datum upisa : 06.07.2013
Godina : 43
Lokacija : tuzla

Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!!   Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!! EmptySub 26 Apr 2014 - 16:42

ljudi,imam informaciju za sve vas,17 maja se organizujemo u SA na javno gledanje finala DFB-a,dakle ljudi ko mogne neka skokne do rajvosa da napravimo lom a kasnije da slavimo Wink
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9663
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!!   Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!! EmptyUto 29 Apr 2014 - 0:51

schwartz-gelb phantom ::
ljudi,imam informaciju za sve vas,17 maja se organizujemo u SA na javno gledanje finala DFB-a,dakle ljudi ko mogne neka skokne do rajvosa da napravimo lom a kasnije da slavimo Wink

odlicna vest mozes detaljnije objasniti u temi za okupljanje ;-)
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5838
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!!   Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!! EmptyUto 29 Apr 2014 - 0:53

Dobra vijest samo gdje su dogovorili?Da ne bude kakvih sminkercica da moram nekom jebati mater ili da je neko meni jebe! Twisted Evil Laughing 
Nazad na vrh Ići dole
schwartz-gelb phantom




Broj poruka : 113
Points : 4065
Reputation : 2
Datum upisa : 06.07.2013
Godina : 43
Lokacija : tuzla

Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!!   Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!! EmptyPon 12 Maj 2014 - 22:05

smoopy jaraniko,ti si nam ključni član,i ako mogneš da vidiš da li ima još kakav žuti,da nas bude više,okupljanje je u 18 sati ispred katedrale,i odlazak u obližnji gunniss pub u srcu Baš Čaršije.Hajmo da slavimo da proslavimo uspjeh našeg kluba kako samo dolikuje Very Happy,naravno i iz ostalih gradova ste pozvani naravno ko može
Nazad na vrh Ići dole
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5838
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!!   Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!! EmptyUto 13 Maj 2014 - 0:05

Ma brate,nikog ja ne znam ko navija za BvB,ovi haveri il su jajarci ili...sve kurtoni jebem ih usta jajarska...Vidjet cu da dodjem,javit cu ti se u svakom slucaju tebra!

Ma jebo carsiju,ja sam ti ljaakse s Ilidze,nebi je dao za 100 carsija! Twisted Evil 
Nazad na vrh Ići dole
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8319
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!!   Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!! EmptyUto 13 Maj 2014 - 0:32

Vidio sam ja to okupljanje, slab je odaziv nešto brte. Na fb. zar ne?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!!   Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Od 16 juna letovi za Dortmund iz Tuzle!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Borussia Dortmund II - B tim !
» Borusija Dortmund 1963
» CL 1/8: Borussia Dortmund - SL Benfica
» CL 1/4: Borussia Dortmund - Monaco
» Borussia Dortmund 2014/15

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Razne Sportske Vesti i Zastarele teme sa foruma :: Razne i zastarele teme :: BVB Balkan Fan Club Info i Okupljanja-
Skoči na: