Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 Clanovi Foruma Diskusija

Ići dole 
+11
Wamos69
Nikola-BvB09
Strahinja
ALDIN09
ДанилоБВБ
SrkiBVB
aubame
BVB fan LU
smopiBVB
bloodyczech
Osha
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 21 ... 30  Sledeći
AutorPoruka
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6629
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Clanovi Foruma Diskusija   Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 EmptySub 17 Maj 2014 - 23:41

Javio se Andreas putem FB-a ali je stanje veoma veoma kriticno...

Kad je u pitanju stanje u Srbiji ukoliko "padnu" Sabac i Sremska Mitrovica oticice sve u PM.

Zestoko nas je sranje snaslno
Nazad na vrh Ići dole
aubame

aubame


Broj poruka : 1251
Points : 5098
Reputation : 5
Datum upisa : 16.11.2013
Lokacija : zlaTu

Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Clanovi Foruma Diskusija   Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 EmptyNed 18 Maj 2014 - 0:10

Žao mi je ovog naroda stvarno ...
Nazad na vrh Ići dole
bloodyczech

bloodyczech


Broj poruka : 736
Points : 4770
Reputation : 5
Datum upisa : 14.05.2013
Godina : 41
Lokacija : Sarajevo

Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Clanovi Foruma Diskusija   Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 EmptyNed 18 Maj 2014 - 0:56

jgb raja cuvajte se,ako nekako mozemo pomoci,vrlo rado bi pritrcali u pomoc
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9687
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Clanovi Foruma Diskusija   Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 EmptyNed 18 Maj 2014 - 19:09

osha i andreas su inalli problema sa poplavama. cuo sam se sanjima kazu da su dobro ali stete ima sigurno. bilo kako da mozemo da pomognemo samo nam eecite
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5862
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Clanovi Foruma Diskusija   Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 EmptyNed 18 Maj 2014 - 23:59

E jbg,zao mi je nase brace Osha i Andreasa,ali i ostalih ljudi...
Ako mozemo kako pomoci rado cemo!!!Cuvajte se ljudi,nadam se da je vec malo bolja situacija!
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6581
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Clanovi Foruma Diskusija   Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 EmptyPon 19 Maj 2014 - 20:07

Sada su se pojavile informacije po netu da je HAARP(sistem koji može da kontroliše vreme),koji navodno postoji i u Srbiji,uzrok ovih nepogoda.
Nazad na vrh Ići dole
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5862
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Clanovi Foruma Diskusija   Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 EmptyPon 19 Maj 2014 - 22:42

Brate,ovo je Bozije davanje i to je to!Kakvi sistemi i aparati...
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9687
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Clanovi Foruma Diskusija   Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 EmptyPon 19 Maj 2014 - 23:45

citao sam nesto I o tome sve je moguce ovo je covekova posledica nemislim direktno nas ali je problem sto ce ovoga cesce I cesce biti
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
bloodyczech

bloodyczech


Broj poruka : 736
Points : 4770
Reputation : 5
Datum upisa : 14.05.2013
Godina : 41
Lokacija : Sarajevo

Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Clanovi Foruma Diskusija   Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 EmptyPon 19 Maj 2014 - 23:48

Becej City ::
Sada su se pojavile informacije po netu da je HAARP(sistem koji može da kontroliše vreme),koji navodno postoji i u Srbiji,uzrok ovih nepogoda.
procitao sam ovo prije par dana,al nesta bas i nevjerujem u to,mada kakva tehnologija u svijetu postoji svasta je moguce.
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9687
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Clanovi Foruma Diskusija   Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 EmptyUto 20 Maj 2014 - 0:08

bloodyczech ::
Becej City ::
Sada su se pojavile informacije po netu da je HAARP(sistem koji može da kontroliše vreme),koji navodno postoji i u Srbiji,uzrok ovih nepogoda.
procitao sam ovo prije par dana,al nesta bas i nevjerujem u to,mada kakva tehnologija u svijetu postoji svasta je moguce.

mi nismo ni svesni koja se tehnologija kosristi u svetu. Ovo sto I koristimo tac androide I tablete to je napredna vjska koristila 80tih tj njihovi agenti, internet je prvobitno vojska napravila zbog njih a posle je pocelo da se koristi u komercijalne svrhe, sto dalje govori cim nama daju ovako napredni tehniku nemozete ni da zamislite kakvu oni imaju kada su ispred nas 30 godina u tehnickom smislu ako ne I vise.
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6581
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Clanovi Foruma Diskusija   Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 EmptyUto 20 Maj 2014 - 12:17

Tačno je da te moćne službe imaju 30+ god. napredniju tehnologiju od one koju mi koristimo.
Pa kada su otkrili kloniranje,ispostavilo se da je NASA znala za to još pre 20 i kusur god...
Elem,što se HAARP-a tiče,takvo nešto ne postoji kod nas,jer je pravi HAARP na Aljasci i zauzima oko 12 fudbalskih terena.Nemoguće da to ovde niko ne bi primetio.Kod nas postoje možda neki manji prototipi.
A i zašto bi takav projekat pravili kod nas,kada Ameri imaju ceo svet u dometu onog njihovog HAARP-a,ako ne i više Razz
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9687
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Clanovi Foruma Diskusija   Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 EmptyUto 20 Maj 2014 - 23:37

Mene takve stvari mnogo interesuju i citam puno o tome ne samo o HAARPu ali kada pogledam kakve priroda udarce zadaje svima pa cak i sve mocnim amerima onda vidim da to i nije neka naprava za kontrolisanje vremena jer bi sebe valjda zastitili, ali je moguce da je srava za pravljenje sranja u to verujem sigurno jer sto covek moze da napravi sranje to nemoze niko.
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14169
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Clanovi Foruma Diskusija   Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 EmptyUto 27 Maj 2014 - 20:51

Veliki pozdrav drugari!

Evo konacno se javljam i na ovom sajtu.
Ne mogu preko mobilnog nikako da se ulogujem na sajt ne znam zbog cega pa sam napravio stanku sto se tice ovog sajta.

Neki su videli da sam pisao na FB odmah prvi dan cim sam izasao iz zgrade i docepao se sela.Ah to selo brdovito i lepo... Smile

Sta reci ljudi sem da je citav grad 15 maja otisao doslovno u bozju mater.

Znaci spasao sam samo srecnom okolnoscu auto ili moram bas da kazem srecom u tastu lol.
Zena nas nazvala ujutru oko pola devet da kaze da sirena zavija a mi ko topovi na spavanju nista ne cujemo i zena se probudi i javi na telefon e a onda je krenula zbrka.

Trk po potrepstine i da uklonim auto na brdo,u gradu haos imao sam onaj osecaj da je citav grad aktiviran kako nogama tako i autima.Sve radnje ko u Americkim filmovima guzva,redovi....haos kakav nije ni u ratu.Kisa pada ne prestaje elem sve ide u kurac i samo sam u mislima mislio na onaj film Noje.Sve je izgledalo poput toga samo bez barke.

Samo pola sata kasnije otkako sam uspeo da odvedem auto na bezbedno u brdo iznad grada voda je presekla grad na dva dela.Uspeo sam da izadjem i da uslikam i snimim neke slike kako voda ulazi polako ali sigurno a onda samo 10 minuta kasnije stize i do moje zgrade koja je inace nekako u maloj uvali(sada jebemo mater gradjevinarima i njihovom projektu).Znaci mi smo bili kao neka vrsta bazena kako voda ide ulicom Nikole Pasica tako se uljeva u nas krug zgrada pa na stadion i u roku od pola sata vec je bilo nemoguce izaci iz zgrade a za samo sat voda ulazi na prve spratove.Evakuisali smo ljude sa prvog sprata i spasavali sta se spasiti moglo ali steta je i sa time vec bila prevelika.

No sto je najbitnije svi su zivi i zdravi u ovom sranju sto nas je snaslo,sreca da sam jos pre 14 maja uvece bio priseban pa sam kupio vode i tocio goriva jer da nisam bilo bi gadno skroz jer tek ja i moji kumovi koji su uzgred poplavljeni su obezbedili vode i hleba za taj dan d a ostali sto su imali imali su.

Elem ta tri dana prodjose u slozi i druzenju pa i upoznavanju stanara jer drugacije ne bi ni znali za jedni druge iako zivimo svi u istom ulazu.Na neki svojstven nacin i pored tragedije bilo je i zanimljivih momenata kao sto je pecanje predmeta koje je voda nosila eto za primer jedan komsija u drugom ulazu je napecao desetine boksova cigareta,patika,lopti i ko zna cega sve pa se pofajn obezbedio lol.

No posle povlacenja vode 17 maja kada sam uspeo da izadjem iz zgrade i stignem do sela uspeo sam da odgledam drugi deo finala kupa,reko mozda me makar to malo obraduje kad ono sudija jebem mu majku i celu porodicu u usta ona nakaradna usere nam gotovo osvojen trofej.Elem sranje se nastavlja.Grad otiso u racku struje nema,vode nema,radnji nema a nema ni trofeja....

No opet ajd stan mi je citav kao i auto pa opet nemam prava da kukam toliko za razliku od toliko ljudi koji su ostali bez krova nad glavom pa i auta jer da budem iskren ovo je katastrofa za jedan grad.

Ono sto je sada najbitnije da se grad ocisti i dezinfikuje pa da se polako vraca normali.Humanitarna stize sa svih strana ali moram i to reci da zahvaljujuci nasim SJAJNIM vlastima(crkli dabogda i goreli u paklu)mnogi ljudi u Doboju bas i ne dobijaju pomoc.Zbog govana na vlasti mnogi kamioni su zarobljeni na granici a neka humanitarna pomoc je vec prosledjena trgovinama oko Doboja.

No moram reci da u svem ovom haosu ima i pozitivna strana pogotovu za BiH a to je da su ljudi poceli da ostavljaju nacionalizam po strani i da se pomazu medjusobno(zaista ne znam kako ce politicari ovo preziveti).

U svakom slucaju idemo dalje,nadam se da se nece ovako nesto ponoviti ali naravno da se ne bi ovako nesto ponovilo treba napraviti adekvatnu zastitu koju nasi guzonje sve pojedu sa svojom bahatoscu i to mislim na sve drzave i opstine koje su pogodjene ovih dana.

Nadam se da je medju nasim clanovima na forumu sve dobro i da niko nije stradao u ovim po Dobojlijama biblijskim katastrofalnim posledicama.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5862
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Clanovi Foruma Diskusija   Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 EmptyUto 27 Maj 2014 - 23:20

Brate Andrease,nek si se ti nama ziv i zdrav javio,i nek su tvoji svi dobro i zdravo hvala Bogu!
Bas sam par puta pitao zna li neko za tebe i Oshu,jeste li ok,posto ja na Face ne ulazim skoro nikako pa i ne znam sta se desilo s vama!Nadam se da je i kod Oshe sve ok,da je ziv i zdrav...

Nedostajao si ovdje moram ti reci...ali nek si ti uspio da se izvuces bez prevelike stete,i sto je najbitnije zivaglava...Da ti kazem,kurcem drva cijepo,dobro si se izvuko... Very Happy Razz 

Tebra,bilo sta zatreba a da mozemo,rado cemo pomoci,kako ja tako i svi ovdje ja vjerujem!
A sto se tice kradje humanitarne i tih stvari,daBogda im za lijeka trebalo,ko je god nesto slicno uradio...
Ja sam sa svojima odvojio stvarno dosta stvari,i nadam se da je stiglo onome kome treba,daj Boze!

Opet ti kazem,ako sta treba,a da smo u mogucnosti,rado cemo pomoci...

NEK SI TI NAMA ZIV I ZDRAV!!!
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9687
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Clanovi Foruma Diskusija   Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 EmptySre 28 Maj 2014 - 11:19

hvala ti sto si podelio sa nama pricu ja sam reko I oshi a kazem I tebi ako postoji bilo kakav nacin da mogu da pomognem ako je u mojoj moci ja cu to uraditi. Samo nek ste vi nama zivi I zdravi.
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6629
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Clanovi Foruma Diskusija   Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 EmptySre 28 Maj 2014 - 13:30

Andrese drago mi je da si ziv i zdrav,ako ti bude trebala bilo kakva pomoc,na mene a nadam se i ostale clanove mozes da se oslonis.

Strasno sta nam se zadesilo ovih par nedelja...
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14169
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Clanovi Foruma Diskusija   Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 EmptySre 28 Maj 2014 - 18:32

Ma hvala ljudi cenim ponude pomoci!

Licno meni ne treba nista hvala bogu,evo ja sam bio aktivan ovih dana da pomognem ovim stanarima oko mene koliko mogu mada sve je to na kasicicu jer licno ako sam mogao da doprinesem necemu jeste da pomognem oko ciscenja i donosio sam vodu za pice jer to je najvise trebalo.

Na FB sam se aktivirao odmah cim sam dosao do signala da koliko toliko prenesem informacije ljudima o humanitarnoj pomoci gde i kako doci do toga(mnogi ne znaju,ne verujte svemu sto kazu na tv).

Jbga realno ima ljudi koji su izgubili bukvalno celu imovinu i takvima treba pomoci a mi koji smo ipak docekali sve ovo na suvom i imamo gde prenociti i nemamo pravo da se zalimo.

U svakom slucaju ako je nesto u plusu iz ove poplave makar su se svi ujedinili i pomazemo jedni drugima bez obzira na nacionalnost i u nasem slucaju boje klubova Smile

Jos jednom hvala svima na brizi i recima utehe.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
aubame

aubame


Broj poruka : 1251
Points : 5098
Reputation : 5
Datum upisa : 16.11.2013
Lokacija : zlaTu

Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Clanovi Foruma Diskusija   Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 EmptySre 28 Maj 2014 - 20:03

Drago mi je da si dobro vidio sam da je Doboju ogromna katastrofa bila nadam se da je i sa Oshom sve uredu.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6581
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Clanovi Foruma Diskusija   Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 EmptySre 28 Maj 2014 - 22:49

Super da si nam se vratio Andrease,još samo Oša da se vrati.
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6782
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Clanovi Foruma Diskusija   Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 EmptySre 28 Maj 2014 - 23:34

Uh Andreas dobrodošao nazad! Brate drago mi je što je sve ok!

Pratio sam svo vreme šta se dešava u Doboju, čak mi je jedna komšinica, udata inače u Višegrad, rekla da je u centru Doboja 15 metara vodostaj! Hvala Bogu da je sve ok na kraju i da si nam se vratio. Neka se ovo više ne ponovi, i neka mentalci na vlasti nauče nešto na ovome i naprave neku zaštitu konačno.

Npr, moji su Lučani bili potopljeni zato što je kanalizacija bila zapušena mesecima. Pare za sređivanje toka i kanalizacije su stigle još pre 2 godine i naravno, nikad ništa nije urađeno...

No, ko jebe to. Bitno je da su svi tvoji živi i zdravi a nadam se i svi Oshini.

I još jednom brate, i u moje ime - ako ti bilo kakva pomoć treba samo reci. Svi smo tu Bogu hvala da se pomažemo!
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10859
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Clanovi Foruma Diskusija   Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 EmptyPet 30 Maj 2014 - 9:47

Pa ko to nama slavi 2000 ?? Very Happy

LU brate cestitam na zalaganju i uzivaj evo nesto samo za tebe Very Happy

Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 Happy2000


Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 BridgetteBCorsetHustler4


Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 2-Bridgette-B­caressing-boobs

Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 Bridgette-B-Teasing-006
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6782
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Clanovi Foruma Diskusija   Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 EmptyPet 30 Maj 2014 - 10:42

Joj hvala Mile! Hvala puno brate, mada me dugo i nije bilo na forumu a ova brojka je već trebala da bude puno veća... ali ajd, nigde ne žurimo Very Happy

Hvala puno! Wink

A tek za poklon,  lol! 

P.S. 3. slika brrrrr Very Happy

 BVB flag  BVB flag  BVB flag
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9687
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Clanovi Foruma Diskusija   Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 EmptyPet 30 Maj 2014 - 13:03

Cestitamo Luuuuu uskoro I sliku za poklon kacim sada nisam za kompom :-)
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10859
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Clanovi Foruma Diskusija   Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 EmptyPet 30 Maj 2014 - 15:27

Jesu 3 ali pazljivo odabrane Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14169
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Clanovi Foruma Diskusija   Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 EmptyPet 30 Maj 2014 - 17:55

Cestitke LU!

A Mile izabere to bas profesionalno Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Sponsored content





Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Clanovi Foruma Diskusija   Clanovi Foruma Diskusija - Page 13 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Clanovi Foruma Diskusija
Nazad na vrh 
Strana 13 od 30Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 21 ... 30  Sledeći
 Similar topics
-
» PRAVILA FORUMA
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
» Hrvatska 1.HNL Generalna Diskusija i Vesti
» Fracuska Ligue 1 generalna Diskusija i Vesti
» Srpska SuperLiga Generalna Diskusija i Vesti

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Pozelite Dobrodoslicu novim clanovima i pozdravite stare :: Upoznajmo se bolje-
Skoči na: