Bundesliga 2 Generalna Diskusija Utakmica 2013/14   Qz0qcnBfJ4KrK

Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
Bundesliga 2 Generalna Diskusija Utakmica 2013/14   EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
Bundesliga 2 Generalna Diskusija Utakmica 2013/14   EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
Bundesliga 2 Generalna Diskusija Utakmica 2013/14   EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
Bundesliga 2 Generalna Diskusija Utakmica 2013/14   EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
Bundesliga 2 Generalna Diskusija Utakmica 2013/14   EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci

» Transferi: Odlasci
Bundesliga 2 Generalna Diskusija Utakmica 2013/14   EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
Bundesliga 2 Generalna Diskusija Utakmica 2013/14   EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
Bundesliga 2 Generalna Diskusija Utakmica 2013/14   EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja

Bundesliga 2 Generalna Diskusija Utakmica 2013/14   Empty
PočaljiNaslov: Bundesliga 2 Generalna Diskusija Utakmica 2013/14    Bundesliga 2 Generalna Diskusija Utakmica 2013/14   EmptyUto 3 Dec 2013 - 8:57

Lokacija : Nova Pazova

PočaljiNaslov: Re: Bundesliga 2 Generalna Diskusija Utakmica 2013/14    Bundesliga 2 Generalna Diskusija Utakmica 2013/14   EmptyUto 3 Dec 2013 - 13:00

Pao crni niz Arminije: Pobeda nakon devet uzastopnih poraza!

Ekipa iz Bilefelda slavila u Frankfurtu i konačno prekinula očajnu seriju rezultata - 1:2

Prekinut je jedan od najvećih negativnih nizova u evropskom fudbalu ove sezone. Arminija iz Bilefelda savladala je FSV Fraknfurt u gostima i zabeležila trijumf nakon devet uzastopnih poraza – 1:2 (1:2).

Gubila je ekipa Štefana Kramera i u ovom meču, pošto su domaći preko Markusa Zerejsa još u 11. minutu došli do vođstva.

Ipak, gosti su imali rešenje za takvu situaciju. Samo šest minuta kasnije Mark Lorenc je doneo izjednačenje svom timu, dok je pet minuta pre kraja prvog poluvremena Filip Rize doneo potpuni preokret svom timu.

Gosti su u nastavku igrali klasičan bunker, za koji domaći igrači nisu našli pravo rešenje.

/Adler 31, 39/

Dinamo Drezden – Kajzerslautern 3:2 (1:1)

Godina : 29

PočaljiNaslov: Re: Bundesliga 2 Generalna Diskusija Utakmica 2013/14    Bundesliga 2 Generalna Diskusija Utakmica 2013/14   EmptyPet 6 Dec 2013 - 23:38

CVAJTA: Pirati “opelješili“ AUE, Arminija u 94. minutu ostala bez kompletnog plena...

Karlsrue i Bohum odigrali meč bez golova

Fudbaleri Sankt Paulija upisali su vrlo važna tri boda u borbi za mesto koje direktno vodi u Bundesligu. Popularni Pirati savladali su AUE u gostima sa 2:0 i tako došli na deobu treće pozicije, uz svega dva boda zaostatka u odnosu na prvoplasirani Keln.

Ekipa Rolanda Vrabeca oba gola postigla je u prvom poluvremenu. Mrežu rivala načeo je Bartels u 8. minutu, da bi Gregorič u 25. minutu postigao, ispostaviće se, pobedonosni pogodak.

Bilefeld je u jednom vrlo tesnom meču sa Dinamom iz Drezdena odigrao svega 1:1 tako ispustio priliku da pobegne iz opasne zone. Lorenc je u 60. minutu doveo Arminiju u vođstvo, ali je Drezden do jednog boda stigao u 94. minutu. Strelac je bio Udija.

Domaćin sada ima 20 bodova i nalazi se na 13. poziciji, dok je Drezden na granici zone ispadanja sa bodom manje.

CVAJTA – 17. KOLO:

Petak:

AUE – Sankt Pauli 0:2 (0:2)
/Bartels 8, Gregorič 25/

Karlsrue – Bohum 0:0

Arminija Bilefeld – Dinamo Drezden 1:1 (0:0)

Godina : 36

PočaljiNaslov: Re: Bundesliga 2 Generalna Diskusija Utakmica 2013/14    Bundesliga 2 Generalna Diskusija Utakmica 2013/14   EmptySub 7 Dec 2013 - 10:51

Minhen to dobija, a Armenija se polako trza i nadam se da ce izboriti opstanak!
Cone BvB

Cone BvB

Godina : 29

CVAJTA: Keln ostao lider, Minhen diše za vrat vodećima

Pobede domaćina u dva subotnja meča druge nemačke lige

Keln ne da prvo mesto u Cvajti! Posle dva vezana poraza Jarčevi su sada vezali dve pobede i nakon 17. kola ostaće lideri u nemačkoj drugoj ligi. Domaćin se dosta mučio u prvih 45 minuta da bi u nastavku s dva gola rešio pitanje pobednika.

Golove za Keln postigli su Udža u 53. i Rise u 84. minutu. Najboljem strelcu lidera ovo je osmi gol u sezoni, kojim je dospeo na drugo mesto liste strelaca.

Kelnova odbrana opravdala je epitet najbolje u ligi, ponovo je ostala nesavladana i može se reći da je imala najveći uticaj na konačan ishod ove utakmice.

I u drugom subotnjem meču takođe pobeda domaćina. Minhen je uz dosta muka dobio Union Berlin i došao na samo bod od trećeplasiranog Kajzerslauterna. Pogotke su postigli Bulou u 64, odnosno Stal u 84. minutu.

Godina : 29

PočaljiNaslov: Re: Bundesliga 2 Generalna Diskusija Utakmica 2013/14    Bundesliga 2 Generalna Diskusija Utakmica 2013/14   EmptyNed 8 Dec 2013 - 18:57

Gosti se častili u Cvajti, tri meča – 12 golova!

Ingolštad, Paderborn i Grojter došli do celog plena

Popodne u nemačkoj Cvajti proteklo je u znaku gostujućih ekipa, koje su dominirale tamošnjim terenima. Pobede su ostvarili Ingolštad, Paderborn i Grojter Firt, koji su slavili u Kotbulu, Alenu i Sandhauzenu.

Grojter je u poslednjem meču prvog dela sezone slavio u Sandhauzenu sa 3:1, iako je gubio do 32. minuta, golm Tutinga.

Ipak, potom je Falkrug izjednačio rezultat, a onda su Stajber i Trinks doneli potpuni preokret sastavu Frnka Kramera.

Ognjen Mudrinski je ceo meč proveo na klupi za rezervne igrače.

Paderborn je u Alenu zabeležio siguran trijumf (4:2), koji ga je odaljio od opasne zone, dok je Ingolštad golom Mortiza Hartmana zakucao Kotbus za dno Cvajte.

Hofer priredio iznenađenje na zatvaranju 17. kola Cvajte

Kajzerslautern je imao velika očekivanja protiv Dizeldorfa, ali je izgoreo u nameri da ostane u trci sa Grojter Firtom i Kelnom za elitu i dopustio gostima da osvoje bodove spasa.

Đavoli su naoštrili rogove, kontrolisali situaciju na terenu, napadali i ređali šanse. Torehon, Fortuonis i Idrisu su promašivali, međutim, Hofer je u 31. minutu praktično iz prvog šuta zatresao mrežu domaćina. Posle neočekivanog vođstva Dizeldorf je odlučio da sve karte baci na odbranu i da eventualno preti iz kontre. U finišu je zamalo jednu iskoristio, pošto je Hofer mogao još jednom da se upiše u listu strelaca. Za taj promašaj malo je nedostajalo da budu kažnjeni, ali šut Colera u 90+3 minutu završio je tik pored stative, pa su na kraju uspeli da sačuvaju minimalnu prednost.

Godina : 36

Ovo kolo bice dosta zanimljivih duela i za kladjenje i za gledanje, pocevsi od veceras!!!
Strahinja
Strahinja

Godina : 36

Fr, 13.12.2013 - 18:30 Uhr (3.) 1.FC Kaiserslautern - 0:1 - SC Paderborn 07 (8.)
Fr, 13.12.2013 - 18:30 Uhr (1.) 1.FC Köln - 3:1 - Dynamo Dresden (17.)
Fr, 13.12.2013 - 18:30 Uhr (11.) VfR Aalen - 0:0 - SV Sandhausen (10.)
Sa, 14.12.2013 - 13:00 Uhr (18.) FC Energie Cottbus - 1:3 - Fortuna Düsseldorf (9.)
Sa, 14.12.2013 - 13:00 Uhr (12.) VfL Bochum - 0:4 - 1.FC Union Berlin (5.)
So, 15.12.2013 - 13:30 Uhr (15.) FC Erzgebirge Aue - 0:0 - FC Ingolstadt 04 (14.)
So, 15.12.2013 - 13:30 Uhr (4.) Karlsruher SC - 3:3 - FSV Frankfurt (16.)
So, 15.12.2013 - 13:30 Uhr (13.) Arminia Bielefeld - 4:1 - SpVgg Greuther Fürth (2.)
Mo, 16.12.2013 - 20:15 Uhr (7.) TSV 1860 München - - FC St. Pauli (6.)
Cone BvB

Cone BvB

Godina : 29

Karlsrue šokirao Pauli u Hamburgu, Bohum "preživeo" Drezden!

Gosti šokirali 30.000 navijača na Milerntoru – 0:2

Velika pobeda Senkt Paulija na Alijanc areni u Minhenu ostala je bez nagrade, pošto je odlični Karlsrue šokirao domaće navijače na Milerntoru i preuzeo treću poziciju od domaće ekipe – 0:2 (0:0).

Utakmica u Hamburgu bila je potpuno ravnopravna gotovo sat vremena igre. Oba rivala su bila prilično oprezna, ali i žustra, o čemu svedoči i čak osam podeljenih žutih kartona na ovom meču.

Situaciju na terenu potpuno je promenio bugarski napadač Ilijan Micanski pogotkom u 64. minutu što je primoralo domaće da se otvore.

Ipak, kao što to uvek biva, srljanje domaćeg sastava gosti su uspeli da kazne u samom finišu. Konačan rezultat na ovom meču postavio je Manuel Tores u 85. minutu.

Do izuzetno vrednih bodova, koji bi čak mogli da ga ubace i u borbu za promociju stigao je Sandhauzen, koji je kod kuće savladao Aue golom Ulma iz penala u 31. minutu.

Bohum je uspeo da osvoji bod na teškom gostovanju u Drezdenu. Domaćin je stvorio veliki broj prilika tokom meča, ali je u 71. minutu ostao bez Audije, pa nije imao snage za trijumf.