Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre

Ići dole 
+3
Becej City
SrkiBVB
BVB fan LU
7 posters
AutorPoruka
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6758
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre Empty
PočaljiNaslov: Re: Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre   Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre EmptyNed 25 Avg 2013 - 17:17

Pa vrv i jeste bio inspirisan novinarima sa Balkana. Ovaj članak bi Banjac obavezno morao da pročita i da ne viče više promašio je ceo fudbal nego celu loptu Very Happy

Pa jbt koju mi ekipu sportskih novinara imamo to niko nemo,, Banjac, Stojanović, Peđa Strajinić, Kovinjalo i ostali
Nazad na vrh Ići dole
SrkiBVB

SrkiBVB


Broj poruka : 471
Points : 4532
Reputation : 11
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 37
Lokacija : Sombor

Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre Empty
PočaljiNaslov: Re: Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre   Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre EmptyNed 25 Avg 2013 - 19:38

Dovoljno je što imamo Banjaca! Čovek nije normalan Sad

Dva meseca sam sad skoro u Nemačkoj, šljakam ovde preko leta, pa sam malo odmorio uši od njegovih komentara sa Eurosporta... ovde sve gledam na SKY Smile Razz

Ali još nedelju dana pa se vraćam i ja Banjcu Sad al šta da se radi...
Bitno da se gleda BVB, koji komentator viče "gol za Borussiu Dormund..." to nije bitno Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6557
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre Empty
PočaljiNaslov: Re: Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre   Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre EmptyNed 25 Avg 2013 - 22:13

Svaka cast za temu,bas me podsetila na par stvari.
Pitam se jesu li ovi nasi komentatori ikada igrali fudbal,jer ponekad steknem utisak da nisu...
Posebno to sa kontaktom je iritantno,onako igrac ga jedva pipne,a oni kazu bilo je kontakta.Pa uvek ima kontakta,ali zna se sta je faul,a sta ne...sada je moderno ono zakasneli start,kontakta je jedva bilo,a igraci padaju(a zna se sta komentatori pricaju).
Da se ja pitam,uveo bih crveni karton za svaki pokusaj simulacije!Pa nek' padaju onda!
A ne da se igra kao u Juznoj Americi gde cim udju u kazneni padaju svi do jednog.
A i ako su igrali fudbal,verujem da nisu igrali pred 30-80k ljudi,jednostavno nekada previse drame.
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14145
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre Empty
PočaljiNaslov: Re: Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre   Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre EmptyNed 25 Avg 2013 - 23:39

Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5838
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre Empty
PočaljiNaslov: Re: Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre   Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre EmptyNed 25 Avg 2013 - 23:47

Ma niko ko Sasa Vugdalic sa OBN-a!Laughing 
Ne znam da li ste upratili ali prije je konstantno u sred tekme govorio "pozdrav za raju kod Geneta",a "GENE" je jedna birtija,nalazi se na autobuskoj stanici,odatle na dvije noge ne izlaze!Very Happy Nego kad se toliko nalilaju da moraju na cetiri e onda mogu kuci!
Uvijek me nervirao ali posle tekme s Realom,kad smo ih razbili 4-1,i njegovih komentara i komplimenata upucenih nasem klubu(naravno to je on na svoj nacin odradio:D )nekako sam ga "zagotivio" ako se moze tako nazvati!
Nazad na vrh Ići dole
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5838
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre Empty
PočaljiNaslov: Re: Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre   Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre EmptyPon 26 Avg 2013 - 0:09

To si 100% upravu!!!
E sad,da ti dokazem da nista nisi pogrijesio,taj Sasa Vugdalic(ne znam jeli ga ko od vas slusao) je licno od TITA dobio orden za hrabrost,neka nagrada kao najhrabriji cojk na planeti ili tako nesto,slagat cu te!Bio je on nekad fudbaler,tacnije golman,i vracao se sa klubskim busem ne znam odakle i spasio je neke ljude iz auta,izvukao ih jedini,mislim da je cijela porodica bila u pitanju!Drugi put isto tako,neki pozar i opet je nekog spasio!Uglavnom DRAMA,svaka mu cast!Ovo ti ja ukratko ali ako ti kad padne na pamet progooglaj,ima tamo cijela prica,ja samo da ti dokazem da si UPRAVU za prosli post!Wink 

Jos jedna njegova koje se sjecam...
Igrao Milan s nekim,tad je branio Dida,i napadali ovi,Dida izletio nidje veze i primio gol!Kad ce ti Sale..."pa gdje si krenuo moj Dida,da li na nedjeljnji rucak sa djevojkom,pa sacekaj dok se tekma zavrsi..." ili svira sudija offside i digao pomocnik zastavicu kaze on "sudija digni rampu da djeca prodju..."Very Happy 

Mislim ovako nije smijesno ali...takve nebuloze,jos kad on prica...ma moras se nasmijati da hebe rak raka...Cool 
Nazad na vrh Ići dole
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6605
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre Empty
PočaljiNaslov: Re: Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre   Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre EmptyPon 26 Avg 2013 - 0:11

"Milioner iz Dortmunda" Very Happy

Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre 252791_4126388247758_1728551815_n
Nazad na vrh Ići dole
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5838
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre Empty
PočaljiNaslov: Re: Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre   Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre EmptyPon 26 Avg 2013 - 0:19

Jeste,ima s njim Adis koji ajmo reci i zna nesto ali nikako do rijeci od Sase,pa jadan pocne "izvlaciti" situaciju kad ovaj nesto lupi ali nemos ti to...Ovaj dere li dere...Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14145
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre Empty
PočaljiNaslov: Re: Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre   Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre EmptyPon 26 Avg 2013 - 0:39

Taj Banjac je KATASTROFA!Ono kad su igrali bauern i M'gladbach rece covek u komentaru"igraci Borussie Dortmund" jbte al mi izvuce zivac,pa jebote bog u koju utakmicu blenes kad komentarises pa jos mi i brukas ime kluba!!!Evil or Very Mad 
Al to nije bilo prvi put da covek komentarise punim imenom Borussia Dortmund umesto Borussia M'gladbach!Ono gledas tekmu a pricas nesto sasvim drugo pa koji ti treba IQ za tako nesto sunce mu kalaisano!
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6557
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre Empty
PočaljiNaslov: Re: Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre   Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre EmptyPon 26 Avg 2013 - 2:25

Vidim da se ova tema pretvara u ,,Nepismenost domacih novinara,opste pljuvanje i diskusija(sa akcentom na gospodinu Banjcu)'' Very Happy
Ne znam zasto,ali meni ne smeta toliko...valjda ga ne uzimam za ozbiljno Razz 
A ima i ona dvojica sto obicno u tandemu truckaju,Pajcitic-Milinkovic cini mi se,ovaj prvi valjda navijac Bajerna ali se obicno teesko zajebavaju i cesto nesto laprdaju bzvz Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6557
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre Empty
PočaljiNaslov: Re: Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre   Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre EmptyPon 26 Avg 2013 - 4:09

A,znaci Bajcetic,a ne kako sam ja napisao Pajcitic :p
A sto se Ace Stojanovica tice,secam se kako je mrtvo prenosio Borusija-Real polufinale kad' smo ih dobili.Tek je za hed-trik Leve onako pokazao malo emocija,a ovi na OBN-u su bili mnogo zivlji i bolji!
Al' me bolelo uvo za komentatora,kad' sam se radovao Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
SrkiBVB

SrkiBVB


Broj poruka : 471
Points : 4532
Reputation : 11
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 37
Lokacija : Sombor

Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre Empty
PočaljiNaslov: Re: Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre   Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre EmptyPon 26 Avg 2013 - 11:52

Ludi su komentatori Razz nema niko takve, ali da su poneki iritantni što kaže NISH Razz to jesu... jel tako gospodine Banjac!? Razz
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14145
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre Empty
PočaljiNaslov: Re: Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre   Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre EmptyPon 26 Avg 2013 - 16:50

ponekad kad su i komentatori luckasti nije lose,moze covek da se nasmeje ali ne tipa kao Banjac jer on kao sto sam rekao gleda jedno prenosi drugo pa toliko gresaka da se covek totalno zbuni i uzme enciklopediju i istoriju da lista i vidi o cemu ovaj trabunja.inace podrzavam komentatore koji unose dozu humora a inace ne bi bilo lose da Eurosport ili bilo ko drugi uvede komentatore koji ce svaki da navija za po jednu ekipu i kad dodje do tekme zamislite sudar i na tom polju kad se krene sa prepucavanjima.naravno sve u normali ne toliko da slusamo samo komentatore,ali bilo bi to ludo.

evo jedan domaci komentator koji bodri svoju repku za razliku kao sto su novinari u Srbiji dobili zabranu da se deru kad Srbija postigne gol.

Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6758
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre Empty
PočaljiNaslov: Re: Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre   Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre EmptyPon 26 Avg 2013 - 17:24

E tako se komentariše! Ovako bi ja BVB komentarisao!
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14145
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre Empty
PočaljiNaslov: Re: Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre   Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre EmptyPon 26 Avg 2013 - 17:52

Prenosili su BL na FTV(federativna tv) no vec par godina je vise nema.Otkako su se pojavili SportKlubovi,Arene i razne pm Pay TV stanice nema vise nista za gledanje!Sreca pa kablovski provajderi su se smilovali pa ubacili ES2 BL.Inace dotle mucenje sa streamovima i slusanjem raznih arapskih komentatora i spanskih itd...
Inace naj bolje je upalite TV ili stream(vas izbor)i ukljucite BVB radio prenos,e to je prenos!!!
Noby Dickel LIVE koja je to legenda sunce ti poljubim!Nikad necu zaboraviti onaj mec protiv Malage koji sam slusao preko BVB radia a gledao sam neki stream...koja je to euforija bila...i sam sam se dero ko budala!
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6605
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre Empty
PočaljiNaslov: Re: Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre   Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre EmptyPon 26 Avg 2013 - 18:01

Sinoc sam bas trazio Banjca na drustvenim mrezama. Nadjem ga ja tamo na twitteru,udjem na njegov profil i kliknem "follow". Ulazim sad na twitter kad imam sta i da vidim

Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre YSNq1AP

Uzvratio je "follow". Koliko cu sad da ga ubijam u pojam za "milioneri" i njegove statistike Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14145
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre Empty
PočaljiNaslov: Re: Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre   Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre EmptyPon 26 Avg 2013 - 18:05

Hahahaha....evo nas jos IN!Sad je najebo! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
bloodyczech

bloodyczech


Broj poruka : 736
Points : 4746
Reputation : 5
Datum upisa : 14.05.2013
Godina : 41
Lokacija : Sarajevo

Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre Empty
PočaljiNaslov: Re: Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre   Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre EmptySub 12 Okt 2013 - 17:27

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
bloodyczech

bloodyczech


Broj poruka : 736
Points : 4746
Reputation : 5
Datum upisa : 14.05.2013
Godina : 41
Lokacija : Sarajevo

Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre Empty
PočaljiNaslov: Re: Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre   Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre EmptySub 12 Okt 2013 - 17:53

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6557
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre Empty
PočaljiNaslov: Re: Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre   Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre EmptySub 12 Okt 2013 - 19:23

Ahahhaha kakve legende od komentatora Very Happy
Ali kako neko moze da kaze:izgleda da ce biti kurac...i to onako 'ladnjaka Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
bloodyczech

bloodyczech


Broj poruka : 736
Points : 4746
Reputation : 5
Datum upisa : 14.05.2013
Godina : 41
Lokacija : Sarajevo

Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre Empty
PočaljiNaslov: Re: Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre   Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre EmptySub 12 Okt 2013 - 22:17

Nemam pojam,al hladno je to rekao,nego danas nisam mogao da nadjem 2 komentara BH komentatora koja sam trazio pa ako nadjem postavit cu Smile
Nazad na vrh Ići dole
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5838
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre Empty
PočaljiNaslov: Re: Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre   Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre EmptyNed 13 Okt 2013 - 1:52

Ma Mijajlovic je najjacu fakat.Svaja mu je tekma ludnica kad igra repka.Inace radi prenose na Face TV koja prenosi gostujuce tekme BiH,dok domace prenosi BHT I FTV.
Mislim da nema igraca o kojem Mijajlovic nema sve info.Lik ne poznaje samo Bundesku,nego dere sve redom,nevjerovatan je i s koliko info raspolaze.
Kad je bila emisija da slusatelji njemu postavljaju pitanja,nazvo ga lik i pita "kako se zove Skrtelova tetka":)Naravno nije zna znao ali...i to pitanje mnogo govori o njemu.
Nazad na vrh Ići dole
bloodyczech

bloodyczech


Broj poruka : 736
Points : 4746
Reputation : 5
Datum upisa : 14.05.2013
Godina : 41
Lokacija : Sarajevo

Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre Empty
PočaljiNaslov: Re: Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre   Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre EmptyNed 13 Okt 2013 - 21:51

Pa ne znam sta da ti kazem al nekad mi malo ide na zivce,stalno brblja,usta ne zatvara i prica kojekakve gluposti,kao npr ko mu je tetka,mama,tata itd.
Nije los al ja uvjek malo smanjim tv Smile
Nazad na vrh Ići dole
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5838
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre Empty
PočaljiNaslov: Re: Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre   Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre EmptyNed 13 Okt 2013 - 22:53

U svakom slucaju bolji nego svi ostali koji su...ili nepismeni,ili brkaju i ne znaju izgovarati imena,ili se dovoljno ne pripreme ili ako i nesto znaju,toliku euforiju unose da mislim da gledam snimaneke dzenaze/sahrane a ne prenos neke bitne tekme.
Jah,uz sve to iskreno voli i navija za repku i to ne krije,vec kaze sto misli,opusten je i cojk IZ RAJE,a to mnogo znaci,dok vecina se ni ne raduje jer ih tuki zaboli ko ce dobiti.
p.s.Na kraju krajeva,svak ima svoje misljenje i razlicite ukuse,a sto se mene tice Marjan je kralj i ima svoj posao u malom prstu.
Nazad na vrh Ići dole
bloodyczech

bloodyczech


Broj poruka : 736
Points : 4746
Reputation : 5
Datum upisa : 14.05.2013
Godina : 41
Lokacija : Sarajevo

Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre Empty
PočaljiNaslov: Re: Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre   Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre EmptyNed 13 Okt 2013 - 23:40

Pa tu bi se slozio da je bolji od svih ostalih,kakvih ima on je mila majka Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre Empty
PočaljiNaslov: Re: Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre   Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sedam najiritantnijih pogresnih tumacenja pravila fudbalske igre
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Fudbalske vesti iz celog sveta
» PRAVILA FORUMA
» Igre za PC Download i Diskusije
» Objasnjenje i Pravila teme:
» Smart Vesti: Android Apk i Igre Apk

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Ballspielverein Borussia 09 e.V. Dortmund :: Sve Vezano za Borussia Dortmund-
Skoči na: