Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 BvB igraci u nacionalnim timovima

Ići dole 
+8
Osha
Becej City
MilanBvB09
BVB fan LU
smopiBVB
AndreasCaxBVB
Strahinja
Cone BvB
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14146
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 EmptyPet 8 Nov 2013 - 22:18

Naj gore kad treba da pocne tekma a oni reklame pustaju sve do 10 sekundi do pocetka starta sa centra.E da im lepo jebes sve,no u zadnje vreme se dosta popravilo.

Inace moram da iskritiziram Bosansku TV prilikom prenosa repke.Ono ljudi moji kao RTS 90ih,kad BiH igra glavni mec onda na BHT se desava da vise vidite reklame nego loptu.Dakle ubacuju reklame citavu utakmicu dok traje pa cak i ono suzavanje tekme da bi emitovali reklamu preko 3/4 ekrana.Lepo da ih zapalis.
Inace koliko se secam FIFA je strogo zabranila takvo ponasanje Tv stanica kad igraju reprezentacije i RTS je od tada prekinuo to da radi dok evo u BiH se i dalje nastavlja isto sranje.Njima je bitno da vam nature reklame pa tek onda utakmica.Ono gledajuci te reklame jos vise me odbijaju da im ista kupim,debilana!
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6606
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 EmptyPet 8 Nov 2013 - 22:20

Ako ti se svidi emisija imas jos od maja epizode,ja sam u periodu od maja do avgusta odgledao sve,zadnja 2 meseca nisam ga pratio. Uglavnom na sajtu mu epizode traju 10 minuta,a na TV u odredjenom terminu traje 15 minuta. Sve u svemu,odgledaj Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6759
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 EmptySub 9 Nov 2013 - 0:37

Ma Aca sere kako zine! Meni je najjače bilo kad je Milan Bošković sa B92 prenosio Wimbldon i rekao

"Da nam je ovde kolega Stojanović sigurno bi smo čuli po nešto o familijama ljudi iz publike..."


Plakao sam danima posle toga...

A za Šmelea ha, sere li ga sere! Mada me ne bi začudilo da je Lew to stvarno izjavio jer u poslednje vreme ima žestok običaj da potcenjuje naše igrače.

Šmele jeste odigrao očajno protiv Arsenala ali je super bek a Lew i Stojanović mogu da ga povuku...
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6558
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 EmptySub 9 Nov 2013 - 1:41

Lev je derpe,tako da bi mu lepo legao Aca... Shocked 
Nazad na vrh Ići dole
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6606
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 EmptySub 9 Nov 2013 - 11:20

hahahaahaa :-D
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14146
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 EmptySub 9 Nov 2013 - 17:35

Weidenfeller ce u repki biti sprdnja,pazite sta vam kazem!A igraju protiv Italije i Engleske.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6759
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 EmptySub 9 Nov 2013 - 17:37

Šta će tek Šmelcer biti???

On trenutno nije zaslužio ni za naš drugi tim da igra...

Uostalom, posle ovakvog izdanja danas... retko ko je to i zaslužio

Bolje Šiber da je igrao
Nazad na vrh Ići dole
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6606
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 EmptyPet 15 Nov 2013 - 22:40

Metnuo ga Mats za svabe. Jos da ga metne protiv jajerna i svi srecni i zadovoljni.
Nazad na vrh Ići dole
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8320
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 EmptyPet 15 Nov 2013 - 22:46

To će da učini 2x Marijev inače dobar prijatelj, Marco Reus. Hahaha Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6606
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 EmptyPet 15 Nov 2013 - 23:03

Ma samo da se dobije,to je najbitnije. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8320
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 EmptyPet 15 Nov 2013 - 23:22

Dobit nego šta. Znaš li koliko ćemo motiva skupiti tokom ovih dana? Koliko ćemo snage i volje dobiti, i kao šlag na kraju, karamo ih već zadnjih godina jako dobro. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6606
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 EmptyPet 15 Nov 2013 - 23:29

Koliko sam bio pesimistican za Arsenal i Wolfsburg,toliko sam sad optimistican za Bayern i Napoli. Bas sam ubedjen da cemo ih gaziti! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5839
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 EmptyPet 15 Nov 2013 - 23:35

Bravo Hummy...Sad se skoncentrisi na ona govna pa im ga metni iz prekida za svoj voljeni klub!!!
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14146
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 EmptyPet 15 Nov 2013 - 23:49

Zamalo da BVB-ovi igraci rese mec sa Italiom.Onaj zadnji sut sto je bio zasmeta Reusu da dokrajci.

Al inace tekma nista spec,po obicaju kad se igraju prijateljske to je dobrih sat i po spavanja.

Inace zanimljiv rezultat iz Ukrajine,Ukrajina Francuska 2:0.Dal ce Platini nesto izmanipulisati da u revansu Francuzi prodju na SP ostaje da vidimo za 5 dana.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5839
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 EmptyPet 15 Nov 2013 - 23:53

Iskreno nisam ni gledao Elf!Inace,jebe mi se za njih,volim da nasi igraci pokazu sta znaju i da zabiju sto vise golova,ali Njemacka ko Njemacka-opusteno me boli kurac za njih,pogotovo kad igra 80% seljacina iz jajerna!
Nazad na vrh Ići dole
AleN28

AleN28


Broj poruka : 158
Points : 3993
Reputation : 0
Datum upisa : 27.10.2013
Lokacija : Montenegro / Plav

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 EmptySub 16 Nov 2013 - 14:13

Nijesam gledao A tim Njemacke ali jesam mladu reprezentaciju jer su igrali Pod goricom i Leitner je bio ubedljivo najbolji igrac Njemacke i uopste najbolji igrac na terenu je bio,Hoffman se i nije nesto pokazao igrao je prvih 45 minuta.
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14146
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 EmptySub 16 Nov 2013 - 15:43

Hofmann je u nekom padu forme,opet greska sto ga malo vise BVB ne forsira vec samo u zadnjih 10 minuta.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
SrkiBVB

SrkiBVB


Broj poruka : 471
Points : 4533
Reputation : 11
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 37
Lokacija : Sombor

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 EmptyPon 18 Nov 2013 - 1:35

Drgao mi je za Leitnera što ga forsiraju u repki... i dobar je potez bio da se pozajmi u Stuttgart, taman će posle dve sezone doći nazad kao mnogo iskusniji igrač pa će biti od mnogo velike pomoći za BVB,,,

Slično bi možda trebalo uraditi i sa Hoffmanom na leto, ako ga nastavi ubacivati samo ponekad u poslednjih par minuta... Na početku sezone je igrao duže i pokazao se kao super momak, ali što Andreas kaže, u zadnje vreme je šteta što slabo dobija priliku...

Gol Hummelsa... strava, drago mi je za njega... voleo bi da opet učačka i protiv engleza... ali bi voleo i Reusa videti u prvom timu, da se malo raspuca pred Bauern....
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8320
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 EmptyPon 18 Nov 2013 - 2:19

Roman debituje, jedino me ta vijest raduje u vezi Njemačke repke. Inače ne volim da ih pominjem, iz razloga što je pola ekipe iz Bayerna.
Nazad na vrh Ići dole
SrkiBVB

SrkiBVB


Broj poruka : 471
Points : 4533
Reputation : 11
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 37
Lokacija : Sombor

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 EmptyPon 18 Nov 2013 - 2:20

To se slažem... Malo je bezveze što je to tako... ali ima i koja svetla tačka u njima iz Dortmunda Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
SrkiBVB

SrkiBVB


Broj poruka : 471
Points : 4533
Reputation : 11
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 37
Lokacija : Sombor

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 EmptyPon 18 Nov 2013 - 12:35

ZATO ŠTO ČUVA DVA IGRAČA BAYERNA
Hoće li Löw imati novih problema sa Dortmundom?
BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 3,w=650,c=0.bild

Selektor Nemačke reprezentacije Jogi Löw je posle prijateljskog derbija protiv Italije (1:1) i pred još jedan derbi protiv Engleske, poslao dva igrača Bayerna nazad u Minhen.

Löw za BILD: „Protiv Engleske hoću da testiram neke druge igrače na ovim bitnim pozicijama gde su igraa ova dva igrača Bayenra.“

Prvi problem koji Löw ima sa ovom odlukom je problem sa englezima. Novine „Daily Mirror“ pišu: „Udarac Löwa ispod pojasa! Nemačka podcenjuje Englesku.“ Zato što ova vest dolazi na ostrvi sa ovim značenjem: Nemci nas više ne shvataju ozbiljnim konkurentom...

Takvu kritiku će Löw preživeti. Ali: Hoće li sada selektor Nemačke uleteti u nove probleme sa Dortmundom?

Da li je moguće da se sa čuvanjem Lahma i Neuera indirektno upliće u predstojeći veliki derbi, kada sutra na Wembleyu bude postavio dva igrača Dortmunda na teren umsto dva iz Bayerna? Zvanice BVBa ne žele (još) da se izjašnjavaju na tu temu, ćute i čekaju da vide šta će da se dogodi.

Zanimljivo: Ranije su Dortmundovci često bili mrzovoljni kada njihove zvezde nisu bile u izboru Löw (kao na primer golman Weidenfeller). Sada predstoje problemi kada sutra na terenu bude igralo više igrača Dortmunda nego Bayerna.

Löw: „Moja tema nije Dortmund protiv Bayerna. Ja sam pred ove prijateljske mečeve razgovarao sa čelnicima oba kluba, i rekao sam im da ni jedan igrač neće igrati dva puta po 90 minuta, da želim da izbalansiram svima snage. Igramo u utorak. Četiri dana su dovoljna da se svi odmore za meč koji sledi u subotu uveče.“

Izvor vesti: [You must be registered and logged in to see this link.]


Poslednji izmenio SrkiBVB dana Pon 18 Nov 2013 - 16:25, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
SrkiBVB

SrkiBVB


Broj poruka : 471
Points : 4533
Reputation : 11
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 37
Lokacija : Sombor

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 EmptyPon 18 Nov 2013 - 12:37

Malo jeste bezveze što je odlučio baš u tom redosledu... Isto tako je mogao pustiti Romana i nekog drugog uz njega da igra protiv Italije, a sad pred engleze da ih pošalje kući, pa da igra Neuer i Lahm...

Ali ajde... to sve mediji malo prebudžaju, da bi izazvali hu-bu...

Do subote će biti svi spremi, živi, i zdravi... nadam se
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
AleN28

AleN28


Broj poruka : 158
Points : 3993
Reputation : 0
Datum upisa : 27.10.2013
Lokacija : Montenegro / Plav

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 EmptyPon 18 Nov 2013 - 12:43

da,da bas to,neka se svi zdravi i pravi vrate klubu i budu spremni za derbi.
Nazad na vrh Ići dole
SrkiBVB

SrkiBVB


Broj poruka : 471
Points : 4533
Reputation : 11
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 37
Lokacija : Sombor

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Weidenfeller brani u utorak na Wembley-u   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 EmptyPon 18 Nov 2013 - 16:37


Weidenfeller brani u utorak na Wembley-u


BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 Weidenfeller-Nationalmannschaft_bvbnachrichtenbild_regular

Nemačka fudbalska reprezentacija započeće u utorak sa pet igrača Borussie Dortmund utakmicu protiv jednog od velikih rivala, Engleske. To je saopštio selektor nemačke reprezentacije Joachim Löw na konferenciji za štampu u ponedeljak. Početak meča na Wembley-u je u 21h.

Marcel Schmelzer dobija priliku na levom beku u prvom timu umesto startera sa prošlog meča Marcela Jansena. Sven Bender će menjati povređenog Samia Khediru, Marco Reus dobija mesto u startnoj postavi umesto Andrea Schürrlea. Mats Hummels će igrati 45 minuta. A na golu će po prvi put za reprezentaciju stajati Roman Weidenfeller, koji će kao najstariji debitant, sa 33 godine i 105 dana, srušiti sa te lestvice Tonia Tureka, „heroja iz Berna“, golmana Nemačke sa svetskog prvenstva iz 1954, koji je na svom prvom nastupu za reprezentaciju imao 31 godine i 308 dana.

"Super sam prihvaćen od strane ostalih igrača, osećam se u odlično. Uvek sam želeo da vidim kakav je osećaj naći se u ovom krugu igrača i udisati miris DFB vazduha", rekao je Weidenfeller u razgovoru sa portalom dfb.de: "I ovo mi mnogo znači! Sve ostalo ćemo još videti."

Izvor vesti: [You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
SrkiBVB

SrkiBVB


Broj poruka : 471
Points : 4533
Reputation : 11
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 37
Lokacija : Sombor

BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 EmptyPon 18 Nov 2013 - 16:41

Drago mi je da je i on konačno pozvan! U poslednjih 5-6 godina je dokazao da mu je tamo mesto!
Mislim da bi i na svetsko trebao ići... ako ne kao prvi golman, zbog mrljavog Neuera, onda bar kao drugi iza njega... jer svi ostali nemački golmani su super, ali nemaju ni blizu toliko iskustva kao naš Roman!

Nek mu je sa srećom pa da na debiju ne primi gol! Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Sponsored content





BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BvB igraci u nacionalnim timovima   BvB igraci u nacionalnim timovima - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
BvB igraci u nacionalnim timovima
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» IGRAČI SA PROSTORA EX-JUGOSLAVIJE U BVB !!!!
» Kviz: BVB Igraci "FOTO"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Ballspielverein Borussia 09 e.V. Dortmund :: Sve Vezano za Borussia Dortmund-
Skoči na: