Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti

Ići dole 
+9
Wamos69
AleN28
aubame
Osha
bloodyczech
smopiBVB
Cone BvB
BVB fan LU
AndreasCaxBVB
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Sledeći
AutorPoruka
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5800
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 EmptyNed 25 Avg 2013 - 23:40

Ma Dzekson je zvijer,sad kako je Pelle dosao i dao mu slobode i igra od prve minute,ponajbolji igrac ovog plasticnog kluba!Jbg,bio bi on kod nas ali plata...Wink 
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6519
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 EmptyPon 26 Avg 2013 - 2:00

Pa sto se Turea tice,mozda je nekada bio dobar,ali sada...ni ja nemam visoko misljenje o njemu,pogledas jednu veliku utakmicu i vidis da on kao da ne postoji na terenu:lol: 
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10797
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 39
Lokacija : Despotovac

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 EmptyPon 26 Avg 2013 - 16:33

Bogu hvala pa na iptv nema prenosa Smile
Nazad na vrh Ići dole
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6567
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 EmptyPon 26 Avg 2013 - 17:43

Ove godine kad sam bio na "beer festu" sretnem jednog Engleza,onako ruznog prgavog.

Dok je cekao da se ovi iz njegove ekipe najedu,on naleti na mene i 2 drugarice i krene da nas smara za neko pivo,cene pica na splavovima i jos tako nekim glupostima. I dok sam mu objasnio sve,ovi njegovi jos nisu dosli. I krenemo da pricamo o fudbalu,i covek krene mene da ubedjuje kako su oni najjaca liga,kako imaju najbolje igrace,najbolju reprezentaciju,kako je on navijac Leedsa i kako su im do jaja navijaci. Ja se vec tu smorio i krecem da ga ubedjujem kako su Svabe najjace u fudbalu i taman krenem da mu pricam nesto vezano za BvB,on me prekine i kaze mi "Bajern je trenutno najjaci tim na celom svetu" a meni pritisak 300 sa 200. Sva sreca pa su u tom trenutku dosli jos njegovih 5 ortaka pa da nastave da se napijaju,inace bi ga ubio :DI kad su dosli ovi njegovi,on pokaze na nekog smesnog debelog i kaze ovaj ovde je peder i krene da se smeje,i ja mu tu pridjem i kazem mu onako ozbiljno "ovde u Srbiji ljudi ubijaju pedere",covek istog trenutka prebledeo Very Happy

Ne volim ih kao naciju pa to je strasno Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14107
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 EmptyPon 26 Avg 2013 - 18:03

Ma sto mu ne rece da Cherchil nije popusio Roosveltu Britanija bi bila Nemacka kolonija!
Oni se kurce necim njihovim "britanskim"izrodi ostrvski!Maaah Nish je objasnio ko su i sta su necu da ponavljam.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6519
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 EmptyUto 27 Avg 2013 - 3:27

Sinoc:
Manchester United-Chelsea 0-0
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14107
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 EmptyUto 27 Avg 2013 - 3:43

I Kagawa opet grejao klupu,cak je Moyes uradio samo 2 izmene.E Kagawa da si ostao u BVB ovako trunes u toj propasti...
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6720
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 EmptyUto 27 Avg 2013 - 9:54

E da je ostao u BVB druga bi priča bila, ovako da gol protiv Wigana i odmah senzacija... E Kagava, Kagava gde ti bi mozak kad ode u trulu Englesku???
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10797
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 39
Lokacija : Despotovac

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 EmptyUto 27 Avg 2013 - 12:08

Cone sto ga ne pita gde mu je sad taj veliki Lids !! Prvi put ljudi dobili budzet veci od 20 miliona i zarubili do cetvrte lige. Skidam kapu , za tako nesto treba znanje!
 
Reprezentacija? Pa kad usli makar u neko polufinale? Mi se bar nasih stidimo a oni sto su jos gori ponose se !! Cime bre?
Nazad na vrh Ići dole
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6567
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 EmptyUto 27 Avg 2013 - 14:31

Ma budala,bukvalno sam hteo da ga ubijem Very Happy

A utakmica od sinoc izmedju "crvenih djavola" i "plavaca"...Pa ljudi moji dosadniju utakmicu nisam gledao zadnjih 18 godina Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14107
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 EmptyUto 27 Avg 2013 - 14:35

Kad Englezi pocnu da se kurce sa repkom samo im spomenite svabe!Pogotovu Andreas Moller,svi se secamo njegovog penala na Euro 96,joj lepog li doba Nemacka prvak Evrope,BVB 97 Evrope i sveta a komsije osvojise kup UEFA.

Al ovo je zakon:


Moller posle penala CARSKI usred Wembleya!
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6519
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 EmptyUto 27 Avg 2013 - 14:35

Treneri su imali taktickih nadmudrivanja i pazili da ne prime gol-ubise igru Very Happy
Treba bre da vide her fussball doctor Jurgen Kloppa kako to radi!
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6720
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 EmptyUto 27 Avg 2013 - 18:25

A Englezi, stare varalice su to Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10797
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 39
Lokacija : Despotovac

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 EmptyUto 27 Avg 2013 - 18:30

Mi ih blatimo bre ne promovisemo !!

Englezi, stare varalice su to ... Razz
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6519
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 EmptySub 14 Sep 2013 - 21:53

Manchester United 2 - 0 Crystal Palace
Aston Villa 1 - 2 Newcastle United
Fulham 1 - 1 West Bromwich Albion
Hull City 1 - 1 Cardiff City
Stoke City 0 - 0 Manchester City
Sunderland 1 - 3 Arsenal
Tottenham Hotspur 2 - 0 Norwich City
Everton 1 - 0 Chelsea
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14107
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 EmptySub 14 Sep 2013 - 22:32

Kagawa u MANU ni na klupi nije bio!

Ozil na debiju zabelezio asistenciju kao i Eriksen.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5800
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 EmptyNed 15 Sep 2013 - 0:13

Kagawa tone li tone!Na pocetku mi ga je bilo zao a sad...sve manje i manje nakon one izjave,ako je istinita!
Ozil(kao nas suparnik u LP) dokazao klasu,malo sam gledao tekmu,dijeli lopte ko rukom,veliko pojacanje nema sta!

Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10797
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 39
Lokacija : Despotovac

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 EmptyNed 15 Sep 2013 - 0:45

Ako Kagawa nastavi sa neigranjem bojim se propasti. Nece nam mnogo koristiti da dodje u januaru jer kako mi se cini igraci koji puknu u Engleskoj vise nisu za nista.
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14107
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 EmptyNed 15 Sep 2013 - 1:47

Upravo to!Zato ce Kagawa doci kod nas,jbga Kloppov je miljenik a on sigurno nece dozvoliti da Kagawa propadne.Al bice zajeb,ako dodje trebace mu dosta vremena da se vrati u staru formu.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6720
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 EmptyNed 15 Sep 2013 - 9:54

Jbt video sam juče da ga nema ni na klupi ali sam pomislio da je povređen ili nešto tako al ne!

Pa jbt zar je do toga došlo?!

Neka, neka, nmg da kažem da mi je žao. Kad je trebao Borusiji nije želeo da produži ugovor nego je se ložio na PL i Mančester pa eto mu Mančester nek' uživa kad je već tamo Very Happy

I naravno, uvek je dobrodošao nazad - kao i Nuri... Ali pitanje je, što vi kažete, koliko će mu trebati vremena...
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10797
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 39
Lokacija : Despotovac

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 EmptyNed 15 Sep 2013 - 10:35

Tipican primer je Rosicki . Da ga vrate sad sta bi vredeo,pa cak i Siber u boljoj formi od njega, i mozda bolji igrac . I Nuri igra povuci potegni,ocekivao sam mnogo vise od njega al jbg to ide mnogo sporo
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14107
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 EmptyNed 15 Sep 2013 - 15:21

tesko je vratiti se u sistem kad jednom ispadnes.novi igraci, novi profili igraca sve je bukvalno novo ako samo jednu godinu preskocis.zato ce Nuri morati jos dosta pasulja da se najede da bi mogao da prati napad kao sto je Reus-Miki-Auba+Lewa.

kad spomenu Rosickog,on meni nikad nije bio bog zna sta.bilo je tu i kvalitetnijih igraca ali otom potom,otisao je u Arsenal i ostao poprilicno dugo dakle nije odmah propao kao sto je to slucaj sa Kagawom koji je opet po meni mnogo kvalitetniji igrac bio neg Rosicky.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10797
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 39
Lokacija : Despotovac

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 EmptyNed 15 Sep 2013 - 18:36

Ma trebali da prihvate ponudu Intera za Rosickog 100 miliona maraka !! Smile
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14107
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 EmptyPon 16 Sep 2013 - 1:16

Hahahaha...secam se toga,koja je to buva bila u medijima.U BVB-u naravno rekli ne dolazi u obzir,posle toga otislo sve u bozju mater.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10797
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 39
Lokacija : Despotovac

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 EmptyPon 16 Sep 2013 - 15:07

Posle toga slicna vest je bila Scepovic u Anzi za 10 miliona eura !! Very Happy 

E sto znaju novine da izmisle...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti
Nazad na vrh 
Strana 3 od 21Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Sledeći
 Similar topics
-
» Bosanska Premier Liga Generalna Diskusija i Vesti
» Spanska Primera Liga Generalna Diskusija i Vesti
» Italijanska Calcio Liga Generalna Diskusija i Vesti
» Hrvatska 1.HNL Generalna Diskusija i Vesti
» Fracuska Ligue 1 generalna Diskusija i Vesti

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Razne Sportske Vesti i Zastarele teme sa foruma :: Razne i zastarele teme :: Evropske, Svetske Lige i Transferi-
Skoči na: