Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 12 EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 12 EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 12 EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 12 EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 12 EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci

» Transferi: Odlasci
Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 12 EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 12 EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 12 EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 12 EmptySre 8 Jan 2014 - 17:51

Posle Evertona i Kristal Palasa, i Svonsi se uključio u akciju dovođenje mladog reprezentativca Engleske Toma Insa, koji pažnju ostrvskih klubova privlači još od leta. Da li će mladi igrač Blekpula konačno promeniti sredinu ili će i ovog puta odoleti naletima...?

Škotski mediji pišu da Arsenal i Mančester Siti merkaju talentovanog 22-godišnjeg štopera Seltika Virdžila van Dijka. Oba tima u poslednje vreme imaju probleme sa povredama, a procenjuje se da bi iznos transfera mogao biti između 12 – 13 miliona evra.

Fredi Gvarin u Čelsiju? Moguće, ali još uvek nije stigla zvanična ponuda Plavaca, bar tako tvrdi agent 27-godišnjeg Kolumbijca Marselo Fereira.
"Situacija je više nego jasna - Inter će ili igraču ponuditi novi, bolji ugovor, s većom platom, ili će Fredi otići. Do kraja januara ima još dosta vremena, videćemo šta će biti", rekao je Fereira.

Lokacija : Nova Pazova

PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 12 EmptySub 11 Jan 2014 - 14:58

Mojes proglašen krivim

Nagrabusiće zbog komentarisanja suđenja

Disciplinska komisija Fudbalskog saveza Engleska (FA) saopštila je da je menadžer Mančester Junajteda Dejvid Mojes kriv zbog nedoličnog ponašanja i komentarisanja suđenja posle utakmice sa Sanderlendom.

Junajted je 7. januara izgubio od Sanderlenda sa 1:2 u prvom meču polufinala Liga kupa, a Mojes je rekao da je njegov tim "morao da igra i protiv sudija i rivala".

Nije poznato kako će FA kazniti škotskog menadžera.

Mojes ima pravo žalbe do 15. januara.

mozzartsport.com
Osha

Osha

Godina : 34

Mojes je usro ManU. Što se kaže, bio jednom jedan ManUTD...
Cone BvB

Cone BvB

Godina : 29

Eriksen i Defo skratili muke na Vajt Hart Lejnu, Everton ponovo gazi, Džonson razbio Fulam

Kristal Palas pošteno namučio Pevce, promašio jedanaesterac i bio bolji rival, ali je posustao u nastavku. Karamele lagano preslišale Norič, Sanderlend ubedljiv protiv Fulama

Totenhem je vezao i treći uzastopni trijumf u Premijer ligi, ovoga puta protiv Kristal Palasa na Vajt Hart Lejnu, ali je ponovo bio na dobrom putu da razočara svoje navijače. Ipak, izenađenje su u drugom poluvremenu sprečili Kristijan Eriksen i Džermejn Defo, koji su kaznili promašaje gostiju iz prvog poluvremena, posebno onaj iz osmog minuta kada je Pančon “promašio tribinu” iz jedanaesterca – 2:0 (0:0).

Već na samom startu meča bilo je jasno da tandem Soldado - Adebajor teško može da funkcioniše zajedno na terenu. Ne samo da nisu uspeli ni jednom da ugroze gol Speronija, već su praktično ometali jedan drugog.

Sa druge strane, gosti su bili spremni za kontranapade. Bolasi, Šamak i Žerom su probijali odbranu Pevaca sa svih strana, ali lopta nikako nije htela u gol, pa su domaći to kaznili u nastavku.

Prvi put kada je Eriksenu lopta pala pred noge gost je poklekao, ali je prethodno Adebajor majstorski spustio loptu mladom Dancu.

Taj pogodak je potpuno promenio situaciju na terenu, što su domaći iskoristili i rešili pitanje pobednika preko Defoa u 73. minutu. Iskusni napadač je već potpisao za Toronto, ali će tamo preći tek u februaru.

Everton je bar na jedan dan preskočio Liverpul na četvrtom mestu, pošto je bez problema savladao Norič na Gudison parku – 2:0 (1:0).

Nemoćne goste načeo je Geret Beri sredinom prvog dela igre, na asistenciju Lukakua, dok je konačan rezultat postavio Kevin Miraljas po isteku časa igre.

Sanderlend pobede nad Karslijem i Mančester junajtedom u FA kupu i Liga kupu Engleske krunisao ubedljivim trijumfom nad Fulamom na starni – 1:4 (0:2). Najbolji pojedinac meča bio je Adam Džonson, koji je postigao het-trik i asostirao kod drugog pogotka svog tima.

Godina : 34

PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 12 EmptyNed 12 Jan 2014 - 0:09

Lokacija : PM

Opet Eriksen....ha jbte,nek im sada ponude 20 milki vredelo bi.
Cone BvB

Cone BvB

Godina : 29

Svonsi pretio celo poluvreme, a onda su Đavoli krenuli u napad

Junajted savladao neugodni Svonsi, koji je gotovo tokom cele utakmice diktirao tempo – 2:0

Mančester junajted je slavio, ali se ponovo nije proslavio. Ekipa Dejvida Mojesa savladala je nezgodni Svonsi na Old Trafordu i održala dostižnu bodovnu razliku sa ekipama iz vrha tabele – 2:0 (0:0).

Crveni đavoli su svoje pravo lice pokazali tek u drugom poluvremenu, dok je prvo u potpunosti pripalo Labudovima. Svonsi je držao loptu u svom posedu tokom cele utakmice, dok je u prvih 45 minuta imao i kontrolu igre.

Ipak, to se promenilo na samom startu drugog poluvremena, kada je Valensija spretno savladao Gerarda Tremela. Sve je bilo rešeno u 59. minutu, kada je Dani Velbek postgao svoj osmi pogodak u ovoj sezoni, treći protiv Svonsija u ovoj sezoni.

U nastavku drugog poluvremena neverovatne prilike za znatno ubedljiviju pobedu domaćih promašili su Smoling i Kagava.

Tokom svih devedeset minuta Nemanja Vidić je komandovao odbranom Crvenih đavola.

/Lalana 66/

Mančester Junajted - Svonsi 2:0 (0:0)
/Valensija 47, Velbek 59/

Nedelja:

Ponedeljak:

Godina : 42

Vi sto pratite MANU jel znate jel igra Kagawa uopste u ovim zadnjim utakmicama?
Osha

Osha

Godina : 34

PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 12 EmptyPon 13 Jan 2014 - 2:46

Napadač Mančester Sitija Džon Guideti biće do kraja sezone pozajmljen Stouku.
Cone BvB

Cone BvB

Godina : 29

Ja samo c/p ove rezultate sa mozzarta i ove tekstove. Ali video sam da igra cesto,ali sad nisam bas zagledao Very Happy
Osha

Osha

Godina : 34

Ja vala pratim samo BVB, ostale utakmice su mi smor, i poslije 10 minuta ustanem odmah. Doduše u subotu, jedva sam čekao tekmu, ali u 63oj minuti, sreću mi je pokvario jedan čovjek. Ccc. -.-
Cone BvB

Cone BvB

Godina : 29

Paklen tandem SAS vlada Britanijom! A i sudije poguraše Liverpul

Suarez postigao dva gola, Staridž se vratio pogotkom i asistencijom, međutim, penal je bio čist poklon za Crvene na gostovanju Stouku (5:3)

Napad „kapa dole“ – odbrana da stavi prst na čelo! Liverpul je opet u sedlu, ali koliko pobeda na stadionu Britanija raduje navijače Crvenih, toliko ih brinu očajne reakcije defanzivaca, koje mogu da ih koštaju u borbi za titulu i(li) priželjkivan plasman u Ligu šampiona. Četa Brendana Rodžersa je morala pošteno da se preznoji kako bi se posle jednodnevnog odsustva vratila na četvrtu poziciju na tabeli, pošto je u gostima savladala Stouk prvi put u istoriji Premijer lige, teže nego što to rezultat pokazuje (5:3).

Blistao je Luis Suarez, strelac dva gola, kojima je stigao do kote 22, mada se mora priznati da je velikan sa Enfilda imao ne samo pomoć trapavih defanzivaca domaćeg sastava, već i sudije Entonija Tejlora, koji ih je početkom drugog poluvremena častio penalom, iz kog je Stiven Džerard obezbedio vođstvo 3:2 i usmerio meč na vodenicu gostiju.

Bio je to bezazlen duel Vilsona i Sterlinga, kukom o kuk, posle čega je na tribinama zavladao muk, niko nije mogao da veruje da je takav start za najstrožnu kaznu. Bio je to 119. penal od postanka Premijer lige, po čemu im nema ravnog.

Na taj način Crveni su opet stekli prednost, koju im je u uvodu meča poklonio Stouk, jer je najpre Šoukros postigao autogol posle šuta Sisokoa, da bi Luis Suarez brilijantno reagovao na ispucavanje Škrtela i iz prvog kontakta sa loptom koja je putovala skoro 60 metara prevario danas očajnog kapitena Stouka.

I kad se očekivalo da Rodžersov tim stane na loptu, usledio je pad u igri, koji je ekipa Marka Hjuza iskoristila u roku od pet minuta, pošto su dvojica bivših igrača Liverpula zatresli mrežu bivšeg kluba. Krauč je to učinio glavom, a Čarli Adam posle kornera, pa se postavlja pitanje šta bi bilo da je s klupe ušao Džermejn Penant, još jedan momak koji je nekad nosio crveni dres. Bilo je to prvi put posle 11 godina da dvojica bivših igrača zablistaju protiv Liverpula, pošto su 28. decembra 2003. na meču sa Sitijem zablistali Anjelka i Fauler.

Kad je Stouku ponestalo snage, Liverpul je krenuo u žestoke napade i posle olakšanja koje je s bele tačke doneo Džerard domaćina je dotukao fantastični Suarez.

Na dva golazaostatka domaćinu nije pomogao ni kiks Minjolea, jer je praktično već u narednom napadu Danijel Staridž krunisao povratak na teren posle skoro dva meseca, dodavši na asistenciju i gol.

Ukupno 51. Liverpula ove sezone, a u prvenstvu 2011/2012 postigao je 48 za celu sezopnu!

Subota:

/Lalana 66/

Nedelja:

Njukasl - Mančester Siti 0:2 (0:1)
/Džeko 8, Negredo 90+2/

Stouk – Liverpul 3:5 (2:2)
/Krauč 39, Adam 45, Volters 85 – Šoukros 5 ag, Suarez 32, 71 Džerard 51 pen, Staridž 87/

Ponedeljak:

Cone BvB

Cone BvB

Godina : 29

Nasri teže povređen

Vezni fudbaler Mančester sitija Samir Nasri na nosilima je iznesen sa terena tokom utakmice protiv Njukasla i, kako stvari stoje, reč je o ozbiljnoj povredi koja bi mogla na duže vreme da ga odvoji od fudbala. Francuz je pao posle vrlo oštrog i bezobraznog starta Mapua Jange-Mbive sa leđa, kada je posrnuo i uz bolne izraze na licu pao. Sedam minuta je trajao prekid dok su lekari ukazivali pomoć Nasriju i preneli ga na nosila.

Menadžer Sitija Manuel Pelegrini je izrazio bojazan da je njegov igrač teže povređen.

- Nasri je, ja mislim, doživeo vrlo ozbiljnu povredu. Start je definitivno bio za crveni karton - izjavio je Čileanac.

Start i jeste bio za isključenje, ali sudija je dodelio tamnoputom igraču "svraka" samo žuti karton. -

Teško je da sudija vodi utakmicu i donosi prave odluke, jer kad god je svirao na štetu Njukasla, menadžer domaćeg tima je skakao i žalio se - dodao je Pelegrini aludirajući na svog kolegu Alana Perdjua.

Lokacija : Rajvosa

Ove godine ce biti zestoka borba za titulu u Engleskoj!
City,Topdzije i Chelsea su se zahuktali i melju sve pred sobom!Po meni,najveci favorit je City,zbog sirine u ekipi...Jbt,imaju ljudi 200milki na klupi,i uigrali su se solidno.
Vidjet cemo,bice zanimljivo do samog kraja!

p.s.Dzekson usao u formu,Aguero povrijedjen i ovaj dobiva vise sanse!U posljednje 2 tekme 3 gola...
Moj Edine,pristani na manju platu i dolazi u BvB,zabio bi 50 golova u sezoni! Twisted Evil
Osha

Osha

Godina : 34

Dobro ih je Pelegrini posložio. Seljak Mancini bi već bio u zaostatku 10 bodova za vodećim.
Cone BvB

Cone BvB

Godina : 29

Vidić: Ne ide nam, ali atmosfera u klubu je dobra

"Moramo da pobeđujemo i sledećeg meseca ćemo tačno znati gde smo"

Kapiten Mančester Junajteda Nemanja Vidić rekao je da ekipi predstoji ključan period posle kojeg će biti jasno kakve su šanse tima sa Old Traforda u Premijer ligi.

"Moramo da pobeđujemo i sledećeg meseca ćemo tačno znati gde smo. Kraj januara i početak februara će pokazati kakve su nam šanse u Premijer ligi. U međuvremenu će se nastaviti i Liga šampiona. To je važan period za nas i želimo da ga prođemo uspešno", rekao je Vidić za magazin "Insajd Junajted".

On je dodao da atmosfera u klubu mora da bude dobra, uprkos tome što od dolaska novog menadžera Dejvida Mojesa ekipa ne postiže očekivane rezultate.

"Pokušavam da budem primer ostalima, kako u svlačionici tako i na terenu. Imamo sreće jer posedujemo mnogo igrača koji su iskusni i zreli ljudi, oni će pomoći timu da ostvari zacrtane ciljeve", poručio je Vidić.

Junajted je trenutno sedmi na tabeli Premijer lige sa 37 bodova, 11 manje od vodećeg Arsenala, dok u osmini finala Lige šampiona očekuje dvomeč sa grčkom Olimpijakosom.

Cone BvB

Cone BvB

Godina : 29

PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 12 EmptyČet 16 Jan 2014 - 9:56

Siti dobio peticu na popravnom: Džeko, Negredo i Aguero stavili Pelegrinija na slatke muke

Građani deklasirali Belkburn sa 5:0 u ponovljenom meču treće runde FA Kupa

Mančester Siti je odličnom ocenom položio popravni ispit protiv Blekburna u ponovljenom meču trećeg kola FA Kupa. Roversi su nedavno napravili senzaciju odigravši nerešeno na Itihadu i izborili neočekivani revanš na svom terenu, ali su Građani večeras demonstrirali svu svoju snagu i pregazili domaći tim sa ubedljivih 5:0.

Ofanivni arsenal kojim raspolaže Manuel Pelegtrini se još jednom pokazao kao nezaustavljiva sila sa kojom ni mnogo jači timovi od Blekburna ne mogu da izađu na kraj. Svih pet golova za Građane su postigli napadači i stavili čileanskog trenera na slatke muke jer zaista nije lako odlučiti koga od njih da stavi u prvu postavu.

Negredo i Džeko su započeli u prvoj postavi, ali je u drugom delu šansu dobio i oporavljeni Aguero i uprkos pauzi od dva meseca zbog povrede pokazao da mu neće biti potrebno mnogo vremena da pronađe pravu golgetersku formu.

Blekburn je odolevao sve do nadoknade vremena prvog dela igre, a onda je Nergredo otvorio seriju golova odličnim udarcem glavom. Španac je seriju nastavio već u drugom minutu drugog poluvremena, kada je sjajno pobegao odbrani domaćih i elegantno bocnuo loptu prejko golmana. Potom je na scenu stupio Edin Džeko i priojektilom pod prečku Blekburbna pogodio za 3:0. Rezervista Aguero je posle samo jednog minuta provedenog na terenu nastavio seriju svojih kolega – 4:0. Tačku je stavio Džeko pravovremnom reakcijom na asistenciju sa desnog krila.

Lokacija : Sombor

Macester je bas u Kurcu zao mi ih je ali sami su krivi za to kad njima jedan Kagawa sedi na klupi i propada...
Osha

Osha

Godina : 34

Bgmi nismo ni mi u boljoj poziciji.

Godina : 42

MANU i BVB dosta slicni,samo sto ovi prvi makar dovedu neke igrace dok ovi nasi stisli guzicu pa dovode penzionere.
Osha

Osha

Godina : 34

Previše Watzke drži eure u džepu, znam da se pribojava novog finansijskog loma, ali ne možeš mirno sjediti i posmatrati kako se talenti (za koje si se zanimao) rasprodaju. Kreni i nastavi kao i prije što si uzimao i dovodio, ha ja.

Godina : 34

Ovaj L'pool mi obori tiket, a tako je sve dobro počelo.. Ostale bi mi sitne kvote samo sutra, ccc.. Jebem ti led.

Lokacija : zlaTu

Danas zanimljiv meč izuzetno Chelsea-Man Utd, očekujem da će tu Chelsea dobit 2-0.