Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti

Ići dole 
+9
Wamos69
AleN28
aubame
Osha
bloodyczech
smopiBVB
Cone BvB
BVB fan LU
AndreasCaxBVB
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Sledeći
AutorPoruka
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10797
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 39
Lokacija : Despotovac

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 EmptyČet 22 Avg 2013 - 14:07

Druze nisi preterao jer ovo je tema o Engleskom fudbalu . Pisi slobodno koliko zelis jer i ja ako nista drugo volim da znam makar koji je igrac gde otisao... Smile
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14107
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 EmptyČet 22 Avg 2013 - 15:11

Apsolutno,ako Sha-la-la zeli nek slobodno vodi ovaj topik o Engleskom fudbalu jer koliko vidim naj bolje je upucen u njihov fudbal pa sto kaze Milan dobro je znati za posle o transferima ko bi mogao gde da predje itd i kakav je igrac.Takodje ako ima neko da voli neku ekipu iz ostalih liga neka slobodno vodi taj topik.Sajt ce svakako biti jos veci i jos bolji sa vise informacija.
Takodje dobro ce doci i svima nama koji volimo da se i kladimo.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14107
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 EmptyČet 22 Avg 2013 - 15:43

Cene ulaznica u Premier Ligi za sezonu 2013-14

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 PL-STs-2013-14

samo mogu reci JBTE AKO SU OVI NORMALNI!
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14107
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 EmptyČet 22 Avg 2013 - 16:01

Evo jos jedna zanimljivost,koliko i kako se raspodeljuje novac od TV prava i ostalih nagrada u Engleskoj Premier Ligi.
Sezona 2012/13

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 PL-cash-12-13
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10797
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 39
Lokacija : Despotovac

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 EmptyČet 22 Avg 2013 - 16:18

Ma bolesni su po pitanju karata. Al totenhem i arsenal deru bre ... 

A sto se tice tv prava pa majku mu toliko Borusija pukla za pojacanja. Jbg ljudi napravili pravi biznis od fudbala...
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10797
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 39
Lokacija : Despotovac

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 EmptyČet 22 Avg 2013 - 18:09

Realno kad bi u Srbiji bilo posla,sa normalnom platom pa da ti milo da ides u Dortmund svaki vikend !! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6519
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 EmptyČet 22 Avg 2013 - 18:27

Pa eto,volim oba kluba i lepo mi je da pisem o njima Smile
To sto sam malo vise pisao o Njukaslu je verovatno moja zelja da stvari krenu na bolje pa da mozda i gledamo LS BvB-NUFC pa da vidimo kako bih reagovao Very Happy
A nije lose ovako da malo komentarisemo i ostale lige,cisto da imamo zanimaciju vise Smile
A cene karata su DERACINA,nekako se vidi da klubovi ne rade bas u interesu navijaca,ne postuju ih pa je u neku ruku i normalno da je pozorisna atmosfera na stadionu...
A Arsenal mi nije jasan,imaju para a skrtare najstrasnije.
A ovo sto je Mojes uradio mi nije jasno:
Dejvid Mojes(trener Man.U-a) poslao ponudu svom bivsem klubu Evertonu ponudu od 28 miliona za Felainija i Brejnsa koji su najbolji tamo -> STRASNO!!!


Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6519
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 EmptyČet 22 Avg 2013 - 18:30

A Sitiju ne treba para pa su najjeftiniji Very Happy
A ozbiljno:cuo sam da je Siti u nekim dugovima,sto i ne cudi kada se pogleda koliko se razbacuju confused confused confused 
Nazad na vrh Ići dole
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6567
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 EmptyČet 22 Avg 2013 - 18:33

Eno ga Bale presao u "kraljevski klub". Pa ako taj vredi 100 milki,onda je nas Reus 300 miliona. U svemu tome imam samo da pohvalim strucni stab totenhema. Real je bio ozbiljan u tome da ga dovede,celnici totenhema su rekli 100 miliona(za coveka koji vredi 40-50) ni da cujemo za manju cifru i na kraju su debelo profitirali.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6519
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 EmptyČet 22 Avg 2013 - 19:48

Nego jeste culi da je uvedena gol-tehnologija u PL?
Video sam to para puta,nije lose Smile
Tamo je bilo mnogo sumnjivih situacija,pa su se odlucili za ovo.
U BL mislim da nije neophodna
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14107
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 EmptyČet 22 Avg 2013 - 19:52

uveli su od prvog kola znaci pocelo je,a i trebalo bi svi da uvedu.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6720
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 EmptyČet 22 Avg 2013 - 19:57

Ja baš mislim da je u BL neophodna gol-tehnologija i ako može da strane sudije sude utakmice pa da se više ne namešta smrdljivom bauernu!
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6519
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 EmptyČet 22 Avg 2013 - 20:19

Cone BvB ::
Eno ga Bale presao u "kraljevski klub". Pa ako taj vredi 100 milki,onda je nas Reus 300 miliona. U svemu tome imam samo da pohvalim strucni stab totenhema. Real je bio ozbiljan u tome da ga dovede,celnici totenhema  su rekli 100 miliona(za coveka koji vredi 40-50) ni da cujemo za manju cifru i na kraju su debelo profitirali.
Tako je.Pa realno ako je Falkao,kol'ko ono 50 miliona jel',onda je ovaj 40 i to je kapa.
Bejl jeste sjajan igrac ali 100 mil...
A Real valjda trazi za Ronalda milijardu,pa ko hoce nek' izvoli Very Happy
Za te pare mozes klub osnovati
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10797
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 39
Lokacija : Despotovac

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 EmptyPet 23 Avg 2013 - 0:59

Ma to je spanski pederaj. Anceloti je lepo reko da mu Bejl ne treba al ovi zapeli ako Barca ima Mesija i Nejmara onda REal mora da odgovori. A debilima jos odlazi ikasiljas BRUKA ZIVA spanskog fudbala !!

hAHAHAHAHAHHAHAH joj sad videh na transfermarktu medju RoUMORS da ce Messi u Liverpool !!
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14107
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 EmptyPet 23 Avg 2013 - 1:01

LOL!Messi u Englesku pa da zavrsi prevremeno karijeru kako da ne.Nece on nigde iz Spanije,jedino kuci u Argentinu.A i lepo mu je u Spaniji kad moze da dribla i obara svetske rekorde..
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10797
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 39
Lokacija : Despotovac

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 EmptyPet 23 Avg 2013 - 1:04

Evo baci pogled na Curent Roumors i Mesi i Ronaldo,Lamela,Sakho svi ko bajagi u Liverpul !!
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6519
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 EmptyPet 23 Avg 2013 - 1:09

U Spaniji bi bre i mi driblali i davali golove Saragosi i Betisu i tako tim timovima... tongue tongue tongue 
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10797
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 39
Lokacija : Despotovac

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 EmptySub 24 Avg 2013 - 23:13

Ma spanska liga je ocaj. Tvrdim da je uzrok svih problema kako Engleske tako i Spanske Lige MURINJO !

Tog coveka ne mogu da smislim. Toliko mu je smrdljiva filozofija fudbala da je to strasno,zao mi je sto nije ostao u Inter pa da nameste jos koju titulu. 

Chelsea,ok, to je prosecan tim koji je uvek bio tu na 4,5 mesto na tabeli. Kad sam bolje pogledao istoriju od kad ih je Abramovic kupio velika je razlika u odnosu na Man City. Ipak je Celsi davao ogroman novac jedino na igrace koji su vredeli te pare tipa Drogba,Essien ... za razliku od Cityja koji je u stanju da da pola milijardi za Scepovica. Nemam ja nista protiv Engleskog fudbala ali brate kad vidim nekog Engleza koji je pao sa kruske a od njega prave mega zvezdu e tad mi dodje da kazem au kurac fudbalu.

Koj bre Esli Kol, Milner,Beri,Dzonson (oba) ,Leskot ... ??!!

E to je ono zasto ne mogu da smislim vise Premijer ligu jer ljiga kao Murinjo moze sa takvim igracima cak da osvoji titulu !!
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6519
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 EmptySub 24 Avg 2013 - 23:54

Pa to u vezi engleskih zvezda ja ni ne gledam uopste,pa neka pogledaju repku prvo...Mislim da je Volkot vredan hvale,ali ovi...mada nisu bitni pojedinci,bitan je kolektiv!
A i ovi francuzi su gadni,samo se svadjaju i zbog toga mislim da bi Njukasl trebao malo da smanji broj francuza.Evo kanda jedan odlazi,Kabaj(Cabaye)
A sto se tice Murinja i osvajanja titule,pa realno su oni najjaci kandidati za nju daleko bogatiji od ostalih(oba Mancestera,Celsi,Arsenal(koji doduse skrtari,al' su puni kao Titanik),sada su se i Sparsi osnazili Smile a i propali Liverpul je tu,ali nikako kandidat za titulu...)Mada konkretno ce se za titulu boriti Celsi i 2 Mancestera...tako da u Engleskoj kinta kanda drzi glavnu rec(a gde ne drzi?)
Ali,realno sudije su poslednjih godina mnogo pomagale Man.U-u...pa secam se protiv Njukasla kada su igrali kako su se sramotno ponasali,Ferguson i ceo tim non-stop pritiskali sudiju i to zustro bogami!(jer je bila cupava utakmica)
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6519
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 EmptyNed 25 Avg 2013 - 0:15

Danasnji rezultati:(pre 3 dana Chealsea 2 - 1 Aston Villa)
Fulham 1 - 3 Arsenal
Everton 0 - 0 West Bromwich Albion
Hull City 1 - 0 Norwich City
Newcastle United 0 - 0 West Ham United
Southampton 1 - 1 Sunderland
Stoke City 2 - 1 Crystal Palace
Aston Villa 0 - 1 Liverpool
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14107
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 EmptyNed 25 Avg 2013 - 1:01

Podolski dva komada za Arsenal!Sad tek nema sanse da ce ga prodaju/pozajme Schalkeu.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6519
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 EmptyNed 25 Avg 2013 - 22:48

Evo i danasnjih reza:
Cardiff City 3 - 2 Manchester City
Tottenham Hotspur 1 - 0 Swansea City
Sutra u 21.00:
Manchester United - Chelsea
Ala mi je drago zbog Kardifa Smile
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10797
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 39
Lokacija : Despotovac

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 EmptyNed 25 Avg 2013 - 23:02

Cardiff City 3 - 2 Manchester City

E bem te bogatstvo i najbolji igraci . Eto sto bre mrzim Engleski fudbal. Kakav kurac Man City kad ni Kardif ne mogu da pobede!! Kakvi silni milioni kad su debili u svoje redove doveli Jaju Turea !!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14107
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 EmptyNed 25 Avg 2013 - 23:35

Dzeko dao gol al eto ne moze se raduje pobedi,a da je kod nas...
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5800
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 EmptyNed 25 Avg 2013 - 23:37

Ne znam druze jesi li ljut zbog kladare ili sta vec ali Yaya je jedan od najjboljih igraca u svijetu...Sto se City-a tice slazem se ali kud bas njega uzdvoji...Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti   Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Engleska Premier liga Generalna Diskusija i Vesti
Nazad na vrh 
Strana 2 od 21Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Sledeći
 Similar topics
-
» Bosanska Premier Liga Generalna Diskusija i Vesti
» Spanska Primera Liga Generalna Diskusija i Vesti
» Italijanska Calcio Liga Generalna Diskusija i Vesti
» Hrvatska 1.HNL Generalna Diskusija i Vesti
» Fracuska Ligue 1 generalna Diskusija i Vesti

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Razne Sportske Vesti i Zastarele teme sa foruma :: Razne i zastarele teme :: Evropske, Svetske Lige i Transferi-
Skoči na: