Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Obavezno procitaj! - Page 2 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Obavezno procitaj! - Page 2 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
Obavezno procitaj! - Page 2 EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
Obavezno procitaj! - Page 2 EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
Obavezno procitaj! - Page 2 EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
Obavezno procitaj! - Page 2 EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
Obavezno procitaj! - Page 2 EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
Obavezno procitaj! - Page 2 EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
Obavezno procitaj! - Page 2 EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
Obavezno procitaj! - Page 2 EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
Obavezno procitaj! - Page 2 EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 Obavezno procitaj!

Ići dole 
+4
MilanBvB09
Strahinja
Cone BvB
smopiBVB
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6605
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

Obavezno procitaj! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavezno procitaj!   Obavezno procitaj! - Page 2 EmptySre 26 Nov 2014 - 16:51

Svaka cast za ideju i ostalo.

A ja smatram i ubedjen sam da bi vise ljudi posecivalo forum kad bi ga prebacili na sajt. Znaci da to izgleda ovako npr [You must be registered and logged in to see this link.] ili slicno.

Vise bi ljudi sigurno posecivalo sajt,a jos vise kad bi poceli napokon da se vradjamo u zivot kad je u pitanju BL,jer previse je vikend navijaca
Nazad na vrh Ići dole
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6605
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

Obavezno procitaj! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavezno procitaj!   Obavezno procitaj! - Page 2 EmptySre 26 Nov 2014 - 16:53

Milane ovo je Per Mertersacker Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5838
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Obavezno procitaj! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavezno procitaj!   Obavezno procitaj! - Page 2 EmptySre 26 Nov 2014 - 17:04

Face ne fgotivim niti cu kad,ono samo za nesto bas...
Sto se tice BvB-a ovdje sam i to je to!Procitam po raznim forumima i portalima sve vezano za voljeni klub ali diskutovati sa djecurlijom koja od juce navija za BvB ili je navijala samo dok smo bili prvi,diskutovati sa nekim koji ne zna u snu nabrojati 20-ak igraca,doktore,pomocne trenere,upravu i ostale zajebancije...apsolutno NE!
Ovo drustvo je sasvim dovoljno,sto kaze Milan znamo se bar preko kompa i navikli smo diskutovati!
Ko god dosao dobro dosao ali nekog moliti mislim da nema potrebe!Ko god misli da ne treba biti ovdje libo me racku i nabijem na isti!

Sto se tice diskutovanja o ostalim temama...Svi imamo neko svoje misljenje,nacin zivota i izrazavanja,kulturu,religiju i sve ostalo,ali to ne znaci da se mrzimo,vec jednostavno nemamo o svim stvarima isto misljenje,naravno!Ovdje niko nije prisiljen da pise,i kao sto nista u zivotu ne radim preko kurca,tako i ovdje ne dolazim preko istog vec sto zelim i sto je ok atmosfera!Da nekog mrzim ne bih dosao,i opet ponavljam ako se ne slazemo u necemu,a dosta je tema takvih,to je sasvim normalno,sto bi rekli 100 ljudi 100 cudi!I drago mi je da je tako a ne da ja iako ne mislim tako kazem "slazem se",da nekom zanosim muda u krivini i pusim karu,ili neko meni to radi,samo da bi svi bili slozni!Hvala Bogu pa smo svi formirane licnosti i imamo svoje misljenje,i jedno(mislim vise,ali ovo je najbitnije) zajednicko a to je da volimo BvB!

p.s.Ko dodje ovdje a ne predstavi se(a bilo ih je) necu pozeliti dobrodoslicu!I krava kad udje u stalu u vecini slucajeva kaze muuuuuu...

Echte Liebe BvB
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10835
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Obavezno procitaj! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavezno procitaj!   Obavezno procitaj! - Page 2 EmptySre 26 Nov 2014 - 17:15

Cone BvB ::
Milane ovo je Per Mertersacker Very Happy

ti malo promasio u koju temu da odgovoris ? Very Happy A odkud Mertezaker u BvB dresu ?
Nazad na vrh Ići dole
Cone BvB

Cone BvB


Broj poruka : 2600
Points : 6605
Reputation : 27
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 29
Lokacija : Nova Pazova

Obavezno procitaj! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavezno procitaj!   Obavezno procitaj! - Page 2 EmptySre 26 Nov 2014 - 18:18

Auuuuu buraz ja sam bas otisao u kurac xDDD

PA razmenjivao je verovatno dresove sa nekim od nasih igraca prosel sezone. Verovatno je to bila utakmica u kojoj smo izgubili 0:1 na westfallenu cim su oni tako srecni i zadovoljni Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10835
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Obavezno procitaj! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavezno procitaj!   Obavezno procitaj! - Page 2 EmptySre 26 Nov 2014 - 20:19

aaaaaaaaaaha fala na informejsn Smile
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9663
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Obavezno procitaj! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavezno procitaj!   Obavezno procitaj! - Page 2 EmptySre 26 Nov 2014 - 20:24

smopiBVB ::
Face ne fgotivim niti cu kad,ono samo za nesto bas...
Sto se tice BvB-a ovdje sam i to je to!Procitam po raznim forumima i portalima sve vezano za voljeni klub ali diskutovati sa djecurlijom koja od juce navija za BvB ili je navijala samo dok smo bili prvi,diskutovati sa nekim koji ne zna u snu nabrojati 20-ak igraca,doktore,pomocne trenere,upravu i ostale zajebancije...apsolutno NE!
Ovo drustvo je sasvim dovoljno,sto kaze Milan znamo se bar preko kompa i navikli smo diskutovati!
Ko god dosao dobro dosao ali nekog moliti mislim da nema potrebe!Ko god misli da ne treba biti ovdje libo me racku i nabijem na isti!

Sto se tice diskutovanja o ostalim temama...Svi imamo neko svoje misljenje,nacin zivota i izrazavanja,kulturu,religiju i sve ostalo,ali to ne znaci da se mrzimo,vec jednostavno nemamo o svim stvarima isto misljenje,naravno!Ovdje niko nije prisiljen da pise,i kao sto nista u zivotu ne radim preko kurca,tako i ovdje ne dolazim preko istog vec sto zelim i sto je ok atmosfera!Da nekog mrzim ne bih dosao,i opet ponavljam ako se ne slazemo u necemu,a dosta je tema takvih,to je sasvim normalno,sto bi rekli 100 ljudi 100 cudi!I drago mi je da je tako a ne da ja iako ne mislim tako kazem "slazem se",da nekom zanosim muda u krivini i pusim karu,ili neko meni to radi,samo da bi svi bili slozni!Hvala Bogu pa smo svi formirane licnosti i imamo svoje misljenje,i jedno(mislim vise,ali ovo je najbitnije) zajednicko a to je da volimo BvB!

p.s.Ko dodje ovdje a ne predstavi se(a bilo ih je) necu pozeliti dobrodoslicu!I krava kad udje u stalu u vecini slucajeva kaze muuuuuu...

Echte Liebe BvB

Bravo, tema je skracenja da bi se naj vise na BVB bazirali jer to je ono sto nas spaja i slogu pravi, BVB nepoznaje naciju i religiju zato svi veceras u crno zuto da karamo arsenal. Inace Slazem se sa MILANOM ako se nevaram treba vise ljude sa FBa motivisati vamo da dodju to je ok, drugacije je ipak ovde nekako je privatnije ne znam ni sam!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8319
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Obavezno procitaj! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavezno procitaj!   Obavezno procitaj! - Page 2 EmptyČet 27 Nov 2014 - 1:05

Nismo obukli svi žuto-crno.. inače ljudi, kako radim za Konzum osjećam se ko govnar kad obučem onu crveenu uniformu What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face

sreća pa kad dođem kući, uđem odmah na forum ovdje i lakše mi bude Very Happy

Šalu na stranu, oplakah na ovaj post od Smopi-a gore, na ovo pod #Ps a u pravu je čovjek. No da kažem, i većina na onoj FC Balkan Borussia su noviji navijači, i oni su upoznali BVB od vremena kad smo razvaljivali Bundes, pa bi im svima po šamar odvezao kad mi dođu srat, a ne znaju ni za krizu, ni za te gore dane od ovog kriznog perioda sa rezultatima..

Tako da je bolje ovdje ovo što nas je manje, meni je gotivnije jer smo svi stari navijači, a šta ću ja pričati sa nekim balavcem, koji piše o tome da se u BVB dovode igrači koji koštaju po 60 mil eura, kao on "ZNA" politiku kluba.. ccc
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10835
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Obavezno procitaj! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavezno procitaj!   Obavezno procitaj! - Page 2 EmptyČet 27 Nov 2014 - 11:27

Pa zamislite kad na fejs izbacis Arsenal pobedio Borusiju a umesto komentara ima 1000 lajka !! Pa jel to Arsenalovi navijaci ili Borusijini . ILi kazes povredio se Rojs i opet svi lajkuju a samo jedan napise steta !!

Eto jos jedan veliki razlog sto je navijanje na FB obicno govno .

Nazad na vrh Ići dole
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8319
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Obavezno procitaj! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavezno procitaj!   Obavezno procitaj! - Page 2 EmptyČet 27 Nov 2014 - 11:39

Neobrijana i zapuštena karina.
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9663
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Obavezno procitaj! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavezno procitaj!   Obavezno procitaj! - Page 2 EmptyČet 27 Nov 2014 - 12:53

facebook je dobar za reklamiranje ovaksvih sajtova inace sto kaze Milan ostalo je tesko!
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8319
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Obavezno procitaj! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavezno procitaj!   Obavezno procitaj! - Page 2 EmptyČet 27 Nov 2014 - 13:44

Fejs je dobar za širenje gluposti, a ovaj forum ne smatram time.
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10835
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Obavezno procitaj! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavezno procitaj!   Obavezno procitaj! - Page 2 EmptyČet 27 Nov 2014 - 16:24

Osha ::
Fejs je dobar za širenje gluposti, a ovaj forum ne smatram time.

90 % tacno
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14145
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Obavezno procitaj! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavezno procitaj!   Obavezno procitaj! - Page 2 EmptyČet 27 Nov 2014 - 17:26

jbga ne smatraju svi isto tako kao Osh.

kad su rekli da ovde pisemo gomilu gluposti jbga ne mogu reci da se nisam nasao uvredjen.

koliko smo svog vremena dali da prenesemo celu istoriju kluba pa do raznoraznih prica i upoznavanja u nas klub onda se nadju "pametnjakovici"i  kazu da pises glupost?!?

pa bog te pogledo ukucaj na nasem jeziku na google nesto o BVB i videces koliko ce pronaci poveznica sa ovim sajtom i sad mi pisemo gluposti.
no dobro sto kazete od silne"navijacke"bagre ovde je barem odabrana ekipa iako ima jos pravih BVB fanova koji iz nekog razloga ne zele da se druze sa nama ali sta da se tu radi.

mozda jednog dana ako ova ekipa sa foruma osvane ispred stadiona u Dortmundu i popije koje pivo u samom Dortmundu onda ce se lupiti o glavu i reci "pa jbte sto i ja nisam tamo".jbga drustvo razmislite i o tome,nije to preko sveta a ne trazi vam bubreg da prodate.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8319
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Obavezno procitaj! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavezno procitaj!   Obavezno procitaj! - Page 2 EmptyČet 27 Nov 2014 - 23:35

Nisi ti shvatio brate. Nisam rekao za forum da je glupost, nego za fejs. Kako nije glupost, kad tamo samo šire i ponavljaju se neke nebuloze, stavljaju sise, dupe, kurčeve i sranja. Klinci od 10 godina imaju svu pamet svijeta, i u svakoj raspravi ti si budala i kreten jer ovaj sa druge strane misli da ima svu pamet svijeta..
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14145
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Obavezno procitaj! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavezno procitaj!   Obavezno procitaj! - Page 2 EmptyČet 27 Nov 2014 - 23:45

Ma ne Osh,nisam mislio na tebe u tom smislu.Nego na ono gore sto si napisao"Fejs je dobar za širenje gluposti, a ovaj forum ne smatram time." Ne razmisljaju svi tako,zato im i jeste forum glupost a FB extra.Cudna neka formulacija al ajd sad.


Opet ko sto kazemo ovde je mala grupa al odabrana.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8319
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Obavezno procitaj! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavezno procitaj!   Obavezno procitaj! - Page 2 EmptyČet 27 Nov 2014 - 23:52

Aha, sry, umoran sam pa nisam ni ja skontao. To mi se i sviđa, jebeš one klince i njihovo pametovanje. Po njima BVB bi trebao dovesti Aguera, CR-a i slične. Jer oni misle da je to politika kluba xD
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10835
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Obavezno procitaj! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavezno procitaj!   Obavezno procitaj! - Page 2 EmptyPet 28 Nov 2014 - 1:16

Oni prate Borusiju na PES i FM . Znaci ako Ramos ima finising 20 na FM(a nema!! ) onda mi pisemo gluposti da su Auba i Ciro bolji od njega . To ti je danasnje vreme glupih klinaca koji se odusevljavaju Cristianom Ronaldom jer taman posla da su culi za pravog Ronalda,Davida Vilju ,...

Evo u mom komsiluku pripadnik nove generacije kaze meni da su Brazilci doveli neku budalu koja nikad nije igrala fudbal za selektora !! A taj "anonimus" se zove DUNGA !! Ej mentol ne zna ko je Dunga !!

Drugi me pita koje igrao za Borusiju 1997 godine i dok ja nabrajam on me gleda kao tele sarena vrata i pita jel ima tu neko poznat da je igrao !!!!!!!!

Svaka cast klincima koji su ovde koji vole klub pa zele nesto da nauce . Jeste da mi uglavnom ili se drkamo ili psujemo igrace ali imamo BvB ISTORIJU Topic pa ima sta i da se nauci tamo . Pa nismo taj topic otvorili da bi se hvalili kako imamo dugacke pasuse na forumu i ko je koliko pismen !!

Ko god da pristupi ovom forumu moze da pita sta god da ga interesuje u vezi kluba u bilo kom razdoblju proslosti ili danas mi cemo reci ili saznati . I to nije dovoljno dobro ? ?

E pa ti kvazi navijaci sto smatraju navijanjem LIKE na Fejsbuk i bolje da ne dolaze ovamo . Ali ako reklamom na FB privucemo makar dva,tri nova klinca koji hoce da znaju vise o klubu onda svaka cast nama .

Jel je pisanje istorije, sastav tima iz 1997 , boje dresova od pocetka do danas , Franc Jakopi,svi osvojeni trofeji ... nesto glupo i dosadno ?? Nije !!

Zao mi je ali ovde se ne pisu gluposti

Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9663
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Obavezno procitaj! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavezno procitaj!   Obavezno procitaj! - Page 2 EmptyPet 28 Nov 2014 - 23:38

Osha ti te navijace sto jos znas da su pravi mogao bi ih motivisati da dodju vamo da se registruju, mnogi su vec registrovani ali iz nekog razloga se neulogavaju... Sad
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9663
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Obavezno procitaj! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavezno procitaj!   Obavezno procitaj! - Page 2 EmptyPet 28 Nov 2014 - 23:41

Milan BvB09 ::
Oni prate Borusiju na PES i FM . Znaci ako Ramos ima finising 20 na FM(a nema!! ) onda mi pisemo gluposti da su Auba i Ciro bolji od njega . To ti je danasnje vreme glupih klinaca koji se odusevljavaju Cristianom Ronaldom jer taman posla da su culi za pravog Ronalda,Davida Vilju ,...

Evo u mom komsiluku pripadnik nove generacije kaze meni da su Brazilci doveli neku budalu koja nikad nije igrala fudbal za selektora !! A taj "anonimus" se zove DUNGA !! Ej mentol ne zna ko je Dunga !!

Drugi me pita koje igrao za Borusiju 1997 godine i dok ja nabrajam on me gleda kao tele sarena vrata i pita jel ima tu neko poznat da je igrao !!!!!!!!

Svaka cast klincima koji su ovde koji vole klub pa zele nesto da nauce . Jeste da mi uglavnom ili se drkamo ili psujemo igrace ali imamo BvB ISTORIJU Topic pa ima sta i da se nauci tamo . Pa nismo taj topic otvorili da bi se hvalili kako imamo dugacke pasuse na forumu i ko je koliko pismen !!

Ko god da pristupi ovom forumu moze da pita sta god da ga interesuje u vezi kluba u bilo kom razdoblju proslosti ili danas mi cemo reci ili saznati . I to nije dovoljno dobro ? ?

E pa ti kvazi navijaci sto smatraju navijanjem LIKE na Fejsbuk i bolje da ne dolaze ovamo . Ali ako reklamom na FB privucemo makar dva,tri nova klinca koji hoce da znaju vise o klubu onda svaka cast nama .

Jel je pisanje istorije, sastav tima iz 1997 , boje dresova od pocetka do danas , Franc Jakopi,svi osvojeni trofeji ... nesto glupo i dosadno ?? Nije !!

Zao mi je ali ovde se ne pisu gluposti


ap like ap like ap like ap
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9663
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Obavezno procitaj! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavezno procitaj!   Obavezno procitaj! - Page 2 EmptySre 9 Sep 2015 - 0:45

Jedno pitanje za Moderatore i Clanove foruma. GDE STE LJUDI??? :-)

Bas me interesuje sta je sa ljudima koji su u top 20 listi clanova na forumu mnogih bas dugo nema kod nas. Ako ko zna cije nalog Auba ne znam sta je sa njime bas ga dugo nije bilo zepim mu sve najbolje i samo da je sve ok. Inace uzivajte ljudi u ovome svemu pisite vesti, komentarisite i pravite istoriju SUPER STE SVI!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Wamos69

Wamos69


Broj poruka : 1101
Points : 4398
Reputation : 0
Datum upisa : 18.04.2015

Obavezno procitaj! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavezno procitaj!   Obavezno procitaj! - Page 2 EmptySre 9 Sep 2015 - 22:10

Ja sam bio desetak dana u bg kod rodjaka i retko sam ulazio, nisam imao ni vremena zapravo... Danas evo kuci stigao, ulazim na forumu, kad ono nije da sam samo ja bio neaktivan. Very Happy Al to je verovatno zato sto Dortmund ne igra, bila je duga pauza. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6557
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Obavezno procitaj! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavezno procitaj!   Obavezno procitaj! - Page 2 EmptySre 9 Sep 2015 - 23:24

Ja sam popravio prosek izostanaka u poslednje vreme cheers

Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9663
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Obavezno procitaj! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavezno procitaj!   Obavezno procitaj! - Page 2 EmptyČet 10 Sep 2015 - 9:02

Ma salim se bre ljudi nije nista frka, ali vidim da ima dosta starih clanova sto ih dugo nije bilo, a to ste upravu generalno je opala aktivnost, ali sada krece ponovo liga pa ce krenuti i informacije i vesti!
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Sponsored content





Obavezno procitaj! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavezno procitaj!   Obavezno procitaj! - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Obavezno procitaj!
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Razne Sportske Vesti i Zastarele teme sa foruma :: Razne i zastarele teme-
Skoči na: