Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Henrikh Mkhitaryan - Page 4 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Henrikh Mkhitaryan - Page 4 Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 3 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 3 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
Henrikh Mkhitaryan - Page 4 EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
Henrikh Mkhitaryan - Page 4 EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
Henrikh Mkhitaryan - Page 4 EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
Henrikh Mkhitaryan - Page 4 EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
Henrikh Mkhitaryan - Page 4 EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
Henrikh Mkhitaryan - Page 4 EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
Henrikh Mkhitaryan - Page 4 EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
Henrikh Mkhitaryan - Page 4 EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
Henrikh Mkhitaryan - Page 4 EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 Henrikh Mkhitaryan

Ići dole 
+14
MilanBvB09
Osha
AndreasCaxBVB
BVB fan LU
Strahinja
AleN28
aubame
smopiBVB
Becej City
SrkiBVB
ALDIN09
Josyp
Cone BvB
bloodyczech
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Sledeći
AutorPoruka
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5809
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Henrikh Mkhitaryan - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Henrikh Mkhitaryan   Henrikh Mkhitaryan - Page 4 EmptyČet 21 Nov 2013 - 1:08

Da opet kazem da VJERUJEM U NJEGA!
Jbg,neke tekme je otkinuo a neke lose odigrao,uci ce on u formu i biti konstantan,sigurno!U nekim se tekmama samo uklopio u sivilo...jbg
Nazad na vrh Ići dole
SrkiBVB

SrkiBVB


Broj poruka : 471
Points : 4503
Reputation : 11
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 37
Lokacija : Sombor

Henrikh Mkhitaryan - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Henrikh Mkhitaryan   Henrikh Mkhitaryan - Page 4 EmptyČet 21 Nov 2013 - 15:08

Slažem se sa SmopiBVB-om... Odičan je on igrač, i treba verovati u njega i njegove sposobnosti! Kada nije dobro odigrao ove sezone, tada je u suštini i cela ekipa bila loša, pa nije on mnogo ni kriv na tim mečevima... ali imao je i on svojih ispada, što je sasvim normalno... nov je igrač, imao povredu na početku sezone, još se uklapa u ekipu... biće tu sve super! Radovaćemo se mi njegovom umeću još mnogo mnogo puta! Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14116
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Henrikh Mkhitaryan - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Henrikh Mkhitaryan   Henrikh Mkhitaryan - Page 4 EmptyČet 21 Nov 2013 - 15:32

On ako bude proradio bice to tamo drugi deo sezone ili cak sledece sezone al za ovaj sadasnji period vala ici ce ovako toplo hladno ili cak bolje receno sad ga vidis sad ga ne vidis.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8290
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Henrikh Mkhitaryan - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Henrikh Mkhitaryan   Henrikh Mkhitaryan - Page 4 EmptyČet 21 Nov 2013 - 19:59

Ne treba sumnjati u ovu mašineriju. Neke utakmice loše je odigrao, počeo je gubiti i samopouzdanje to sam vidio protiv Wolfsburga, gdje treba šutati on asistira. No, no no... Miki uz tebe smo brate, ako odigraš iz srca derby i svaku tekmu u svetom, BVB dresu (znaj da te navijači nikad neće "kamenovati" nekim riječima) nismo mi takvi. Tako da, samo neka "hladne glave" uđe u derby i neopisivo bih volio da im zabije 2 gola i asistira, tako da mala gnjida čuje ovacije za novu DESETKU BVB-a.. Joj, to mi je želja, to to to!!!
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6729
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Henrikh Mkhitaryan - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Henrikh Mkhitaryan   Henrikh Mkhitaryan - Page 4 EmptyČet 21 Nov 2013 - 20:25

On i Reus su igrači koji mogu da reše ovakvu utakmicu. Ako nekome od njih dvojice bude bio dan, možemo do pobede!

Ali slažem se sa vama, od kada je došao igra toplo-hladno mada, polako. Nije strašno ni da pun svoj sjaj pokaže u drugom delu sezone, samo da ga pokaže...
Nazad na vrh Ići dole
smopiBVB

smopiBVB


Broj poruka : 1879
Points : 5809
Reputation : 31
Datum upisa : 06.08.2013
Lokacija : Rajvosa

Henrikh Mkhitaryan - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Henrikh Mkhitaryan   Henrikh Mkhitaryan - Page 4 EmptyČet 21 Nov 2013 - 23:17

AndreasCaxBVB ::
On ako bude proradio bice to tamo drugi deo sezone ili cak sledece sezone al za ovaj sadasnji period vala ici ce ovako toplo hladno ili cak bolje receno sad ga vidis sad ga ne vidis.
Mozes li mi navesti JEDNOG naseg igraca koji je ove sezone konstantan osim MOZDA ali MOZDA Bendera??Da pogodim,NIJEDAN!
Tako da ne treba uzimati za zlo,tek je skoro dosao,neki su tu par godina pa odigraju tekmu ko kakvi amateri...
Nazad na vrh Ići dole
SrkiBVB

SrkiBVB


Broj poruka : 471
Points : 4503
Reputation : 11
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 37
Lokacija : Sombor

Henrikh Mkhitaryan - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Henrikh Mkhitaryan   Henrikh Mkhitaryan - Page 4 EmptyČet 21 Nov 2013 - 23:30

Jedan je bio uz Bendera jako dobar cele sezone... napravio je jako malo kikseva, ali baš jako malo... a to je bio Subotić! Onaj period kada je Hummels pao malo u formi, tada je Neven bio jeziv!!! Ali što kaže smopi, ove sezone svi igraju nešto toplo-hladno... samo sreća što to naizmenično rade... retko da se desi da je cela ekipa u tom izdanju, pa se uglavnom završi na dobro! Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
aubame

aubame


Broj poruka : 1251
Points : 5045
Reputation : 5
Datum upisa : 16.11.2013
Lokacija : zlaTu

Henrikh Mkhitaryan - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Henrikh Mkhitaryan   Henrikh Mkhitaryan - Page 4 EmptyČet 21 Nov 2013 - 23:54

On bi mogao da riješi derbi u subotu, iako ove sezone igra toplo-hladno. Sa obzirom da je slabo odigro zadnja 2 meča, vjerujem da će da pokida sada u Subotu. Miki vjerujemo u tebe iako nekad slabo igraš !
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14116
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Henrikh Mkhitaryan - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Henrikh Mkhitaryan   Henrikh Mkhitaryan - Page 4 EmptyPet 22 Nov 2013 - 1:30

smopiBVB ::
AndreasCaxBVB ::
On ako bude proradio bice to tamo drugi deo sezone ili cak sledece sezone al za ovaj sadasnji period vala ici ce ovako toplo hladno ili cak bolje receno sad ga vidis sad ga ne vidis.
Mozes li mi navesti JEDNOG naseg igraca koji je ove sezone konstantan osim MOZDA ali MOZDA Bendera??Da pogodim,NIJEDAN!
Tako da ne treba uzimati za zlo,tek je skoro dosao,neki su tu par godina pa odigraju tekmu ko kakvi amateri...
nijedan vala nije konstantan,to me nervira.Reus je trebao da bude gazda pored svih kad ono trt i on igra ko po trnju.videcemo drugi deo sezone,nesto mi tu sve ide na to da ce u drugom delu sezone da pokidaju.jos samo ako nam dodje napadac sad u januaru da i Lewa dobije malo klupe.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8290
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Henrikh Mkhitaryan - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Henrikh Mkhitaryan   Henrikh Mkhitaryan - Page 4 EmptyPet 22 Nov 2013 - 1:39

Ja mogu reći da je i Kevin radio dosta posla, možda se ne vidi to ali čovjek je davao uvijek sve od sebe u svakoj tekmi. Barem se njemu ništa ne može prigovoriti. Smile
Nazad na vrh Ići dole
AleN28

AleN28


Broj poruka : 158
Points : 3963
Reputation : 0
Datum upisa : 27.10.2013
Lokacija : Montenegro / Plav

Henrikh Mkhitaryan - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Henrikh Mkhitaryan   Henrikh Mkhitaryan - Page 4 EmptySub 23 Nov 2013 - 23:10

Iz utakmice u utakmicu Miki me dovodi do toga da mislim da nije igrac za vazne i velike utakmice,nadam se da nije tako i da je losa forma u pitanju vidjecemo...
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 2620
Points : 6528
Reputation : 13
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 27
Lokacija : Bečej,naravno...

Henrikh Mkhitaryan - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Henrikh Mkhitaryan   Henrikh Mkhitaryan - Page 4 EmptyNed 24 Nov 2013 - 0:21

Ако ћемо право,није само Мики проблем,али свакако очекујемо више од њега.
Има ту играча који се доста често не виде на терену,рецимо Ројс,Шахин...
Ма у овој сезони сви од гола па до шпица имају утакмице кад' се не виде,уз изузетак пар њих.
Мора да се реагује на овакве игре,под хитно!
Nazad na vrh Ići dole
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8290
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Henrikh Mkhitaryan - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Henrikh Mkhitaryan   Henrikh Mkhitaryan - Page 4 EmptyNed 24 Nov 2013 - 2:28

Moj Marco brat, neprepoznatljiv je ove godine, šta mu je? Nemoj da skupljam novac da odem iz BIH i pokažem da ima više ljubavi od nas sa Balkana, nego od jebenog Gotze-a... Miki, treba vremena jednostavno. PREVIIIIIIIIIIIŠEEEE tereta na čovjeku je bačeno, majke mi!
Nazad na vrh Ići dole
AleN28

AleN28


Broj poruka : 158
Points : 3963
Reputation : 0
Datum upisa : 27.10.2013
Lokacija : Montenegro / Plav

Henrikh Mkhitaryan - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Henrikh Mkhitaryan   Henrikh Mkhitaryan - Page 4 EmptyNed 24 Nov 2013 - 12:47

I ja imam takav utisak,ko da svaku utakmicu igra pod nekim pritiskom...
Nazad na vrh Ići dole
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8290
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Henrikh Mkhitaryan - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Henrikh Mkhitaryan   Henrikh Mkhitaryan - Page 4 EmptyNed 24 Nov 2013 - 15:30

Baš mu se vidi grč na licu, previše tereta još jednom ponavljam. Nije se ni prilagodio na Njemačku ligu kako treba, i ne može se odmah očekivati lider. Nismo "pljunuli" 50 mil za njega pa da je to provjerena zvijezda po liga peticama. Polahko, ali ja i dalje vjerujem u Mikija!
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10806
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 39
Lokacija : Despotovac

Henrikh Mkhitaryan - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Henrikh Mkhitaryan   Henrikh Mkhitaryan - Page 4 EmptyNed 24 Nov 2013 - 17:35

Svejedno mnogo je para utroseno na njega a sve vise sam ubedjen da je covek promasaj . Kagawa moze da igra isto kao i on i to za mnogo manji transfer.
Nazad na vrh Ići dole
AleN28

AleN28


Broj poruka : 158
Points : 3963
Reputation : 0
Datum upisa : 27.10.2013
Lokacija : Montenegro / Plav

Henrikh Mkhitaryan - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Henrikh Mkhitaryan   Henrikh Mkhitaryan - Page 4 EmptyNed 24 Nov 2013 - 22:01

Mislim da Kagawa ne moze igrati kao on,Kagawa ce tesko biti onaj stari i ako se vrati u Dortmund tesko da ce ga Klopp vratiti u staru formu tako da bi trebalo dati jos vremena Mikiju...
Nazad na vrh Ići dole
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8290
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Henrikh Mkhitaryan - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Henrikh Mkhitaryan   Henrikh Mkhitaryan - Page 4 EmptyNed 24 Nov 2013 - 22:56

Malo više vjere u čovjeka, ne bi škodilo. Ja ipak mislim da će mu dobrodoći pauza zimska, i biće to sve oke!
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10806
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 39
Lokacija : Despotovac

Henrikh Mkhitaryan - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Henrikh Mkhitaryan   Henrikh Mkhitaryan - Page 4 EmptyNed 24 Nov 2013 - 23:23

Ja nisam poredio Kagawu i Miktarijana vec njihovu formu . Ono sto gledamo svake nedelje je identicno i u Mancesteru i u Dortmundu ...

Osha postujem ja to veruj u igrace .... ali nekih ljudi mi je dosta , a Miktarijan je na celu te grupe koje bih rado jos u januaru voleo da vidim u drugim dresovima pa nek se tamo uigravaju,kurce i ostalo ...

Nije on doveden da se uigrava celu sezonu vec da igra na najvisem nivou. U suprotnom trebao je ici u Liverpul pa nek tamo tempira formu 5 godina jer oni nece uskoro u Evropu . Jeste razlika velika izmedju Ukrajine i Nemacke ali brate Liga Sampiona je takmicenje koje on igra vec godinama tako da nikakvu tremu od nastupa ne sme da ima.

A i nije klinac od 18 godina .
Nazad na vrh Ići dole
AleN28

AleN28


Broj poruka : 158
Points : 3963
Reputation : 0
Datum upisa : 27.10.2013
Lokacija : Montenegro / Plav

Henrikh Mkhitaryan - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Henrikh Mkhitaryan   Henrikh Mkhitaryan - Page 4 EmptyNed 24 Nov 2013 - 23:35

Ne kazem da si ih uporedio samo kazem da je moje misljenje da je Miki bolji od Kagawe i da ce biti i da nam on ne treba vec ako bi trebalo da se dovede neko tu ja sam za Eriksena i onako ne igra u Tottenshit mada tesko da ce on doci to je propustena sansa..
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10806
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 39
Lokacija : Despotovac

Henrikh Mkhitaryan - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Henrikh Mkhitaryan   Henrikh Mkhitaryan - Page 4 EmptyNed 24 Nov 2013 - 23:37

Eh nudio se Eriksen sam al eto pametni ljudi procenili da on nije klasa za Borusiju ...
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14116
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Henrikh Mkhitaryan - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Henrikh Mkhitaryan   Henrikh Mkhitaryan - Page 4 EmptyPon 25 Nov 2013 - 0:25

Kagawa kad bi uspeo da bude onaj stari kao sto je rasturao kod nas ja se ne bi bunio ni sekunde,Miki neka trazi neku drugu poziciju ali na njegovom mestu bi Japanac dobio mesto.Ali na zalost skeptik sam da ce Kagawa vise ikad biti u istoj formi,covek dve godine propada ali bukvalno.

Jbga sam je kriv,hoce Englesku eto mu ko ga jebe.

Al vratice ga ovi nasi....
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9634
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Henrikh Mkhitaryan - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Henrikh Mkhitaryan   Henrikh Mkhitaryan - Page 4 EmptyČet 28 Nov 2013 - 10:45

Ma Kagawa kida i dalje prvo nikad svoju poziciju nije igrao u mancesteru pa nije stigao da se istakne, a inace kada su mu pruzali priliku on je ili bio asistent ili je postigao gol.

Inace MIKI bio si dobar protiv napolija, ali moras jos da pokazes da mozes da igras dobro u kontinuitetu!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8290
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Henrikh Mkhitaryan - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Henrikh Mkhitaryan   Henrikh Mkhitaryan - Page 4 EmptyČet 28 Nov 2013 - 10:50

Valjda proradi i protiv Majnca. Možda ga pogura ova dobra partija od utorka. Jest ih ostavljao ko djecu iza sebe, kad krene u sprint Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14116
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Henrikh Mkhitaryan - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Henrikh Mkhitaryan   Henrikh Mkhitaryan - Page 4 EmptyČet 28 Nov 2013 - 17:50

Posle utakmice sa Napolijem svetski mediji uveliko pisu kako je Mkhtarian bio glavna zvezda tima te veceri i poceli su da ga uporedjuju sa ni manje ni vise nego sa Messijem.

Micki-Messi pune se naslovi svetskih medija.

Spanski "AS"ga dize u sam vrh posle utakmice sa Italijanima.

Mkhtarian je to vece pokazao svoje umece svojim driblinzima,tehnikom,trcanjem...

No i ako mu pohvale stizu sa svih strana Miki je ipak bio samokritican"trebao sam pogoditi mrezu dva puta..."

Tipicno za Mkhtariana.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Sponsored content





Henrikh Mkhitaryan - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Henrikh Mkhitaryan   Henrikh Mkhitaryan - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Henrikh Mkhitaryan
Nazad na vrh 
Strana 4 od 13Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Ballspielverein Borussia 09 e.V. Dortmund :: Sve Vezano za Borussia Dortmund :: Generalna Diskusija Igraca i Uprave-
Skoči na: