Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Robert Lewandowski Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Robert Lewandowski Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
Robert Lewandowski EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
Robert Lewandowski EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
Robert Lewandowski EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
Robert Lewandowski EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
Robert Lewandowski EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
Robert Lewandowski EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
Robert Lewandowski EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
Robert Lewandowski EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
Robert Lewandowski EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 Robert Lewandowski

Ići dole 
+11
smopiBVB
Marko
Becej City
BurazOdCaxa
ALDIN09
Cone BvB
bloodyczech
MilanBvB09
BVB fan LU
AndreasCaxBVB
Strahinja
15 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Sledeći
AutorPoruka
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9635
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Robert Lewandowski Empty
PočaljiNaslov: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski EmptyNed 28 Apr 2013 - 22:05

Sve o Lewiju uskoroo.... study
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9635
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Robert Lewandowski Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski EmptySre 5 Jun 2013 - 20:00

Nemogu da verujem, znaci citam sada na bild da Lewy ide 100% u Bayern i da su se to dogovorili odavno tacnije na zimu i da je to njegova zelha bila za novi izazov ali da ce bvb uvek postovati. Pa jebem mu mater sto svi idu u bayern da de razumem ne place nek ide bas me briga ali zbog lewija i getzea smo popusili kup i ligu sampiona ljudiiiii. Inace je izjavio da bi voleo da to bude ovog leta kako bi oba kluba imala profita od toga.
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14117
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Robert Lewandowski Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski EmptySre 5 Jun 2013 - 20:54

ma gde god da ode on je zavrsio!opet me ne pogadja cinjenica da on odlazi koliko me je pogodilo to sto je goetze uradio.ako im je lepo u bavarskoj nek idu jedino znam gde god da gostuju sa seljanijom bice popljuvani! govna,svima nesto BVB u dusi i u lepom secanju a oni uzvracaju tako sto odu u naj gore moguce rivale!kletva je stigla goetzea nek i ovog onda stigne ako mu je zelja fc bauern majmun.u finalu LS kad je trebao biti naj potrebniji od njega ni mirisa ni smrada jos zamalo da dobije crveni zbog sranja sa riberyem kao da ne zna da igra finale.sve u svemu samo nek ide nek nam kesiraju lovu i jos bolje!
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6730
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Robert Lewandowski Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski EmptySre 5 Jun 2013 - 21:03

Kako je to zanimljivo, Santani svaki dan gledam profil na FB - non stop status 1000x DANKE BVB i slicno, evo Lewi je BVB nesto posebno i juda vrv slicno misli. GOVNA!

Naravno najvise me je pogodilo za gecea, ipak je on dete kluba - sin BRUT.

Da nije dosao u BVB danas bi igrao 3. italijansku ili 2. poljsku ligu, ovako je igrao finale LS. Kako su ljudi nezahvalni.
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10807
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 39
Lokacija : Despotovac

Robert Lewandowski Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski EmptySre 5 Jun 2013 - 23:06

Napadač Borusije iz Dortmunda Robert Levandovski (24) izjavio je nemačkim medijima da je najbolje za sve da on napusti klub tokom letnjeg prelaznog roka. On ima ugovor na "Signal Iduna Parku" do juna naredne godine, ali je istakao da bi već ovog leta želeo da promeni sredinu.

- Iskreno, očekujem da tokom leta ostvarim transfer. Još uvek ne znam gde, ima interesenata. Moram da priznam da je Borusija fantastičan klub, toliko toga je uradila za mene u prethodne tri sezone, ali mislim da je ovako najbolje za sve - rekao je Levandovski za Sport Bild.

Robert Levandovski je postigao 24 gola na 31 utakmici u Bundesligi ove sezone, a bio je jedan od najzaslužnijih fudbalera za plasman tog tima u finale Lige šampiona, gde su poraženi od minhenskog Bajerna sa 2:1 u Londonu.

Upravo se Bajern, uz Mančester junajted, najozbiljnije interesuju za Poljaka, koji je u dresu nacionalnog tima postigao 17 golova na 53 meča.
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10807
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 39
Lokacija : Despotovac

Robert Lewandowski Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski EmptySre 5 Jun 2013 - 23:08

Sad me jos vise boli sto je Barios dobio sut kartu...
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10807
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 39
Lokacija : Despotovac

Robert Lewandowski Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski EmptySre 5 Jun 2013 - 23:17

Da znas da je bolje posvetiti teme ljudima koji to zadluzuju
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9635
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Robert Lewandowski Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski EmptyČet 6 Jun 2013 - 16:07

Ovo je tema iskljucivo o lewiju, a iskreno je ispricana
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9635
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Robert Lewandowski Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski EmptyUto 18 Jun 2013 - 22:32

Izgleda kako Zork kaze da ce Lewy dobiti ozbiljnu konkurenciju preko leta sto je mnogo bitno da se spusti na zemlju i da oseti malo klupu
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
bloodyczech

bloodyczech


Broj poruka : 736
Points : 4718
Reputation : 5
Datum upisa : 14.05.2013
Godina : 40
Lokacija : Sarajevo

Robert Lewandowski Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski EmptyUto 18 Jun 2013 - 22:41

plakat ce i moliti da ode u Englesku
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14117
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Robert Lewandowski Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski EmptyUto 18 Jun 2013 - 22:47

hahahahahaha....HAHAHAHAHHAHAHAHAHA...Twisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted Evil....Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14117
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Robert Lewandowski Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski EmptySre 19 Jun 2013 - 1:27

e sad opet nesto novo kako izvestava Ruhr Nachrichten Watzke nije iskljucio eventualni transfer Lewe u inostranstvo.On je demantovao navode da je iskljuceno da bi Lewa mogao otici u neki klub van granica Nemacke.

da ne pisem dalje ono sto svi vec znamo ja jedini zakljucak mogu doneti da nas ovi jebu u zdrav barem ono sto je ostalo od zdravog mozga!ili jos bolje receno jebe lud zbunjenog.

scratch
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14117
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Robert Lewandowski Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski EmptySre 19 Jun 2013 - 1:32

eh da s obzirom da se u zadnja 24 sata spominje da bi Lewa ipak mogao napustiti klub za neki u inostranstvo i spominju Se Lukaku i De Bruyne kontam mozda ima tu neki plan zamene igraca uz doplatu itd sa Chelsea. al opet sve mi je to scratchscratchscratch
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10807
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 39
Lokacija : Despotovac

Robert Lewandowski Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski EmptySre 19 Jun 2013 - 10:52

Meni Jelen Smile
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14117
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Robert Lewandowski Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski EmptySre 19 Jun 2013 - 13:38

ja cu Dortmundsko ali jbga carina ovo ono...al jeste dobro pivo jbte uh! da mi je sada jedno za ove tropske dane...

neg moze i Staropramen oridzinale Cesko,bome pivo rastura a opet ak je nesh od domaceg onda Banjalucki Nektar ako niste probali obavezno jbga bolje je X puta od rogonje i rikavca(lava),za Hrvatske kolege preporuka Karlovacko koje je extra klase.
e sad ko ima dublji dzep da trosi na extra klasu piva bez dvoumljenja Heineken!

e da jos jedno vopi ko nije probao neka proba cuveni Kolsch oridzinale iz Kolna ili kako oni to zovu ponos grada Kolna zaista ima cudan okus ali je sasvim ok posle par komada.
takodje i Red Stripes ako imate priliku da probate preporucujem,ovo pivo je "from Jamaica ma man" i bas ima cudan okus,ne znam mozda sam utripovan ali znam da sam poceo da se kleberim i podjebavam okolinu hehehe...
btw izbegavajte Svedska piva za njih vam garantujem da su njesra a cuo sam isto i za ostale skandinavske vrste od drugih likova.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
bloodyczech

bloodyczech


Broj poruka : 736
Points : 4718
Reputation : 5
Datum upisa : 14.05.2013
Godina : 40
Lokacija : Sarajevo

Robert Lewandowski Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski EmptySre 19 Jun 2013 - 13:51

hehe ova prica o pivu je bolja nego o Lewandovskom
Moram priznati da se Nektar popravio,kad sam vidio flasu mislio sam da je Stela 
Sto se tice ceskih piva Plzen i Gambrinus su mnogo bolje nego staropramen,a takodjer staro česko koje se pravi po ceskom receptu u Karlovcu.
Zuja je zakon,Jelen a ko nije probo Sarajevsko pokajo se Smile
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10807
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 39
Lokacija : Despotovac

Robert Lewandowski Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski EmptySre 19 Jun 2013 - 15:22

Slovenacki UNION na tocenje to treba probati savrseno je
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14117
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Robert Lewandowski Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski EmptySre 19 Jun 2013 - 15:40

sto se tice ceskih piva licno nisam probao nesto puno vrsta ali sam cuo neke price da imaju lokalne pivare koje prave samo za to mesto odakle je jbga zaboravio sam ime gradica ali kaze mi kum da je pivo prva liga,inace ta pivara ima tradiciju vec nekoliko stotina godina i dan danas se pravi po starom receptu.
inace sto se tice lava i jelena to su mi naj gora moguca piva koje bi mogao da pijem na nasem trzistu(govorim za Doboj)a nektar se popravio jer ga je  kupila neka strana kompanija ne znam tacno koja ali znatno je ispred ova dva iz Srbije.jednostavno kad sunete gajbu piva ujutru nemate onaj usrani osecaj mucnine i ne podrigujete toliko kao stoka kao sto je to primer sa Apatinskim pivom pa i Jelenom.
inace NAJ GORE pivo koje sam ikada pio jeste bivsi Zrenjaninski Rooster!aaa to necu nikad zaboraviti,dani piva u ZR a mi ajmo na jedno domace Zrenjaninsko sunce ti kalaisano kad sam ga popio pripisalo mi se u roku od po sata a sto je naj gore covek nema gde da se istrese,pred vanjskim chenifama(bosanski naziv za wc)red bez kraja a sva"tamna"mesta brate mili zauzeta.kuca na po sata peske... elem dodjete u situaciju da prodrigujete ko konj em vam se pisa kao da ste popili gajbu piva a ne jednu flasu!kaem ja ovim mojima idem pod reflektor da pisam pa sta bude,jbga kad pritera popisacete i policajca a sto se tice"vadjenja"a jebes ga ionako je pola grada pijano a i chuna ko chuna prava pionirska Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14117
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Robert Lewandowski Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski EmptySre 19 Jun 2013 - 16:00

Da kao na primer Ozrenskom Smile Ovde imamo izvore vode koji vaze za jedne od naj cistijih na svetu i to bez preterivanja.Inace u Vojvodini jeste katastrofa sa vodom,dok sam ziveo u ZR nikad nisam pio cesmovacu jer je doslovce otrovna sa arsenom i naravno peskovita je,pa tinejdzeri su doslovno sa svojih 15-16 godina imali kamenje u bubrezima jbte.Inace za ZR vam vazi pravilo da ako se napijete te vode odmah vam utoli glad dakle ima duplo svojstvo Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6730
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Robert Lewandowski Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski EmptySre 19 Jun 2013 - 20:32

Nikšićko je najbolje... Ja ne volim Jelen i Lav, a Apatinsko zidarsko mi odgovara, šta 0,6 l a najjaftinije možeš piješ dok se ne usereš...

Ali rakija je rakija a mi u Šumadiji imamo najbolju - znate ono "Ne mogu da pijem rakija kao što je čačanska..." Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10807
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 39
Lokacija : Despotovac

Robert Lewandowski Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski EmptySre 19 Jun 2013 - 21:05

Auuuuuuu sto sam se za vikend olesio od kajsije,da vidis sta je... Smile
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14117
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Robert Lewandowski Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski EmptySre 19 Jun 2013 - 21:29

niste probali PRAVU rakiju sa Ozrena,to jes sto moj tasht pravi!e o toj se rakiji prica uveliko na Ozrenskom podrucju.
inace ovde je rakija prvo mesto pa tek onda pivo i druga pica,al rakija je zakon za sve feshte.
bilo mi je bas zajebano da se naviknem ali ev 5 godina kako sam ovde pa ide to fajn.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9635
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Robert Lewandowski Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski EmptySre 19 Jun 2013 - 23:31

Ne razumem da u ovoj temi pisete o pivu toliko?
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
bloodyczech

bloodyczech


Broj poruka : 736
Points : 4718
Reputation : 5
Datum upisa : 14.05.2013
Godina : 40
Lokacija : Sarajevo

Robert Lewandowski Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski EmptyČet 20 Jun 2013 - 0:23

sta se tu ima razumiti Smile
Nazad na vrh Ići dole
bloodyczech

bloodyczech


Broj poruka : 736
Points : 4718
Reputation : 5
Datum upisa : 14.05.2013
Godina : 40
Lokacija : Sarajevo

Robert Lewandowski Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski EmptyČet 20 Jun 2013 - 1:51

ev sad ko i Arsenal tarzi Lewa
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Robert Lewandowski Empty
PočaljiNaslov: Re: Robert Lewandowski   Robert Lewandowski Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Robert Lewandowski
Nazad na vrh 
Strana 1 od 12Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Razne Sportske Vesti i Zastarele teme sa foruma :: Razne i zastarele teme-
Skoči na: