Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Bayernova lopovska politika kupovine igraca Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:
Bayernova lopovska politika kupovine igraca Qz0qcnBfJ4KrK
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
Bayernova lopovska politika kupovine igraca EmptyNed 24 Dec 2017 - 12:24 od Denijal's igracka

» Vesti iz Dortmunda:
Bayernova lopovska politika kupovine igraca EmptySre 13 Dec 2017 - 14:54 od MilanBvB09

» CL - EL: Vesti i Utakmice
Bayernova lopovska politika kupovine igraca EmptyPet 8 Dec 2017 - 11:24 od MilanBvB09

» Ideje za logo,majice,rekvizite itd...
Bayernova lopovska politika kupovine igraca EmptySre 6 Dec 2017 - 0:04 od smopiBVB

» Predstavljanje.
Bayernova lopovska politika kupovine igraca EmptySub 2 Dec 2017 - 1:28 od MilanBvB09

» Transferi: Dolasci
Bayernova lopovska politika kupovine igraca EmptyPet 1 Dec 2017 - 0:06 od MilanBvB09

» Transferi: Odlasci
Bayernova lopovska politika kupovine igraca EmptyČet 30 Nov 2017 - 19:23 od MilanBvB09

» Gonzalo Castro
Bayernova lopovska politika kupovine igraca EmptySre 11 Okt 2017 - 10:41 od Denijal's igracka

» BundesLiga Vesti i Utakmice
Bayernova lopovska politika kupovine igraca EmptyPon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja


 

 Bayernova lopovska politika kupovine igraca

Ići dole 
+4
BVB fan LU
MilanBvB09
AndreasCaxBVB
Strahinja
8 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9656
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Bayernova lopovska politika kupovine igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Bayernova lopovska politika kupovine igraca   Bayernova lopovska politika kupovine igraca EmptyPon 29 Apr 2013 - 2:02

Glupa im je ta politika kluba unistavanje konkurencije a samim tim slabljenje lige
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
AndreasCaxBVB

AndreasCaxBVB


Broj poruka : 9821
Points : 14138
Reputation : 51
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 42
Lokacija : PM

Bayernova lopovska politika kupovine igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Bayernova lopovska politika kupovine igraca   Bayernova lopovska politika kupovine igraca EmptyPon 29 Apr 2013 - 19:54

ja sam vec pisao na starom forumu moje misljenje o cuvenom VELIKOM fc bauernu i upravo ovih prethodnih dana samo su potvrdili ono sto sad pomalo sve vise i vise ljudi otvara oci(ne znam gde su bili do sada)i vide koja je to stoka! prvo skretanje paznje sa skandala njihovog li im lepog predsednika ulija hoenesa koji je osudjen za utaju poreza pa da malo skrenu temu na BVB sa njih i to pred samu utakmicu sa realom zaista dno dna!drugo sto su tim potezom odmah automatski pokusali da oslabe NEMACKOG predstavnika u EUROPI sto je toliko sebicno i i jadno da opet kazem ljudi u fc seljaniji su dno dna!!!trece uzeli su bas najjaceg nemackog talenta iako imaju dovoljno igraca na tim pozicijama da naprave tri tima i zaista sta hoce vise da imaju 102 boda sledecih nekoliko godina u BL?!?cak treca stavka opet vise ide i na dusu goetzea jer je on mogao reci NE medjutim hoce covek kod guardiole i to je to.inace licno vise prezirem fc seljaniju nego schalke ali u derbiju bi lupo svakog fc scheisse fana vrlo rado,sta cu jace je od mene.

e da dovoljno je i to reci kakva su djubrad u bauernu da su angazovali guardiolu iza hejnkesovih ledja! zaista sljam a hoenes trubi nesto o drugima.
Nazad na vrh Ići dole
http://csl.ink/D4L
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10828
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Bayernova lopovska politika kupovine igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Bayernova lopovska politika kupovine igraca   Bayernova lopovska politika kupovine igraca EmptyPon 29 Apr 2013 - 22:48

Hajnkens je sam najavio penziju na kraj sezone ali mu je Salke ponudio mozda i vecu platu nego sto ima u Bayernu tako da Gvardiola ne dolazi ipak iza nicijih ledja.Na starom forumu smo utvrdili koliko ustvari Gvardiola nema pojma i da messi,xavi i inesta nece doci u Bayern pa da se sve nastavlja kao sto je bilo.Nemojte mi zameriti ali trenerom ne smatram narkomane koji karijeru zavrse u drugoj italijanskoj ligi a potom vode najjaci klub u evropi sa 11 velicanstvena igraca.NE!! Igru tika-taka su izmislili gore pomenuti igraci u saradnji sa Ronaldinhom,Vilom,Etoom...Sta je Gvardiola uradio sa Ibrahimovicem??Pa kome se on ne uklapa u sistem igre!!!!!....Sto se Bayerna tice jednostavno ljudi zele da osvajaju ligu sampiona konstantno.Toliko su puta bili finalisti i gubili na glupe nacine da mislim ako bude nemacko finale Borusija ce biti mentalno blagi favorit.E sad,Mario Gece je imao pravo da odbije ugovor i transfer u Bayern ali ipak nije.Mislim da je zasluzio i on sam da ga malo blatimo...Borusija nije lokalni klub...
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10828
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Bayernova lopovska politika kupovine igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Bayernova lopovska politika kupovine igraca   Bayernova lopovska politika kupovine igraca EmptyPon 29 Apr 2013 - 22:55

Nemoj da me neko pogresno shvati nisam neki ljubitelj Bayerna samo razumem njihove apetite ali to sto je transfer realizovan dan pred toliko vaznu utakmicu nema nikakvo opravdanje.Mada s obzirom da Gece odlazi u Bayern zanima me sta ce biti sa Kroosom recimo a mozda i Gomezom...krosa bih voleo da vidim u nasem dresu ipak je jedan od stvarno boljih igraca u ligi.
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10828
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Bayernova lopovska politika kupovine igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Bayernova lopovska politika kupovine igraca   Bayernova lopovska politika kupovine igraca EmptyPon 29 Apr 2013 - 23:11

Hehe lomio sam se izmedju Klosa I Sapuise (coveka zbog koga volim sam fudbal uopste) ...
Ma volim i ja Romana samo se jos secam njegovih pocetnih minuta na Vestfalenu i ona dva loba sa pola terena protiv Verdera i komentatora ( da,da to je taj momak koji je primio dva nemoguca gola) Smile Mada je to sad drugi covek iako ume da kao ker juri loptu do polovine terena !! Smile
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10828
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Bayernova lopovska politika kupovine igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Bayernova lopovska politika kupovine igraca   Bayernova lopovska politika kupovine igraca EmptyPon 29 Apr 2013 - 23:13

Sto se Bayerna tice to je politika ima se moze se jbg nek Vacke odresi kesu pa da im pariramo
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6751
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Bayernova lopovska politika kupovine igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Bayernova lopovska politika kupovine igraca   Bayernova lopovska politika kupovine igraca EmptyPon 29 Apr 2013 - 23:23

Ma ja se nadam da nasa uprava i Klopp nemaju pristup klubu kao sto je bio pristup poslednja dva Rurska derbija zbog kojih mi je unistena sezona - sistem kako cemo? lako cemo. U obadva derbija je eksperimetovano i to je cena, pristao bih da se borimo za 4. mesto a da smo pobedili salke al jbg sta je tu je. Nece valjda uprava da kupei De Bruina i da ocekuje da igra kao gece ili Dzeka i da daje golove ko Lewa. I ja se nadam da ce biti tako, ali sta ako ne bude? Imali uprava plan B i plan da letos konacno pojaca kupu?

bavarci imaju prejaku klupu, msm da mogu sa svim rezervama bez problema da se nose protiv Barse. A mi sta da radimo ako Piscek ne bude mogao da igra? Zar da Groskrojc kao levo krilo igra desnog beka? To je smesno za nivo takmicenja do koga smo dosli.
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10828
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Bayernova lopovska politika kupovine igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Bayernova lopovska politika kupovine igraca   Bayernova lopovska politika kupovine igraca EmptyPon 29 Apr 2013 - 23:42

e pa lepo kazes da nam treba klupa.Dobro LU de bruyne i dzeko ne mogu biti losi vidis da su provereni igraci.Mali sam vadi Verder u nekim utakmicama a i brate posteno ne gnjavi toliko loptu ko gece,mislim da ce uz Rosja odlicno da se uklopi.A Dzeko mozda nije tehnicar kao Leva ali ipak jedan na jedan resava bez problema pa mislim da nisu njih dvojica neadekvatna zamena,mada sam ja da se sad Levi daju koliko god para da oce a Dzeko umesto Sibera...
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6751
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Bayernova lopovska politika kupovine igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Bayernova lopovska politika kupovine igraca   Bayernova lopovska politika kupovine igraca EmptyPon 29 Apr 2013 - 23:54

Dzeko ide iz MC da bi igrao, zato je i pristao ili ce pristati na manju platu u Dortmundu jer mu je jedini uslov da igra. I ja bih zadrzao Lewu po svaku cenu, ali se neke granice moraju postovati, ne moze mu se dati veca plata nego ostalima da se nebi Rojs, Hummels ili Gundogan osetili manje vrednim. Lewa koliko znam ima nepuna 2 miliona platu, stim da se radi o plati od kada je tek dosao u klub. Za produzenje ugovora uprava mu je navodno nudila 3,3 miliona eura a on bi, kako je tvrdio njegov menadzer, pristao da potpise ugovor da je dobio platu od 5,5 - 6 miliona koliko imaju najplaceniji igraci. Danas sumnjam da bi ostao i sa tolikom platom ali, opet se ponavljam, ako DAJ BOZE osvojimo LS nece tako lako otici od sampiona Evrope. Ako Lewa ostane a Dzeko dodje, Edin bi mogao da igra ofanzivnog veznog tj. polu spica i da bude zamena za gecea. Pozicija je jako srodna Lewinoj i sam je Lewa ako se secate igrao jedno vreme na toj poziciji iza Bariosa u sezoni 2010/11. Sa druge strane De Bruin bi mogao da bude zlatan as sa klupe, koji bi cesto dobijao sanse, nekada umesto Dzeka a nekada u mesto Kube. Kako god, idealno bi bilo da Lewa ostane pa bar jos jednu sezonu u klubu, za igraca kome sledece sezone istice ugovor ne mogu se dobiti velike pare ipak je isplativije da igra jos godinu dana.
Nazad na vrh Ići dole
Josyp




Broj poruka : 151
Points : 4160
Reputation : 1
Datum upisa : 09.05.2013

Bayernova lopovska politika kupovine igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Bayernova lopovska politika kupovine igraca   Bayernova lopovska politika kupovine igraca EmptySub 11 Maj 2013 - 18:25

Džeko bi bio dostojna zamjena za Lewu, ali nama trebaju svakako 2 takva napadača. Šta ako se jedan ozlijedi?

Tanka je klupa i moraju se svakako dovesti pojačanja bez obzira na odlaske, jer ne može se drukčije na 2 kolosijeka.

Marka Marina sam se i ja sjetio i volio bi ga vidjeti u BVB-u. Čak mislim da bi se idealno uklopio i vrlo brzo. Dečko nije praktički igrao godinu dana i to bi mu došlo ko spas, ali morao bi se naviknuti na manju plaću. Pitanje je kako bi reagirali menadžeri, mislim da prečesto oni vode glavnu riječ. Odšteta vjerojatno ne bi bila problem, ali plaća - to je pitanje i da li se Klopp uopće zanima za igrača koji je van forme. Uglavnom, mislim da bi jako dobro došao jer mu sigurno odgovara BVB stil igre.

Što se tiče Bayerna, uvijek su mi bili omraženi. Schalke kad je bio pri vrhu, navijao sam da osvoji naslov - samo ne Bayern!
Sjećam se kako su od Stuttgarta koji je igrao za nogometne sladokusce (magični trokut Elber-Bobić-Balakov) 1997. kupili Elbera.

Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10828
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Bayernova lopovska politika kupovine igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Bayernova lopovska politika kupovine igraca   Bayernova lopovska politika kupovine igraca EmptyNed 12 Maj 2013 - 10:08

Ma meni sve to mirise ako ovo bice ono pa cemo ovako onako i jebes mi sve ako ne ostanemo samo na Sibera a onda ce svi da mrze i klopa i upravu i nek ide sve u tri lepe dovedite vise Dzeka I Marina...Ozila i Kediru ako treba samo dajte vise ubi me neizvesnost... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6751
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Bayernova lopovska politika kupovine igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Bayernova lopovska politika kupovine igraca   Bayernova lopovska politika kupovine igraca EmptyNed 12 Maj 2013 - 11:29

A zamislite da ode Lewa a Siber ostane da igra startnu i bude prvi napadac Very Happy

Steta sto se Nislija ne pita jos davno bi Burak Jilmaz bio u BVB i danas nebismo imali problema...

Stvarno vise ubise, ajde do finala neka cute ali posle finala neka uprava kaze kako stoje stvari, ko ide a ko ostaje i da se to vise zavrsi.
Nazad na vrh Ići dole
BvB Macedonia

BvB Macedonia


Broj poruka : 29
Points : 4042
Reputation : 1
Datum upisa : 28.04.2013

Bayernova lopovska politika kupovine igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Bayernova lopovska politika kupovine igraca   Bayernova lopovska politika kupovine igraca EmptyNed 12 Maj 2013 - 13:13

Sve je to jasno napisano ali i netreba biti toliko komplikovano....

Posto dobro se zna da Bundes Liga nikada nece biti na ramniste English Premier League , Spain La Liga..

Iako neki se zanimavaju sa razne Brojke,statistike,bla bla bla ko je jaci koj sta ima

Prelazak na Sol Campbell Tottenham u Arsenal...imao SMRTNE zakane

Bayernova lopovska politika kupovine igraca Sol-Campbell-001 Bayernova lopovska politika kupovine igraca Article-1265784-0047915E00000258-101_472x307


Sjetite se malo na prelazak Luis Figo u Real Madrid iz Barcelona

Bayernova lopovska politika kupovine igraca Lg_judas Bayernova lopovska politika kupovine igraca Yygmx1235737327


Ee to je to sto imaju druge navijaca i ostale lige a nasa miroljubiva Bundes nema

jbiga


Bayernova lopovska politika kupovine igraca Mario-Gotze-Hairstyles-Photo
Nazad na vrh Ići dole
Josyp




Broj poruka : 151
Points : 4160
Reputation : 1
Datum upisa : 09.05.2013

Bayernova lopovska politika kupovine igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Bayernova lopovska politika kupovine igraca   Bayernova lopovska politika kupovine igraca EmptyUto 21 Maj 2013 - 14:03

Klopp je ispričao novinarima Guardiana kakve su reakcije bile kad su čuli da Gotze odlazi u Bayern. U klubu su saznali vijest dan nakon uzvrata s Malagom.

Kaže, poslije treninga mu prilazi Zorc koji izgleda ko da mu je neko umro. Čuj, izgleda da Gotze ide u ... Kloppu je to bilo kao srčani udar. Odmah je razgovarao s njime. Gotze kaže da ga je Bayern vrbovao na foru "sad il nikad". JK ga je pokušao odgovoriti, zvat će te oni i za godinu, dvije, tri; budi siguran... I džaba.

Klopp priča dalje kako je to veče sa ženom trebao ići u kino na premijeru nekog filma. Bio je u takvoj banani da je ženi otkazao film i nije ga mogla utješiti. Nije mogao više funkcionirat normalno taj dan. Ljudi iz kluba našli su se u restoranu navečer i nisu bili raspoloženi ni za priču.

Danima je razgovarao individualno sa 6,7 igrača i morao im dizati moral. Bili su toliko razočarani, neopisivo. Šta, mi nismo dovoljno dobri i kvalitetni suigrači?! Nismo dovoljno vrijedni novih izazova?! Neki su stvarno bili slomljeni.

To dovoljno govori o obiteljskoj atmosferi unutar kluba. Kad neko odlazi ili trenutno nedostaje, osjeti se i fali im. Kagawa fali jako bez obzira na Reusa koji je super zamjena, ali mogli su i zajedno igrat!

Klopp govori kako ga srce boli kad vidi Kagawu kako igra po 20 minuta i to na krilu. On je centralni vezni i to mu je prava pozicija.
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

BVB fan LU


Broj poruka : 2548
Points : 6751
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013

Bayernova lopovska politika kupovine igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Bayernova lopovska politika kupovine igraca   Bayernova lopovska politika kupovine igraca EmptyUto 21 Maj 2013 - 18:42

Meni je time unistio nekoliko dana, nisam uopste razmisljao o mecu sa Realom, bio sam toliko sjeban i odsutan ne znam kako da opisem. Inace me je gotovo ne moguce izbaciti iz takta, jer sam uvek jako stalozen, gece je to onog dana uspeo. Da mi je bio pred nosom ubio bih ga u afektu, ne bih mogao da se obuzdam. Jos se posle svega oglasi jebeni menadzer koji kaze da nije presao zbog para nego je veci izazov igrati za bajern! Je*em im majku svima, tacno traze da ih neko ubije.

Samo se bojim, a nesmem to ni da izgovorim, da pred finale govna iz bavarske ne objave jos neku ovakvu "bombu"... najvise se plasim za Lewu, ali racunam nema klauzulu nece uprava BVB to dozvoliti...
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10828
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Bayernova lopovska politika kupovine igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Bayernova lopovska politika kupovine igraca   Bayernova lopovska politika kupovine igraca EmptyUto 21 Maj 2013 - 22:39

Ma ko ga jebe nije Borusija Wolfsburg pa da zali za budalom,imace mozda i boljeg ...
Nemojte da se nervirate takvi igraci su sastavni deo sporta...
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9656
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Bayernova lopovska politika kupovine igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Bayernova lopovska politika kupovine igraca   Bayernova lopovska politika kupovine igraca EmptyČet 23 Maj 2013 - 17:35

Bayernova lopovska politika kupovine igraca 482445_10200714177790228_1120883708_n

Bayernova lopovska politika kupovine igraca 72158_114745842058867_1982809331_n

Iako bi i Lewy mogao uskoro njegovim stopama da krene kako stvari stoje Lewy nece produziti ugovor nego je vec navodno gotovo njegovi menadzeri su dogovorili sledece leto je u FCB ali se ceka Finale da prodje da saopste...

E da ocemo dovesti Naymara i Kagawu i J. Martineza da ih iskaramo sve
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9656
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Bayernova lopovska politika kupovine igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Bayernova lopovska politika kupovine igraca   Bayernova lopovska politika kupovine igraca EmptySre 5 Jun 2013 - 20:11

Prcali smo bayern 3 godine, a oni nam veliku k...nu ugurase ovaj prelazni rok. Jedva cekam da vidim pojacanja
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Zamer




Broj poruka : 8
Points : 3784
Reputation : 0
Datum upisa : 17.12.2013

Bayernova lopovska politika kupovine igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Bayernova lopovska politika kupovine igraca   Bayernova lopovska politika kupovine igraca EmptySub 3 Maj 2014 - 0:20

Mario Gece nezadovoljan u Bayernu.

[You must be registered and logged in to see this link.]


Poslednji izmenio Zamer dana Sub 3 Maj 2014 - 18:55, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9656
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Bayernova lopovska politika kupovine igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Bayernova lopovska politika kupovine igraca   Bayernova lopovska politika kupovine igraca EmptySub 3 Maj 2014 - 18:44

druze moj postavi deo teksta sta nas ocekuje na linku nemoj samo link da postavis ;-)
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Zamer




Broj poruka : 8
Points : 3784
Reputation : 0
Datum upisa : 17.12.2013

Bayernova lopovska politika kupovine igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Bayernova lopovska politika kupovine igraca   Bayernova lopovska politika kupovine igraca EmptySub 3 Maj 2014 - 18:54

Izvinjavam se, bilo je brzinski.
Sledeci put nece biti greske. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin
Strahinja


Broj poruka : 5177
Points : 9656
Reputation : 23
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 36
Lokacija : Sombor

Bayernova lopovska politika kupovine igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Bayernova lopovska politika kupovine igraca   Bayernova lopovska politika kupovine igraca EmptySub 3 Maj 2014 - 23:19

nije frka :-) nije problem ali cisto malo da mozemo da procitamo jedan deo a ostatak kod tebe na sajtu ;-) na to sam mislio
Nazad na vrh Ići dole
https://bvb1909.serbianforum.info
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8312
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Bayernova lopovska politika kupovine igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Bayernova lopovska politika kupovine igraca   Bayernova lopovska politika kupovine igraca EmptyNed 4 Maj 2014 - 2:14

Jebat Marija Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
MilanBvB09

MilanBvB09


Broj poruka : 6644
Points : 10828
Reputation : 46
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Despotovac

Bayernova lopovska politika kupovine igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Bayernova lopovska politika kupovine igraca   Bayernova lopovska politika kupovine igraca EmptyPon 5 Maj 2014 - 1:46

E prosle godine ga psovali kad je potpisao a gle cuda sad mu se ne svidja u minhenu , hahaha rekoh ja taj ce u Hanover !!
Nazad na vrh Ići dole
Osha

Osha


Broj poruka : 4331
Points : 8312
Reputation : 32
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 34
Lokacija : Doboj

Bayernova lopovska politika kupovine igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Bayernova lopovska politika kupovine igraca   Bayernova lopovska politika kupovine igraca EmptyPon 5 Maj 2014 - 16:01

Meni je drago kad ovo sve čitam. Napustiti nešto ovako svet i otić negdje gdje bez trofeja si kurac, ma bježi brate!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bayernova lopovska politika kupovine igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Bayernova lopovska politika kupovine igraca   Bayernova lopovska politika kupovine igraca Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Bayernova lopovska politika kupovine igraca
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» LARS RICKEN - VIŠE OD IGRAČA !
» Lista svetskih klubova sa prosecnim platama igraca na godisnjem nivou

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Ballspielverein Borussia 09 e.V. Dortmund :: Sve Vezano za Borussia Dortmund-
Skoči na: